Sorozatok

33 feliratkozó

3 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
egyre jobban kezd elfáradni a boys érzésem szerint.
ennek a résznek döntő többsége expozíció volt, hogy kiderüljön, amit sokan sejtettünk: | Butchernek két képzeletbeli barátja van | és, hogy a | a vírust se lesz könnyű újra megalkotni |
| ráadásul, hogy mostmár minden részben van valami fura szexes cucc, ami a story szempontjából teljesen irreleváns, csak megbotránkoztatni van szerintem ötlettelen és olcsó a készítők részéről. |
Fontos_Vidra
Nálak nagyon hullámzik az évad, az 1-3 nagyon gyenge, 4-5 kifejezetten jó, a 6. elmegy.
Amire tippeltünk az bejött.
Logikai bukfencek is vannak.
Ami zavar, az a kurvasok perverzió, ami nem ad semmit hozzá a történethez.
Inkább megbotránkoztatja az embereket.
Kripkének elég elborult elméje van, vagy a képregény is ilyen volt?
3 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
egyre jobban kezd elfáradni a boys érzésem szerint.
ennek a résznek döntő többsége expozíció volt, hogy kiderüljön, amit sokan sejtettünk: | Butchernek két képzeletbeli barátja van | és, hogy a | a vírust se lesz könnyű újra megalkotni |
| ráadásul, hogy mostmár minden részben van valami fura szexes cucc, ami a story szempontjából teljesen irreleváns, csak megbotránkoztatni van szerintem ötlettelen és olcsó a készítők részéről. |
3 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Az év egyik legkellemesebb meglepetése volt számomra a Bodkin sorozat, szenzációs!
zavi27
Valóban egy nagyon szórakoztató sorozat, fun fact, hogy Barack Obama a producer. 😊
Őszentsége Sobri Jóska
Ja, igen, meg a felesége is oda volt írva mint executive producers. Nem is értettem hogy kerülnek ők ide?😊
zavi27
van egy produkciós cégük  en.wikipedia.org/wiki/Higher_Ground_Productions


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
3 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Az év egyik legkellemesebb meglepetése volt számomra a Bodkin sorozat, szenzációs!
zavi27
Valóban egy nagyon szórakoztató sorozat, fun fact, hogy Barack Obama a producer. 😊
Őszentsége Sobri Jóska
Ja, igen, meg a felesége is oda volt írva mint executive producers. Nem is értettem hogy kerülnek ők ide?😊
3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Az év egyik legkellemesebb meglepetése volt számomra a Bodkin sorozat, szenzációs!
zavi27
Valóban egy nagyon szórakoztató sorozat, fun fact, hogy Barack Obama a producer. 😊

3 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Az év egyik legkellemesebb meglepetése volt számomra a Bodkin sorozat, szenzációs!
zavi27
csak az imdb-s leírás alapján olyan mint az only murders in the building.
ha azt láttad, ahhoz viszonyítva milyen?
Fontos_Vidra
Nem láttam azt sajnos. Nagyon hangulatos, csavaros, humoros, jó hangulatú krimi. Nekem még picit feelingre a Twin Peaks is eszembe jutott a különc kisváros, karakterek miatt.
3 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Az év egyik legkellemesebb meglepetése volt számomra a Bodkin sorozat, szenzációs!
zavi27
csak az imdb-s leírás alapján olyan mint az only murders in the building.
ha azt láttad, ahhoz viszonyítva milyen?
3 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Az év egyik legkellemesebb meglepetése volt számomra a Bodkin sorozat, szenzációs!
3 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 305
Mindenki tudja h Alicent Ser Criston kardjába dől 😆
steelwolf
Ha már kardba dőlés, HBO szintet lépett, mert "torkonszúrást" ilyen premierplánban még nem mutattak szerintem, mint a mostani részben...😎
3 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Máris a felénél vagyunk és még alig volt harc!
Janek
Ha HotD, akkor nyolc rész lesz, nem hat 😉
warr_b
Oh igaz
Janek
..és a következő részbe már harc is lesz 🙂
steelwolf
Baggio minnyá spoilerbe rak.
warr_b
Mindenki tudja h Alicent Ser Criston kardjába dől 😆
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Máris a felénél vagyunk és még alig volt harc!
Janek
Ha HotD, akkor nyolc rész lesz, nem hat 😉
warr_b
Oh igaz
Janek
..és a következő részbe már harc is lesz 🙂
steelwolf
Baggio minnyá spoilerbe rak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Máris a felénél vagyunk és még alig volt harc!
Janek
Ha HotD, akkor nyolc rész lesz, nem hat 😉
warr_b
Oh igaz
Janek
..és a következő részbe már harc is lesz 🙂
3 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Máris a felénél vagyunk és még alig volt harc!
Janek
Ha HotD, akkor nyolc rész lesz, nem hat 😉
warr_b
Oh igaz

3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Máris a felénél vagyunk és még alig volt harc!
Janek
Ha HotD, akkor nyolc rész lesz, nem hat 😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Máris a felénél vagyunk és még alig volt harc!

3 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
#teamblack ⚔ 🐲
3 hónapja
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
ledaraltam a Sogunt, es nehez rola bmit irni, mert a konyvet nem olvastam, igy nem tudom, hogy a foszereplo furasagai a konyv miatt van vagy mert elrontottak.

a hangulat, diszlet miegymas nagyon-nagyon jo volt. 1-2 bukfencet ereztem a tortenetben, de jo hangulata volt, nagyon szep emlekeket adott. talan 1-2 szereplo valasztas nem volt a legjobb.
csebi
Elolvastam a könyvet és most álltam neki a sorozatnak. Úgy érzem nem kellett volna. Borzasztó, így a könyv után. Nagyon sok olyan rész van benne, ami könyvben teljesen máshogy van, vagy nincs is benne a könyvben. A színész pedig, aki Blackthorne-t alakítja... Csak tátja a száját...
A képi világ viszont nekem is tetszik. Talán ez az egyetlen pozitívum.

3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ebben most mi számított spoilernek? 😄
warr_b
Mi nem? 😀
KeyG
Ja, biztos senki nem számított rá hogy | háború lesz | 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 089
Ebben most mi számított spoilernek? 😄
warr_b
Mi nem? 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ebben most mi számított spoilernek? 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 089
| Azért csak alakul lassan a buli, elkezdenek azért táncikálni azok a sárkányok...

Team black, vagy team green?

Részemről minden faszságuk ellenére sokkal inkább a feketék ☻
|
warr_b
| Az igazság mellettük van. |
| A legmenőbb sárkány velük van, Caraxes. |
| Daemon |
| #teamblack |

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
| Azért csak alakul lassan a buli, elkezdenek azért táncikálni azok a sárkányok...

Team black, vagy team green?

Részemről minden faszságuk ellenére sokkal inkább a feketék ☻
|

Szerkesztette: r.baggio


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 875 — Omar's Coming Yo!
A ,mai' Boys részben sem változott az az elméletem h | JDM csak egy képzelgés |
steelwolf
| nem tudom mi van a képregényben, de ezek a kitekintések amiket Urban tesz az engem nagyon a Fight Club-ra emlékeztet | .

Szerkesztette: r.baggio

3 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Boys 4. evad

| Kessler valos, vagy Butcher kepzeleteben letezik?Hajlanék az utóbbira. |
Kenny
Hát nekem unalmas volt. Sztem elég nagy potenciál van még a sorozatban, de Butcher és Homelanderen kívül mind1 totál uncsi, mondjuk ők 2-en eléggé felhúzzák a sorozat színvonalát.
Ami még pozitív: | okoscsaj behozatala,ő rendesen megkeverte a szart | .
Ami negatív: | emberi 100 làbú, inkább legyen brutális a sorozat, de ne undorító. Persze kinek mi. Meg komoly fasz fétise van Kripkének,ennyi dákót mutogatni | .

| Sztem Kessler a rossz, míg az ex a jó kivetülése, konkrétan h nem is létezik. |
steelwolf
érdemes elolvasni a képregényt akkor jópár elmélet megdől
Kúrfürst briareos
A képregény teljesen más történetet mond el, nem hiszem, hogy bármi köze van már a sorozathoz.
ender1112
jól van akkor gondoljátok csak h xy kivetülés
Kúrfürst briareos
A ,mai' Boys részben sem változott az az elméletem h | JDM csak egy képzelgés |

Szerkesztette: steelwolf
3 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Boysiak fordított felállásban 😁