Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most viszont rengeteg college focira lehet fogadni. Ötletek?Sebii
hát most a spreadek miatt mind a 81 elég húzós, de ha egyet kéne választani, én ezt tenném:

Texas Tech -6.5 vs Kansas

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Most viszont rengeteg college focira lehet fogadni. Ötletek?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Végre megjött a mastercardom, úgyhogy mehet a bwin. Valakinek valami tuti tipp? 😊Sebii
az komoly, hogy 1 college meccsre lehet fogani összesen 😀

rakd meg a Washingtont homerségből 1.91-értHöri
Washington 31 - 23 Cal

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Végre megjött a mastercardom, úgyhogy mehet a bwin. Valakinek valami tuti tipp? 😊Sebii
az komoly, hogy 1 college meccsre lehet fogani összesen 😀

rakd meg a Washingtont homerségből 1.91-ért

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Végre megjött a mastercardom, úgyhogy mehet a bwin. Valakinek valami tuti tipp? 😊Sebii
jah, Gyula Vettelre veri. Ez tuti. 😀.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Végre megjött a mastercardom, úgyhogy mehet a bwin. Valakinek valami tuti tipp? 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Van olyan magyar sportfogadó oldal ahol a simább NCAA meccsekre is lehet handicap nélkül tenni?JayB
nincsen

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyáltalán van magyar sportfogadó oldal? 😀 bet-at-home-on egyébként biztos, hogy van, régen én is ott játszottam 😉
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Van olyan magyar sportfogadó oldal ahol a simább NCAA meccsekre is lehet handicap nélkül tenni?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Női sportokra nem szabad fogadni. 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Női foci vb: 6.5-ös oddsa van a franciák győzelmének a németek ellen. A németeknél játszik egy csomó olyan, aki eddig nem játszott és a meccs előtt nyilatkozta az edzőjük, hogy nekik jobb ellenfél lenne a másik csoport elsője, Anglia. Az az egy kár, hogy a döntetlen is jó nekik, de én egy kétesélyessel megtettem a németeket.
De biztosat nem ígérek. 😊

szerk: Hopsz, úgy tűnik nem jön be. 😀

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Épp hogy kedvem támadt egy kis baseball nézésre, de úgy hogy nincs kiért szorítani nem látom értelmét 😀eaglesmcnabb
Mondjad melyik meccset akarod nézni és akkor mondhatok róla valamit ha csak ennek látod értelmét 😛Rajna
de gyökér vagyok most látom hogy játszik ma a Phillies. Akkor vedd úgy hogy nem szóltam.
Mondjuk a szabályokat nem vágom, de valahol el kell kezdeni 😀eaglesmcnabb
Kb. mindennap játszik mindenki, szóval ez ne lepjen meg 😊 a mai matchup különösen kedvező a Philsnek, ezen a téren jó az ízlésed 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Miért fogadsz olyan sportra amiről lövésed sincs? Ezt sosem értettem, egyrészt nem lehetsz biztos a tippek helyességében, másrészt elveszik az az élvezet, hogy te tudtál valami frankót, harmadrészt nem is nézed azt az eseményt, ergo a meccs közbeni extraizgalom sincs meg. Én pedig pont ezért a háromért fogadok :ÖRajna
Épp hogy kedvem támadt egy kis baseball nézésre, de úgy hogy nincs kiért szorítani nem látom értelmét 😀eaglesmcnabb
Mondjad melyik meccset akarod nézni és akkor mondhatok róla valamit ha csak ennek látod értelmét 😛Rajna
de gyökér vagyok most látom hogy játszik ma a Phillies. Akkor vedd úgy hogy nem szóltam.
Mondjuk a szabályokat nem vágom, de valahol el kell kezdeni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
baseballra valakinek valami tuti tipp? :rolleyes:eaglesmcnabb
Miért fogadsz olyan sportra amiről lövésed sincs? Ezt sosem értettem, egyrészt nem lehetsz biztos a tippek helyességében, másrészt elveszik az az élvezet, hogy te tudtál valami frankót, harmadrészt nem is nézed azt az eseményt, ergo a meccs közbeni extraizgalom sincs meg. Én pedig pont ezért a háromért fogadok :ÖRajna
Épp hogy kedvem támadt egy kis baseball nézésre, de úgy hogy nincs kiért szorítani nem látom értelmét 😀eaglesmcnabb
Mondjad melyik meccset akarod nézni és akkor mondhatok róla valamit ha csak ennek látod értelmét 😛

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
baseballra valakinek valami tuti tipp? :rolleyes:eaglesmcnabb
Miért fogadsz olyan sportra amiről lövésed sincs? Ezt sosem értettem, egyrészt nem lehetsz biztos a tippek helyességében, másrészt elveszik az az élvezet, hogy te tudtál valami frankót, harmadrészt nem is nézed azt az eseményt, ergo a meccs közbeni extraizgalom sincs meg. Én pedig pont ezért a háromért fogadok :ÖRajna
Épp hogy kedvem támadt egy kis baseball nézésre, de úgy hogy nincs kiért szorítani nem látom értelmét 😀
NCAA-t is így kezdtem el, a VT volt az első csapat akire fogadtam 17 pontos félidei hátrányból fordítottak, azóta VT fan-nek
tartom magam 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
baseballra valakinek valami tuti tipp? :rolleyes:eaglesmcnabb
Miért fogadsz olyan sportra amiről lövésed sincs? Ezt sosem értettem, egyrészt nem lehetsz biztos a tippek helyességében, másrészt elveszik az az élvezet, hogy te tudtál valami frankót, harmadrészt nem is nézed azt az eseményt, ergo a meccs közbeni extraizgalom sincs meg. Én pedig pont ezért a háromért fogadok :Ö

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
baseballra valakinek valami tuti tipp? :rolleyes:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
NHL- és NBA-rájátszás. :cool:vassadi
Pfuj... de azért én is próbálkozom majd holnap 😀

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Catania-Lazio szerintem sima X, de a többi tipp tetszik.
Holnap én is teszek 2 szelvényt.Sebii
Bízom a Lazióban, de miattuk teszem meg a második szelvényt, és a Sevillában se vagyok annyira biztos.

NHL- és NBA-rájátszás. :cool:

Szerk.: Napoli-Udinesén és Arsenal-Liverpoolon is vendéget érzek (4,50; illetve 4,45), de szerintem nem fogom megtenni egyiket se
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Catania-Lazio szerintem sima X, de a többi tipp tetszik.
Holnap én is teszek 2 szelvényt.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
167 Man. City - Man. Utd. V
171 Getafe - Sevilla V
173 Almería - Valencia V
174 Real Madrid - Barcelona V
233 Catania - Lazio V

500 -> 32220 Ft

167 Man. City - Man. Utd. V
173 Almería - Valencia V
174 Real Madrid - Barcelona V
240 Haladás - Videoton V

500 -> 9820 Ft

159 Cardiff - Portsmouth H
168 Man. City - Man. Utd., továbbjutás V
228 Aberdeen - Celtic V

500 -> 1730 Ft
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Egy BL mix: Real D,Barca D,Inter V,Mu HJoeyPorter
dettó csak a zinter is D 😀

aztán majd ebből jön ki az hogy Real V, Shaktar H, Inter D és MU D :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Egy BL mix: Real D,Barca D,Inter V,Mu H

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 232 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Újabb bravúr tőlem:
Tegnap megtettem egy 4 meccses tippmixet, a legmagasabb odds 1,5, a többi 1,2-1,3.

A 4 meccsből egy se jött be 😀 Tudom, aki nem tudja a végeredményt, minek fogad 😀Bálesz
Nekem az ilyen 1.05x német meg spanyol kézilabda bajnokik a kedvenceim 😀
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Újabb bravúr tőlem:
Tegnap megtettem egy 4 meccses tippmixet, a legmagasabb odds 1,5, a többi 1,2-1,3.

A 4 meccsből egy se jött be 😀 Tudom, aki nem tudja a végeredményt, minek fogad 😀