Tenisz

16 feliratkozó

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kar érte, hogy nem bírta Cici. Igyis szerintem egyik legnagyobb meccse volt. Eddig is ő volt a kedvenc postFed-Nad-Djok játékosom most rátett egy lapáttal.
De ez a RG csak így végződhetett.
Mindenki azt mondja Novak az esélyes nézzük, én ebben salakon nem hiszek.
Toca
Pedig nem bánnám, ha elkenné Nadal száját.
Burkus
Sose voltam Nadal drukker, de azon töprengek, hogy van e sportoló, aki nála kevesebb okot adott arra, hogy valaki ellene drukkoljon.
Nem egy showman figura, az tény, de példás sportember, a szorgalom, a munka, az eltökéltség, a kitartás élő szobra, tudtommal semmi balhéja nem volt sosem. Igazi respektálható sportpéldakép.
Sobri Jóska
De folyton a seggében turkál 🤣🤪


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Kar érte, hogy nem bírta Cici. Igyis szerintem egyik legnagyobb meccse volt. Eddig is ő volt a kedvenc postFed-Nad-Djok játékosom most rátett egy lapáttal.
De ez a RG csak így végződhetett.
Mindenki azt mondja Novak az esélyes nézzük, én ebben salakon nem hiszek.
Toca
Pedig nem bánnám, ha elkenné Nadal száját.
Burkus
Sose voltam Nadal drukker, de azon töprengek, hogy van e sportoló, aki nála kevesebb okot adott arra, hogy valaki ellene drukkoljon.
Nem egy showman figura, az tény, de példás sportember, a szorgalom, a munka, az eltökéltség, a kitartás élő szobra, tudtommal semmi balhéja nem volt sosem. Igazi respektálható sportpéldakép.

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 075
Kar érte, hogy nem bírta Cici. Igyis szerintem egyik legnagyobb meccse volt. Eddig is ő volt a kedvenc postFed-Nad-Djok játékosom most rátett egy lapáttal.
De ez a RG csak így végződhetett.
Mindenki azt mondja Novak az esélyes nézzük, én ebben salakon nem hiszek.
Toca
RG-on talan 99-2 Nadal rekordja. Ezt minimum tisztelni kell, en Djokonak szoritok es egyertelmuen o a jobb jatekos az ev 3/4 reszeben, de salakon Nadal jobb. A korulmenyek segithetik Djokot csak valahogy a javara kell billenteni a tetot. 😊
Nadal frissebb, es amugy is nehez pontot utni. Ettol meg Djoko.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kar érte, hogy nem bírta Cici. Igyis szerintem egyik legnagyobb meccse volt. Eddig is ő volt a kedvenc postFed-Nad-Djok játékosom most rátett egy lapáttal.
De ez a RG csak így végződhetett.
Mindenki azt mondja Novak az esélyes nézzük, én ebben salakon nem hiszek.
Toca
Pedig nem bánnám, ha elkenné Nadal száját.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Kar érte, hogy nem bírta Cici. Igyis szerintem egyik legnagyobb meccse volt. Eddig is ő volt a kedvenc postFed-Nad-Djok játékosom most rátett egy lapáttal.
De ez a RG csak így végződhetett.
Mindenki azt mondja Novak az esélyes nézzük, én ebben salakon nem hiszek.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Áh, három szettet nem fog zsinórban bukni a szerb...
warr_b
Hát most azért alakul. A Szabó&Köves exkuzálását azért szívesen meghallgatnám akkor. Mondjuk annyi stílusuk nincs.
Burkus
Eh, elfogyott sajnos Fürtöske...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Áh, három szettet nem fog zsinórban bukni a szerb...
warr_b
Hát most azért alakul. A Szabó&Köves exkuzálását azért szívesen meghallgatnám akkor. Mondjuk annyi stílusuk nincs.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Áh, három szettet nem fog zsinórban bukni a szerb...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nah akkor jöhet egy papírforma Nadal-Gyík döntő.
warr_b
És mégsem egyenlőre. De ahogy Kövesék okoskodva szurkolnak Djokovicsnak , az hányinger.
Burkus
Próbáltam jinxelni 😀😉
warr_b
Alakul... Az a baj, hogy Nadal elgázolja Tsitsipast, ha ezt véletlenül valahogy megnyeri öt szettben. Szóval jó döntő csak a Djoko-Nadal lenne valszeg.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah akkor jöhet egy papírforma Nadal-Gyík döntő.
warr_b
És mégsem egyenlőre. De ahogy Kövesék okoskodva szurkolnak Djokovicsnak , az hányinger.
Burkus
Próbáltam jinxelni 😀😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nah akkor jöhet egy papírforma Nadal-Gyík döntő.
warr_b
És mégsem egyenlőre. De ahogy Kövesék okoskodva szurkolnak Djokovicsnak , az hányinger.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah akkor jöhet egy papírforma Nadal-Gyík döntő.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Babosék nagyot küzdve címet védhetnek! Hajrá 😊
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
Remélem Kvitova behúzza most már.
warr_b
ha megnyeri az elődöntőt, akkor jó esélye van rá. a felső ágról nagyon elhullottak a kiemeltek, a két elődüntős nagyot megy, de eddig még WTA-tornát sem nyertek, nemhogy GS-et, 16-nál tovább nem jutottak (odáig is csak Swiatek)
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Remélem Kvitova behúzza most már.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Olyan tenisz megy Nadal és Sinner között, hogy nem is hiszem el.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 479 — nabege2@yahoo.com
Nagy esélyt szalasztott el...
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Marci alól kezd kicsúszni a talaj.
Pedig 7:6 5:2ig minden rendben volt, de azóta fontos pontokat folyamatosan bukja :/
Toca
A 2.szettért baromi nagy kár, ha az meglett volna, akkor a következő 3-ból egyet csak behúz. Így nehéz lesz...

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Marci alól kezd kicsúszni a talaj.
Pedig 7:6 5:2ig minden rendben volt, de azóta fontos pontokat folyamatosan bukja :/
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Fucsi sima, szerencsére a spanyol elég idegbajos volt végig. mondjuk nem csodálom, Marci kb. vagy 5-ször jött vissza 15-40-ről.

Ostapenko meg kezdi visszanyerni a formáját. Végre
eaglesmcnabb
és hát a következő meccse is abszolút hozható, se a spanyol csajszi nem az a salakmenő kategória, Stephens meg amióta megverte a US Opent, azóta nem találja önmagát. szeretek ellene fogadni, kiválóan hozza a papírforma elleni oddszokat... az ellenfele 😊
slowmotion
megkövetem magam, Osztyapenkót továbbra sem lehet kiismerni. de akkor hogy a toszba sikerült megnyerni a 2017-es RG-t? Halepet akkor is meg kellett verni, ha amúgy a lehető legkedvezőbben alakult Osztyapenko sorsolása...
slowmotion
#nőitenisz...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
Fucsi sima, szerencsére a spanyol elég idegbajos volt végig. mondjuk nem csodálom, Marci kb. vagy 5-ször jött vissza 15-40-ről.

Ostapenko meg kezdi visszanyerni a formáját. Végre
eaglesmcnabb
és hát a következő meccse is abszolút hozható, se a spanyol csajszi nem az a salakmenő kategória, Stephens meg amióta megverte a US Opent, azóta nem találja önmagát. szeretek ellene fogadni, kiválóan hozza a papírforma elleni oddszokat... az ellenfele 😊
slowmotion
megkövetem magam, Osztyapenkót továbbra sem lehet kiismerni. de akkor hogy a toszba sikerült megnyerni a 2017-es RG-t? Halepet akkor is meg kellett verni, ha amúgy a lehető legkedvezőbben alakult Osztyapenko sorsolása...
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
on to Rubljov.
Marci nagyon megdolgozott, hogy hozhassa a szelvényemet.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
Az eurosport adja fucsi meccsét ma 12:30tól?
peach
7-es pályán játszanak, nem valószínű, hogy onnan adnak meccset. Főleg, hogy kiemeltek játszanak a 3 fő pályán. Eurosport Player maximum.
somoskovig
Az nekem nem vagyon sajnos. Mondjuk nézők nélkül amúgy is borzasztó teniszt nézni
peach
tipszmikszen van közvetítés
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az eurosport adja fucsi meccsét ma 12:30tól?
peach
7-es pályán játszanak, nem valószínű, hogy onnan adnak meccset. Főleg, hogy kiemeltek játszanak a 3 fő pályán. Eurosport Player maximum.
somoskovig
Az nekem nem vagyon sajnos. Mondjuk nézők nélkül amúgy is borzasztó teniszt nézni
peach
Mondjuk pont a tenisznél vajon milyen hozzáadott értéke van a közönségnek? 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
Az eurosport adja fucsi meccsét ma 12:30tól?
peach
7-es pályán játszanak, nem valószínű, hogy onnan adnak meccset. Főleg, hogy kiemeltek játszanak a 3 fő pályán. Eurosport Player maximum.
somoskovig
Az nekem nem vagyon sajnos. Mondjuk nézők nélkül amúgy is borzasztó teniszt nézni



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...