Tenisz

16 feliratkozó

több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
Jaja, az is nagyon szimpatikus volt, mikor nem jelezte, hogy két pattanás után ütötte vissza a labdát. Azt ne mondja nekem senki, hogy ezt nem vette észre.
Egyébként nála inkább az idegesít, hogy évek óta sokkal jobban sztárolják, mint amennyit az eredményei indokolnak.Schleck
Az elsőben igazad van az tényleg nem volt korrekt, de egy pont talán belefér.

A másodikról meg ugye nem ő tehet, sztár alkat, aki jól is teniszezik már ez is elég ahhoz, hogy felkapja a média az meg, hogy összejött Sharapovával pláne sokat tett hozzá, szóval igen ez áldás is meg átok is neki egyben egyrészt így hamar sztár lett, másrészt sok embernek ezért nem szimpatikus, plusz a nyomás is nagyobb volt rajta, amit kb Wimbledonig nem éppen bírt el.

Ennek ellenére én látom a játékán, hogy miért sztárolták szét tényleg elit szinten kezeli az ütőt, és fizikálisan is nagyon durva mióta átvette Rasheed, úgyhogy szerintem is van esélye arra, hogy 1-2 éven belül ott legyen az igazi esélyesek között emlegetve, akin nem lepődünk meg, hogy GS-t nyert (Raonicban és Kyrgiosban látom még ezt egyelőre), mint amilyen manapság Djoko, Federer, Nadal és talán Murray. 😉
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
Nem gondoltam volna, hogy létre tud jönni egy olyan párosítás, ahol Murray a szimpatikusabb játékos.Schleck
Kyrgios vagy Dimitrov érte el ezt? Nem tudom meddig tartott a meccs, szóval nem egyértelmű.

Mondjuk nekem Roger után pont a Kyrgios-Dimitrov páros az, akik még szimpatikusak, mondjuk Kyrgios még értem is ha valakinek nem szimpatikus (egy kicsit nekem is furcsa mint aki Federer játékán nőtt fel, de majd lenyugszik, már a US Openhez képest is látok ebben javulást, a játéka meg brutálisan jó), de Dimitrovval nem tudom mi baj lehet, ma is nagy szimpatikusan viselte, hogy a vonalbírók elvették tőle a döntő szettet (az, hogy utána tört egy ütő a minimum volt).Jughead
Jaja, az is nagyon szimpatikus volt, mikor nem jelezte, hogy két pattanás után ütötte vissza a labdát. Azt ne mondja nekem senki, hogy ezt nem vette észre.
Egyébként nála inkább az idegesít, hogy évek óta sokkal jobban sztárolják, mint amennyit az eredményei indokolnak.Schleck
mos mér', ő volt a Miszter Sarapova is, nem?
akkó' megérdemli. pont.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem gondoltam volna, hogy létre tud jönni egy olyan párosítás, ahol Murray a szimpatikusabb játékos.Schleck
Kyrgios vagy Dimitrov érte el ezt? Nem tudom meddig tartott a meccs, szóval nem egyértelmű.

Mondjuk nekem Roger után pont a Kyrgios-Dimitrov páros az, akik még szimpatikusak, mondjuk Kyrgios még értem is ha valakinek nem szimpatikus (egy kicsit nekem is furcsa mint aki Federer játékán nőtt fel, de majd lenyugszik, már a US Openhez képest is látok ebben javulást, a játéka meg brutálisan jó), de Dimitrovval nem tudom mi baj lehet, ma is nagy szimpatikusan viselte, hogy a vonalbírók elvették tőle a döntő szettet (az, hogy utána tört egy ütő a minimum volt).Jughead
Jaja, az is nagyon szimpatikus volt, mikor nem jelezte, hogy két pattanás után ütötte vissza a labdát. Azt ne mondja nekem senki, hogy ezt nem vette észre.
Egyébként nála inkább az idegesít, hogy évek óta sokkal jobban sztárolják, mint amennyit az eredményei indokolnak.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
DImitrov szerintem is végtelenül korrekt srác. Kyrgios meg egy zseni, 19 évesen ott tart hogy szinte csak fejben kell fejlődnie mert minden más területen tudja amit tudni kell. Elég sztár alkat is, szponzorok helyében gyorsan lefoglalnám.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
Nem gondoltam volna, hogy létre tud jönni egy olyan párosítás, ahol Murray a szimpatikusabb játékos.Schleck
Kyrgios vagy Dimitrov érte el ezt? Nem tudom meddig tartott a meccs, szóval nem egyértelmű.

Mondjuk nekem Roger után pont a Kyrgios-Dimitrov páros az, akik még szimpatikusak, mondjuk Kyrgios még értem is ha valakinek nem szimpatikus (egy kicsit nekem is furcsa mint aki Federer játékán nőtt fel, de majd lenyugszik, már a US Openhez képest is látok ebben javulást, a játéka meg brutálisan jó), de Dimitrovval nem tudom mi baj lehet, ma is nagy szimpatikusan viselte, hogy a vonalbírók elvették tőle a döntő szettet (az, hogy utána tört egy ütő a minimum volt).
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
Kyrgios - Seppi mekkora meccs!JayB
baromi nagy meccs volt, 19 éves srácból nagyon nagy játékos lehet, már most gyilkos az adogatójátéka, és jól is mozog.balazs799
és nem utolsósorban az a 3,40-es odds, amit 0-2-nél adtak rá, az egész jól fedezi a mai játékomat 😊
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kyrgios - Seppi mekkora meccs!JayB
baromi nagy meccs volt, 19 éves srácból nagyon nagy játékos lehet, már most gyilkos az adogatójátéka, és jól is mozog.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Nem gondoltam volna, hogy létre tud jönni egy olyan párosítás, ahol Murray a szimpatikusabb játékos.Schleck
Számomra ez lehetetlen. Sokkal jobban utálom Murray-t mint bárki mást. 😀

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem gondoltam volna, hogy létre tud jönni egy olyan párosítás, ahol Murray a szimpatikusabb játékos.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Kyrgios - Seppi mekkora meccs!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Legalább megvan 😀
Az első negyed 5-5ig elég izgalmas volt. 5-5nél Nadal adogatott erre 0-40 Andersonnak, de visszajött Nadal, hárított meg 2 brake labdát és 6-5neki. Aztán a döntő momentum masodik felében az addig 5 Anderson adagotásbol 1!!! pontot szerző Rafa 15-40nél asszem a masodik brake labdát használva ki nyerte az első szettett, amire Anderson úgy összeroppant, hogy el is dőlt. Kemény meccs lehetett volna belőle, ha ott 5-5nél a dél-afrikai az 5 brake labdájából 1et kihasznál, és magabiztosan adogathatott volna a szettért. De szerencsére nem így lett 😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az ember lelkesen felkell, hogy megnézze kedvence meccsét 4től erre átteszik 5-re...
I'm feeling good.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
De istenem, miért tették ilyen koránra. Értem én, hogy a Murray-Dimitrov egy kiélezettebb meccs lehet, de hát akkor is 😀
Azért fontolgatom, hogy felkelek. Úgy is vége már a Monday és a Thursday Night Footballnak 😕


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hope for the best, de most Sela ellen jól mozgott Rafa, reméljük marad ez a tendencia Anderson ellen is.balazs799
Nekem fekete ló ez az Anderson (nem ismerem annyira) de nem kellene, hogy gondot okozzon Nadal-nak.danyly
1., 3., fordulóban elvileg extra fájdalmai nem voltak csak még ugye vissza kell szokbia. Smiczek ellen hasi görcsei voltak, nem tudta ő se miért. 5szett után ilyen friss lett 2nap alatt, akkor remélem tényleg kipihent tud lenni hellyel közzel sima 3szett után. Én se ismertem sajnos annyira Andersont, de 203cm 90kg. Tuti erős adogatójátéka van. Nem lesz olyan egyszerű szerintembalazs799
Igen én is az olvastam, hogy nagy szerváló a dél-afrikai de kb. ennyi. Ha az első adogatása nem jön be, a másodikat már simán meg lehet retur-nözni.
Egyszer találkoztak még 2010-ben kemény pályán a montreali master-en. Simán nyert Nadal. De ez nem jelent semmit. Anderson-nak a kemény pálya az igazi terepe.

Nadal azt is mondta, hogy kicsit még szédült tegnap, de szerinte azt lehetett a baj, hogy kevés folyadékot ivott. De most már sokkal jobb kedvel kelt fel és jobban is érzi magát.danyly
Ha fizikálisan bírja, és nem lesz valami extra sérülés ezt még hoznia kell. Ha beüt egy váratlan esemény (lásd Smiczek) akkor izgalmas meccs lehet.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hope for the best, de most Sela ellen jól mozgott Rafa, reméljük marad ez a tendencia Anderson ellen is.balazs799
Nekem fekete ló ez az Anderson (nem ismerem annyira) de nem kellene, hogy gondot okozzon Nadal-nak.danyly
1., 3., fordulóban elvileg extra fájdalmai nem voltak csak még ugye vissza kell szokbia. Smiczek ellen hasi görcsei voltak, nem tudta ő se miért. 5szett után ilyen friss lett 2nap alatt, akkor remélem tényleg kipihent tud lenni hellyel közzel sima 3szett után. Én se ismertem sajnos annyira Andersont, de 203cm 90kg. Tuti erős adogatójátéka van. Nem lesz olyan egyszerű szerintembalazs799
Igen én is az olvastam, hogy nagy szerváló a dél-afrikai de kb. ennyi. Ha az első adogatása nem jön be, a másodikat már simán meg lehet retur-nözni.
Egyszer találkoztak még 2010-ben kemény pályán a montreali master-en. Simán nyert Nadal. De ez nem jelent semmit. Anderson-nak a kemény pálya az igazi terepe.

Nadal azt is mondta, hogy kicsit még szédült tegnap, de szerinte azt lehetett a baj, hogy kevés folyadékot ivott. De most már sokkal jobb kedvel kelt fel és jobban is érzi magát.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hope for the best, de most Sela ellen jól mozgott Rafa, reméljük marad ez a tendencia Anderson ellen is.balazs799
Nekem fekete ló ez az Anderson (nem ismerem annyira) de nem kellene, hogy gondot okozzon Nadal-nak.danyly
1., 3., fordulóban elvileg extra fájdalmai nem voltak csak még ugye vissza kell szokbia. Smiczek ellen hasi görcsei voltak, nem tudta ő se miért. 5szett után ilyen friss lett 2nap alatt, akkor remélem tényleg kipihent tud lenni hellyel közzel sima 3szett után. Én se ismertem sajnos annyira Andersont, de 203cm 90kg. Tuti erős adogatójátéka van. Nem lesz olyan egyszerű szerintem


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hope for the best, de most Sela ellen jól mozgott Rafa, reméljük marad ez a tendencia Anderson ellen is.balazs799
Nekem fekete ló ez az Anderson (nem ismerem annyira) de nem kellene, hogy gondot okozzon Nadal-nak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hope for the best, de most Sela ellen jól mozgott Rafa, reméljük marad ez a tendencia Anderson ellen is.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
😕dande
szomorú vagy? kérsz egy seppit? 😉

egyébként: picsába
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
😕
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
 www.origo.hu/sport/tenisz/20150123-federer-kiesett-az-ausopenen.html

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem semmi meccs volt, de Sela ellen már nem fog ennyire szenvedni.
Hosszú sérülés után, ingadozó formában tért vissza. Lesz ez jobb is.danyly
lehet, de Berdych akár sok is lehet neki, ha nem kapja magát össze.

vagy lehet, hogy ez volt az egyetlen gyenge meccse az ez évi tornán, és innentől nem lehet majd megverni?slowmotion
Az eddigi játékuk alapján én még csak esélyesebbnek sem mondanám Nadalt Berdych ellen, hiába a csúnya egymás elleni mérlegük. De azt Nadal is beismerte, hogy most még nincs olyan állapotban, hogy esélyesnek lehessen mondani.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
Nem semmi meccs volt, de Sela ellen már nem fog ennyire szenvedni.
Hosszú sérülés után, ingadozó formában tért vissza. Lesz ez jobb is.danyly
lehet, de Berdych akár sok is lehet neki, ha nem kapja magát össze.

vagy lehet, hogy ez volt az egyetlen gyenge meccse az ez évi tornán, és innentől nem lehet majd megverni?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
azt hiszem, Monfils lesz a kedvenc játékosom - már persze szigorúan fogadási szempontból.
kedden 0:2-ról hozott majdnem háromszoros szorzót (lassú a reakcióidőm, meg lassú volt a rendszer is, azon ment el vagy 0,15x), most meg 2:2-ről áldozta fel magát egy kettő feletti szorzóért.

kár, hogy ezen a héten többet már nem játszik... 😊
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem semmi meccs volt, de Sela ellen már nem fog ennyire szenvedni.
Hosszú sérülés után, ingadozó formában tért vissza. Lesz ez jobb is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.