Tenisz

16 feliratkozó

több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Babos Timi katasztrófa, nem is a játéka, a hozzáállása. Küzdőszellem nulla.JayB
A játéka is. Pályát mondjuk néha eltalálta, az igaz.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Babos Timi katasztrófa, nem is a játéka, a hozzáállása. Küzdőszellem nulla.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Zseniális az Indian Wells döntő!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
Nagyon nem mai, de ATP honlapján most emlékeznek meg róla. Nem szar labdamenet
 www.atpworldtour.com/News/Tennis/2015/03/10/Indian-Wells-2005-Final-Hot-Shot-Federer-Hewitt.aspxWyatt
de miért nem a lába között ütötte vissza azokat az átemeléseket? 😀
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon nem mai, de ATP honlapján most emlékeznek meg róla. Nem szar labdamenet
 www.atpworldtour.com/News/Tennis/2015/03/10/Indian-Wells-2005-Final-Hot-Shot-Federer-Hewitt.aspx

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Ez zseniális 😀 Frankün pontot ütött a srác Roger ellen.
 streamable.com/3tv2?t=59.3
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
sajnos nem sikerült megtennem Rodzsert. tízkor ránéztem, mondom majd kettőkor. kettőkor meg elfelejtettem.
pedig hogy éreztem, hogy jobban jött ki neki a torna...
több mint 9 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
ez is olyan, hogy mit nevezunk “nagy sztar”-nak. szoval egy nadal vagy federer all time legjobbak, ha ezek a gyerekek “csak” top 10-es teniszezok lesznek es esetleg “csak” megkozelitik a szintjuket, szerintem mar akkor nyugodtan lehet nagy sztaroknak nevezni oket.

kyrgios juthat talan a legtovabb, a skill nagyon ott van, fejben kell erosebbnek lenni.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 042 — #NoStress
Ćorić a tavalyi Nadal elleni győzelem után ma megverte Murrayt is. Tényleg közeledik a generáció váltás... 😉Jughead
Szerintem azért ez elég nagy túlzás. Nagyon gyenge eredményei vannak a 20 év alatti férfimezőnynek egyelőre. Persze lehet bárkiből nagy sztár majd, de ha megnézed a nagyokat, 20 éves korukra már mindegyik bőven előrébb járt, mint a mostani tehetségek. Egyedül Kyrgios jár ott, ahol ilyen korban tartani kellene szerintem, ha valaki nagy sztár akar lenni. Őt meg fejben nem tartom elég erősnek a top kaliberhez.Schleck
Ergo: nem lesz top5 teniszező 5-10 év múlva, a világranglista a 6.hellyel kezdődik. 😉

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ćorić a tavalyi Nadal elleni győzelem után ma megverte Murrayt is. Tényleg közeledik a generáció váltás... 😉Jughead
Szerintem azért ez elég nagy túlzás. Nagyon gyenge eredményei vannak a 20 év alatti férfimezőnynek egyelőre. Persze lehet bárkiből nagy sztár majd, de ha megnézed a nagyokat, 20 éves korukra már mindegyik bőven előrébb járt, mint a mostani tehetségek. Egyedül Kyrgios jár ott, ahol ilyen korban tartani kellene szerintem, ha valaki nagy sztár akar lenni. Őt meg fejben nem tartom elég erősnek a top kaliberhez.

több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
Ćorić a tavalyi Nadal elleni győzelem után ma megverte Murrayt is. Tényleg közeledik a generáció váltás... 😉
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Abszolút hobbi szinten de teniszeszgettem, gyerekként edzővel később nélküle. Persze később próbálgattuk az egykezes fonákot mert az "menő" de annyira természetellenes maga a mozdulat is, legalábbis nekem hogy hamar feladásra került. Tényleg hihetetlen hogy tudja Wawrinka ilyen erővel, ilyen pontosan megütni, főleg egyenesbe.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
múltkor Juroszporton pont elcsíptem egy ilyen "Game, Set, Mats" szösszenetet. ott aszonta Wilander, hogy technikailag Wawrinkát szereti a legjobban nézni, mert gyönyörű ütései vannak, csak hát nem kicsit hullámzó a fiú.

mondjuk én nem értek a lovakhoz, úgyhogy elhiszem neki 😊slowmotion
Mindkettőre remek példa volt az elődöntő szerintem. 😊Gabesz92
nemtom, én éppen dolgoztam
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
múltkor Juroszporton pont elcsíptem egy ilyen "Game, Set, Mats" szösszenetet. ott aszonta Wilander, hogy technikailag Wawrinkát szereti a legjobban nézni, mert gyönyörű ütései vannak, csak hát nem kicsit hullámzó a fiú.

mondjuk én nem értek a lovakhoz, úgyhogy elhiszem neki 😊slowmotion
Mindkettőre remek példa volt az elődöntő szerintem. 😊

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
múltkor Juroszporton pont elcsíptem egy ilyen "Game, Set, Mats" szösszenetet. ott aszonta Wilander, hogy technikailag Wawrinkát szereti a legjobban nézni, mert gyönyörű ütései vannak, csak hát nem kicsit hullámzó a fiú.

mondjuk én nem értek a lovakhoz, úgyhogy elhiszem neki 😊
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Minden Wawrinka meccsen ámulok és bámulok hogy lehet iylen egykezes fonákot ütni..JayB
tiszta Fedex. Nagyon jó meccs.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Minden Wawrinka meccsen ámulok és bámulok hogy lehet iylen egykezes fonákot ütni..
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Murray negyedjére próbálkozhat megnyerni az Ausztrál Open-t. Ha Djokovic jön nem sok esélye van (döntőben 0-2, összesen 0-3 Ausztráliában).

Wawrinka meg még sosem találkozott (!) Murray-el (mármint a pályán, egymás elleni mérkőzésen :p ). Ha pontosak az adataim. De ez szerintem a jövőben sűrűbben elő fog fordulni.

Bár ha azt nézzük, a svájci is csak egyszer mérkőzött Djokovic-al.

Ergó én is egy skót-svájci döntőt szeretnék látni. 😊danyly
Fogalmam sincs honnan szeded ezeket a h2h adatokat, de mind rossz. 😀
 www.atpworldtour.com/Players/Head-To-Head.aspx?pId=MC10&oId=W367Schleck
Akkor ez hülye:
 matchstat.com/tennis/head-to-head

Egyébként én is furcsállottam. Bocs. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
És ezzel a győzelemmel helyre is állt a világ rendje az Aussie Open után újra a Djoko-Federer-Nadal-Murray 4-es lesz az első 4 helyen a világranglistán, pedig már majdnem elhitték a többiek, hogy végre vége ennek a korszaknak. 😀

Úgyhogy bár tavaly úgy tűnt, hogy vége lehet továbbra is tart a nagy 4-es dominanciája, egészen elképesztő érdemes átfutni ezeket az eredményeket:
 en.wikipedia.org/wiki/Big_Four_(tennis)
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Murray negyedjére próbálkozhat megnyerni az Ausztrál Open-t. Ha Djokovic jön nem sok esélye van (döntőben 0-2, összesen 0-3 Ausztráliában).

Wawrinka meg még sosem találkozott (!) Murray-el (mármint a pályán, egymás elleni mérkőzésen :p ). Ha pontosak az adataim. De ez szerintem a jövőben sűrűbben elő fog fordulni.

Bár ha azt nézzük, a svájci is csak egyszer mérkőzött Djokovic-al.

Ergó én is egy skót-svájci döntőt szeretnék látni. 😊danyly
Fogalmam sincs honnan szeded ezeket a h2h adatokat, de mind rossz. 😀
 www.atpworldtour.com/Players/Head-To-Head.aspx?pId=MC10&oId=W367

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Murray negyedjére próbálkozhat megnyerni az Ausztrál Open-t. Ha Djokovic jön nem sok esélye van (döntőben 0-2, összesen 0-3 Ausztráliában).

Wawrinka meg még sosem találkozott (!) Murray-el (mármint a pályán, egymás elleni mérkőzésen :p ). Ha pontosak az adataim. De ez szerintem a jövőben sűrűbben elő fog fordulni.

Bár ha azt nézzük, a svájci is csak egyszer mérkőzött Djokovic-al.

Ergó én is egy skót-svájci döntőt szeretnék látni. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kezd följönni Murray, jó kis meccs lesz ebből.
Sajnos Rafa már búcsúzott, de legalább Wawrinkának lehet még szorítani 😊. És azt se bánnám, ha ma a cseh jutna döntőbe (bár ott talán már Murray-nek lenne több esélye Djoko ellen).

Mindegy, hajrá Wawrinka, legyen meg a címvédés!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valahol várható volt, hogy 17 sorozatos verség után most vagy soha hangulatban lesz Berdych. Eddig szettet sem vesztett az Open-en, Nadalon pedig érződik, hogy klasszis, így a gyengébb játékosok ellen eléggé fel tudott pörögni, de egy ilyen kvalitású ember neki is sok volt. Berdych nem nagyon hibázott, nem engedte, hogy Nadal kapaszkodjon valamibe, ő pedig visszaessen valamitől. Azért a cseh évek óta top 10-es játékos, és tartósan ott van a legjobbak mögött. Innentől remélem döntőt is játszik, neki szorítok és Wawrinkanak.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jobb ha meg sem nézem. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem semmi meccs volt, de Sela ellen már nem fog ennyire szenvedni.
Hosszú sérülés után, ingadozó formában tért vissza. Lesz ez jobb is.danyly
lehet, de Berdych akár sok is lehet neki, ha nem kapja magát össze.

vagy lehet, hogy ez volt az egyetlen gyenge meccse az ez évi tornán, és innentől nem lehet majd megverni?slowmotion
Az eddigi játékuk alapján én még csak esélyesebbnek sem mondanám Nadalt Berdych ellen, hiába a csúnya egymás elleni mérlegük. De azt Nadal is beismerte, hogy most még nincs olyan állapotban, hogy esélyesnek lehessen mondani.Schleck