Tenisz

16 feliratkozó

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Nadal szépen összeszedte magát először fejben, aztán játékban is, de Smyczek nem adja magát könnyen, jó a meccs.
Smyczek karrierje szerintem nem olyan furcsa, sose volt, nem nagy tehetség, tipikus journeyman, akinek jó pár év kellett mire odakerült az ATP Tourra - aki pedig odakerül, az már biztosan nagyon tud játszani, persze ma erőn felül tolja, ez az ő Superbowlja 😊

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Ez a közpszar Nadal sem egy rossz játékos, nem miatta nyúlik ez el ennyire hanem Smyczek miatt. Mit csinált ő az elmúlt 7-8 évben hogy 100-on belül sose volt?
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Atya ég!
Oké, hogy Nadal nincs teljesen rendben, de ez a 27 éves srác honnan hozott elő ekkora játékot, azt nem bírom felfogni.

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Nadal nagyon szenved

Ki gondolta volna, hogy Smyczek ekkora playa 😊

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Wow, van, akit még nálam is jobban utálsz? 😀😀iktriad
Jah, Andrew Luckot, Novak Djokovicsot meg Ellis Hobbsot is !

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiesett Ivanovic végre valahára.Sixo67
Miért "szereted" ennyire?danyly
Visszautasította.Schleck
Pontosítsunk, amiatt gurult be, hogy Ana inkább Schweinsteigert választotta helyette. 😀

Nem is tudom, a szerb játékosok mind utálom, olyan nagyképű buzik, mindig szövegelnek a bíróknak a semmiért. Olyan antipatikusak , mint Stez.Sixo67
Wow, van, akit még nálam is jobban utálsz? 😀😀
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Kiesett Ivanovic végre valahára.Sixo67
Miért "szereted" ennyire?danyly
Nem is tudom, a szerb játékosok mind utálom, olyan nagyképű buzik, mindig szövegelnek a bíróknak a semmiért. Olyan antipatikusak , mint Stez.Sixo67
wow

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Kiesett Ivanovic végre valahára.Sixo67
Miért "szereted" ennyire?danyly
Nem is tudom, a szerb játékosok mind utálom, olyan nagyképű buzik, mindig szövegelnek a bíróknak a semmiért. Olyan antipatikusak , mint Stez.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kiesett Ivanovic végre valahára.Sixo67
Miért "szereted" ennyire?danyly
Visszautasította.

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kiesett Ivanovic végre valahára.Sixo67
Miért "szereted" ennyire?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Kiesett Ivanovic végre valahára.Sixo67
Hosszú menetelés volt valóban 😀

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Kiesett Ivanovic végre valahára.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
ha Fucsovics valaha is akar lenni valami, akkor keresnie kellene egy sportpszichológust vagy valamit, mert nem ez az első meccs, hogy nyert állásból veszít.
döntő szett, 5:4 40:0? még ha fogadó is volt, ha egy top 20-as játékos ellen veszíti el onnan, akkor meg lehet érteni, de egy olyan valaki ellen, aki talán tizennégy hellyel van (volt) előtte a ranglistán...
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Egy remek Federer egy nagyon jó Raonicot győzött le, ez bíztató. Kéne még egyetlen egy aprócska GS 😊 Hihetetlen egyébként ahogy örülni tud ezeknek, mint egy 17 éves.
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Raonic végre elkezdte pályára ütni a labdákat, egyből izgalmasabb.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Federer eddig brutális teniszt nyom Brisbane-ben, Dimitrovnak sem volt sok köze hozzá. Az 1000. győzelem következik és Raonic. Hihetetlen ez az ember.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
na, Rodzser, Déviszkupa pipa, most már tessen hazamenni számolgatni a pénzt meg játszani a női szakasszal. egy élmény volt.
(szerintem ha nem megy nagyon neki, akkor a jövő évi Wimbledon lesz az utolsó versenye)slowmotion
Hányszor mondták már ezt. Egyelőre képes top 3-mas szinten teniszezni, miről beszélünk? 😊JayB
kérdés, meddig erőlteti a hátával. mindegy. én örülök.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
na, Rodzser, Déviszkupa pipa, most már tessen hazamenni számolgatni a pénzt meg játszani a női szakasszal. egy élmény volt.
(szerintem ha nem megy nagyon neki, akkor a jövő évi Wimbledon lesz az utolsó versenye)slowmotion
Hányszor mondták már ezt. Egyelőre képes top 3-mas szinten teniszezni, miről beszélünk? 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
na, Rodzser, Déviszkupa pipa, most már tessen hazamenni számolgatni a pénzt meg játszani a női szakasszal. egy élmény volt.
(szerintem ha nem megy nagyon neki, akkor a jövő évi Wimbledon lesz az utolsó versenye)
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
Valaki elmagyarázná, hogy miért Gasquet játszott ma a tragikus páros után?Schleck
Tsonga sérült (szar formában) volt.JayB
És Bennettau? Jobb a mérlege Fed ellen, plusz tegnap is jobban játszott.Schleck
viszont Gasquet inkább salakos játékos (lifetime 62% world tour), mint Benetton (lt 44% wt). Rodzsert is mindkétszer salakon verte el, igaz, 7 meg 12 éve.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki elmagyarázná, hogy miért Gasquet játszott ma a tragikus páros után?Schleck
Tsonga sérült (szar formában) volt.JayB
És Bennettau? Jobb a mérlege Fed ellen, plusz tegnap is jobban játszott.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Valaki elmagyarázná, hogy miért Gasquet játszott ma a tragikus páros után?Schleck
Tsonga sérült (szar formában) volt.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki elmagyarázná, hogy miért Gasquet játszott ma a tragikus páros után?

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen, Igen Igen! Megvan Fedexnek nagy gratula! Wawrinkával együtt!

Bevallom, pályája elején olyan nagyon nem csíptem őt, akkor még voltak értelmes svéd játékosok, inkább nekik szurkoltam, de aztán holmi Djokovicok meg Nadalok miatt muszáj voltam elkezdeni drukkolni neki 😉 :p Innentől tényleg minden meccs és győzelem jutalomjáték neki.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez igen, megvan a páros méghozzá Federerrel!!!! Holnap a kettőből egyiket muszáj hozni, reméljük már Fedexnek sikerül!