Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tenisz

15 feliratkozó

11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Fucso mar top100-as ismet. Ti meg ketelkedtetek benne, hogy o lehet az, aki feljon Alcaraz es Sinner melle.

11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Dopping az mar faraszto szamomra. Ebben a sportban nincs ra szukseg a fu alatt, sot egikben sem. De irtam mar meg kell nezni alcarazt o es minaur a leggyorsabbak es hasonlitsuk ossze a ketto testet. A top spin ami konkretan az erorol szol egyszeru fizika, meg mindig a spanyole a jobb aki ugy is erkezett. Amugy sinner top spin rpm- kovetheto es nem latni oruletes ugrast. Itt nincs olyan mint a kerekparnal ahol konkretan modosult a testuk. Persze az orok “uj es kkemenyebb edzesek” amit csak az egyik ismer es csinalja a masik meg doppingol.
no
A doppinggal az a baj, hogyha lebuksz, akkor legalább 2 évet kapsz (Halep pl. 4 évet), ehhez képest Sinner és Swiatek nagyjából semmit se kapott.

Nem a dopping eset veri ki a biztosítékot az embereknél, hanem annak a kezelése és a különleges bánásmód.

(Azt már csak megjegyzem, hogy ahogy olvasom Sinnernél azért lett ebből ekkora visszhang, mert nála nem volt organikus fejlődés, mint ami egy Djokonál megvolt és nem is az volt, hogy fiatalon kvázi kész játékosként robbant be (Nadal, Alcaraz stb.), hanem egy mid játékosból lett domináns. De ezt a tényt én, mint Federer fan nem is vehetem figyelembe, hisz ez rá is igaz. 😀 )
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Egyébként nagyjából végig nézve újra a meccset, a szokásos Alcaraz hiba nélkül még ezzel a gyengébb játékkal is meglett volna a meccs.

Behúzta az első szettet, a szettet végét dominálva, majd az előny birtokában kijött és 0-40-nel kezdte az adogatását, majd azt bukta is, ezzel teljesen vissza is hozta a meccsbe Sinnert. És még így is break labdáig ment a következő fogadójátékában. Na most, ha ez az első kiengedés nincs, akkor egymás után 5 elveszített game után jött volna Sinner adogatni és mehetett volna breaklabdáig Alcaraz.

Ezek a mentális leengedések, amik nem férnek bele a mentálisan erős játékosok ellen (ez jelenleg kb. csak Sinner, Djoko és ha jól megy neki a játék akkor Medvedev). Ugyanezen bukta el az AO-t is…

Ami pozitívum az az első szerva, ami működött Sinner ellen is, csak hát jobb arányban kéne beütni.
11 hónapja
no Baltimore Ravens 8 887
A meccs egyszeru volt. Ma alcaraz szervalt Pont olyan szarul ahogy sinner az elmult meccseiken. Ez nem jelenti azt hogy csak ezert nyert alcaraz, de nem segit. Ahogy itt is ez tortent, mert oriasi hatrany. Latszik mire keszultek es egyszeruen sinner volt a dominalo ero ebben is. O tudta vegrehajtani. Alcaraz szervalokent jol tervezett es jol kezelte a bombakat de a 2. Szervanal mar bajban volt, es amikor valtott sinner, tehetetlen volt. Fogadokent meg most az olasz jobban szervalt es idonkent nagyon tokos volt vele fontos pillanatokban. De a lenyeg a fonak volt es sinner nagyon jol Tamadta alcaraz alapjatekat . Es ez az alapjatek lesz keves a gyorsabb palyakon. Sinner ellen mindenkeppen es tobben is eselyesebbek lehetnek ellene.

Jelenleg ( tavaly Ota folyamatosan) sinner a jobb jatekos. Egyszeruen relentless, konstans magasszintu Jatekot hoz, mentalisan is. Alcaraz hullamzik. Persze ez boven eleg jo. Ev elejen siman adtam a lasabb palyakat a spanyolnak es a gyorsabbakat az olasznak. Erre salakon is sokkal kozelebb volt es fuvon mar nem is gondolom eselyesebbnek, sokkal jobban mozgott sinner mint gondoltam. Alcaraz Persze a kihivoja lesz a mostani frlevben is de itt mar nem o lesz az eselyesebb. De itt a tobbiek is jobbak lesznek. En bizom hogy jonnek meg hisz aprosagoknak kell osszejonni hogy komoly erok legyenek, de hogy legyozzek a ket elso t ahhoz evek, lesz egy mentalis akadaly.

Dimitrov tudta bantani sinnert de nem sok eleg kiegyensulyozott jatekos aki jo egykezes fonakkal rendelkezik a top 1000-ben. Es dimitrov is szegyen a mezonyre nezve.

Mto ha taktikai ha tenyleges nem er el semmit az ellenfelnel igazan, nem erhetne. Egyedul a ritmus amit veszithet, de azt varialjak meccs kozben is. A teto behuzas tobb mint negyszer olyan hosszan tart mint egy apolasi szunet. Dimitrov nem zuhant ettol meg, Persze a teto nem neki segitett volna, de az ido nem szamitott.

Dopping az mar faraszto szamomra. Ebben a sportban nincs ra szukseg a fu alatt, sot egikben sem. De irtam mar meg kell nezni alcarazt o es minaur a leggyorsabbak es hasonlitsuk ossze a ketto testet. A top spin ami konkretan az erorol szol egyszeru fizika, meg mindig a spanyole a jobb aki ugy is erkezett. Amugy sinner top spin rpm- kovetheto es nem latni oruletes ugrast. Itt nincs olyan mint a kerekparnal ahol konkretan modosult a testuk. Persze az orok “uj es kkemenyebb edzesek” amit csak az egyik ismer es csinalja a masik meg doppingol.
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Ritka antipatikus, főleg hogy igazából ilyen doping treatmentet senki nem kap, majd Dimitrov ellen hogy ment tovább...
Heisman nádor
Pedig pont, hogy mindketto egy abszolut kedvelheto, visszafogott, szereny figura.

Sinner mit tehet arrol, hogy Dimitrov megserult?
Duff
Azért Sinner folyamatos MTO-i, a dopping eset és annak visszatetsző kezelése, a tavalyi olimpiai lemondás vagy az edzői csapatának rejtélyes cseréi mind elég furcsa vibe-ot tesznek köré.
11 hónapja
sajtospingvin 119
Egyébként a ki érhet oda kérdésre nem láttam említve sem, de szerintem Mensikben vannak még komoly tartalékok.
szaba
Mentálisan holt gyenge a csávó. Max egy Wawrinka szint aki emlegetve volt a napokban.
11 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Egyébként a ki érhet oda kérdésre nem láttam említve sem, de szerintem Mensikben vannak még komoly tartalékok.
11 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
soha rosszabb döntőt.

azon röhögök végig, hogy itt tiszteletét tette a dán, a spanyol király, az angol trónörökös, sehol egy páncélmellény, kb a "pórnép" között vannak. a mi kis lufink meg 8 páncélozott BMW meg Transporterrel megy oviba is. meg Lölö az Ondival sosem fog itt megjelenni 😀
petey
Mondjuk ezen királyok politikai jelentősége nem sok vizet zavar. Bezzeg a Vezér!
szaba
Ő is csak a saját homokozójában jampi....amúgy csak egy nagy 💩darab

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
soha rosszabb döntőt.

azon röhögök végig, hogy itt tiszteletét tette a dán, a spanyol király, az angol trónörökös, sehol egy páncélmellény, kb a "pórnép" között vannak. a mi kis lufink meg 8 páncélozott BMW meg Transporterrel megy oviba is. meg Lölö az Ondival sosem fog itt megjelenni 😀
petey
Mondjuk ezen királyok politikai jelentősége nem sok vizet zavar. Bezzeg a Vezér!
11 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
soha rosszabb döntőt.

azon röhögök végig, hogy itt tiszteletét tette a dán, a spanyol király, az angol trónörökös, sehol egy páncélmellény, kb a "pórnép" között vannak. a mi kis lufink meg 8 páncélozott BMW meg Transporterrel megy oviba is. meg Lölö az Ondival sosem fog itt megjelenni 😀

11 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Még valakinek fel kellene jönni rájuk, mint anno Djoko feljött Federerre, és Nadalra.
Akkor meglehetne a New Big3.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Fucsovics fog jonni.
Hendrix
Benne en is erzem most, hogy robbanthat!
Stez
Eddig nem jott ki neki a lepes, de aki ert ehhez a sporthoz az tudja hogy kimagaslo tehetseg. Karcsika meg Jannika felkotheti a gatyat.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
11 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Nem biztos.
Az jó lenne ha Sinner 4/3 GS nyerne egy évben, míg a RG éppen nem lett meg?
De ha egyszeri alkalomra gondolsz, akkor egyetértek.
Hajrá 5. Set 🙂
steelwolf
Ja mert a US Open már zsebben van neki, értem.
szaba
A tavalyi persze h ott van 🙂
Az idei természetesen nem, csak annyira megy h Sinner kemény pályán simán nyer.
És nekem ez nem tetszik h Sinner már salakon majdnem megfogta, most meg füvön le is győzte.
Alcaraz egy zseni, de eléggé Sinnernek áll a zászló. Majd az idő eldönti.
steelwolf
Tavaly volt egy rendkívüli szezonja Sinnernek keményen, de ez nem jelenti, hogy innentől ez lesz a norma. Egyébként Alcaraz H2H szerintem ugyanúgy esélyes kemény pályán is, egyszerűen ki-ki meccseket fognak játszani. Ha meg nem lesz ennyire fáradt, füvön továbbra is ő a favorit. Sinnernek most jött igazán jól, hogy volt egy hosszabb pihenője, és Wimbledon előtt és alatt is többet tudott pihenni.
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Nem biztos.
Az jó lenne ha Sinner 4/3 GS nyerne egy évben, míg a RG éppen nem lett meg?
De ha egyszeri alkalomra gondolsz, akkor egyetértek.
Hajrá 5. Set 🙂
steelwolf
Ja mert a US Open már zsebben van neki, értem.
szaba
A tavalyi persze h ott van 🙂
Az idei természetesen nem, csak annyira megy h Sinner kemény pályán simán nyer.
És nekem ez nem tetszik h Sinner már salakon majdnem megfogta, most meg füvön le is győzte.
Alcaraz egy zseni, de eléggé Sinnernek áll a zászló. Majd az idő eldönti.
steelwolf
Kell egy jobb koksz a spanyolnak.
11 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 968 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem biztos.
Az jó lenne ha Sinner 4/3 GS nyerne egy évben, míg a RG éppen nem lett meg?
De ha egyszeri alkalomra gondolsz, akkor egyetértek.
Hajrá 5. Set 🙂
steelwolf
Ja mert a US Open már zsebben van neki, értem.
szaba
A tavalyi persze h ott van 🙂
Az idei természetesen nem, csak annyira megy h Sinner kemény pályán simán nyer.
És nekem ez nem tetszik h Sinner már salakon majdnem megfogta, most meg füvön le is győzte.
Alcaraz egy zseni, de eléggé Sinnernek áll a zászló. Majd az idő eldönti.
11 hónapja
sajtospingvin 119
Még valakinek fel kellene jönni rájuk, mint anno Djoko feljött Federerre, és Nadalra.
Akkor meglehetne a New Big3.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
most nem lesz sajnos
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Alcaraznak a gyengék ellen kell összeraknia magát és 3, max 4 szettekben lerendezni mindenkit az SF-ekig.
Különben Sinner Wimbledonban, USO-n és AO-n is lenyomja.
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Még valakinek fel kellene jönni rájuk, mint anno Djoko feljött Federerre, és Nadalra.
Akkor meglehetne a New Big3.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Fucsovics fog jonni.
Hendrix
Reálisabb, hogy Stollár Fanny beesik közéjük harmadiknak.
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Még valakinek fel kellene jönni rájuk, mint anno Djoko feljött Federerre, és Nadalra.
Akkor meglehetne a New Big3.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Fucsovics fog jonni.
Hendrix
Benne en is erzem most, hogy robbanthat!

11 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Még valakinek fel kellene jönni rájuk, mint anno Djoko feljött Federerre, és Nadalra.
Akkor meglehetne a New Big3.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Fucsovics fog jonni.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
11 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
Ritka antipatikus, főleg hogy igazából ilyen doping treatmentet senki nem kap, majd Dimitrov ellen hogy ment tovább...
Heisman nádor
Pedig pont, hogy mindketto egy abszolut kedvelheto, visszafogott, szereny figura.

Sinner mit tehet arrol, hogy Dimitrov megserult?
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Ritka antipatikus, főleg hogy igazából ilyen doping treatmentet senki nem kap, majd Dimitrov ellen hogy ment tovább...
Heisman nádor
vegyél be egy nyugtatót, Alcaraz hulladék volt ma
sajtospingvin
Attól még antipatikus Sinner hogy ritka szar adogatások voltak ma Alcaraztól 😀
Mivel RG óta veretlen is volt Carlitos, Sinnernek meg volt egy korai exit, szerintem már rohadtul el is fáradt.

Hát ez a két fickó mennyi GS-t nyerhet te jó ég..Djokonak esélye mar nulla kb
Pep71
Ezzel a döntővel ez újra megerősödött hogy nagyon kiemelkednek a mezőnyből. Mármint ilyenek mint Zverev, Berrettini, Auger-Aliassime, Fritz, Shelton, Musetti, hát nehezen látom hogy közel legyenek, hisz Dimitrovon kívül mindenki átmentek ketten. Talán Alcaraz első meccse volt fosabb.
Djoko vagy god mode-ba tol még egy tornát all or nothing, vagy ötletem sincs ki lehetne közel.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Még valakinek fel kellene jönni rájuk, mint anno Djoko feljött Federerre, és Nadalra.
Akkor meglehetne a New Big3.

11 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Hát ez a két fickó mennyi GS-t nyerhet te jó ég..Djokonak esélye mar nulla kb
11 hónapja
sajtospingvin 119
Ritka antipatikus, főleg hogy igazából ilyen doping treatmentet senki nem kap, majd Dimitrov ellen hogy ment tovább...
Heisman nádor
vegyél be egy nyugtatót, Alcaraz hulladék volt ma
11 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Djokovic ilyenkor mar nullara volt oltva, hogy tuti megjatszotta a serulest, majd utana megis hulyere vert mindenkit. xd