Tenisz
15 feliratkozó
11 hónapja
Fucso mar top100-as ismet. Ti meg ketelkedtetek benne, hogy o lehet az, aki feljon Alcaraz es Sinner melle.
11 hónapja
Dopping az mar faraszto szamomra. Ebben a sportban nincs ra szukseg a fu alatt, sot egikben sem. De irtam mar meg kell nezni alcarazt o es minaur a leggyorsabbak es hasonlitsuk ossze a ketto testet. A top spin ami konkretan az erorol szol egyszeru fizika, meg mindig a spanyole a jobb aki ugy is erkezett. Amugy sinner top spin rpm- kovetheto es nem latni oruletes ugrast. Itt nincs olyan mint a kerekparnal ahol konkretan modosult a testuk. Persze az orok “uj es kkemenyebb edzesek” amit csak az egyik ismer es csinalja a masik meg doppingol.A doppinggal az a baj, hogyha lebuksz, akkor legalább 2 évet kapsz (Halep pl. 4 évet), ehhez képest Sinner és Swiatek nagyjából semmit se kapott.
no
Nem a dopping eset veri ki a biztosítékot az embereknél, hanem annak a kezelése és a különleges bánásmód.
(Azt már csak megjegyzem, hogy ahogy olvasom Sinnernél azért lett ebből ekkora visszhang, mert nála nem volt organikus fejlődés, mint ami egy Djokonál megvolt és nem is az volt, hogy fiatalon kvázi kész játékosként robbant be (Nadal, Alcaraz stb.), hanem egy mid játékosból lett domináns. De ezt a tényt én, mint Federer fan nem is vehetem figyelembe, hisz ez rá is igaz. 😀 )
11 hónapja
Egyébként nagyjából végig nézve újra a meccset, a szokásos Alcaraz hiba nélkül még ezzel a gyengébb játékkal is meglett volna a meccs.Behúzta az első szettet, a szettet végét dominálva, majd az előny birtokában kijött és 0-40-nel kezdte az adogatását, majd azt bukta is, ezzel teljesen vissza is hozta a meccsbe Sinnert. És még így is break labdáig ment a következő fogadójátékában. Na most, ha ez az első kiengedés nincs, akkor egymás után 5 elveszített game után jött volna Sinner adogatni és mehetett volna breaklabdáig Alcaraz.
Ezek a mentális leengedések, amik nem férnek bele a mentálisan erős játékosok ellen (ez jelenleg kb. csak Sinner, Djoko és ha jól megy neki a játék akkor Medvedev). Ugyanezen bukta el az AO-t is…
Ami pozitívum az az első szerva, ami működött Sinner ellen is, csak hát jobb arányban kéne beütni.
11 hónapja
A meccs egyszeru volt. Ma alcaraz szervalt Pont olyan szarul ahogy sinner az elmult meccseiken. Ez nem jelenti azt hogy csak ezert nyert alcaraz, de nem segit. Ahogy itt is ez tortent, mert oriasi hatrany. Latszik mire keszultek es egyszeruen sinner volt a dominalo ero ebben is. O tudta vegrehajtani. Alcaraz szervalokent jol tervezett es jol kezelte a bombakat de a 2. Szervanal mar bajban volt, es amikor valtott sinner, tehetetlen volt. Fogadokent meg most az olasz jobban szervalt es idonkent nagyon tokos volt vele fontos pillanatokban. De a lenyeg a fonak volt es sinner nagyon jol Tamadta alcaraz alapjatekat . Es ez az alapjatek lesz keves a gyorsabb palyakon. Sinner ellen mindenkeppen es tobben is eselyesebbek lehetnek ellene. Jelenleg ( tavaly Ota folyamatosan) sinner a jobb jatekos. Egyszeruen relentless, konstans magasszintu Jatekot hoz, mentalisan is. Alcaraz hullamzik. Persze ez boven eleg jo. Ev elejen siman adtam a lasabb palyakat a spanyolnak es a gyorsabbakat az olasznak. Erre salakon is sokkal kozelebb volt es fuvon mar nem is gondolom eselyesebbnek, sokkal jobban mozgott sinner mint gondoltam. Alcaraz Persze a kihivoja lesz a mostani frlevben is de itt mar nem o lesz az eselyesebb. De itt a tobbiek is jobbak lesznek. En bizom hogy jonnek meg hisz aprosagoknak kell osszejonni hogy komoly erok legyenek, de hogy legyozzek a ket elso t ahhoz evek, lesz egy mentalis akadaly.
Dimitrov tudta bantani sinnert de nem sok eleg kiegyensulyozott jatekos aki jo egykezes fonakkal rendelkezik a top 1000-ben. Es dimitrov is szegyen a mezonyre nezve.
Mto ha taktikai ha tenyleges nem er el semmit az ellenfelnel igazan, nem erhetne. Egyedul a ritmus amit veszithet, de azt varialjak meccs kozben is. A teto behuzas tobb mint negyszer olyan hosszan tart mint egy apolasi szunet. Dimitrov nem zuhant ettol meg, Persze a teto nem neki segitett volna, de az ido nem szamitott.
Dopping az mar faraszto szamomra. Ebben a sportban nincs ra szukseg a fu alatt, sot egikben sem. De irtam mar meg kell nezni alcarazt o es minaur a leggyorsabbak es hasonlitsuk ossze a ketto testet. A top spin ami konkretan az erorol szol egyszeru fizika, meg mindig a spanyole a jobb aki ugy is erkezett. Amugy sinner top spin rpm- kovetheto es nem latni oruletes ugrast. Itt nincs olyan mint a kerekparnal ahol konkretan modosult a testuk. Persze az orok “uj es kkemenyebb edzesek” amit csak az egyik ismer es csinalja a masik meg doppingol.
11 hónapja
Azért Sinner folyamatos MTO-i, a dopping eset és annak visszatetsző kezelése, a tavalyi olimpiai lemondás vagy az edzői csapatának rejtélyes cseréi mind elég furcsa vibe-ot tesznek köré.Ritka antipatikus, főleg hogy igazából ilyen doping treatmentet senki nem kap, majd Dimitrov ellen hogy ment tovább...Pedig pont, hogy mindketto egy abszolut kedvelheto, visszafogott, szereny figura.
Heisman nádor
Sinner mit tehet arrol, hogy Dimitrov megserult?
Duff
11 hónapja
sajtospingvin
119
Egyébként a ki érhet oda kérdésre nem láttam említve sem, de szerintem Mensikben vannak még komoly tartalékok.Mentálisan holt gyenge a csávó. Max egy Wawrinka szint aki emlegetve volt a napokban.
szaba
11 hónapja
Egyébként a ki érhet oda kérdésre nem láttam említve sem, de szerintem Mensikben vannak még komoly tartalékok.
11 hónapja
Ő is csak a saját homokozójában jampi....amúgy csak egy nagy 💩darabsoha rosszabb döntőt.Mondjuk ezen királyok politikai jelentősége nem sok vizet zavar. Bezzeg a Vezér!
azon röhögök végig, hogy itt tiszteletét tette a dán, a spanyol király, az angol trónörökös, sehol egy páncélmellény, kb a "pórnép" között vannak. a mi kis lufink meg 8 páncélozott BMW meg Transporterrel megy oviba is. meg Lölö az Ondival sosem fog itt megjelenni 😀
petey
szaba
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
soha rosszabb döntőt.Mondjuk ezen királyok politikai jelentősége nem sok vizet zavar. Bezzeg a Vezér!
azon röhögök végig, hogy itt tiszteletét tette a dán, a spanyol király, az angol trónörökös, sehol egy páncélmellény, kb a "pórnép" között vannak. a mi kis lufink meg 8 páncélozott BMW meg Transporterrel megy oviba is. meg Lölö az Ondival sosem fog itt megjelenni 😀
petey
11 hónapja
soha rosszabb döntőt. azon röhögök végig, hogy itt tiszteletét tette a dán, a spanyol király, az angol trónörökös, sehol egy páncélmellény, kb a "pórnép" között vannak. a mi kis lufink meg 8 páncélozott BMW meg Transporterrel megy oviba is. meg Lölö az Ondival sosem fog itt megjelenni 😀
11 hónapja
Eddig nem jott ki neki a lepes, de aki ert ehhez a sporthoz az tudja hogy kimagaslo tehetseg. Karcsika meg Jannika felkotheti a gatyat.Benne en is erzem most, hogy robbanthat!Még valakinek fel kellene jönni rájuk, mint anno Djoko feljött Federerre, és Nadalra.Fucsovics fog jonni.
Akkor meglehetne a New Big3.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Hendrix
Stez
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
11 hónapja
Tavaly volt egy rendkívüli szezonja Sinnernek keményen, de ez nem jelenti, hogy innentől ez lesz a norma. Egyébként Alcaraz H2H szerintem ugyanúgy esélyes kemény pályán is, egyszerűen ki-ki meccseket fognak játszani. Ha meg nem lesz ennyire fáradt, füvön továbbra is ő a favorit. Sinnernek most jött igazán jól, hogy volt egy hosszabb pihenője, és Wimbledon előtt és alatt is többet tudott pihenni.A tavalyi persze h ott van 🙂Nem biztos.Ja mert a US Open már zsebben van neki, értem.
Az jó lenne ha Sinner 4/3 GS nyerne egy évben, míg a RG éppen nem lett meg?
De ha egyszeri alkalomra gondolsz, akkor egyetértek.
Hajrá 5. Set 🙂
steelwolf
szaba
Az idei természetesen nem, csak annyira megy h Sinner kemény pályán simán nyer.
És nekem ez nem tetszik h Sinner már salakon majdnem megfogta, most meg füvön le is győzte.
Alcaraz egy zseni, de eléggé Sinnernek áll a zászló. Majd az idő eldönti.
steelwolf
11 hónapja
Kell egy jobb koksz a spanyolnak.A tavalyi persze h ott van 🙂Nem biztos.Ja mert a US Open már zsebben van neki, értem.
Az jó lenne ha Sinner 4/3 GS nyerne egy évben, míg a RG éppen nem lett meg?
De ha egyszeri alkalomra gondolsz, akkor egyetértek.
Hajrá 5. Set 🙂
steelwolf
szaba
Az idei természetesen nem, csak annyira megy h Sinner kemény pályán simán nyer.
És nekem ez nem tetszik h Sinner már salakon majdnem megfogta, most meg füvön le is győzte.
Alcaraz egy zseni, de eléggé Sinnernek áll a zászló. Majd az idő eldönti.
steelwolf
11 hónapja
A tavalyi persze h ott van 🙂Nem biztos.Ja mert a US Open már zsebben van neki, értem.
Az jó lenne ha Sinner 4/3 GS nyerne egy évben, míg a RG éppen nem lett meg?
De ha egyszeri alkalomra gondolsz, akkor egyetértek.
Hajrá 5. Set 🙂
steelwolf
szaba
Az idei természetesen nem, csak annyira megy h Sinner kemény pályán simán nyer.
És nekem ez nem tetszik h Sinner már salakon majdnem megfogta, most meg füvön le is győzte.
Alcaraz egy zseni, de eléggé Sinnernek áll a zászló. Majd az idő eldönti.
11 hónapja
sajtospingvin
119
Még valakinek fel kellene jönni rájuk, mint anno Djoko feljött Federerre, és Nadalra.most nem lesz sajnos
Akkor meglehetne a New Big3.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
11 hónapja
Alcaraznak a gyengék ellen kell összeraknia magát és 3, max 4 szettekben lerendezni mindenkit az SF-ekig.Különben Sinner Wimbledonban, USO-n és AO-n is lenyomja.
11 hónapja
Reálisabb, hogy Stollár Fanny beesik közéjük harmadiknak.Még valakinek fel kellene jönni rájuk, mint anno Djoko feljött Federerre, és Nadalra.Fucsovics fog jonni.
Akkor meglehetne a New Big3.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Hendrix
11 hónapja
Benne en is erzem most, hogy robbanthat!Még valakinek fel kellene jönni rájuk, mint anno Djoko feljött Federerre, és Nadalra.Fucsovics fog jonni.
Akkor meglehetne a New Big3.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Hendrix
11 hónapja
Még valakinek fel kellene jönni rájuk, mint anno Djoko feljött Federerre, és Nadalra.Fucsovics fog jonni.
Akkor meglehetne a New Big3.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
11 hónapja
Ritka antipatikus, főleg hogy igazából ilyen doping treatmentet senki nem kap, majd Dimitrov ellen hogy ment tovább...Pedig pont, hogy mindketto egy abszolut kedvelheto, visszafogott, szereny figura.
Heisman nádor
Sinner mit tehet arrol, hogy Dimitrov megserult?
11 hónapja
Attól még antipatikus Sinner hogy ritka szar adogatások voltak ma Alcaraztól 😀Ritka antipatikus, főleg hogy igazából ilyen doping treatmentet senki nem kap, majd Dimitrov ellen hogy ment tovább...vegyél be egy nyugtatót, Alcaraz hulladék volt ma
Heisman nádor
sajtospingvin
Mivel RG óta veretlen is volt Carlitos, Sinnernek meg volt egy korai exit, szerintem már rohadtul el is fáradt.
Hát ez a két fickó mennyi GS-t nyerhet te jó ég..Djokonak esélye mar nulla kbEzzel a döntővel ez újra megerősödött hogy nagyon kiemelkednek a mezőnyből. Mármint ilyenek mint Zverev, Berrettini, Auger-Aliassime, Fritz, Shelton, Musetti, hát nehezen látom hogy közel legyenek, hisz Dimitrovon kívül mindenki átmentek ketten. Talán Alcaraz első meccse volt fosabb.
Pep71
Djoko vagy god mode-ba tol még egy tornát all or nothing, vagy ötletem sincs ki lehetne közel.
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
Még valakinek fel kellene jönni rájuk, mint anno Djoko feljött Federerre, és Nadalra.Akkor meglehetne a New Big3.
11 hónapja
Hát ez a két fickó mennyi GS-t nyerhet te jó ég..Djokonak esélye mar nulla kb
11 hónapja
sajtospingvin
119
Ritka antipatikus, főleg hogy igazából ilyen doping treatmentet senki nem kap, majd Dimitrov ellen hogy ment tovább...vegyél be egy nyugtatót, Alcaraz hulladék volt ma
Heisman nádor
11 hónapja
Djokovic ilyenkor mar nullara volt oltva, hogy tuti megjatszotta a serulest, majd utana megis hulyere vert mindenkit. xd