USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 637 — Lucas Scott
pfefenek lesznek igaza tamadnak az ukranok | gondolom ugyanugy mint a vadaszat soran a Southparkban |

 telex.hu/kulfold/2022/02/18/a-lakossag-evakualasat-jelentettek-be-a-kelet-ukrajnai-szakadarok

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 789
Konkrétan fizetik ezeket az emberek, hogy minden ilyen hírt kapjanak fel és szórják szét, ahol csak tudják.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
És éppen ott állt 3 méterre két zsernyák? Szerintem ezek szimpla biztonsági őrök. Lehet már figyelték a feka srácot, mert mondjuk zsebes, vagy áruházi tolvaj. 😁
warr_b
Hihetetlenek az ilyen blm hienak. A nap 24 orajaban lesik a hireket mire lehet rasultni, hogy rasszizmus. Kozben mondjuk az olyan eseteket, ahol a fekete srac, akinek akkora a bunlajstroma, mint Budapesthez a tenger, a "rassziszta" rendszer hagyja szabadon maszkalni, hogy az kedvtelesbol halalra keseljen egy feher lanyt:

 www.dailymail.co.uk/news/article-10429189/Brianna-Kupfer-murder-suspect-Shawn-Laval-Smith-formally-charged-murder.html

Vagy az a masik fekete ferfi aki nemreg New Yorkban kiprovokalaltlanul a metroszerelveny ele lokott egy azsiai not, aki szornyethalt?

 www.the-sun.com/news/4473810/simon-martial-admits-pushing-woman-subway-tracks/

Hol van a rasszizmus abban az ugyben pl, amikor ez a fekete tini iskolai lovoldozest tartott, de 2-3nap mulva mar ovadekkal szabadon is engedtek?

 www.npr.org/2021/10/08/1044340122/mansfield-arlington-texas-timberview-high-school-shooting-released?t=1645197430734

Vagy mondjuk az az eset ami a fentiekkel ellentetben nem iden esett meg, de most kertek ra halalbuntetest, mert a fekete srac fejbelotte az udvaron biciklizo 5 eves feher kisfiut?

 www.witn.com/2022/01/25/state-seeking-death-penalty-man-accused-killing-5-year-old-wilson-boy/


Erdekes, ezeken senki sem rugozott, csak a BLM fanatikusoklesik, hogy azonnal rasuthessek valamire a rasszizmus belyeget. De ugye pont ez a lenyeg, hogy a napi 1 millio rendor-eljaras ala vont esetbol, vagy barmilyen eltero rasszu vs afro szemely interakciojabol megtalaljak azt az 1-2-t amire ra lehet sutni (akar full kontextusbol kiragadva), hogy itt bizony rasszizmus all a dolog mogott es lehet hergelni a nepet, holott az ellenkezojere tobbszoros pelda lenne, de azt valahogy nem hozzak a mediumok szalagcimekkel. El kellene fogadni, hogy nincs rendszer szintu rasszizmus, de vannak rasszista emberek, es, hogy az egyennel nem azert tortennek 99.9%-ban azok amik tortennek, mert a bore szine ilyen vagy olyan, hanem azert, mert a sajat magatartasa okozata.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
És éppen ott állt 3 méterre két zsernyák? Szerintem ezek szimpla biztonsági őrök. Lehet már figyelték a feka srácot, mert mondjuk zsebes, vagy áruházi tolvaj. 😁
warr_b
pont ezt akartam mondani, hogy már megint jönnek a fórum BLM aktivistái, aztán minden fajta tudás nélkül rögtön megállapítják, hogy mi történt

aztán majd 3 nap múlva kiderül, hogy emberünket már 3x elkapták lopásért és ismerik mert folyton beleköt mindenkibe
NB2
es ha 3szor vkit elkaptak mar vmiert akkor egy sima garazdasagnal egyik felet el kell engedni, masikat meg bilincsbe verni?
csebi
a rendőrcsaj odamegy, gondolom mondja neki, hogy nyugi és maradjon a helyén, a bezsákolás után visszamegy hozzá és a kölök emeli a kezét - csak itt el van vágva, mer jött a bilincselés


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 637 — Lucas Scott
És éppen ott állt 3 méterre két zsernyák? Szerintem ezek szimpla biztonsági őrök. Lehet már figyelték a feka srácot, mert mondjuk zsebes, vagy áruházi tolvaj. 😁
warr_b
pont ezt akartam mondani, hogy már megint jönnek a fórum BLM aktivistái, aztán minden fajta tudás nélkül rögtön megállapítják, hogy mi történt

aztán majd 3 nap múlva kiderül, hogy emberünket már 3x elkapták lopásért és ismerik mert folyton beleköt mindenkibe
NB2
es ha 3szor vkit elkaptak mar vmiert akkor egy sima garazdasagnal egyik felet el kell engedni, masikat meg bilincsbe verni?

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 534 — nabege2@yahoo.com
És éppen ott állt 3 méterre két zsernyák? Szerintem ezek szimpla biztonsági őrök. Lehet már figyelték a feka srácot, mert mondjuk zsebes, vagy áruházi tolvaj. 😁
warr_b
pont ezt akartam mondani, hogy már megint jönnek a fórum BLM aktivistái, aztán minden fajta tudás nélkül rögtön megállapítják, hogy mi történt

aztán majd 3 nap múlva kiderül, hogy emberünket már 3x elkapták lopásért és ismerik mert folyton beleköt mindenkibe
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 695 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És éppen ott állt 3 méterre két zsernyák? Szerintem ezek szimpla biztonsági őrök. Lehet már figyelték a feka srácot, mert mondjuk zsebes, vagy áruházi tolvaj. 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 637 — Lucas Scott
Érdekes....
Klaci79
birom h van kb 10-15 gyerek ott, mki videozik de senki sem szedne oket szed ... de tenyleg rohej h azonnal bilincselik az egyiket mig a masikat nem hanem nezik h jol van-e

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez kristálytiszta és félremagyarázhatatlan...
Érdekes....

Klaci79


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 965
Érdekes....
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Nem tudom, csak én vagyok hülye, ha úgy értétkelem a helyzetet, hogy az USA a határaitól x ezer kilométerre védi az "érdekeit", miközben Moszkvának a határai mellett sem szabad? Pedig alapvetően Wash-párti voltam-vagyok:_)
Fungus
Mármint a NATO érdekeit? Mert az nem x ezer kilométerre van, hanem pont ott ahol védeni próbálják. Ha nem tennék, akkor a mi derék országunk is nagyon gyorsan orosz bőrben találhatná magát. Nem beszélve arról az országról, amelyik inkább a NATO-hoz csatlakozna, de ezt nem engedi neki egy másik ország, amelyik amúgy minket is kiléptetne onnan. Csak mert neki ehhez fűződik érdeke. Az meg hogy 20+ éve ki mit mondott az baromira lényegtelen egy olyan világban, ahol nem 2 évtized, hanem fél év alatt gyökeresen megváltoznak a dolgok globálisan. Majd 2100-ban is arra hivatkozik valami orosz vezető, hogy 1900-as évek végén azt ígérte a NATO blablabla..nevetséges.

Esetleg bele lehetne gondolni abba is, hogy miért nem akar mindenáron csatlakozni a szenzációs orosz politikához, értékrendhez a sok egykori tagország. De mivel az ő döntésük fenyegeti a medvét, ezért ejnye-bejnye nem dönthetnek. Majd dönt a medve.. Pont az az erősebb baszik szitu lenne mindenben, ha nem lenne itt a NATO vagy nem lenne NATO tagország némelyik állam.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!
Még hogy az amerikaiak buktak ezen....
Az amerikai külügyminisztérium jóváhagyta 250 darab M1A2 Abrams SEPv3 páncélos eladását Lengyelországnak - erősítette meg pénteken Mariusz Blaszczak lengyel nemzetvédelmi miniszter.
Jövő héten találkozik Európában Lavrov és Blinken...a piacok most örülnek.

Közben azért az orosz keménykedések is maradnak:
Oroszország ismételten felhívta a figyelmet, hogy az orosz javaslatok egyetlen csomagot képeznek, nem lehet csak az egyes összetevőkre összpontosítani. Megismételték azt a követelést is, hogy a NATO vonja ki csapatait a szövetséghez 1997 után csatlakozott országokból (így például Magyarországról is).
Klaci79
 24.hu/kulfold/2022/02/17/oroszorszag-orosz-ukran-valsag-amerika-viszontvalasz/

hát erre kíváncsi leszek.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 965
Még hogy az amerikaiak buktak ezen....
Az amerikai külügyminisztérium jóváhagyta 250 darab M1A2 Abrams SEPv3 páncélos eladását Lengyelországnak - erősítette meg pénteken Mariusz Blaszczak lengyel nemzetvédelmi miniszter.
Jövő héten találkozik Európában Lavrov és Blinken...a piacok most örülnek.

Közben azért az orosz keménykedések is maradnak:
Oroszország ismételten felhívta a figyelmet, hogy az orosz javaslatok egyetlen csomagot képeznek, nem lehet csak az egyes összetevőkre összpontosítani. Megismételték azt a követelést is, hogy a NATO vonja ki csapatait a szövetséghez 1997 után csatlakozott országokból (így például Magyarországról is).

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 553 — The Mathematician
Játék határok nélkül.

Az amerikaiak csak a mexikói határt ismerik, a többi nem szokta érdekelni őket...

Az oroszok meg sose tudták hol vannak a határaik, csődbe is mentek párszor.

Belső Ázsiában meg max a marhapásztorok tudják a határokat. Ott az a határvonal, ameddig az Uzi elvisz
Willie Parker
Azért Putin nem a korábbi orosz vezetők buta pénzügyi politikáját játssza.
Ő tudja pontosan, hogyan kell úgy politizálni, hogy közben ő és a környezete baromira meggazdagodjon:
 www.portfolio.hu/global/20220218/orult-jo-uzlet-a-100-dollaros-olajar-vlagyimir-putyinnak-egy-puskaloves-nelkul-is-hatalmas-penzt-szakit-oroszorszag-527345
Klaci79
"olcsó gáz" 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 965
Játék határok nélkül.

Az amerikaiak csak a mexikói határt ismerik, a többi nem szokta érdekelni őket...

Az oroszok meg sose tudták hol vannak a határaik, csődbe is mentek párszor.

Belső Ázsiában meg max a marhapásztorok tudják a határokat. Ott az a határvonal, ameddig az Uzi elvisz
Willie Parker
Azért Putin nem a korábbi orosz vezetők buta pénzügyi politikáját játssza.
Ő tudja pontosan, hogyan kell úgy politizálni, hogy közben ő és a környezete baromira meggazdagodjon:
 www.portfolio.hu/global/20220218/orult-jo-uzlet-a-100-dollaros-olajar-vlagyimir-putyinnak-egy-puskaloves-nelkul-is-hatalmas-penzt-szakit-oroszorszag-527345
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Az egy valid érv a mai politikában 2022-ben, hogy a szavad azért nem ér semmit mert hogy régen mi volt???
Mint az oviban?
Kezdjük el sorolni, hogy ki, kit és mikor baszott át az elmúlt 100 évben?
C’mon man
Oliver Stone likes it…
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Játék határok nélkül.

Az amerikaiak csak a mexikói határt ismerik, a többi nem szokta érdekelni őket...

Az oroszok meg sose tudták hol vannak a határaik, csődbe is mentek párszor.

Belső Ázsiában meg max a marhapásztorok tudják a határokat. Ott az a határvonal, ameddig az Uzi elvisz
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 karpathir.com/2022/02/17/az-orosz-hadsereg-pontonhidat-epitett-a-pripjaty-folyo-belorusz-szakaszan/
Vrij6
Szentesen voltam katona, építettünk egy pár pontonhidat. Akkor tehát innen támadnak az oroszok. Csak igaza volt a nyugati sajtónak és politikusoknak😊
pfefe8
"Részt vett a szovjet hadsereg Magyarországról történő kivonásáról kezdett tárgyalásokon. November 3-án este a tököli szovjet bázison Szerov tábornok letartóztatta."

nakia tekis moszkovita?
csak nem az igazság meg az egyenesség bajnokai?
bazmeg ijeneket azér nem kéne elfelejteni
szerencsére valahun nem felejtik el
mennyit ér a szavuk
mennyit ér a kézfogásuk
szartse
sutianap
és ezzel még is mit akarsz bizonyítani? Hol mondtam olyat, hogy az oroszokat szeretni kell, vagy elhinni minden szavukat, vagy el kell felejteni a múlt sérelmeit? Például hogy jön ide az általad említett eset a mostani történésekhez? Ez az egybites gondolkodás a legszánalmasabb amit itt előadsz. Míg az egyik oldal a patás ördög, addig a másik oldal a grál lovagjai. Sajnállak egy picit.
pfefe8
az egybites te vagy mikor tolod az oroszbarát fake-eket

és én is igazán sajnállak, hogy nem élheted át azt a nosztalgiát ami után vágyódsz talán kérdezd meg a felmenőidet milyen kibebaszott faszányos is volt - én nem akarom megérteni sem a szovjeteket sem a nácikat, de remélem lesz majd időgép amikor az erre ácsingózókat átlőhetik oda és dízsinapszemüveg, janem...
sutianap
Egy egybites szemellenzős vagy aki nem érti meg, hogy miről beszélek. Ráadásul azért mert nem szopok be mindent amit a nyugat állít és egyes dolgokban inkább hiszek az oroszoknak ezért oroszbarátnak gondolsz. Ráadásul idekevered a szovjeteket és a nácikat😊 Akkor keverd ide az például az amcsikat is: az indiánok feketék, latinok, arabok, stb tudnak neked mesélni ők is a vendégszeretetről. az egybites szemellenzősök hangos példánya vagy, akinek a világ jobb és baloldalból áll, akinek a világ szovjet és náciból áll(már ha nem egyezik a véleménye a tiéddel), akinek a világ nyugat és keletről szól, stb. Nincs átmenet, ha valaki kételkedik abban hogy nem minden nyugati tett rózsás és igaz, akkor az már neked náci, szovjet propagandista, stb.
pfefe8
te kis szaros, ne húzd már rám a hüje ideáidat

1. nyilván idekeverem a szovjeteket, mikor az államalakulat vezetője egy KGB tiszt
2. jajmá egy Nato tagország tagjaként, ne kelljen magyaràzkodnom a nyugatbarátságról
3. nyilván faszán leelemeztél, hogy mi alapján és hogyan gondolkodom és ez alapján papám telibetaláltad, imperialista ügynök vagyok és a békaemberek üzengetnek ürgebőrbe varrva
4. a sajtó igazat mond vagy nem mond igazat - a sajtó nem független, erősen manipulatív és jó sokat kell hámozni, hogy ki vedd a lényeget - sajnos előremenve egyre egyszerűbb pépesrerágott szénegyszerű politikai eszköz
5. mindezért gondova a társaságra, mely a csevegésér keresi fel eme helyet - de kezdenek elharapózni a m1 politikai szájbarágott üzenetek, így kifejezem mindig a nemtetszésemet
6. ezér egybites lettem, kommunista, libsi, négerbuzicigány
7. más meg fasiszta, szaros fasiszta vagy csak szaros
8. esse la vita
sutianap
Már az első mondatod mindent elmond rólad: íme az "elit", aki mindenkivel toleráns , természetesen csak akkor ha pont egyezik a másik véleménye a tiéddel😊 2021-et írunk és te egy "vitába" belekevered a fasisztákat és a szovjeteket😊 Majd most jössz azzal hogy m1-es propagandát terjesztek😊 Szerintem tök kulturált formában folyt a beszélgetés, ki így ki úgy látja a helyzetet. Erre jössz te az igazságosztó, aki azt képzeli hogy megmondhatja ki ír ide és mit írhat ide. Majd a moderátorok eldöntik és döntenek. Úgy érzem semmi propaganda vagy bántó sem volt amit írtam, de ha az oldal úgy dönt és kizár, azt is elfogadom szó nélkül. Azt viszont nem fogadom el tőled, hogy ítéletet mondj rólam és minősíts ilyen módon. Kinek képzeled magad? egyszemélyes megmondóembernek? akinek ha nem tetszik más(koránt sem szélsőséges véleménye) ,akkor helyreteszed és vered a nyálad? Röhögök rajtad és a szánalmas gondolataidon, azon meg végképp, hogy azzal, hogy valamiféle felsőbbrendűséggel a szavaidban hogy majd meg akarod szabni mit írhatok és mit nem.
pfefe8
Nem tudom, csak én vagyok hülye, ha úgy értétkelem a helyzetet, hogy az USA a határaitól x ezer kilométerre védi az "érdekeit", miközben Moszkvának a határai mellett sem szabad? Pedig alapvetően Wash-párti voltam-vagyok:_)
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 637 — Lucas Scott
Közben ismét árazza az orosz-ukrán konfliktust a piac. Gyengül a forint, esnek a piacok, más esik a kőolaj ára is, emelkedik az arany.
Nem nagyon látni a katonai kivonulás lépéseit, inkább csak úgy tűnik macska-egér játékot űznek az oroszok.
Közben az USA moszkvai nagykövetségének 2. emberét kiutasították az oroszok.
Klaci79
Aki ugye a fedett ember Langleybol

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Ahogy várható volt az oroszok és kína faszra húzták a fejlett nyugatot és az usát. Csináltak egy hadgyakorlatot(mert arra is szükség van hogy szimuláljanak egy támadást), majd visszatérnek az egységeik a laktanyába. Közben a világ percenként adta ki hogy mikor támadnak😊 Tesztnek viszont jó volt ez a manőver, ténylegesen senki sem akar majd segíteni a romhalmaz ukrajnán. Fenyegetik az oroszokat az újabb szankciókkal, de azok már rövid távon is többet ártanak a nyugatnak mint nekik, hosszabb távon meg csak a nyugatnak ártanak szinte. Az olimpia után jöhet egy hasonló teszt Kína részvételével Tajvan ellen. Ott is kardcsörtetés, majd a kínaiak lesznek a nyertesei a tehetetlen nyugattal szemben. arra jó volt ez a háborús hisztéria keltés a nyugat részéről, hogy az oroszokat és a kínaiakat még közelebb lökte egymáshoz. Bravó usa és európa.
pfefe8
os
to
ba
ság

sütianap Ostobaság Minősítő Intézet:
egyes fokozatú ostobaság
indokolás nem szükséges
fellebbezés lehetetlen
pecsét, aláírás, vudubábu


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Steelersesek egymás közt...

több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
 karpathir.com/2022/02/17/az-orosz-hadsereg-pontonhidat-epitett-a-pripjaty-folyo-belorusz-szakaszan/
Vrij6
Szentesen voltam katona, építettünk egy pár pontonhidat. Akkor tehát innen támadnak az oroszok. Csak igaza volt a nyugati sajtónak és politikusoknak😊
pfefe8
"Részt vett a szovjet hadsereg Magyarországról történő kivonásáról kezdett tárgyalásokon. November 3-án este a tököli szovjet bázison Szerov tábornok letartóztatta."

nakia tekis moszkovita?
csak nem az igazság meg az egyenesség bajnokai?
bazmeg ijeneket azér nem kéne elfelejteni
szerencsére valahun nem felejtik el
mennyit ér a szavuk
mennyit ér a kézfogásuk
szartse
sutianap
és ezzel még is mit akarsz bizonyítani? Hol mondtam olyat, hogy az oroszokat szeretni kell, vagy elhinni minden szavukat, vagy el kell felejteni a múlt sérelmeit? Például hogy jön ide az általad említett eset a mostani történésekhez? Ez az egybites gondolkodás a legszánalmasabb amit itt előadsz. Míg az egyik oldal a patás ördög, addig a másik oldal a grál lovagjai. Sajnállak egy picit.
pfefe8
az egybites te vagy mikor tolod az oroszbarát fake-eket

és én is igazán sajnállak, hogy nem élheted át azt a nosztalgiát ami után vágyódsz talán kérdezd meg a felmenőidet milyen kibebaszott faszányos is volt - én nem akarom megérteni sem a szovjeteket sem a nácikat, de remélem lesz majd időgép amikor az erre ácsingózókat átlőhetik oda és dízsinapszemüveg, janem...
sutianap
Egy egybites szemellenzős vagy aki nem érti meg, hogy miről beszélek. Ráadásul azért mert nem szopok be mindent amit a nyugat állít és egyes dolgokban inkább hiszek az oroszoknak ezért oroszbarátnak gondolsz. Ráadásul idekevered a szovjeteket és a nácikat😊 Akkor keverd ide az például az amcsikat is: az indiánok feketék, latinok, arabok, stb tudnak neked mesélni ők is a vendégszeretetről. az egybites szemellenzősök hangos példánya vagy, akinek a világ jobb és baloldalból áll, akinek a világ szovjet és náciból áll(már ha nem egyezik a véleménye a tiéddel), akinek a világ nyugat és keletről szól, stb. Nincs átmenet, ha valaki kételkedik abban hogy nem minden nyugati tett rózsás és igaz, akkor az már neked náci, szovjet propagandista, stb.
pfefe8
te kis szaros, ne húzd már rám a hüje ideáidat

1. nyilván idekeverem a szovjeteket, mikor az államalakulat vezetője egy KGB tiszt
2. jajmá egy Nato tagország tagjaként, ne kelljen magyaràzkodnom a nyugatbarátságról
3. nyilván faszán leelemeztél, hogy mi alapján és hogyan gondolkodom és ez alapján papám telibetaláltad, imperialista ügynök vagyok és a békaemberek üzengetnek ürgebőrbe varrva
4. a sajtó igazat mond vagy nem mond igazat - a sajtó nem független, erősen manipulatív és jó sokat kell hámozni, hogy ki vedd a lényeget - sajnos előremenve egyre egyszerűbb pépesrerágott szénegyszerű politikai eszköz
5. mindezért gondova a társaságra, mely a csevegésér keresi fel eme helyet - de kezdenek elharapózni a m1 politikai szájbarágott üzenetek, így kifejezem mindig a nemtetszésemet
6. ezér egybites lettem, kommunista, libsi, négerbuzicigány
7. más meg fasiszta, szaros fasiszta vagy csak szaros
8. esse la vita
sutianap
Már az első mondatod mindent elmond rólad: íme az "elit", aki mindenkivel toleráns , természetesen csak akkor ha pont egyezik a másik véleménye a tiéddel😊 2021-et írunk és te egy "vitába" belekevered a fasisztákat és a szovjeteket😊 Majd most jössz azzal hogy m1-es propagandát terjesztek😊 Szerintem tök kulturált formában folyt a beszélgetés, ki így ki úgy látja a helyzetet. Erre jössz te az igazságosztó, aki azt képzeli hogy megmondhatja ki ír ide és mit írhat ide. Majd a moderátorok eldöntik és döntenek. Úgy érzem semmi propaganda vagy bántó sem volt amit írtam, de ha az oldal úgy dönt és kizár, azt is elfogadom szó nélkül. Azt viszont nem fogadom el tőled, hogy ítéletet mondj rólam és minősíts ilyen módon. Kinek képzeled magad? egyszemélyes megmondóembernek? akinek ha nem tetszik más(koránt sem szélsőséges véleménye) ,akkor helyreteszed és vered a nyálad? Röhögök rajtad és a szánalmas gondolataidon, azon meg végképp, hogy azzal, hogy valamiféle felsőbbrendűséggel a szavaidban hogy majd meg akarod szabni mit írhatok és mit nem.

Steelers fan
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 965
Közben ismét árazza az orosz-ukrán konfliktust a piac. Gyengül a forint, esnek a piacok, más esik a kőolaj ára is, emelkedik az arany.
Nem nagyon látni a katonai kivonulás lépéseit, inkább csak úgy tűnik macska-egér játékot űznek az oroszok.
Közben az USA moszkvai nagykövetségének 2. emberét kiutasították az oroszok.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 695 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
suti mostanában picit feszült vagy 😊
NB2
Süti a Nap.
Sobri Jóska
Jah, egy órája itt szivárvány is volt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
suti mostanában picit feszült vagy 😊
NB2
Süti a Nap.