Viccek

51 feliratkozó

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 279
 youtu.be/_HrIVWziJ0Y
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 029 — #NoStress
- Sütöttem neked csokigolyócskákat!
Ezzel szeretnék bocsánatot kérni azért, mert belehajtottam a tóba a kocsiddal.
- MIT CSINÁLTÁL?!?!?!?!?
- Sütöttem neked csokigolyócskákat.

több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 www.youtube.com/watch?v=ZPHUg_3sJV0

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan

LoveSobri
Ugyan már. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 733
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 623 — a new hope (again)
Ne

 www.facebook.com/illiberalmemes/videos/850154115395978/?d=null&vh=e



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/nocontextfooty/status/1248162082677284871

egyedüli karantén be like 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 029 — #NoStress
Végülis... 😊


több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
 youtu.be/jM2cbeyUUZM



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 620
 www.facebook.com/tibiatya/photos/a.191488314324804/1921187798021505/?type=3&theater
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 294 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/83912559_519314462352943_6216327109208440832_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=_Ds2-ZtvDusQ7kNvgEaXC3k&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYDO85XAz6D6mG3vOeDTwYvTQ0W1MMww0a9HAnkQtUKmZA&oe=66F30A5A
1,1 Mio. Aufrufe · 6.640 Reaktionen | Nyisd a Bifröstöt! | By Marvel és DC Multiverzum | Facebook
Nyisd a Bifröstöt!
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 620
 www.facebook.com/hatezcumi/photos/a.155281434542496/3758212870915983/?type=3&theater
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
 youtu.be/WKfolJv6Kx8
Negritis
a washiwashinál már vártam h átmenjen bellini-samba de janeiroba

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 189 — The Mathematician
 youtu.be/WKfolJv6Kx8

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
szétoffoljátok a viccek topikot, de nem baj...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
ez zsenialis, kb minden meetingunk ilyen:
 9gag.com/gag/aMYgxXG
rokaur
amúgy elképesztő h az emberek mennyire nem tudják használni a 'raise hand' funkciót ...
nálunk megfigyeltem, hogy legmagasabb goré mindig videoval van bejelentkezve, és senki más. lehet ezt kiadták szabálynak a managereknek 😊
csebi
Nekem halistennek nincs ilyen de Amit meg en itthonrol latok hogy aki megteheti ebedet foz meg tornazik vagy ilyesmi attol fuggoen mennyire kell eppen fejben jelen lenni 😀
yooker
Én egy fontos megbeszélés közben csináltam a Gurley aláírást 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 353 — Expect the Best !
ez zsenialis, kb minden meetingunk ilyen:
 9gag.com/gag/aMYgxXG
rokaur
amúgy elképesztő h az emberek mennyire nem tudják használni a 'raise hand' funkciót ...
nálunk megfigyeltem, hogy legmagasabb goré mindig videoval van bejelentkezve, és senki más. lehet ezt kiadták szabálynak a managereknek 😊
csebi
Nekem halistennek nincs ilyen de Amit meg en itthonrol latok hogy aki megteheti ebedet foz meg tornazik vagy ilyesmi attol fuggoen mennyire kell eppen fejben jelen lenni 😀
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
ez zsenialis, kb minden meetingunk ilyen:
 9gag.com/gag/aMYgxXG
rokaur
amúgy elképesztő h az emberek mennyire nem tudják használni a 'raise hand' funkciót ...
nálunk megfigyeltem, hogy legmagasabb goré mindig videoval van bejelentkezve, és senki más. lehet ezt kiadták szabálynak a managereknek 😊
csebi
Nalunk is o az egyeduli videoval 😀 Meg az olasz, nemet szokas, hogy telefonrol jelentkeznek be a konferenciaba aztan olyan a hang minosege mintha krumpliba beszelnenek 😀
rokaur
nálunk nagyon erőltetik h minden belső távmeetingen legyen videó is, pláne most h mindenki WFHzik, eddig sikerrel ellenálltam, egy believe me you dont want to see my face right now-al 😀

több mint 4 éve
rokaur 868
ez zsenialis, kb minden meetingunk ilyen:
 9gag.com/gag/aMYgxXG
rokaur
amúgy elképesztő h az emberek mennyire nem tudják használni a 'raise hand' funkciót ...
nálunk megfigyeltem, hogy legmagasabb goré mindig videoval van bejelentkezve, és senki más. lehet ezt kiadták szabálynak a managereknek 😊
csebi
Nalunk is o az egyeduli videoval 😀 Meg az olasz, nemet szokas, hogy telefonrol jelentkeznek be a konferenciaba aztan olyan a hang minosege mintha krumpliba beszelnenek 😀
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 463 — Lucas Scott
ez zsenialis, kb minden meetingunk ilyen:
 9gag.com/gag/aMYgxXG
rokaur
amúgy elképesztő h az emberek mennyire nem tudják használni a 'raise hand' funkciót ...
nálunk megfigyeltem, hogy legmagasabb goré mindig videoval van bejelentkezve, és senki más. lehet ezt kiadták szabálynak a managereknek 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 412
En azt olvastam hogy "emberek akik egyedul ulnek az autoban maszkban, az a fing ellen nem ved, kiprobaltam🤣"
több mint 4 éve
rokaur 868
ez zsenialis, kb minden meetingunk ilyen:
 9gag.com/gag/aMYgxXG
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 189 — The Mathematician
 www.facebook.com/YesThatKevinSmith/photos/a.77596326929/10156696277976930/?type=3&theater

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!