Viccek

51 feliratkozó

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 898
Ennek is egyértelműen itt a helye. Külön fájdalmas, hogy az összes közül Dopeman a legértelmesebb tag, pedig Ő aztán. Tudjuk.
Vidéki tirpákok comptoni négernek képzelik magukat, amíg ilyenek lesznek, sosem lesz rosszkedvem 😀


Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 898

Mindig jövőre
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Jóóózsi, kapsz egy fröccsöt! 😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
ilyeneket ki a rák talál ki?😊 nagyon ráér!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 275

Dánok jól tolják 😀

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Amadeus, te vagy az?
 index.hu/belfold/2014/05/13/meztelen_ferfi_orjongott_az_elte-n/
:-/

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mondanám, hogy menjünk az OFF-ba, de olyanokat írsz, hogy kiválóan elfér a viccek topikba. 😀
Magyarul senkit nem zaklathat fel semmi, nem lehet senkinek undorító semmi, mert vannak, akik ezzel minden nap szembesülnek a munkájuk során és az a természetes reakció, amit ők "nyújtanak". Minden nap tanul valamit az ember. 😊Tony
Igazad van, attól undorodsz, amitől csak akarsz.
Ha pl. egy négertől akkor rasszista vagy.
Jelen esetben meg homofób.

Én tévében dolgozom, és pár kollegámmal beszéltem tegnap az Eurovízió döntőjéről. Írom pár meglátásukat, a "hogy tetszett?" témakörben:
- Ezek a dánok bakker, zseniálisak. Ami technikát a szinpadra felpakoltak valami csoda.
- Tipikus. Mindig valami nyáldal nyer, ez a szőrös csaj is tipikus tizenkettő egy tucat volt.
- Vicces volt a nőnek maszkírozott srác, mint a finn orkmetálzenekar pár éve.
Ennyit arról kinek miről mi jut eszébe.Sobri Jóska

Majd Mozart elmagyarázza, ha valaki nem értené


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 194

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
😀

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 270 — Cowboys fan
Ül a vonaton egy férfi és egy nő egymással szemben,a férfi tüsszent egyet majd hirtelen elő kapja a farkát melyen látszik hogy elélvezett, megtörli majd elrakja.
A nő nézi de nem szól, ám miután ez megismétlődik kétszer-háromszor mégsem hagyja szó nélkül.
- Uram nem gondolja hogy mivel én is itt vagyok illő lenne nem előttem csinálnia ezt a dolgot?!
- Elnézést, mondja az úr, de egy nagyon ritka betegségem van: ha tüsszentek rögtön el is élvezek.
- Ez szörnyű lehet, és szed rá valamit???
- Igen, őrölt borsot.....dugo1993
én mondjuk pont fordított felállással ismertem 😊
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 194
Ül a vonaton egy férfi és egy nő egymással szemben,a férfi tüsszent egyet majd hirtelen elő kapja a farkát melyen látszik hogy elélvezett, megtörli majd elrakja.
A nő nézi de nem szól, ám miután ez megismétlődik kétszer-háromszor mégsem hagyja szó nélkül.
- Uram nem gondolja hogy mivel én is itt vagyok illő lenne nem előttem csinálnia ezt a dolgot?!
- Elnézést, mondja az úr, de egy nagyon ritka betegségem van: ha tüsszentek rögtön el is élvezek.
- Ez szörnyű lehet, és szed rá valamit???
- Igen, őrölt borsot.....

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 275
- Vicces volt a nőnek maszkírozott srác, mint a finn orkmetálzenekar pár éve.
Ennyit arról kinek miről mi jut eszébe.Sobri Jóska
kicsit off, de a Lordi azért zeneileg toronymagasan kimagaslott akkor (mondjuk nem feltétlen azzal a számukkal, de az első pár albumuk zseniális volt). Szóval ők nem a maszkírozás miatt nyertek, bár az is rásegített nyilván 😊.

ON
MarioAna

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Akkor a szar is csak annak gyomorforgató, aki egyből az evésre asszociál?Tony
Ez kb így van.
Kérdezz meg egy labor asszisztenst. 😊Lecsó
igaz analitkus vagyok, nem sima asszisztens, de lényegében stimmel 😀

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Valóban, vicc topic.
Egy rövid, de tanulságos vicc a témában, mely segít megérteni a nézőpontok, megközelítések közti picike, de annál lényegesebb különbségeket:

Az apa rányit a fürdőszobában sminkelő fiára, és felkiállt:
- Atyaég fiam, te buzi vagy?!
- Dehogy apa, hercegnő.

több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
Mondanám, hogy menjünk az OFF-ba, de olyanokat írsz, hogy kiválóan elfér a viccek topikba. 😀
Magyarul senkit nem zaklathat fel semmi, nem lehet senkinek undorító semmi, mert vannak, akik ezzel minden nap szembesülnek a munkájuk során és az a természetes reakció, amit ők "nyújtanak". Minden nap tanul valamit az ember. 😊Tony
Örülök hogy segíthettem.... 😊
Nem természetes reakció, csak egy reakció. Egy másfajta.
A laboraszisztens toleráns a szarral szemben, mert másként tekint rá. Mint az emberek egy része egy másik emberre.

Megj.: Nem, nem vagyok homofób, sem a transzokkal, sem a melegekkel nincs különösebb bajom, csak a magamutogató "bazári majmokat" nem szívlelem.Tony
Ez a mondat olyan szép. Érzem benne a konzekvens gondolkodást.
Miért nem ismered be, hogy van bajod velük, és akkor tovább léphetünk. Ígérem, írok ide egy viccet is 😉
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Igazad van, attól undorodsz, amitől csak akarsz.
Ha pl. egy négertől akkor rasszista vagy.
Jelen esetben meg homofób.

Én tévében dolgozom, és pár kollegámmal beszéltem tegnap az Eurovízió döntőjéről. Írom pár meglátásukat, a "hogy tetszett?" témakörben:
- Ezek a dánok bakker, zseniálisak. Ami technikát a szinpadra felpakoltak valami csoda.
- Tipikus. Mindig valami nyáldal nyer, ez a szőrös csaj is tipikus tizenkettő egy tucat volt.
- Vicces volt a nőnek maszkírozott srác, mint a finn orkmetálzenekar pár éve.
Ennyit arról kinek miről mi jut eszébe.Sobri Jóska
Akkor vállalom, mindannak ellenére, hogy valószínűleg több transzot láttam, mint a homofóbozók nagy része. De hát ez van, a homofób szóval is divat lett dobálózni, csakúgy mint a rasszista, fasiszta, náci, antiszemita, zsidó jelzőkkel.
Nem offolom tovább a topikot.
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 194
Egyébként ha csak ennyit írnék ebbe a topikba, hogy "eurovíziós dalfesztivál" már az is magában megállná a helyét...