Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért most jó napjai vannak a magyar klub vízilabdának.
FTC kupagyőzelem az Európa Kupában (utoljára 2009-ben nyert magyar klubcsapat nemzetközi tornát; ez azért számomra hihetetlen) + a Szolnok nyerte a csoportját a BL-ben, így biztos elődöntős.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 24.hu/sport/2017/01/25/uszas-mar-nem-hargitay-andras-a-szovetsegi-kapitany/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
BVSC iskola.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Märcz Tamás lett a befutó
NB2
meglepő választás

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Märcz Tamás lett a befutó
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
 index.hu/sport/vizilabda/2016/12/13/vizilabda_kapitanyi_poszt/
empty taxi
a listában van korábbi edzőm, korábbi csapattársam illetve akivel edzettem egy nyarat még mielőtt felköltöztem egyetem miatt, többel volt szerencsém ellenfélként is játszani.

őszintén szólva Vincze a legnagyobb esélyes, főleg az universiade-k miatt, de nem lepődnék meg egy Dabrowski féle döntésen sem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 index.hu/sport/vizilabda/2016/12/13/vizilabda_kapitanyi_poszt/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
 www.kephost.com/images/2016/12/01/hossztamas.png

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Varjuk meg azt a FINA valasztast... meglatjuk mennyire hatekonyan fog tulelni.

Nincsenek ketsegeim, hogyha azt is bebukja, akkor is kap itthon valami kenyelmes posztot majd persze... de azert megis o nyeli a bekat a vegen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
De az azért elég morbid lenne ha néhány (akárhány) sportoló vezényelne egy sportszövetség vezetőjének.
Olyan, mintha egy harmadikos mondaná meg neki ki a megfelelő iskolaigazgató és ki nem.
Sobri Jóska
Ez megint egy teljesen abszurd analogia... elmagyaraznad miert azonositod 8 eves gyerekekkel a sajat szakmai kivansagaikat hangoztato uszokat?

Amugy ha adnak egy ultimatumot, akkor mit tehet a szovetseg... Gyarfas fogja a 200 mellet leuszni az EB-n/VB-n Gyurta helyett?


Igor
Azért, mert ugyanannyira a "lekvár teszi el a nagymamát" történet.

Nem. Majd leússza a legjobb magyar, akit a szövetség kiválaszt.
Ultimátum.... persze. Ultimátumot egyenlő felek között érdemes adni. Nem lentről felfelé.
Nem értem, hogy láthatod ennyire abszurd módon.
Sobri Jóska
Akárcsak a magyar sportági vezetés, te is teljesen félreérted a szövetségek szerepét. A világ szerencsésebb részein teljesen nyilvánvaló, hogy a szövetség van a versenyzőért és nem fordítva (ez egyébként papíron nálunk is így van, mert valamilyen formában általában a magyar sportági szövetségek alapszabályában ez le is van írva). Már hogy a fenébe ne lennének egyenlő felek? Még ha Gyárfás saját pénzéről lenne szó, de hát közpénzeket és szponzori támogatásokat osztanak szét (és a szponzor nem azért fizet, hogy Gyárfás új kocsit vehessen, hanem hogy minél jobb eredményeket elérő sportolókkal azonosítsák a brandet), és ha ezt nem jól csinálják, akkor miért is a sportolók a parasztok, amikor ezt szóvá teszik? Természetesen normálisan funkcionáló szövetségnél (kérdés, van-e ilyen Magyarországon?) nem a médiában bukna ki ez, hanem megbeszélnék az arra kijelölt fórumokon (közgyűlés, elnökségi), de ismerve néhány szövetség működését, azok mindent meg szoktak tenni, hogy ez ne történhessen meg és elhallgattassák azokat, akik nem "velük" vannak.
Jakehomer
Én nem értem félre, csak nem erről beszélek.
Hanem a valóságról, ami nem az az idealizált valami, amiről te írsz.
Normál esetben az úszók, edzők, szakági vezetők választanának maguknak szövetségi vezetést, az értük dolgozna, pénzeket szerezne, lobbyzna, de ha nem jól vagy nem tetszően, akkor visszahívnák, stb.
Látsz ebből bármit is a valóságban? Naugye...
Sobri Jóska
Naugye....
Eléggé egyértelmű volt Szabó Tünde nyilatkozata. Ez tudatosította mindenkiben, hogy megvan Gyárfásra a kilövési engedély Viktoréktól.
Az utolsó csepp pedig igenis az volt, hogy a windsori vb bojkottját helyezték kilátásba ezek a nem egyenlő fél úszók.
Gyárfás újraindulni nem fog, amit menteni tud az FINA. Oda kell most koncentrálnia.
diverdoc
Pont az történt, amit írtam.
Nem visszahívták, vagy választottak valaki mást, ami nonszensz is lett volna, hanem egy "nagyobb diktátor" leszólatott, Gyárfás meg mivel túlélő típus, megy túlélni.
Akkor lenne jogos a "naugye", ha a diktátort nem egy nagyobb diktátor buktatná meg.
Orbánnál naugyézni fogsz, ha leírom, hogy momentán nem lehet demokratikus úton leváltani, de jön Putyin, aki megkéri, hogy adja át a helyét, Orbán meg megy az EU-ba, vagy efféle?
Naugye, hogy nem. 😊

több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
itthon nehéz lefelé bukni általában felfelé szoktak
Negritis
de most nem itthon bukik felfelé ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
itthon nehéz lefelé bukni általában felfelé szoktak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
dawyd728 3 836
Valahol bájos, h vki Magyarországon a diktatórikus, tekintélyelvű működésébe bukott bele, de még a nemzetközi szövetség, elnöki pozíciójáért versenyben van. 😊
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
De az azért elég morbid lenne ha néhány (akárhány) sportoló vezényelne egy sportszövetség vezetőjének.
Olyan, mintha egy harmadikos mondaná meg neki ki a megfelelő iskolaigazgató és ki nem.
Sobri Jóska
Ez megint egy teljesen abszurd analogia... elmagyaraznad miert azonositod 8 eves gyerekekkel a sajat szakmai kivansagaikat hangoztato uszokat?

Amugy ha adnak egy ultimatumot, akkor mit tehet a szovetseg... Gyarfas fogja a 200 mellet leuszni az EB-n/VB-n Gyurta helyett?


Igor
Azért, mert ugyanannyira a "lekvár teszi el a nagymamát" történet.

Nem. Majd leússza a legjobb magyar, akit a szövetség kiválaszt.
Ultimátum.... persze. Ultimátumot egyenlő felek között érdemes adni. Nem lentről felfelé.
Nem értem, hogy láthatod ennyire abszurd módon.
Sobri Jóska
Akárcsak a magyar sportági vezetés, te is teljesen félreérted a szövetségek szerepét. A világ szerencsésebb részein teljesen nyilvánvaló, hogy a szövetség van a versenyzőért és nem fordítva (ez egyébként papíron nálunk is így van, mert valamilyen formában általában a magyar sportági szövetségek alapszabályában ez le is van írva). Már hogy a fenébe ne lennének egyenlő felek? Még ha Gyárfás saját pénzéről lenne szó, de hát közpénzeket és szponzori támogatásokat osztanak szét (és a szponzor nem azért fizet, hogy Gyárfás új kocsit vehessen, hanem hogy minél jobb eredményeket elérő sportolókkal azonosítsák a brandet), és ha ezt nem jól csinálják, akkor miért is a sportolók a parasztok, amikor ezt szóvá teszik? Természetesen normálisan funkcionáló szövetségnél (kérdés, van-e ilyen Magyarországon?) nem a médiában bukna ki ez, hanem megbeszélnék az arra kijelölt fórumokon (közgyűlés, elnökségi), de ismerve néhány szövetség működését, azok mindent meg szoktak tenni, hogy ez ne történhessen meg és elhallgattassák azokat, akik nem "velük" vannak.
Jakehomer
Én nem értem félre, csak nem erről beszélek.
Hanem a valóságról, ami nem az az idealizált valami, amiről te írsz.
Normál esetben az úszók, edzők, szakági vezetők választanának maguknak szövetségi vezetést, az értük dolgozna, pénzeket szerezne, lobbyzna, de ha nem jól vagy nem tetszően, akkor visszahívnák, stb.
Látsz ebből bármit is a valóságban? Naugye...
Sobri Jóska
Naugye....
Eléggé egyértelmű volt Szabó Tünde nyilatkozata. Ez tudatosította mindenkiben, hogy megvan Gyárfásra a kilövési engedély Viktoréktól.
Az utolsó csepp pedig igenis az volt, hogy a windsori vb bojkottját helyezték kilátásba ezek a nem egyenlő fél úszók.
Gyárfás újraindulni nem fog, amit menteni tud az FINA. Oda kell most koncentrálnia.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Gyàrfàs lemondott.
Sobri?
NB2
1, Majd újra indul, és 118-1 arányban újra nyer, Katinkáról meg kiderül még nyárig, hogy mindig is doppingolt.
2, Talált egy pontyfejet az ágyában, és elment a kedve az egésztől.
3, Megöregedett.

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Gyàrfàs lemondott.
Sobri?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Tuti direkt trollkodnak 😀 😀 😀
 www.nemzetisport.hu/uszas/vizes-vb-2017-maris-kritizaljak-a-bizarr-nevu-kabalafigurat-2539047
Matthew99
En Dick Johnsonnak neveztem volna el a kabalat...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Tuti direkt trollkodnak 😀 😀 😀
 www.nemzetisport.hu/uszas/vizes-vb-2017-maris-kritizaljak-a-bizarr-nevu-kabalafigurat-2539047


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Értem, csak fura az egész számomra.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
 hosszabbitas.hu/egyeni/uszas/ime-hosszu-katinkaek-het-pontja
kemény névsor...
NB2
Ja, és arról a szcénáról beszélünk, ahol évtizedekig mindenki ismerte Kiss László "huncutságát", (Katinka is, Gyurta is, Czene is, Darnyi is, Egerszegi is, mindenki), és lapított, mint szar a gazban.
Sobri Jóska
Ezt miből gondolod?
kishaszi
Honnan tudom?
Ebből a szcénából. 😉
Sobri Jóska
Érdekes...
kishaszi
Ha ismersz te is úszókat, pólósokat (a mi korosztályunkból) kérdezz rá. Nyílt titok volt Laci bá' ügye.
Sobri Jóska
Azért, ha muttim tudja ezt, biztos nem engedte volna, hogy ott ússzak. Egérke esetén még pláne érdekesebb ígY a sztori. Vagy csak sokára tudta meg, utólag (különben kizárt, hogy megmaradt volna), vagy tudják a sztorit, de nem úgy volt, ezért nem törődtek vele. Ez az opció sántább.
kishaszi
Én se voltam ott, ők se, ja.
De mindenki tudott "valamit", aztán azt hitt el belőle, amit akart. Ahogy te is. (Hiszen te se voltál ott.)
De az uszodák környékén nyílt titok volt Laci bá' ügye, ez bizonyos. (És amikor én hallottam huszonéve innen-onnan engem se érdekelt. Rágalom, nem úgy volt, a most számít, kb. ilyeneket gondoltam. Ahogy gondolom Egérke vagy Darnyi is. Szartak rá. Úsztak.)
De nem is rólya, róluk beszélünk, hanem arról, hogy ez nyílt titok volt vagy sem már jóideje.
És én váltig mondom, hogy az volt.

Szerk: Mint ahogy mindenki "tudja" ezer éve, hogy Gyárfás iktatta ki Fenyőt. És ha mondjuk 10 év múlva ez valahogy bebizonyosodik, akkor majd jönnek páran, hogyha ezt mindenki tudta, akkor hogy üzleteltek vele, hogy lehetett sportvezető, miért fogtak vele egyáltalán kezet politikusok, üzletemberek, stb. Hát így, ahogy most tudjuk, és kb. szarunk rá.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 hosszabbitas.hu/egyeni/uszas/ime-hosszu-katinkaek-het-pontja
kemény névsor...
NB2
Ja, és arról a szcénáról beszélünk, ahol évtizedekig mindenki ismerte Kiss László "huncutságát", (Katinka is, Gyurta is, Czene is, Darnyi is, Egerszegi is, mindenki), és lapított, mint szar a gazban.
Sobri Jóska
Ezt miből gondolod?
kishaszi
Honnan tudom?
Ebből a szcénából. 😉
Sobri Jóska
Érdekes...
kishaszi
Ha ismersz te is úszókat, pólósokat (a mi korosztályunkból) kérdezz rá. Nyílt titok volt Laci bá' ügye.
Sobri Jóska
Azért, ha muttim tudja ezt, biztos nem engedte volna, hogy ott ússzak. Egérke esetén még pláne érdekesebb ígY a sztori. Vagy csak sokára tudta meg, utólag (különben kizárt, hogy megmaradt volna), vagy tudják a sztorit, de nem úgy volt, ezért nem törődtek vele. Ez az opció sántább.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
 hosszabbitas.hu/egyeni/uszas/ime-hosszu-katinkaek-het-pontja
kemény névsor...
NB2
Ja, és arról a szcénáról beszélünk, ahol évtizedekig mindenki ismerte Kiss László "huncutságát", (Katinka is, Gyurta is, Czene is, Darnyi is, Egerszegi is, mindenki), és lapított, mint szar a gazban.
Sobri Jóska
Ezt miből gondolod?
kishaszi
Honnan tudom?
Ebből a szcénából. 😉
Sobri Jóska
Érdekes...
kishaszi
Ha ismersz te is úszókat, pólósokat (a mi korosztályunkból) kérdezz rá. Nyílt titok volt Laci bá' ügye.

több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 hosszabbitas.hu/egyeni/uszas/ime-hosszu-katinkaek-het-pontja
kemény névsor...
NB2
Ja, és arról a szcénáról beszélünk, ahol évtizedekig mindenki ismerte Kiss László "huncutságát", (Katinka is, Gyurta is, Czene is, Darnyi is, Egerszegi is, mindenki), és lapított, mint szar a gazban.
Sobri Jóska
Ezt miből gondolod?
kishaszi
Honnan tudom?
Ebből a szcénából. 😉
Sobri Jóska
Érdekes...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
 hosszabbitas.hu/egyeni/uszas/ime-hosszu-katinkaek-het-pontja
kemény névsor...
NB2
Ja, és arról a szcénáról beszélünk, ahol évtizedekig mindenki ismerte Kiss László "huncutságát", (Katinka is, Gyurta is, Czene is, Darnyi is, Egerszegi is, mindenki), és lapított, mint szar a gazban.
Sobri Jóska
Ezt miből gondolod?
kishaszi
Honnan tudom?
Ebből a szcénából. 😉

több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 hosszabbitas.hu/egyeni/uszas/ime-hosszu-katinkaek-het-pontja
kemény névsor...
NB2
Ja, és arról a szcénáról beszélünk, ahol évtizedekig mindenki ismerte Kiss László "huncutságát", (Katinka is, Gyurta is, Czene is, Darnyi is, Egerszegi is, mindenki), és lapított, mint szar a gazban.
Sobri Jóska
Ezt miből gondolod?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."