Vizes Sportok

12 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Mekkora maffiózó ez a Gyárfás, mintha nem lett volna itt elég LEN-esemény az elmúlt években 😊 de örülünk.Rajna
Igazából nagy gyökerek, ha valóban abban a kb. 500 férőhelyes debreceni usziban akarnak EB-t rendezni. Én vinném mobilmedencével a Főnixbe.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mekkora maffiózó ez a Gyárfás, mintha nem lett volna itt elég LEN-esemény az elmúlt években 😊 de örülünk.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Na jólvan, akkor jövőhétre be kell szerezni az engedélyeket a koxra.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
http://www.nemzetisport.hu/uszas/antwerpen-helyett-debrecen-az-uszo-kontinensviadal-hazigazdaja-2117701
Budapestnek jobban örültem volna, de májusban még nem lehet a Margit-szigetre vinni 😕 Azért így se rossz, bár így két napnál többre nem hiszem, hogy tudok menni


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ritkán nézek vízilabdát, de nekem nagyon úgy tűnt, hogy teljesen megérdemelten nyertek a Montenegróiak. Pedig még emberelőnyt is sokkal többet kaptunk.
De nem baj, majd az Olimpián, én is azt mondom. 😊Schleck
Így van. Teljesen megérdemelték.

Nem met ma túl jól, Szécsi beállítása jót tett. 12-11nél elhibáztuk az előnyt, ők belőtték.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ritkán nézek vízilabdát, de nekem nagyon úgy tűnt, hogy teljesen megérdemelten nyertek a Montenegróiak. Pedig még emberelőnyt is sokkal többet kaptunk.
De nem baj, majd az Olimpián, én is azt mondom. 😊

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nyerjük meg!!!

Kikaptunk 😕 😕 .

Mindegy, majd az Olimpiát megnyerjük.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Montenegróval játszunk az elődöntőben.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Komjádiban?szaba
Frászt, itt voltak Kecskeméten.gerle
Tényleg, most már training camp szezon van. Krisz meg délafrikában nyomul. 😊 Az a komoly, hogy első válogatott-szintű külföldi edzőtábora...szaba
Már csak kocaúszóként tevékenykedem, de megpróbáltam velük tartani a lépést, legalább csak a bemelegítés során. Eszembe juttatott mindent, amiért abbahagytam az úszást, mondjuk néha meg rohadtul hiányzik...

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Tegnap reggel Gyurtáékkal úsztam 😛gerle
Komjádiban?szaba
Frászt, itt voltak Kecskeméten.gerle
Tényleg, most már training camp szezon van. Krisz meg délafrikában nyomul. 😊 Az a komoly, hogy első válogatott-szintű külföldi edzőtábora...
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Tegnap reggel Gyurtáékkal úsztam 😛gerle
Komjádiban?szaba
Frászt, itt voltak Kecskeméten.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
na akkor legalább ezt ki kéne szurkolni 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Tegnap reggel Gyurtáékkal úsztam 😛gerle
Komjádiban?
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Tegnap reggel Gyurtáékkal úsztam 😛

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
na a görögök is kipipálva!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Közben megtudtam, hogy Gyurta G. eléggé sáros volt az ügyet illetően, szóval annyira nem volt indokolatlan Dávid tette. 😛
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
JSanyo huga? 😮Höri
sajnos nem... illetve annyira nem sajnos, mert így akár meg is lehet egyszer (szerk: valóban annyira nem szép azért), csak nehogy a volt osztálytársam, Verrasztó Péter megverjen érte 😀JSanyo
Azért ilyen már tényleg nincs, hogy mindenkinek van valakije, aki érintett az ügyben, ha más nem, névileg. 😀szaba
jah, kicsi a világ 😀 mondjuk nem tudom melyik név ritkább

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Joó Sára volt elvileg, ha nem ismerné valaki, egy 16 éves lánykáról van szó. 😀Schleck
JSanyo huga? 😮Höri
sajnos nem... illetve annyira nem sajnos, mert így akár meg is lehet egyszer (szerk: valóban annyira nem szép azért), csak nehogy a volt osztálytársam, Verrasztó Péter megverjen érte 😀JSanyo
Azért ilyen már tényleg nincs, hogy mindenkinek van valakije, aki érintett az ügyben, ha más nem, névileg. 😀
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Joó Sára volt elvileg, ha nem ismerné valaki, egy 16 éves lánykáról van szó. 😀Schleck
JSanyo huga? 😮Höri
sajnos nem... illetve annyira nem sajnos, mert így akár meg is lehet egyszer (szerk: valóban annyira nem szép azért), csak nehogy a volt osztálytársam, Verrasztó Péter megverjen érte 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt írják mindenhol, hogy valami úszócsaj miatt baszott be Gyurtának. 😀 Vajon melyik ikonunk lehet, aki így körbe vándorol a sporttársak között? 😀
Mondjuk hogy mi az igazság, azt szabától kell kérdezni, az Ő kokszos haverjairól van szó. 😀 De nyilván alap, hogy nem voltak józanok, pedig ezt sem írják sehol. 😊Stez
Joó Sára volt elvileg, ha nem ismerné valaki, egy 16 éves lánykáról van szó. 😀Schleck
Aki enyhén szólva sem szép.

Amúgy meg okádhatnékom van,ha a két Verrasztót meglátom a képernyőn.
Gusztustalan ilyet kimondani,de remélem semmit nem nyernek az olimpián.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Amúgy lehet tippelni, mi Dávid kedvenc sportja? 😀 Ketrecharc, óriási UFC rajongó 😀szaba
Ezt vállalja is, a MÚSZ.hu-n a példakép rovatban egy név szerepel: Fedor Emalianenko 😀Schleck
Múltkor beosztott engem, hogy Rampage-et bírom. Aztán mondtam, hogy a másik kedvencem Jon Jones, akkor már nem volt nagy a pofája. 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amúgy lehet tippelni, mi Dávid kedvenc sportja? 😀 Ketrecharc, óriási UFC rajongó 😀szaba
Ezt vállalja is, a MÚSZ.hu-n a példakép rovatban egy név szerepel: Fedor Emalianenko 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Amúgy lehet tippelni, mi Dávid kedvenc sportja? 😀 Ketrecharc, óriási UFC rajongó 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mit adtok, ha megverem Dave-et? 😀szaba
rules of engagement, Jeff és Adam elmennek bebaszni. Sikerül is nekik, amikor elkövetkezik az alábbi párbeszéd:

- mit adsz ha egyben lenyomom ezt az erőspaprikát?
- semmit.
- jó!

😀

Joó Sára volt elvileg, ha nem ismerné valaki, egy 16 éves lánykáról van szó. 😀Schleck
JSanyo huga? 😮

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Mit adtok, ha megverem Dave-et? 😀