bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Ejjha, Igornak kb a komplett védelme fellép ezen a ma éjjeli meccsen 😊 kíváncsi leszek mekkora hátrányt kell majd ledolgozni, akár el is dőlhet a párharc pro vagy kontra.
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
PS: nem tudom mér adok tanácsot a riválisomnak 😛
Igor
Mer okoskodni jobban szretsz mint nyerni, obvi!
Höri
meg mert tudja, h nyerni úgyse tud😊
Szesze
Neked csak Sir, Mr. Brady, Sir, Peytonkám 😛
Igor
simán lehet, h idén Peyton nyer gyűrűt 😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
PS: nem tudom mér adok tanácsot a riválisomnak 😛
Igor
Mer okoskodni jobban szretsz mint nyerni, obvi!
Höri
meg mert tudja, h nyerni úgyse tud😊
Szesze
Neked csak Sir, Mr. Brady, Sir, Peytonkám 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
PS: nem tudom mér adok tanácsot a riválisomnak 😛
Igor
Mer okoskodni jobban szretsz mint nyerni, obvi!
Höri
meg mert tudja, h nyerni úgyse tud😊
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
PS: nem tudom mér adok tanácsot a riválisomnak 😛
Igor
Mer okoskodni jobban szretsz mint nyerni, obvi!

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
1 hét van hátra.. rúgd ki öket. Nem is értem hogy Cartert minek tartogattad még pl..

Én kb az idei viszonylag jó(=szerencsés) waiverezés mellett, a +3 fös benchnek (no K/P/HC), és az ebböl jövô flexibilitásnak tulajdonitom az idei sikereket.
Vasárnap Diggs és Cutler is megy lapátra majd P/K párosért 😊

PS: nem tudom mér adok tanácsot a riválisomnak 😛
Igor
Ha mindenkit kirúgnék aki sérült akkor nem lenne LB-m 😊 Poz-ra se gondoltam, h egy hét alatt felépül, lehet Carter jövő héten már játszhat és szükség lenne rá. Amúgy persze nem lesz más választásom, mint kirakni hacsak estig át nem írják O-ra..
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
1 hét van hátra.. rúgd ki öket. Nem is értem hogy Cartert minek tartogattad még pl..

Én kb az idei viszonylag jó(=szerencsés) waiverezés mellett, a +3 fös benchnek (no K/P/HC), és az ebböl jövô flexibilitásnak tulajdonitom az idei sikereket.
Vasárnap Diggs és Cutler is megy lapátra majd P/K párosért 😊

PS: nem tudom mér adok tanácsot a riválisomnak 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
azért ez a rendszer elég idegesítő tud lenni.. egyik egyébként tutira nem játszó LB-met se rakja Out-ra, így meg nem tudok cserélni csak ha kivágok valakit, kapják be.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha mást nem is nyerek, az 1 szezonon belüli waiver claimek/tranzakciók rekordját megdöntöm.
Bár ez a késö esti DuJuan waive szép volt a Hox-tól, igy a 18. helyröl is lett kezdöfutóm.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Most én akkor kiestem, vagy van alsóházi rájátszás a bennmaradásért??? vagy csak a végső helyezésekért játszunk?
Göbi
az alapszakasz utolsó kettő egyből kiesik, a másik két kieső pozícióért megy az alsóházi rájátszás
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
szerk: uhh, az a 204-204 a kiesési rangadón azért nagyon durva 😊
Szesze
Most épp 204-203 ide... Remélem, nem számolják át 😊
Jakehomer
szegény adam, múlt héten átszámolás után fél, most meg egy ponttal kapott ki két kulcsfontosságú kiesési rangadón, azért ez még külső szemlélőként is fájdalmas.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
szerk: uhh, az a 204-204 a kiesési rangadón azért nagyon durva 😊
Szesze
Most épp 204-203 ide... Remélem, nem számolják át 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most én akkor kiestem, vagy van alsóházi rájátszás a bennmaradásért??? vagy csak a végső helyezésekért játszunk?
Göbi
kiestél

több mint 8 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Most én akkor kiestem, vagy van alsóházi rájátszás a bennmaradásért??? vagy csak a végső helyezésekért játszunk?

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
27/31 nem mák 😊 köszi Rajna az esélyt, és sry.. pedig D. Walkert és McLeodot még jinxelted is a cikkben 😛

De igazából innentöl már minden ajándék, szezon közepén PO-ról se volt szó, nemhogy elödöntöröl.. Szesze, ellened pedig még nagyobb, kb 40-50 pontos underdog vagyok.

Pláne, mert ezúttal nem ment meg a QB poszt, a Panthers ellen valszeg jön egy -2 pontos "Bad Eli" performance majd (és Cutler matchupja se sokkal jobb...) az offense-ben meg elfogytak a WR-ek megint, ugyhogy a Watt+Donald+David triótól kb 110 pont kell majd, hogy legyen esélyem.

Nálad viszont Palmer és L. Miller matchupja is brutálisan jó - utóbbit tuti szétfuttatják majd a mai 2. félidei idióta play calling után... szóval esélytelenek nyugalma.
Igor
azért tedd csak ki Eli-t az a biztos 😉 (utálok ellene meccselni). Egyértelműen én vagyok az esélyesebb, főleg ha Poz is vissza tud jönni, de ettől még bármikor benne van a zacskó természetesen
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
27/31 nem mák 😊 köszi Rajna az esélyt, és sry.. pedig D. Walkert és McLeodot még jinxelted is a cikkben 😛

De igazából innentöl már minden ajándék, szezon közepén PO-ról se volt szó, nemhogy elödöntöröl.. Szesze, ellened pedig még nagyobb, kb 40-50 pontos underdog vagyok.

Pláne, mert ezúttal nem ment meg a QB poszt, a Panthers ellen valszeg jön egy -2 pontos "Bad Eli" performance majd (és Cutler matchupja se sokkal jobb...) az offense-ben meg elfogytak a WR-ek megint, ugyhogy a Watt+Donald+David triótól kb 110 pont kell majd, hogy legyen esélyem.

Nálad viszont Palmer és L. Miller matchupja is brutálisan jó - utóbbit tuti szétfuttatják majd a mai 2. félidei idióta play calling után... szóval esélytelenek nyugalma.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
nah hát végül viszonylag simán behúztam, úgyh az elődöntőben jöhet Igor aki Eli segítségével bemákolta Rajna ellen 😉 Ami nagyon pozitív, h mindkét futóm a legjobbkor tért magához, így Jennings jövő héten is sok carry-re számíthat (más kérdés, h a Panthers ellen nem vszínű, h túl sokat fog villogni, de azért mégse árt). Már csak az LB poszttal kéne kitalálni vmit, pl felépülhetne a négy sérültemből 2..
Giants-es döntőt prognosztizálok 😊

szerk: uhh, az a 204-204 a kiesési rangadón azért nagyon durva 😊

Szerkesztette: Szesze
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Eli + DeVante vs Vernon +23p

Jaaaaj.. nem lesz meg. 70/30 Rajnának..
Kb 4 TD kéne (Vernont kb 10 pontra lövöm), kár az elvett Charknado TD-ért, meg a két Texans védötöl több kellett volna..
Igor
hát necces a szitu, de semmiképp sem 70/30, max 60/40, nagyon nehéz megjósolni hogy Eli mennyit fog hozni, ezer dologtól függ.
Hendersonnak + nekem mondjuk meg kéne lennie, a Stez-ata meccs meg nagyjából már eldőlt.
Szesze
Ha van benne deep TD passz, akkor kb megvan.. ha nem, akkor mondjuk 300/2 TD + 60/1 kell.. azért ez nem lesz egyszerü..
Igor
amilyen fosok vagyunk biztos lesz benne pár deep pass TD kísérlet (előbb-utóbb), ami azért Beckhammel elég jó eséllyel ülhet. Persze ez lutri.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Eli + DeVante vs Vernon +23p

Jaaaaj.. nem lesz meg. 70/30 Rajnának..
Kb 4 TD kéne (Vernont kb 10 pontra lövöm), kár az elvett Charknado TD-ért, meg a két Texans védötöl több kellett volna..
Igor
hát necces a szitu, de semmiképp sem 70/30, max 60/40, nagyon nehéz megjósolni hogy Eli mennyit fog hozni, ezer dologtól függ.
Hendersonnak + nekem mondjuk meg kéne lennie, a Stez-ata meccs meg nagyjából már eldőlt.
Szesze
Ha van benne deep TD passz, akkor kb megvan.. ha nem, akkor mondjuk 300/2 TD + 60/1 kell.. azért ez nem lesz egyszerü..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Eli + DeVante vs Vernon +23p

Jaaaaj.. nem lesz meg. 70/30 Rajnának..
Kb 4 TD kéne (Vernont kb 10 pontra lövöm), kár az elvett Charknado TD-ért, meg a két Texans védötöl több kellett volna..
Igor
hát necces a szitu, de semmiképp sem 70/30, max 60/40, nagyon nehéz megjósolni hogy Eli mennyit fog hozni, ezer dologtól függ.
Hendersonnak + nekem mondjuk meg kéne lennie, a Stez-ata meccs meg nagyjából már eldőlt.
több mint 8 éve
Henderson New York Giants 1 046
38 pont hátrány, Beckham, Collins, JPP, Brown négyesnek kell ledolgoznia. Simán meg kellene lennie, mióta JPP is játszik nem volt olyan meccs, hogy ez a négyes nem hozott ennél többet, de azért éjjel duplán fogok izgulni.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Erdekes lesz ki esik ki vegul.
Po is furan alakul

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Eli + DeVante vs Vernon +23p

Jaaaaj.. nem lesz meg. 70/30 Rajnának..
Kb 4 TD kéne (Vernont kb 10 pontra lövöm), kár az elvett Charknado TD-ért, meg a két Texans védötöl több kellett volna..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Nálunk 1 pont hátrány és ott Amu, nálam meg a Jones, Miller, Jennings trió. Jók az esélyeim, de nem szeretném elkiabálni, főleg, h Amu az egyik legjobb CB futás ellen a ligában.
Szesze
grat. akiktől vártam, hogy hozzák meccset, besültek megint. Evans 3 pont, Freeman 5 pont... Chandler Jones 2 hét alatt 10 pont... Reshad Jones egyedül elintézi ma éjjel.
na mindegy, nem panaszkodom, első évben felkerültem a div1-be, idén rögtön PO, majd jövőre.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Nálunk 1 pont hátrány és ott Amu, nálam meg a Jones, Miller, Jennings trió. Jók az esélyeim, de nem szeretném elkiabálni, főleg, h Amu az egyik legjobb CB futás ellen a ligában.