Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Markó (1) - shawnka (8) CSÜTÖRTÖK 18:00

A jegyek még korlátozott darabszámban kaphatóak.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Egyébként nem fix és kötelező a 13-as létszám, 8 és 24 játékos között bárhány induló lehet, maximum a lebonyolítás rendje fog változni.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mi van a többi meccsel? senki nem akar kiesni ? 😀
tűkön ülök már hogy mi lesz! kénytelen vagyok holmi NFL drafttal elütni az időt....yooker
jövő héten jön a nagyja valószínűleg, a következő bajnokságra jöhetnél játszani, úgyis felszabadul Markó helye 😛 😀Farky
kocsmasportok közül inkább a csocsó áll hozzám közelebb ott biztos nem haboznék 😊
ide pofozógépnek nem szívesen mennék , de ha lesz némi időm egy kis gyakorlásra a következő szezonig akkor lehet belevágok! mindenesetre addig is követem a topicot és lehet az elődöntőkre , döntőre még le is nézek érdeklődőként ( pláne ha pl egy napon lenne 😉 )yooker
a helyemre jöhetsz.
Én nagy valószínűséggel visszavonulok. A csúcson kell abbahagyni. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Aki komoly pénzekkel akar fogadni, hogy Shawnka-t 7-0 verem, az ne tegye, mert mai foci közben volt egy rossz mozdulatom és be van dagadva a gyűrűsujjam.. :/ (Így lehet, hogy vesztek 1 leget 😛)

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
Mi van a többi meccsel? senki nem akar kiesni ? 😀
tűkön ülök már hogy mi lesz! kénytelen vagyok holmi NFL drafttal elütni az időt....yooker
jövő héten jön a nagyja valószínűleg, a következő bajnokságra jöhetnél játszani, úgyis felszabadul Markó helye 😛 😀Farky
kocsmasportok közül inkább a csocsó áll hozzám közelebb ott biztos nem haboznék 😊
ide pofozógépnek nem szívesen mennék , de ha lesz némi időm egy kis gyakorlásra a következő szezonig akkor lehet belevágok! mindenesetre addig is követem a topicot és lehet az elődöntőkre , döntőre még le is nézek érdeklődőként ( pláne ha pl egy napon lenne 😉 )
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Mi van a többi meccsel? senki nem akar kiesni ? 😀
tűkön ülök már hogy mi lesz! kénytelen vagyok holmi NFL drafttal elütni az időt....yooker
jövő héten jön a nagyja valószínűleg, a következő bajnokságra jöhetnél játszani, úgyis felszabadul Markó helye 😛 😀Farky
Csak ha megnyeri, és feljut a profik közé.

A hivatalos kiírás szerint a PO első köre jövő csütörtökön lesz (május 15).
Csak Igor volt olyan pofátlan, hogy egy előrehozott meccsel összezavarta szegény Löflit. (Amely eredményt a mai napig nem értek, és nem is fogok soha. Teljesen életszerűtlen...)

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Mi van a többi meccsel? senki nem akar kiesni ? 😀
tűkön ülök már hogy mi lesz! kénytelen vagyok holmi NFL drafttal elütni az időt....yooker
jövő héten jön a nagyja valószínűleg, a következő bajnokságra jöhetnél játszani, úgyis felszabadul Markó helye 😛 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
Mi van a többi meccsel? senki nem akar kiesni ? 😀
tűkön ülök már hogy mi lesz! kénytelen vagyok holmi NFL drafttal elütni az időt....
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
updated playoff bracket 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Hat a nezosereg nem tolongott igazan a mai meccsen... 😕

Respekt es koszonet a nagymeltosagu fobiro urnak, illetve Csaba, en megszavazok neked egy uj becenevet: Kasszandra 😊Igor
volt még rajtam kívül aki rád szavazott? 😛
értek hozzá na 😊eaglesmcnabb
Hogy értenél?
Csak bemákoltad.
Schlecket is beírtad ellenem győztesnek...

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hat a nezosereg nem tolongott igazan a mai meccsen... 😕

Respekt es koszonet a nagymeltosagu fobiro urnak, illetve Csaba, en megszavazok neked egy uj becenevet: Kasszandra 😊Igor
volt még rajtam kívül aki rád szavazott? 😛
értek hozzá na 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
Igor - Löfli 7-5, de mivel nem látta senki, ezért nem számít :p Igor olyan tömeget dobott a meccs 2. felében, hogy még Markót is megszorongatta volna szerintem (16 + 12 nyilas legek)Dexxter Tailor
ez már a PO (volt) !
a támadók az alapszakasz sztárjai ! lásd OPOY díj!
itt már a védőké a terep ! Igor (DPOY) 😉
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
amúgy nem úgy volt hogy jöttök meccset nézni? ha lett volna közönség, jobban ment volna 😛Dexxter Tailor
Ha mondod, hogy kikapsz, mentem volna, hidd el. 😊

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Ha Schleck megveri a Betyart, akkor a vezerkar osszeul, es uj dontest hoz, hogy 5-8. kozotti helyosztokat is le kell jatszani 😉Igor
Grat a győzelemhez, de azért ne guruljon már el teljesen a gyógyszered.
Az elődöntőben találkozunk. 😉

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
amúgy nem úgy volt hogy jöttök meccset nézni? ha lett volna közönség, jobban ment volna 😛Dexxter Tailor
fél9-re értem le, a csávó szerint előtte mentetek el :-/
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
amúgy rohadt idegesítő érzés egy meccs után kizúgni a PO-ból 😕 mondjuk ezt a Falcons drukkereknek nem kell mondani 😛Dexxter Tailor
látod így jár az aki gyakorol 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
amúgy rohadt idegesítő érzés egy meccs után kizúgni a PO-ból 😕 mondjuk ezt a Falcons drukkereknek nem kell mondani 😛Dexxter Tailor
könnyű a gyengébbet baszogatni! 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha Schleck megveri a Betyart, akkor a vezerkar osszeul, es uj dontest hoz, hogy 5-8. kozotti helyosztokat is le kell jatszani 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
amúgy rohadt idegesítő érzés egy meccs után kizúgni a PO-ból 😕 mondjuk ezt a Falcons drukkereknek nem kell mondani 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
amúgy nem úgy volt hogy jöttök meccset nézni? ha lett volna közönség, jobban ment volna 😛Dexxter Tailor
hát én reggel 9 óta most értem először haza, szóval esélytelen volt.

viszont úgy látom kinyílt az upset csap, szóval jövök! 😀
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
amúgy nem úgy volt hogy jöttök meccset nézni? ha lett volna közönség, jobban ment volna 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
AZTAKURVA
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Azért ez komoly upset, gratula Igornak. Akkor már csak Farkynak és Markónak kéne valahogy kiesni 😛

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Igor - Löfli 7-5, de mivel nem látta senki, ezért nem számít :p Igor olyan tömeget dobott a meccs 2. felében, hogy még Markót is megszorongatta volna szerintem (16 + 12 nyilas legek)Dexxter Tailor
Érik a visszavágó, azaz az Igor - Farky döntő 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Hat a nezosereg nem tolongott igazan a mai meccsen... 😕

Respekt es koszonet a nagymeltosagu fobiro urnak, illetve Csaba, en megszavazok neked egy uj becenevet: Kasszandra 😊Igor
mi lett a vége?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning