Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Schleck - eaglesmcnabb: 6-4
Az alapszakaszt sikerült azért egy 129-es kiszállóval zárnom. 😊
Utána pedig a Löfli, Empty, jómagam hármas körmérkőzésen 1. én 2. Empty 3. Löfli végeredmény született. Sajnos annyira nem voltam jó, mint amennyire ebből látszik. 😀

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Schleck
eaglesmcnabb
hétfőn amúgy hol és mikor játszotok? lemennék dobálni, ha már két hétig nem lesz tétmeccsDexxter Tailor
5-re megyünk a dózsára.
remélem neked is jó az időpont kell egy számolóbiztos 😀eaglesmcnabb
Sajnos nekem az 5 az korai... :/ Azért jó játékot és jó számolást 😉H_Marko
köszi szépen 😊
még úgyse nyertem akkor amikor te számoltad xD

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Schleck
eaglesmcnabb
hétfőn amúgy hol és mikor játszotok? lemennék dobálni, ha már két hétig nem lesz tétmeccsDexxter Tailor
5-re megyünk a dózsára.
remélem neked is jó az időpont kell egy számolóbiztos 😀eaglesmcnabb
Sajnos nekem az 5 az korai... :/ Azért jó játékot és jó számolást 😉

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Schleck
eaglesmcnabb
hétfőn amúgy hol és mikor játszotok? lemennék dobálni, ha már két hétig nem lesz tétmeccsDexxter Tailor
5-re megyünk a dózsára.
remélem neked is jó az időpont kell egy számolóbiztos 😀eaglesmcnabb
a dózsa az az Akadémia? 😊 amúgy ott leszek, számolok szívesenDexxter Tailor
dózsagyörgy út, vagy tér vagy mi van ott, tehát az új hely

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Schleck
eaglesmcnabb
hétfőn amúgy hol és mikor játszotok? lemennék dobálni, ha már két hétig nem lesz tétmeccsDexxter Tailor
5-re megyünk a dózsára.
remélem neked is jó az időpont kell egy számolóbiztos 😀eaglesmcnabb
a dózsa az az Akadémia? 😊 amúgy ott leszek, számolok szívesen


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Schleck
eaglesmcnabb
hétfőn amúgy hol és mikor játszotok? lemennék dobálni, ha már két hétig nem lesz tétmeccsDexxter Tailor
5-re megyünk a dózsára.
remélem neked is jó az időpont kell egy számolóbiztos 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Schleck
eaglesmcnabb
hétfőn amúgy hol és mikor játszotok? lemennék dobálni, ha már két hétig nem lesz tétmeccs


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
akkor ha minden igaz, így állunk:
8. Shawnka 6-6 (56-56)
Dexxter Tailor
Tudom, hogy lényegtelen, de az én táblázatomban ez 55-55H_Marko
Még a PO-ig csinálok minden meccset tartalmazó táblát, pontos tabellát, és mindent amit kell. Kis türelmet.Sobri Jóska
Nekem is csak azért tűnt fel, mert van egy excel táblázatom minden meccsről. Készülök én is statisztikával.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A feltételezés, az feltételezés. Ha nyersz, átírom, evidens.
Sobri Jóska
már ne is haragudj, de remélem te is érzékeled hogy ez a fajta lebonyolításod így elég amatőr.
Nem is értem profiként hogyan adhatom ilyenhez a nevem 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
No, így állunk most.
Amint megvan Csabiék meccse, akkor jöhetnek az elemzések, díjak, és ami egy alapszakasz végén szokás:


több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
És most látom, csak Csabi nevét írta Löfli csupa kisbetűvel, én meg rútul továbbkopiztam.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
akkor ha minden igaz, így állunk:
8. Shawnka 6-6 (56-56)
Dexxter Tailor
Tudom, hogy lényegtelen, de az én táblázatomban ez 55-55H_Marko
nem fogadom el ezt a pocskondiázást! a pot is csak tiszteletből játszom le!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
akkor ha minden igaz, így állunk:
8. Shawnka 6-6 (56-56)
Dexxter Tailor
Tudom, hogy lényegtelen, de az én táblázatomban ez 55-55H_Marko
Még a PO-ig csinálok minden meccset tartalmazó táblát, pontos tabellát, és mindent amit kell. Kis türelmet.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
értem, az általánosítás nem mehet tőlünk független dolog miatt, csak a cselekedeteink miatt, de a diszkrimináció igen. logikuseaglesmcnabb
Ilyen a diszkrimináció Csabi. Most mit tehetnénk?
Az élet nem habostorta.

Az is geci kényelmetlen hogy beírtak utolsónak, holott 1-10 kurvára jobb mint 1-11
Beírták Schleck-et 6.-nak a PO táblázatba, (jó nyilván el fog verni) de már csak a feltételezés hogy esélyt sem adnak arra hogy esetleg nyerek. az mi? 😀 és akkor jön a hülye duma hogy "neked drukkolok" 😀eaglesmcnabb
Előre gondolkodtunk.
A feltételezés, az feltételezés. Ha nyersz, átírom, evidens.
És tényleg neked drukkolok, rematchelném Igorral a csütörtököt.
Szóval hajrá.

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
akkor ha minden igaz, így állunk:
8. Shawnka 6-6 (56-56)
Dexxter Tailor
Tudom, hogy lényegtelen, de az én táblázatomban ez 55-55

több mint 10 éve
ReiJuli Baltimore Ravens 22
Nem kell lemondani semmiről, egyáltalán nem érzem hogy sértegetnélek, nem tudom miből szűrted le. Ha így jött le bocsánat.

Fake: de, kényelmetlenül érzem magam. De csak azért mert utolsó lettem. Faszom se akart utolsó lenni.
Az is geci kényelmetlen hogy beírtak utolsónak, holott 1-10 kurvára jobb mint 1-11
Beírták Schleck-et 6.-nak a PO táblázatba, (jó nyilván el fog verni) de már csak a feltételezés hogy esélyt sem adnak arra hogy esetleg nyerek. az mi? 😀 és akkor jön a hülye duma hogy "neked drukkolok" 😀eaglesmcnabb
Igen, úgy jött le. Engem aztán rohadtul nem érdekel hanyadik vagyok, ha neked attól szebb az életed, leszek utolsó tényleg. Én lejátszottam már már minden meccset, egyetlen egyszer nem adtak esély, mindig engem neveztek meg a vesztesnek 😀 Sobriról pedig tudom, hogy tényleg szurkol neked, mint ahogy nekem is, azért vagyok benne a szabályzatban 😛 Én hoztam 3 leget Schleken, kívánok neked is legalább ennyit! 😊

They don't draft you to sit there and stand on the sideline.

Torrey Smith
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem kell lemondani semmiről, egyáltalán nem érzem hogy sértegetnélek, nem tudom miből szűrted le. Ha így jött le bocsánat.

Fake: de, kényelmetlenül érzem magam. De csak azért mert utolsó lettem. Faszom se akart utolsó lenni.
Az is geci kényelmetlen hogy beírtak utolsónak, holott 1-10 kurvára jobb mint 1-11
Beírták Schleck-et 6.-nak a PO táblázatba, (jó nyilván el fog verni) de már csak a feltételezés hogy esélyt sem adnak arra hogy esetleg nyerek. az mi? 😀 és akkor jön a hülye duma hogy "neked drukkolok" 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
ReiJuli Baltimore Ravens 22
Én tényleg azt hittem, hogy azért jött létre ez az egész verseny, hogy közösségileg jól érezzük magunkat. Értem én, hogy fontos a győzelem, meg jó érzés, de azért ezt a picsogást nem értem. Most óriási dilemmában vagyok, mert egyrészt szívesen lemondok a versenykiírás szerinti elsőbbségemről másrészt viszont dafke nem akarok lemondani róla, már csak a picsogás miatt is mert ez nemhogy nem férfias, de még egy nőtől is durva lenne. Ha Mócsán kívül bárki úgy érzi, hogy jogtalan az elsőbbségem jelezze, ez esetben én szó nélkül lemondok róla. Részemről itt befejeztem ezt az ügyet és örülnék ha Mócsa sem rébuszokban sértegetne engem. Köszöntem a versenyt, baromi jól éreztem magam, jövök ősszel is! 😀

They don't draft you to sit there and stand on the sideline.

Torrey Smith
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
mcnabb te tenyleg nem erzed magad kenyelmetlenul, h egy ien dolog miatt oan hszeket irsz h a monitorom mindjart elsirja magat ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Sok a rinya gyerekek, játszunk inkább osztályozókat vagy alsóházi mini playoffot vagy akármit ennyi.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Valamint, ha megvered Schleck-et, akkor simán 11. vagy, úgyhogy hajrá, én neked drukkolok.Sobri Jóska
valószínű, főleg hogy már beírtad a tabellába 6.-nak. Legalább ne hazudj

Sajnálom, ha ezt diszkriminatívnak éled meg, legközelebb szüless nőnek, vagy légy előzékenyebb, de ne sajnáld Julcsi bravúrjának a tabellán történő elismerését.
Sobri Jóska
értem, az általánosítás nem mehet tőlünk független dolog miatt, csak a cselekedeteink miatt, de a diszkrimináció igen. logikus

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
nem lesz érdektelen az a meccs. ha Schleck kikap, akkor ő lesz a 8. és Igorral 1-1 helyet előremászunk. 😀
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
jogtalannak tartom a negatív diszkriminációt ami szerény személyemet érinti, ami nem a viselkedésem vagy a teljesítményem miatt, hanem személyemtől kívül álló okok miatt diszkriminál. Olyan ember lesz előttem akit legyőztem a legkülönbsége is rosszabb, és a 3-as körbeverés tekintetében is előtte vagyok. És így az utolsó meccsemet gyakorlatilag fölösleges lejátszanom. Nem akartam utolsó lenni, és úgy gondolom, mindent megtettem ennek érdekében az utolsó fordulóban. Némi igazságtalanságot érzek.
Csak a Schleck iránti tiszteletemből fog lenyomni az utolsó fordulót, nem tartanám sportszerűnek a meccs érdektelensége miatt lemondani az utolsó meccsemet.eaglesmcnabb
Csabi bakker, ne bomolj már.
Ott van a versenykiírásban világosan, hogy hölgyeké az elsőbbség.
Sajnálom, ha ezt diszkriminatívnak éled meg, legközelebb szüless nőnek, vagy légy előzékenyebb, de ne sajnáld Julcsi bravúrjának a tabellán történő elismerését.
Valamint, ha megvered Schleck-et, akkor simán 11. vagy, úgyhogy hajrá, én neked drukkolok.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Olyan a legarányom, mint Igornak, de két meccsel többet nyertem xDempty taxi
ugyanannyi leget nyertem, mint te, csak én ezzel a 10. vagyok, míg te 5. 😥
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jogtalannak tartom a negatív diszkriminációt ami szerény személyemet érinti, ami nem a viselkedésem vagy a teljesítményem miatt, hanem személyemtől kívül álló okok miatt diszkriminál. Olyan ember lesz előttem akit legyőztem a legkülönbsége is rosszabb, és a 3-as körbeverés tekintetében is előtte vagyok. És így az utolsó meccsemet gyakorlatilag fölösleges lejátszanom. Nem akartam utolsó lenni, és úgy gondolom, mindent megtettem ennek érdekében az utolsó fordulóban. Némi igazságtalanságot érzek.
Csak a Schleck iránti tiszteletemből fog lenyomni az utolsó fordulót, nem tartanám sportszerűnek a meccs érdektelensége miatt lemondani az utolsó meccsemet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!