Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Igor - Löfli 7-5, de mivel nem látta senki, ezért nem számít :p Igor olyan tömeget dobott a meccs 2. felében, hogy még Markót is megszorongatta volna szerintem (16 + 12 nyilas legek)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hat a nezosereg nem tolongott igazan a mai meccsen... 😕

Respekt es koszonet a nagymeltosagu fobiro urnak, illetve Csaba, en megszavazok neked egy uj becenevet: Kasszandra 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ki mikorra várható?
Én akár már 17:30-ra lent lehetek...H_Marko
jézus 😀 én fél7-7 körül érkezem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Ki mikorra várható?
Én akár már 17:30-ra lent lehetek...

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Bowl.hu PL playoff, 1. forduló:

Igor - Löfli
Az alapszakasz Offensive és Defensive playere egymás ellen játszik a PO első körében, igazi rangadó... lenne, ha Igor nem csak rövidtávon tudná hozni a 40 körüli átlagát, hanem 12-13 legen keresztül. Így viszont valószínűleg az alapszakaszban játszott meccs eredménye lesz most is a végeredmény, 7-3 vagy 7-4, és nem lesz meglepő, ha Igor a mérkőzés elején 2-0 vagy 3-1-re "elhúz".

Fogadási ajánlat: Löfli -3,5

(a többi beharangozó jövőhéten érkezik)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a keserűség beszél csak belőled fiam.shawnka
természetesen az én tippem is hibás, így indirekt módon szavaztam az Igor-Shawnka döntő ellen.
természetesen te nyersz.
ja és a Schleck elleni meccset is azért adtam le nyilvánvalóan direkt, mert nem akartam hogy döntő előtt találkozz igorral. Majd a döntőben!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Tippek:

Markó - shawnka 7-0
Löfli - Igor 7-4
Sobri - Schleck 5-7
Farky - Empty 6-7berger90
a keserűség beszél csak belőled fiam.shawnka
az lehet, de nálam nincs ennél egyértelműbb eredmény 😊

nem, még az sem, hiszen hetekkel az utolsó forduló előtt elengedtem a szezont.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Tippek:

Markó - shawnka 7-0
Löfli - Igor 7-4
Sobri - Schleck 5-7
Farky - Empty 6-7berger90
a keserűség beszél csak belőled fiam.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Tippek:

Markó - shawnka 7-0
Löfli - Igor 7-4
Sobri - Schleck 5-7
Farky - Empty 6-7

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"Pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmény dönt, többes holtverseny esetén a leg-arány, kivéve ha van a körbeverésben hölgyversenyző."
Egész évben szarul volt kiírva és senki se vette észre 😀 szerintem inkább a leg-különbség kéne döntsön, teszem fel 20-10-es (2:1) arány rosszabb mint egy 14-6-os (2,33:1), mégis jobb helyezést érne. fociba is mindig elírjákeaglesmcnabb
Ez valóban így van.
Hozzáteszem - hogy ha jól emlékszem - akkor fociban régebben valóban gólarány volt és ezért a híres 6-3 az valójában 6:3.H_Marko
A 70-es vb óta használnak gólkülönbséget, így az előtte lévőknél még valóban arányról és :-ról beszélhetünk, az arányt meg rengetegen használják rosszul még mostanában is 😊

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Te meg Csabi troll lettél.Sobri Jóska
profi vagyok, figyelek a részletekre

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
"Pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmény dönt, többes holtverseny esetén a leg-arány, kivéve ha van a körbeverésben hölgyversenyző."
Egész évben szarul volt kiírva és senki se vette észre 😀 szerintem inkább a leg-különbség kéne döntsön, teszem fel 20-10-es (2:1) arány rosszabb mint egy 14-6-os (2,33:1), mégis jobb helyezést érne. fociba is mindig elírjákeaglesmcnabb
Dehogy volt rosszul.
Csak a 20:10-es legarány az azt jelenti, hogy +10, a 14:6-os meg azt, hogy +8.
Csak tudom mit, hogy kell érteni, hisz én írtam ki.
Te meg Csabi troll lettél.

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
"Pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmény dönt, többes holtverseny esetén a leg-arány, kivéve ha van a körbeverésben hölgyversenyző."
Egész évben szarul volt kiírva és senki se vette észre 😀 szerintem inkább a leg-különbség kéne döntsön, teszem fel 20-10-es (2:1) arány rosszabb mint egy 14-6-os (2,33:1), mégis jobb helyezést érne. fociba is mindig elírjákeaglesmcnabb
Ez valóban így van.
Hozzáteszem - hogy ha jól emlékszem - akkor fociban régebben valóban gólarány volt és ezért a híres 6-3 az valójában 6:3.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
"Pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmény dönt, többes holtverseny esetén a leg-arány, kivéve ha van a körbeverésben hölgyversenyző."
Egész évben szarul volt kiírva és senki se vette észre 😀 szerintem inkább a leg-különbség kéne döntsön, teszem fel 20-10-es (2:1) arány rosszabb mint egy 14-6-os (2,33:1), mégis jobb helyezést érne. fociba is mindig elírják

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Markó - Shawnka 7-1
Löfli - Igor 7-4
Sobri - Schleck 7-6
Farky - Empty 7-5


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ha már tipp:

Markó - Shawnka 7:1
Löfli - Igor 7:3
Sobri - Schleck 7:4
Farky - Empty 7:4Sobri Jóska
ugyanez sztem, csak az utolsó meccsen fordítva
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
PO tippjeim:
Markó-Sonka 6-1
Empty Farky 6-5
Löfli-Igor 4-6
Sobri-Schleck 5-6eaglesmcnabb
Mind rossz.
7 nyert legig mennek a párharcok.Sobri Jóska
akkor Markó-Shawnka 7-2
Empty-Farky 7-6
Löfli-Igor 5-7
Sobri-Schleck 6-7

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Ha már tipp:

Markó - Shawnka 7:1
Löfli - Igor 7:3
Sobri - Schleck 7:4
Farky - Empty 7:4

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
PO tippjeim:
Markó-Sonka 6-1
Empty Farky 6-5
Löfli-Igor 4-6
Sobri-Schleck 5-6eaglesmcnabb
Mind rossz.
7 nyert legig mennek a párharcok.

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
PO tippjeim:
Markó-Sonka 6-1
Empty Farky 6-5
Löfli-Igor 4-6
Sobri-Schleck 5-6eaglesmcnabb
7 nyert legig mennek 😉

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
PO tippjeim:
Markó-Sonka 6-1
Empty Farky 6-5
Löfli-Igor 4-6
Sobri-Schleck 5-6

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
...Schleck
Lenyomjuk mi is a negyeddöntőnket most csütörtökön?

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
csütörtökön draft show előtt nekem is jó 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Akkor egy hétfő délutáni?Schleck
Nem hoztam el melóhelyre a nyilaimat... :/

De igazából szokás szerint benéztem, mert azt hittem a héten már PO van. Szóval én csütörtökön tuti lenézek, pláne, hogy Löfli és Igor már le is játsszák a meccsüket.H_Marko
sajnos nekem sem jó ma, gyertek le csütörtökön, az Igoralázás előtt vagy után dobálhatunk 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Akkor egy hétfő délutáni?Schleck
Nem hoztam el melóhelyre a nyilaimat... :/

De igazából szokás szerint benéztem, mert azt hittem a héten már PO van. Szóval én csütörtökön tuti lenézek, pláne, hogy Löfli és Igor már le is játsszák a meccsüket.