Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
holnap délután (4-5 körül) egy kis dobálás az új helyen?Dexxter Tailor
Sajnos én csak vasárnap délután megyek vissza Pestre. De ha valakinek van kedve gyakorolni hétfőn/kedden, akkor én is benne lennék egy kis dobálásban.H_Marko
A keddet adom.empty taxi
nekem a hétfő jobb lenneDexxter Tailor
Akkor egy hétfő délutáni?

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Löfli, a jövő héten csütörtök, tehát május 8, 19:30 után letolhatjuk.Igor
ok, akkor legyen 20:00 a kezdés


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Löfli, a jövő héten csütörtök, tehát május 8, 19:30 után letolhatjuk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
aki gyakorol, azt kizárnám!!!4444négynégynégyFarky
Én a visszalépést tartanám etikusnak az efféléktől.

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
aki gyakorol, azt kizárnám!!!4444négynégynégy

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
holnap délután (4-5 körül) egy kis dobálás az új helyen?Dexxter Tailor
Sajnos én csak vasárnap délután megyek vissza Pestre. De ha valakinek van kedve gyakorolni hétfőn/kedden, akkor én is benne lennék egy kis dobálásban.H_Marko
A keddet adom.empty taxi
nekem a hétfő jobb lenneDexxter Tailor
Nem vagyok Pesten.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
holnap délután (4-5 körül) egy kis dobálás az új helyen?Dexxter Tailor
Sajnos én csak vasárnap délután megyek vissza Pestre. De ha valakinek van kedve gyakorolni hétfőn/kedden, akkor én is benne lennék egy kis dobálásban.H_Marko
A keddet adom.empty taxi
nekem a hétfő jobb lenne


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
holnap délután (4-5 körül) egy kis dobálás az új helyen?Dexxter Tailor
Sajnos én csak vasárnap délután megyek vissza Pestre. De ha valakinek van kedve gyakorolni hétfőn/kedden, akkor én is benne lennék egy kis dobálásban.H_Marko
TE CSAK NE GYAKOROLJÁL!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
holnap délután (4-5 körül) egy kis dobálás az új helyen?Dexxter Tailor
Sajnos én csak vasárnap délután megyek vissza Pestre. De ha valakinek van kedve gyakorolni hétfőn/kedden, akkor én is benne lennék egy kis dobálásban.H_Marko
A keddet adom.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
holnap délután (4-5 körül) egy kis dobálás az új helyen?Dexxter Tailor
Sajnos én csak vasárnap délután megyek vissza Pestre. De ha valakinek van kedve gyakorolni hétfőn/kedden, akkor én is benne lennék egy kis dobálásban.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
holnap délután (4-5 körül) egy kis dobálás az új helyen?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Pár érdekesség az alapszakaszról:

Az én tabellám

Résztvevők száma: 13
Lejátszott mérkőzések száma: 78

Lejátszott legek száma: 682
Legtöbb leg: Kristóf (114)
Legkevesebb leg: Markó (86)

Végeredmények eloszlása
:
6-0: 8 darab
6-1: 14 darab
6-2: 11 darab
6-3: 17 darab
6-4: 13 darab
6-5: 15 darab

Leghosszabb körbeverés(ek):

Julcsi -> Toca -> Csabi (-> Julcsi)

illetve

Farky -> Markó -> Löfli -> Empty -> Sobri -> Shawnka -> Berger -> Igor -> Schleck -> Kristóf (-> Farky)

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Majus 12-16 kozott kulfold 😕Igor
akkor játsszuk le korábban. vagy utána pár nappalDexxter Tailor
de közöljétek, mert nézné a világ!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Majus 12-16 kozott kulfold 😕Igor
akkor játsszuk le korábban. vagy utána pár nappal


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Majus 12-16 kozott kulfold 😕Igor
Vidd Markót is.

gratulálunk Löflinek a továbbjutáshoz! 😀shawnka
Löflivel te játszol.
Felkészül Berger.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
gratulálunk Löflinek a továbbjutáshoz! 😀
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Majus 12-16 kozott kulfold 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
PO-tól bevonulás, zene, showelemek!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Akkor jöjjenek az ALAPSZAKASZ DÍJAK:

MVP: Markó
Tyson lement az oviba boxolni. Így jellemezhető Markó jelenléte közöttünk, egy profi az amatőrök között. Vitathatatlan MVP, és az egész kiírás legnagyobb esélyese ő. A jelenlegi bajnoki oddsa 1:1.001, és ez még romolhat. Hiányozni fog, ha megnyeri a PL-t és feljut az Overligába.

Offensive Player of The Year: Löfli
Kiemelkedő edzésmunka, eltökéltség, privát coaching, edzőmeccsek folyamatosan - egyszóval Löfli betámadta az első helyet, amit Markó rút jelenléte ugyan megakadályozott, de a 2 szoros vereség, és a 10 impresszív győzelem, az év támadója díj megérdemelt tulajdonosává tette.

Defensive Player of The Year: Igor
A csak rá jellemző matematikai alapú lassú, megfontolt, már-már az ellenfél örökös jegelésébe hajló játékával nem kétséges, hogy Igor az év védőjátékosa. Arról nem is beszélve, hogy amikor kellett, akkor bravúrosan szerelte Farkyt, és bebiztosította ezzel a saját maga által kitűzött célt: bejutni a PO-ba.

Rookie of The Year: Schleck
Schleck nem vett részt az eddigi Noiret-es megmérettetéseken, most mégis stabilan berobbant az élvonalba, azonnal PO-t érő helyre vezette saját magát, és ha nem játszik megilletődve az alapító szextett két tagja, vagyis Igor és Shawnka ellen, akkor TOP4 9-5-el. Impresszív első év.

Comeback Player of The Year: Sobri Jóska
A meccsek felében hátránnyal kezdett, de az egyetlen Empty ellenitől eltekintve mindig sikerült fordítania. Nyert 1-4-ről, 2-4-ről, Shawnka, Igor, Kristof mind megtapasztalták, hogy mit jelent ha beindul a betyársereg, és a dartspálya fölött ellebeg Tebow szelleme.

Never Say Never Moment: Julcsi
A női bajnok az év meglepetésgyőzelmét aratta a 11. fordulóban Toca legyőzésével. Ha nem is ez volt az év meccse, de méltó pillanata a soha fel nem adásnak, és meg nem alkuvásnak. Nem kérdéses ezen díj sorsa sem.

Mr. Clutch: Empty
Négy darab 6-5-ös győzelem (köztük a Sobri elleni, aki a clutchlistán a 2. három darab 6-5-el) vitathatatlanná teszi ennek a címnek a sorsát. A kérdés az, hogy Farky, majd esetleg Markó ellen a PO-ban lesz e 7-6 vagy 8-7. Nem tudni, de az biztos, hogy 6-6-nál vagy 7-7-nél nem kérdéses ki lesz a favorit.

Az alapszakasz során a legtöbbet fejlődött játékos: Csabi
A pimpelt nyilak gazdája onnan, hogy fordított alapállásból random dobált a táblába és mellé, potom 12 meccs alatt eljutott a meccsgyőzelemig, majd két stabil PO-résztvevő ellen is az utolsó fordulókban 4 leget hozott. A legszembetűnőbb fejlődés nála mutatkozik, és az utolsó helyet is csak egy sajnálatos, régivágású, szerencsétlen szabálynak köszönheti. De ha ilyen ütemben fejlődik, akkor jövőre már a PO is látótávolságon belülre kerülhet.

Trickshot király: Kristof
Egyedülálló trükkdobások, stílus, és technika ami ennek a díjnak a kiérdemléséhez szükségeltetik, és ez bizony Kristofban mind meg is van. Kevesen dobnak csukott szemmel, vagy háttal a táblának is majdnem olyan eredményesen, mint nyitott szemmel, szemből. De ahogy a harlemi Globetrotterek se nyernek NBA-t, úgy ez a skill Kristofot se repítette a PO-ba.

A legkiegyensúlyozottabb teljesítmény: Shawnka
Stabilan verte akik mögötte végeztek, és stabilan kikapott azoktól, akik elötte (kivéve a Schleck elleni 6-5). Vagyis megingás és befáradásmentesen hozta amit tud, legről legre, hétről hétre. Így persze nem kérdéses a PO nyitómeccsének kimenetele, de csodák márpedig vannak. Mi hatan, a többi PO résztvevő mind érte szorítunk.

A legkreatívabb teljesítmény: Toca
Ritka amikor valaki függetleníti magát a sztenderdektől, és a saját feje (keze) után megy ebben az egyébként eléggé racionális sportban. Nos Toca ilyen. Ő képes tripla kiszállóra, de a huszasra célozva mindhárom nyilát a bull alá helyezni is. Kiismerhetetlen, kreatív játékos. Szerencsénk, hogy ez még győzelmekben nem mutatkozik meg.

Performance of The Year: Farky
Ritka, hogy egy 78 meccsből álló mérkőzéssorozat első meccse legyen az év teljesítménye, de így utólag egyértelmű, hogy az MVP első fordulóbéli 6-3-as leigázása az. Márpedig Farky ezt prezentálta, egyedül annyi leget nyert Markó ellen, mint nélkülem az összes többi játékos 11 meccsen.

Maybe Next Year díj: Berger
Hát igen, adja magát ez a díj az újpesti/atlantai játékosnak, és nem csak ezen preferenciák okán, hanem főként a 3-0-ás kezdést követő 2-7 miatt. A legtöbb esélye, hogy jövőre javítson mérlegén Berger-nek van, csak a tömegein, kiszállóin és higgadtságán kell javítania, és akkor beléphet ő is a PO-résztvevők elit klubjába.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
11-szer kikaptam, meg egyszer nyertem 6-1-re, az sztem 67 beszopott leg nem 66,
bár a lényegen nem változtat. 1/1
Schlecknek meg gratula, annyi balszerencse után kijárt a 129es kiszálló 😀eaglesmcnabb
Javítva.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
bár a lényegen nem változtat. 1/1eaglesmcnabb
hát nem tudom, ha nekem kéne PR-t írnom, 11. lennélkristof
A mai játék alapján is ez szerintem most egyértelmű.

11-szer kikaptam, meg egyszer nyertem 6-1-re, az sztem 67 beszopott leg nem 66,
bár a lényegen nem változtat. 1/1
Schlecknek meg gratula, annyi balszerencse után kijárt a 129es kiszálló 😀eaglesmcnabb
Köszi, bár szerintem ugyanannyi balszerencse volt mindkét oldalon kb. 😀

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
bár a lényegen nem változtat. 1/1eaglesmcnabb
hát nem tudom, ha nekem kéne PR-t írnom, 11. lennél
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
11-szer kikaptam, meg egyszer nyertem 6-1-re, az sztem 67 beszopott leg nem 66,
bár a lényegen nem változtat. 1/1
Schlecknek meg gratula, annyi balszerencse után kijárt a 129es kiszálló 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Akkor kész a végleges tabella, jöhetnek az elemzések, statisztikák, miegyéb.
Beraktam a kiemelt hsz-be is.


több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
hail marynek tűnt ugyan, de egy pillanatra elhittem 😀