NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Tudja már valaki hivatalosan-félhivatalosan hogy kik indulnak/szeretnének indulni arénán?


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Kellemes Karácsonyi ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A googletől teljesen független a dolog, sőt ha itt tartunk szerintem a hivatalos/nem hivatalos név témának sincs sok köze ahhoz hogy 3 éve nem létező csapat szerepel a MAFSZ honlapján...Rataccess
Melyik nem létezik? A Titans hivatalos neve a Fekete Lovagok.

Amúgy frankó lett a cucc, köszike! 😊KoriTE
Valóban, ezt most benéztem, mint oly sok mindent máskor is 😊 - azt olvastam valahol hogy a Black Knights (Fekete lovagok) megszűnt és a Titansbe olvadt vele, ebből gondoltam hogy elavult a cucc - ja meg abból hogy a mafsz honlapon a csapat weboldalánál a blackknights.hu szerepel, ami viszont már valóban nincs 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Bolog Karácsonyt mindenkinek,a magam meg a Bats nevében is...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A Jászberény Wolverines nevében mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A googletől teljesen független a dolog, sőt ha itt tartunk szerintem a hivatalos/nem hivatalos név témának sincs sok köze ahhoz hogy 3 éve nem létező csapat szerepel a MAFSZ honlapján...Rataccess
Melyik nem létezik? A Titans hivatalos neve a Fekete Lovagok.

Amúgy frankó lett a cucc, köszike! 😊


több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Kellemes ünnepeket és TD-ben gazdag újévet mindenkinek!!! 😂

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Mindenkinek olyan karácsonyt, amilyet akar!

http://miskolcsteelers.hu/?pg=hir&id=236

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jók ezek a userbarok 😀 Egy Titansosra majd benevezek én is ha lesz 😛
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ejj, most látom csak, valóban más a Gorillaz logója... Pedig még meg is néztem a honlapot hogy lelessem a csapatszíneket 😊 Na, mindjárt újragyártom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Eagles, Gorillaz is 😊
Rataccess
Igaz, az Eagles kiment a fejemből, viszont a Gorilazz nem a foci csapat, hanem egy Szegedi Rögbi csapat egyik opciója volt...
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Lophatok majd az oldaladról a userbarokhoz?
Rataccess
Persze, de csak GFox és Rebels van szerintem.deacon75
Eagles, Gorillaz is 😊
szerk.: bővült a repertoár:


Szeged Bats



Budapest Eagles



Kaposvár Golden Fox



Tata Mustangs



Újbuda Rebels



A teljes galéria itt érhető el.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lophatok majd az oldaladról a userbarokhoz?
Rataccess
Persze, de csak GFox és Rebels van szerintem.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
http://img571.imageshack.us/img571/412/downloadyo.jpgdeacon75
Király lett nagyon! 😊 Lophatok majd az oldaladról a userbarokhoz? Golden Fox logót pl. Nálad találtam megfelelő felbontásút...

Miből élne a google, ha minden tökéletes lenne 😛KoriTE
A googletől teljesen független a dolog, sőt ha itt tartunk szerintem a hivatalos/nem hivatalos név témának sincs sok köze ahhoz hogy 3 éve nem létező csapat szerepel a MAFSZ honlapján...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
MAFL.hu nálam nem jön be, a MAFSZ oldalán meg még pl. a Budapest Black Knights is megtalálható, ha jól tudom Ők már nincsenek (a Titans viszont nem szerepel)... Rataccess
Ott a csapatok hivatalos nevei szerepelnek, hogy a fantázia nevek sokszor nagyon különböznek, az már másik dolog.KoriTE
Erre azért sikerült rájönnöm nekem is 😊 De a hivatalos nevük alatt meg ott szerepel a rég nem működő hivatalos oldal linkje is 😊Rataccess
Miből élne a google, ha minden tökéletes lenne 😛


több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
MAFL.hu nálam nem jön be, a MAFSZ oldalán meg még pl. a Budapest Black Knights is megtalálható, ha jól tudom Ők már nincsenek (a Titans viszont nem szerepel)... Rataccess
Ott a csapatok hivatalos nevei szerepelnek, hogy a fantázia nevek sokszor nagyon különböznek, az már másik dolog.KoriTE
Erre azért sikerült rájönnöm nekem is 😊 De a hivatalos nevük alatt meg ott szerepel a rég nem működő hivatalos oldal linkje is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
MAFL.hu nálam nem jön be, a MAFSZ oldalán meg még pl. a Budapest Black Knights is megtalálható, ha jól tudom Ők már nincsenek (a Titans viszont nem szerepel)... Rataccess
Ott a csapatok hivatalos nevei szerepelnek, hogy a fantázia nevek sokszor nagyon különböznek, az már másik dolog.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát igen, ennyit a viszonyokról a magyar amerikai futballban! 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
a mafl.hu sportmedia.hu néven működik 😊Zorddd
Kössz Zord! 😊 Köcsög Googlevel most elbeszéltünk egymás mellett, a mafl.hu címet meg a korábban említett nem túl naprakész mafsz.hu-ról szedtem.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/
talán
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Szükségem lenne egy kis segítségre... 1-2 kivételtől eltekintve nem nagyon vágom a magyarországi focicsapatokat, viszont épp most álltam neki a MAFL-csapatok userbarjainak... Tudnátok adni egy linket, ahol megtalálom az aktuálisan "működő" div1 és div2-es csapatok listáját? MAFL.hu nálam nem jön be, a MAFSZ oldalán meg még pl. a Budapest Black Knights is megtalálható, ha jól tudom Ők már nincsenek (a Titans viszont nem szerepel)... Valószínű majd később jövök logókért is kuncsorogni, egy Eger Heroes nagyfelbontású logót pl. már most megköszönnék, nem sikerült eddig találnom... Köszi előre is!
...Rataccess
a mafl.hu sportmedia.hu néven működik 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szükségem lenne egy kis segítségre... 1-2 kivételtől eltekintve nem nagyon vágom a magyarországi focicsapatokat, viszont épp most álltam neki a MAFL-csapatok userbarjainak... Tudnátok adni egy linket, ahol megtalálom az aktuálisan "működő" div1 és div2-es csapatok listáját? MAFL.hu nálam nem jön be, a MAFSZ oldalán meg még pl. a Budapest Black Knights is megtalálható, ha jól tudom Ők már nincsenek (a Titans viszont nem szerepel)... Valószínű majd később jövök logókért is kuncsorogni, egy Eger Heroes nagyfelbontású logót pl. már most megköszönnék, nem sikerült eddig találnom... Köszi előre is!

Eddig ez a három készült el, használjátok egészséggel 😊









Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Nincs különösebb baj ezzel a 35 pontos szabállyal... Biztos jó ha bevezetik ha máshol is sikert érnek el vele de az biztos hogy ezek után a védelmeken lesz a hangsúly és ettől még nem biztos hogy a cserék fognak játszani ha megvan a különbség... A támadók biztos hogy jobban fognak cserélni de a védelemben nem lehet majd ezt megcsinálni ha azon múlik hogy minél kevesebb pontot kapjanak...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75