NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Bocs a kérdésért, azt hittem hogy a 2010-es Arena nem korekt lebonyolitása miatt
Miért nem indultok?csovika75
Mert így döntött a vezetőség, hogy idén semelyik arénán nem indulunk, jelenleg fontosabb a nagypáyás felkészülés 😛 😊pc_x
csovika75
Igen, ahogy Max is írta, amiatt is 😊 én csak diplomatikusabban akartam fogalmazni 😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bocs a kérdésért, azt hittem hogy a 2010-es Arena nem korekt lebonyolitása miatt
Miért nem indultok?
mi nem...cápa77
csovika75
Mert így döntött a vezetőség, hogy idén semelyik arénán nem indulunk, jelenleg fontosabb a nagypáyás felkészülés 😛 😊pc_x
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Miért nem indultok?
mi nem...cápa77
csovika75
Mert így döntött a vezetőség, hogy idén semelyik arénán nem indulunk, jelenleg fontosabb a nagypáyás felkészülés 😛 😊pc_x
a tavalyi lebonyolítás körüli "érdekességek" nagyban befolyásolták ezt.

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Miért nem indultok?
mi nem...cápa77
csovika75
Mert így döntött a vezetőség, hogy idén semelyik arénán nem indulunk, jelenleg fontosabb a nagypáyás felkészülés 😛 😊


több mint 13 éve
tudu28 152
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4816/elesitve_a_hfl

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ezúton szeretnék minden kedves olvasónak, játékosnak, csapatnak sikerekben gazdag boldog új évet kívánni!

BUÉK!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Miért nem indultok?
mi nem...cápa77
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ha jön az elképesztő nemzetközi hírnév, nem tudnak értünk a külföldi szurkolók milliói kellő mértékben rajongani, ha nem tudják kimondani a csapatneveket. :cool:


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem lenne egy hülye kérdésem...

Oké, hogy amerikai futballról van szó, de egy magyar csapatnak mért kell angol nevet adni? Mért nem lehet a Budapest Farkasok? Vagy a Debrecen Gladiátorok?

Semmiféle nagymagyarság meg identitás dolgot nem kevernék ide, nem ezért, csak szimplán nem értem, hogy miért.Desert Eagle .5o
Valószinűleg hasonló okból, amiért te pl. nem sivatagi sas néven regeltél ide.... 😉GRAFI
Hihi.
Jó de azért kicsit más egy hivatalos csapat név, mint egy forumra hirtelenjében kitalált név nem? 😀

Az amerikai futballt kiemelő kollégának jelezném, hogy Amerikában ez csak simán futball, és azért van előtte az amerikai szó, mert mi európaiak mást hívunk futballnak, szóval ez nem érv.Desert Eagle .5o
A hivatalos név nem egyenlő a csapat fantázia nevével. Amúgy meg ilyen alapon a gurulós foci csapatok nevében mért szerepel c-vel a klub?! Van aki így, van aki úgy használja. Újságcikkekben többnyire a magyar megfelelőt szokták használni.
több mint 13 éve
kutya23c 223
Nekem lenne egy hülye kérdésem...

Oké, hogy amerikai futballról van szó, de egy magyar csapatnak mért kell angol nevet adni? Mért nem lehet a Budapest Farkasok? Vagy a Debrecen Gladiátorok?

Semmiféle nagymagyarság meg identitás dolgot nem kevernék ide, nem ezért, csak szimplán nem értem, hogy miért.Desert Eagle .5o
Valószinűleg hasonló okból, amiért te pl. nem sivatagi sas néven regeltél ide.... 😉GRAFI
Hihi.
Jó de azért kicsit más egy hivatalos csapat név, mint egy forumra hirtelenjében kitalált név nem? 😀

Az amerikai futballt kiemelő kollégának jelezném, hogy Amerikában ez csak simán futball, és azért van előtte az amerikai szó, mert mi európaiak mást hívunk futballnak, szóval ez nem érv.Desert Eagle .5o
Igen ezért írtam az AMERIKAI-t nagy betűvel. mivel a sport AMERIKAI ott meg az angol a hivatalos nyelv, de hagyjuk mert lényegtelen.-ez van és kész.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekünk úgy van a csapat, hogy Jászberény Wolverines, de a cégbejegyzésben meg így szerepel: Jászberényi Rozsomák AFC

Szal mi használhatjuk majd a magyar nevünket is, ha divatba jön 😀
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Nekem lenne egy hülye kérdésem...

Oké, hogy amerikai futballról van szó, de egy magyar csapatnak mért kell angol nevet adni? Mért nem lehet a Budapest Farkasok? Vagy a Debrecen Gladiátorok?

Semmiféle nagymagyarság meg identitás dolgot nem kevernék ide, nem ezért, csak szimplán nem értem, hogy miért.Desert Eagle .5o
Valószinűleg hasonló okból, amiért te pl. nem sivatagi sas néven regeltél ide.... 😉GRAFI
Hihi.
Jó de azért kicsit más egy hivatalos csapat név, mint egy forumra hirtelenjében kitalált név nem? 😀

Az amerikai futballt kiemelő kollégának jelezném, hogy Amerikában ez csak simán futball, és azért van előtte az amerikai szó, mert mi európaiak mást hívunk futballnak, szóval ez nem érv.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem lenne egy hülye kérdésem...

Oké, hogy amerikai futballról van szó, de egy magyar csapatnak mért kell angol nevet adni? Mért nem lehet a Budapest Farkasok? Vagy a Debrecen Gladiátorok?

Semmiféle nagymagyarság meg identitás dolgot nem kevernék ide, nem ezért, csak szimplán nem értem, hogy miért.Desert Eagle .5o
Valószinűleg hasonló okból, amiért te pl. nem sivatagi sas néven regeltél ide.... 😉GRAFI
Pedig a Blöff szinkronos változatában is így fordították le, hmm hát elég szarul hangzott 😀
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nekem lenne egy hülye kérdésem...

Oké, hogy amerikai futballról van szó, de egy magyar csapatnak mért kell angol nevet adni? Mért nem lehet a Budapest Farkasok? Vagy a Debrecen Gladiátorok?

Semmiféle nagymagyarság meg identitás dolgot nem kevernék ide, nem ezért, csak szimplán nem értem, hogy miért.Desert Eagle .5o
Valószinűleg hasonló okból, amiért te pl. nem sivatagi sas néven regeltél ide.... 😉
több mint 13 éve
kutya23c 223
Nekem lenne egy hülye kérdésem...

Oké, hogy amerikai futballról van szó, de egy magyar csapatnak mért kell angol nevet adni? Mért nem lehet a Budapest Farkasok? Vagy a Debrecen Gladiátorok?

Semmiféle nagymagyarság meg identitás dolgot nem kevernék ide, nem ezért, csak szimplán nem értem, hogy miért.Desert Eagle .5o
Mert AMERIKAI futball, és nem magyar futball. Egyébként a legtöbb csapat nevét magyarul is szokták emlegetni.
Farkasok,Titánok,Sasok, Tehenészek...stb

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mert magyarul szarul hangzik
bár lehet vkinek bejön győri cápák, újbudai lázadók, budapesti titánok és társai
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Nekem lenne egy hülye kérdésem...

Oké, hogy amerikai futballról van szó, de egy magyar csapatnak mért kell angol nevet adni? Mért nem lehet a Budapest Farkasok? Vagy a Debrecen Gladiátorok?

Semmiféle nagymagyarság meg identitás dolgot nem kevernék ide, nem ezért, csak szimplán nem értem, hogy miért.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
mi nem...cápa77
Én meg úgy hallottam hogy cápáék nem indulnak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vagy olvastam 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
jah én is ugy hallotam h lesz W2 is az arénán...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
mi nem...


több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
a Predators is indul, mi is, Wolves is (ha jól vagyok félreinformálva, akkor két csapattal)


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Lelkesebben srácok a jelentkezéssel, nehogy elmaradjon.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Mi is...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Mi is megyünk.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mi szeretnénk indulni, nem tudom hogy elküldték e már a nevezést rá!