NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Defense wins championships 😊

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Mi ezért hajtottunk annyira a meccseken hogy minél több pontunk legyen...JUNIOR#46
Itt a válasz a miértre.

Ez ugyan nem magyar, de ennél komolyabbat nem nagyon láttam mostanában:
http://www.origo.hu/sport/20101221-a-142-kilos-dan-connelly-71-yardos-visszahordast-mutatott-be.html


több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
lehet, h ők használják, de attól még ez nem jó dolog! mivel reális képet ennek következtében nem fog mutatni az erőviszonyokról! vegyük pl azt h az egyik csapat kikap 60-5-re (papíron 40-5) míg egy másik csapat kikap 15-55-re (papíron 15-50) tehát ez annak a csapatnak kedvez aki kevesebb pontot csinál, ami nem tűnik kifejezetten jó iránynak! mert akkor már nem azt kéne inkább "jutalmazni" aki több pontot csinál (pláne h a kapottakból veszünk el?! de lehet h én látom rosszul! am attól még h számomra nyilvánvalóan felesleges, megpróbálhatnád elmagyarázni, mert így csak kibúvás szaga vana dolognak!arcsike
Szerintem az erőviszonyok az egymás elleni eredmények alapján amúgy is kirajzolódnak, legalábbis idén nem emlékszem, hogy pontarány döntött volna egyes csapatok között. Szerintem sincs különösebb jelentősége, hogy 35 pontos különbség felett mennyit sikerül szerezni. De ezek nyilván egyéni vélemények, ez is majd kiderül, ha élesben kipróbáltuk.csepi#49
a második helyről döntött a szerzett-kapott pontok, így lett Nyíregyen az elődöntőnkBálint #15
Mi ezért hajtottunk annyira a meccseken hogy minél több pontunk legyen...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lehet, h ők használják, de attól még ez nem jó dolog! mivel reális képet ennek következtében nem fog mutatni az erőviszonyokról! vegyük pl azt h az egyik csapat kikap 60-5-re (papíron 40-5) míg egy másik csapat kikap 15-55-re (papíron 15-50) tehát ez annak a csapatnak kedvez aki kevesebb pontot csinál, ami nem tűnik kifejezetten jó iránynak! mert akkor már nem azt kéne inkább "jutalmazni" aki több pontot csinál (pláne h a kapottakból veszünk el?! de lehet h én látom rosszul! am attól még h számomra nyilvánvalóan felesleges, megpróbálhatnád elmagyarázni, mert így csak kibúvás szaga vana dolognak!arcsike
Szerintem az erőviszonyok az egymás elleni eredmények alapján amúgy is kirajzolódnak, legalábbis idén nem emlékszem, hogy pontarány döntött volna egyes csapatok között. Szerintem sincs különösebb jelentősége, hogy 35 pontos különbség felett mennyit sikerül szerezni. De ezek nyilván egyéni vélemények, ez is majd kiderül, ha élesben kipróbáltuk.csepi#49
a második helyről döntött a szerzett-kapott pontok, így lett Nyíregyen az elődöntőnk
több mint 13 éve
arcsike 100
Idén is volt olyan csapat, amelyik akkor se nagyon cserélt, amikor már régen sokkal vezetett. Ez nem jó az agyonvert ellenfélnek és a saját játékosainak sem, ezért van az új szabály. Pont az a cél, hogy ne legyen annyira fontos minél több pontot szerezni 35-ös különbség után is, a jobb alapszakasz helyezéshez.KoriTE
rendben, van benne némi ráció, de attól még úgy érzem h aza csapat ezzel büntetve lesz amelyik 35+al kap ki de több pontot szerez mint az amelyik esetleg még többel is kikap de kevesebb pontot csinál! szóval ez a szabály azt sugallja, h ha már úgyis 35 poontos különbséggel kapsz ki akkor jobban megéri 0-35-re bukni a meccset, és ezzel továbbra sem értek egyet! akkor még érthető lenne, ha azonosság esetén a több pontot szerzett csapat kerül előrébb a tabellán!nem tudom emnnyire érthető ez így, de azért remélem nem túl kusza 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lehet, h ők használják, de attól még ez nem jó dolog! mivel reális képet ennek következtében nem fog mutatni az erőviszonyokról! vegyük pl azt h az egyik csapat kikap 60-5-re (papíron 40-5) míg egy másik csapat kikap 15-55-re (papíron 15-50) tehát ez annak a csapatnak kedvez aki kevesebb pontot csinál, ami nem tűnik kifejezetten jó iránynak! mert akkor már nem azt kéne inkább "jutalmazni" aki több pontot csinál (pláne h a kapottakból veszünk el?! de lehet h én látom rosszul! am attól még h számomra nyilvánvalóan felesleges, megpróbálhatnád elmagyarázni, mert így csak kibúvás szaga vana dolognak!arcsike
Szerintem az erőviszonyok az egymás elleni eredmények alapján amúgy is kirajzolódnak, legalábbis idén nem emlékszem, hogy pontarány döntött volna egyes csapatok között. Szerintem sincs különösebb jelentősége, hogy 35 pontos különbség felett mennyit sikerül szerezni. De ezek nyilván egyéni vélemények, ez is majd kiderül, ha élesben kipróbáltuk.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Idén is volt olyan csapat, amelyik akkor se nagyon cserélt, amikor már régen sokkal vezetett. Ez nem jó az agyonvert ellenfélnek és a saját játékosainak sem, ezért van az új szabály. Pont az a cél, hogy ne legyen annyira fontos minél több pontot szerezni 35-ös különbség után is, a jobb alapszakasz helyezéshez.


több mint 13 éve
arcsike 100
ez h 35 feletti pontkülönbség esetén is csak 35ös különbség kerül beírásra mégis mire jó????? pláne h ennek fényében az azonos állásnál felmerülő ki kapott kevesebb pontot dolog is elég érdekesen alakulhat adott esetben! légy oly kedves magyarázd el nekem h miért kellet egy ilyen nyakatekert és nyilvánvalóan fölösleges dolgot kitalálni, mert bárh gondolkodok nem tudok rájönni!arcsike
Mivel "nyilvánvalóan fölösleges", ezért aligha fogom tudni neked megmagyarázni.

Az osztrákok is nyilvánvalóan feleslegesen használják ezt, hogy nagy különbségnél már mindenki teljes lelki nyugalommal beküldhesse a cseréit, lévén mindegy 35 felett a pontkülönbség. Nyilvánvalóan. :rolleyes:KoriTE
lehet, h ők használják, de attól még ez nem jó dolog! mivel reális képet ennek következtében nem fog mutatni az erőviszonyokról! vegyük pl azt h az egyik csapat kikap 60-5-re (papíron 40-5) míg egy másik csapat kikap 15-55-re (papíron 15-50) tehát ez annak a csapatnak kedvez aki kevesebb pontot csinál, ami nem tűnik kifejezetten jó iránynak! mert akkor már nem azt kéne inkább "jutalmazni" aki több pontot csinál (pláne h a kapottakból veszünk el?! de lehet h én látom rosszul! am attól még h számomra nyilvánvalóan felesleges, megpróbálhatnád elmagyarázni, mert így csak kibúvás szaga vana dolognak!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez h 35 feletti pontkülönbség esetén is csak 35ös különbség kerül beírásra mégis mire jó????? pláne h ennek fényében az azonos állásnál felmerülő ki kapott kevesebb pontot dolog is elég érdekesen alakulhat adott esetben! légy oly kedves magyarázd el nekem h miért kellet egy ilyen nyakatekert és nyilvánvalóan fölösleges dolgot kitalálni, mert bárh gondolkodok nem tudok rájönni!arcsike
Mivel "nyilvánvalóan fölösleges", ezért aligha fogom tudni neked megmagyarázni.

Az osztrákok is nyilvánvalóan feleslegesen használják ezt, hogy nagy különbségnél már mindenki teljes lelki nyugalommal beküldhesse a cseréit, lévén mindegy 35 felett a pontkülönbség. Nyilvánvalóan. :rolleyes:KoriTE
Én értem, hogy valakiről példát kell vennie a szövetségnek, de attól hogy ott jól működik nem biztos hogy nálunk is jól fog működni. Ez csak arra lesz jó hogy a végeredmény nem fog reális képet mutatni az erőviszonyokról, ha valaki 35 pontnál jobban elhúzott egy meccsen az eddig is, beküldte a cseréit. Kiváncsi leszek milyen hatással lesz ez a játékra, ill. hogy lesz-e hatása...
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Igazad van h jó lenne ha központilag lenne megcsinálva és h sokan (lehet h senki) nem fogja megcsinálni, de ez is előrébb vihetné egy picit a hazai focit.

Én itt a kötelező dolgokat csak a focira értettem és nem az adózásra és társaira. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem lesz KÖTELEZŐ statisztikaFarky
Ami nem kötelező, azzal nem fog foglalkozni senki! Erről ennyit!Bruce
Addig nem is lesz előrelépés, amíg mindenki csak azt csinálja ami kötelező és megelégszik azzal ami van. Bár tény, hogy korrekt statisztikát real time-ban nem a legegyszerűbb csinálni statisztikusok nélkül, de nem lehetetlen.Farky
Hát nem tudom, de pl az adózás kötelező, sokan így be is fizetik az adót, de van egy réteg aki nem!
Ha nem lenne kötelező adózni, akkor szerintem senki nem adózna, holott tudjuk, hogy ha több az adóbevétel, akkor többet tudnak visszaosztani! (tekintsünk el a lenyúlásoktól)

A statisztika készítése körülményes és mivel nem kötelező, így a lustaságból fakadóan senki nem fogja elkészíteni! Na jó biztos lesz aki elkészíti! De több lesz a nem elkészített stat! Vagy még azt tudom elképzelni, hogy magának csinálja meg egy-egy csapat, amit mint érdekesség tesz közzé (lásd Gorillaz tavaly).

Én azt gondolom, amit már korábban is leírtam, hogy ezt szövetségi alapon kellene megcsinálni, ugyanúgy mint a bíróküldést, de mindegy, ez már veszett fejsze nyele!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Nekem a nem lesz statisztika ami kicsit meglepő, sajnos ezek szerint ebben megint nem tervezik az előrelépést...

Sajnálatos szerintem...Bruce
Nem lesz KÖTELEZŐ statisztikaFarky
Ami nem kötelező, azzal nem fog foglalkozni senki! Erről ennyit!Bruce
Addig nem is lesz előrelépés, amíg mindenki csak azt csinálja ami kötelező és megelégszik azzal ami van. Bár tény, hogy korrekt statisztikát real time-ban nem a legegyszerűbb csinálni statisztikusok nélkül, de nem lehetetlen.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Mohi24 99
Boldog karácsonyt kíván a Győr Sharks!

http://www.youtube.com/watch?v=SL3zrur-mMQ

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem a nem lesz statisztika ami kicsit meglepő, sajnos ezek szerint ebben megint nem tervezik az előrelépést...

Sajnálatos szerintem...Bruce
Nem lesz KÖTELEZŐ statisztikaFarky
Ami nem kötelező, azzal nem fog foglalkozni senki! Erről ennyit!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
ez h 35 feletti pontkülönbség esetén is csak 35ös különbség kerül beírásra mégis mire jó????? pláne h ennek fényében az azonos állásnál felmerülő ki kapott kevesebb pontot dolog is elég érdekesen alakulhat adott esetben! légy oly kedves magyarázd el nekem h miért kellet egy ilyen nyakatekert és nyilvánvalóan fölösleges dolgot kitalálni, mert bárh gondolkodok nem tudok rájönni!arcsike
Mivel "nyilvánvalóan fölösleges", ezért aligha fogom tudni neked megmagyarázni.

Az osztrákok is nyilvánvalóan feleslegesen használják ezt, hogy nagy különbségnél már mindenki teljes lelki nyugalommal beküldhesse a cseréit, lévén mindegy 35 felett a pontkülönbség. Nyilvánvalóan. :rolleyes:


több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Nekem a nem lesz statisztika ami kicsit meglepő, sajnos ezek szerint ebben megint nem tervezik az előrelépést...

Sajnálatos szerintem...Bruce
Nem lesz KÖTELEZŐ statisztika

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem a nem lesz statisztika ami kicsit meglepő, sajnos ezek szerint ebben megint nem tervezik az előrelépést...

Sajnálatos szerintem...
több mint 13 éve
arcsike 100
Javítva lett a javítanivaló, úgyhogy most már lehet lapozni. 😊

De hogy a lényegről is legyen szó, néhány fontosabb dolog (változás) a versenykiírással kapcsolatban:

- 16. évét betöltött nevezhető idén is.

- 35 pontnál nagyobb különbségnél a tabellán a vesztes csapat pontszámától felfelé lesz megállapítva a végeredmény, max. 35 pontos különbséggel (tehát ha 55-10 a rendes végeredmény, a tabellán 45-10 lesz jóváírva)

- Azonos alapszakasz teljesítmény esetén, ha nem játszottak egymás ellen a csapatok, a kevesebb kapott pont dönt a helyezésről első körben

- Nem kell segítői listát küldeni a meccs előtt, a helyszínen a referee-nek kell odaadni a nyomtatványt. Viszont a rendező nevét, telefonját és a mérkőzés címét el kell küldeni a hazai csapatnak e-mailben, különben nem lesznek segítői a meccsen

- Nem lesz kötelező a statisztika

- Nincs szankció, ha netán valamiért nem egyezik a mezszám a rosteren lévővel.


Most több nem jut eszembe.KoriTE
ez h 35 feletti pontkülönbség esetén is csak 35ös különbség kerül beírásra mégis mire jó????? pláne h ennek fényében az azonos állásnál felmerülő ki kapott kevesebb pontot dolog is elég érdekesen alakulhat adott esetben! légy oly kedves magyarázd el nekem h miért kellet egy ilyen nyakatekert és nyilvánvalóan fölösleges dolgot kitalálni, mert bárh gondolkodok nem tudok rájönni!

ps: nem tudom miért kellett szólni az elírásról, olyan jókat mulattam rajta h az okosok magyarázzák h semmi különleges nem kell ahhoz h időben megérkezzen 😀 😛
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Annyi hogy 2011 lesz jövőre és nem 2010! Na de már javítva van szóval tényleg lehet lapozni 😊
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Okosság nélkül is egy nap kellett hozzá, már itt vigyorog mellettem az igazolás...
Sajnos emiatt nem kellett az időgépet használni.Ferron
"... 2010. január 10-ig történő beérkezéssel kell postára adni..." Ez oké, de ezt hogy oldod meg? Mert erre irányultak itt a célozgatások. 😀Farky
Úgy, hogy legkésőbb mondjuk jan. 8-ig feladod elsőbbségivel, és akkor tuti odaér.GRAFI
Elírás történt a dátumban, amely javítva lett. Gondolom most már mindenkinek érthető mire gondoltak a srácok az időgéppel 😀


több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Okosság nélkül is egy nap kellett hozzá, már itt vigyorog mellettem az igazolás...
Sajnos emiatt nem kellett az időgépet használni.Ferron
"... 2010. január 10-ig történő beérkezéssel kell postára adni..." Ez oké, de ezt hogy oldod meg? Mert erre irányultak itt a célozgatások. 😀Farky
Úgy, hogy legkésőbb mondjuk jan. 8-ig feladod elsőbbségivel, és akkor tuti odaér.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Javítva lett a javítanivaló, úgyhogy most már lehet lapozni. 😊

De hogy a lényegről is legyen szó, néhány fontosabb dolog (változás) a versenykiírással kapcsolatban:

- 16. évét betöltött nevezhető idén is.

- 35 pontnál nagyobb különbségnél a tabellán a vesztes csapat pontszámától felfelé lesz megállapítva a végeredmény, max. 35 pontos különbséggel (tehát ha 55-10 a rendes végeredmény, a tabellán 45-10 lesz jóváírva)

- Azonos alapszakasz teljesítmény esetén, ha nem játszottak egymás ellen a csapatok, a kevesebb kapott pont dönt a helyezésről első körben

- Nem kell segítői listát küldeni a meccs előtt, a helyszínen a referee-nek kell odaadni a nyomtatványt. Viszont a rendező nevét, telefonját és a mérkőzés címét el kell küldeni a hazai csapatnak e-mailben, különben nem lesznek segítői a meccsen

- Nem lesz kötelező a statisztika

- Nincs szankció, ha netán valamiért nem egyezik a mezszám a rosteren lévővel.


Most több nem jut eszembe.


több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Okosság nélkül is egy nap kellett hozzá, már itt vigyorog mellettem az igazolás...
Sajnos emiatt nem kellett az időgépet használni.Ferron
"... 2010. január 10-ig történő beérkezéssel kell postára adni..." Ez oké, de ezt hogy oldod meg? Mert erre irányultak itt a célozgatások. 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Ferron 72
Okosság nélkül is egy nap kellett hozzá, már itt vigyorog mellettem az igazolás...
Sajnos emiatt nem kellett az időgépet használni.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Szerintem a 2010. januári határidőhöz nem akármilyen könyvelő kéne 😊Zorddd
Okosba', kéz alatt 2009 szilveszterig is meglesz 😊