NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Dehát már van egy ilyen nevű klub!!!
http://www.budapestbears.hu/index.phpdeacon75
😂 😂
Aki elmegy a toborzásra az szó szerint beszopja 😂
Azért az is kemény, hogy deacon egyből vágta a klubot 😀


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dehát már van egy ilyen nevű klub!!!
http://www.budapestbears.hu/index.php
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok,

a Budapest Bears tagfelvételt hirdet. Edzések 2011. február 1-től.

Bővebb infó:

http://bpbearsfootball.blog.hu/
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Van valakinek ismerőse, kontaktja a kaposvári csapathoz? Léteznek ők még egyáltalán? Csak egy kb. 4 éves honlapot találtam tőlük...somoskovig
www.golden-fox.hu
Létezünk, jövőre a gringókkal közösen fogunk szerepelni, de a csapat nem szűnt meg. Az oldalon megtalálod a Verbulecz Laci telefonszámát, őt hívd fel, ő tudja a legtöbb friss és okos dolgot mondani.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Van valakinek ismerőse, kontaktja a kaposvári csapathoz? Léteznek ők még egyáltalán? Csak egy kb. 4 éves honlapot találtam tőlük...

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A héten igyekszünk kirakni a versenykiírást és a nevezési lapot a mafsz.org-ra. A Div I és a Div II-ét, a HFL később jön, mivel ősszel lesz. Aztán meglátjuk hányan neveznek.

5 alapszakasz meccs néz ki mindkét osztályban, majd 4 csapatos playoffok, márc vége-júli eleje közötti bonyolításban.

A határidőket idén is keményen be kell majd tartani a nevezéssel, úgyhogy nem árt észnél lenni. De egy-két részlet még alakulhat a következő néhány napban, úgyhogy most ennyi elöljáróban.KoriTE
Hogy álltok Kori?kutya23c
Egyeztetések, módosítgatások, újra egyeztetések és kontrollok, hátha ezúttal nem lesz benne hiba. Pár nap még kell, de remélem hétvégén már kint virítanak a cuccok az oldalon.


több mint 13 éve
kutya23c 223
A héten igyekszünk kirakni a versenykiírást és a nevezési lapot a mafsz.org-ra. A Div I és a Div II-ét, a HFL később jön, mivel ősszel lesz. Aztán meglátjuk hányan neveznek.

5 alapszakasz meccs néz ki mindkét osztályban, majd 4 csapatos playoffok, márc vége-júli eleje közötti bonyolításban.

A határidőket idén is keményen be kell majd tartani a nevezéssel, úgyhogy nem árt észnél lenni. De egy-két részlet még alakulhat a következő néhány napban, úgyhogy most ennyi elöljáróban.KoriTE
Hogy álltok Kori?

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A sport érdeke, hogy legalább a legalapvetőbb dolgokban tudjunk legalább egy évre tervezni. Mindenkinek könnyebb lenne, mondjuk nagyrészt csak rajtunk múlik.Zorddd
Ahhoz, hogy egy leendő szponzorral értelmesen le tudj ülni tárgyalni, ahhoz nem elég az egy év előre. Legalább 3 évre előre meg kellene tudni mondani, hogy mi történik akkor, ha kiesel, bennmaradsz, feljutsz, stb.

A lebonyolítást sztem ennek megfelelően kellene kialakítani, és lefixálni legalább 2 évre előre. Nonszensz helyzet, h évente alakulnak új divíziók és szünnek meg régiek. Kell még itthonra a 3 divízió szerintem.e53m62
Sztem is kell! Illetve az is kell, amit mondasz, hogy hosszabb távra lehessen tervezni! De sajnos szerintem vannak olyan csapatok, akik nem látnak előre még 3 évet sem, bár jobban belegondolva sztem senki nem tudja megmondani, hogy 3 év múlva lesz, csak esetleg elképzelések vannak.

Mindenesetre várom, hogy milyen lesz a kiírás, bár sajnálatosan olvastam, hogy egyel kevesebb meccs lesz mint tavaly volt! 😕
Pedig az volt a legtöbb csapat véleménye, hogy a lehető legtöbb meccs kell és minimum annyi mint amennyi most volt!
De hát akkor valszeg ez a lehető legtöbb meccs ami belefér!

Asszem olyan elképzelés van, hogy 6-6 csapat lesz a DIV I-ben két csoportra bontva (kelet valamint nyugat és pest). Csoporton belül mindenki játszik mindenkivel (5 meccs, számomra kérdés, hogy ki lesz 3szor otthon és ki 2szer?), az első két helyezett jut a PO-ba, aztán onnan gondolom keresztbejátszás és a döntő!

Szerintem vagy 6 meccs kéne (beiktatni egy másik csoportból valakit), vagy 4 csapat jusson a PO-ba!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
A sport érdeke, hogy legalább a legalapvetőbb dolgokban tudjunk legalább egy évre tervezni. Mindenkinek könnyebb lenne, mondjuk nagyrészt csak rajtunk múlik.Zorddd
Ahhoz, hogy egy leendő szponzorral értelmesen le tudj ülni tárgyalni, ahhoz nem elég az egy év előre. Legalább 3 évre előre meg kellene tudni mondani, hogy mi történik akkor, ha kiesel, bennmaradsz, feljutsz, stb.

A lebonyolítást sztem ennek megfelelően kellene kialakítani, és lefixálni legalább 2 évre előre. Nonszensz helyzet, h évente alakulnak új divíziók és szünnek meg régiek. Kell még itthonra a 3 divízió szerintem.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
http://americanfootballacademy.blog.hu/2010/10/30/nfl_konyv

több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
www.americanfootballacademy.blog.hu
fent van a cikk, megrendeled, dedikált példány...azt írnak bele amit szeretnél....+ 10 % kedvezmény...

Kérdésem lenne hol lehet az NFL könyvet megvenni jó áron?
előre is köszicsovika75

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
http://www.libri.hu/konyv/nfl.html
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajnos nekem nincs ilyenekbe szerencsem ezert marad az uzlet tehat varom a javaslatokat koszi
nagyobb könyvesboltokban van, illetve netről rendelve asszem a librinél 10% kedvezményJSanyo
Egy jó tippel meg ingyen is megszerezheted.
http://www.amerikaifoci.blogspot.com/kutya23c
Így van, én is így jutottam hozzá 😊Bruce
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Kérdésem lenne hol lehet az NFL könyvet megvenni jó áron?
előre is köszicsovika75
nagyobb könyvesboltokban van, illetve netről rendelve asszem a librinél 10% kedvezményJSanyo
Egy jó tippel meg ingyen is megszerezheted.
http://www.amerikaifoci.blogspot.com/kutya23c
Így van, én is így jutottam hozzá 😊
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A héten igyekszünk kirakni a versenykiírást és a nevezési lapot a mafsz.org-ra. A Div I és a Div II-ét, a HFL később jön, mivel ősszel lesz. Aztán meglátjuk hányan neveznek.

5 alapszakasz meccs néz ki mindkét osztályban, majd 4 csapatos playoffok, márc vége-júli eleje közötti bonyolításban.

A határidőket idén is keményen be kell majd tartani a nevezéssel, úgyhogy nem árt észnél lenni. De egy-két részlet még alakulhat a következő néhány napban, úgyhogy most ennyi elöljáróban.


több mint 13 éve
kutya23c 223
Kérdésem lenne hol lehet az NFL könyvet megvenni jó áron?
előre is köszicsovika75
nagyobb könyvesboltokban van, illetve netről rendelve asszem a librinél 10% kedvezményJSanyo
Egy jó tippel meg ingyen is megszerezheted.
http://www.amerikaifoci.blogspot.com/

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Kérdésem lenne hol lehet az NFL könyvet megvenni jó áron?
előre is köszicsovika75
nagyobb könyvesboltokban van, illetve netről rendelve asszem a librinél 10% kedvezmény

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Valaki szokott fórumra írogatni a veszprémiek közül?

Illetve hogy mikor kezdődik a szezon, edzések stb?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kérdésem lenne hol lehet az NFL könyvet megvenni jó áron?
előre is köszi
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Igazából, szerintem teljesen jó lebonyolítás nem lesz, mert valakinek mindig lesz benne olyan rész, ami nem tetszik! DE
ha már most megtudnánk a lebonyolítási formát, akkor el lehetne kezdeni tervezgetni a csapatoknak az év eleji programot!

Jó lenne ha még az idén meglenne az, hogy hány meccset játszanak a csapatok egyes osztályokban és hogy mikor kezdődik a bajnokság és meddig tart!

Remélhetőleg idén nem lesznek ilyen késések a nevezésekkel (mivel tavaly súlyosan volt szankcionálva)!

Nekem majdhogynem fontosabb ez, mint a lebonyolítási forma! Legyen kiszámítható előre, szerintem ez mindannyiunk érdeke!Bruce
A sport érdeke, hogy legalább a legalapvetőbb dolgokban tudjunk legalább egy évre tervezni. Mindenkinek könnyebb lenne, mondjuk nagyrészt csak rajtunk múlik.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Igazából, szerintem teljesen jó lebonyolítás nem lesz, mert valakinek mindig lesz benne olyan rész, ami nem tetszik! DE
ha már most megtudnánk a lebonyolítási formát, akkor el lehetne kezdeni tervezgetni a csapatoknak az év eleji programot!

Jó lenne ha még az idén meglenne az, hogy hány meccset játszanak a csapatok egyes osztályokban és hogy mikor kezdődik a bajnokság és meddig tart!

Remélhetőleg idén nem lesznek ilyen késések a nevezésekkel (mivel tavaly súlyosan volt szankcionálva)!

Nekem majdhogynem fontosabb ez, mint a lebonyolítási forma! Legyen kiszámítható előre, szerintem ez mindannyiunk érdeke!
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Szerintem:
HFL: 3-5 csapat
Div 1: 10-12 csapat
Div 2: 8-10 csapat


több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A szegedi srácoktól kérdezném, hogy hogyan sikerült Nekik a tagtoborzás?
Meg, hogy indulnak e a bajnokságba?barbárJW
2011-ben még biztos nem indulunk, a többi a jövő zenéje. Az emberek jövögetnek, de tömeg még azért nincs. 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
szerintem térjünk vissza a jövő évi versenynaptár tervekre.
ki mit tud a dologról?
mit hallottatok?cápa77
Konkrétan az edzői kerekasztal beszélgetés óta semmit 😕
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
szerintem térjünk vissza a jövő évi versenynaptár tervekre.
ki mit tud a dologról?
mit hallottatok?