NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
tudu28 152
Jó ez igazából egy játék, unaloműzés! Legalább így szerda óta újra van egy kis élet a fórumon, mert előtte igencsak behalt az egész.

Valamiről beszélni kell, mert így marad életben a dolog 😊Bruce
akkor itt 1 kis unaloműző: http://www.youtube.com/watch?v=-cLZvGOlOuY
én se igazán látom értelmét a power rankingnek, de lehet csak azért mondom, mert a legtöbb amit olvastam meg se közelíti a valós (persze persze tudom szubjektív) rankinget

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jó ez igazából egy játék, unaloműzés! Legalább így szerda óta újra van egy kis élet a fórumon, mert előtte igencsak behalt az egész.

Valamiről beszélni kell, mert így marad életben a dolog 😊
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Szerintem konkrétan felesleges Power Rank-elni olyan csapatokat, akik egy éve 1 hivatalos meccset se játszottak, mert kívülről se az edzéslátogatottság nem látható (ebből következően összeszokottság sem), sem a játékoskeret változása, sem pedig a nyomás alatti teljesítés. (Az edző meccsek azért lehetnek félrevezetőek, mert sosem lehet tudni, hogy melyik csapat mennyire veszi komolyan. Illetve ezek a csapatok számára is inkább csak a hibák észrevételére jók.)
Más részről azt se értem, hogy olyan csapatok, amelyek 1 meccset se nyertek az előző szezonban, mi alapján előznek meg bárkit is.

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Alapvetően minden power ranking rossz, amin nem én vagyok az első 😛😛 De egyébként az a rossz, hogy a csapatok túl kevés meccset játszanak egy évben, és azt is sokszor ugyanazon csapatok ellen, ezért nehéz igazi power rankingot írni. Ha mindenki játszana évente tíz-tizenkét rendes meccset akkor abból már lehetne levonni következtetést. Persze ez egyelőre csak álom.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Unalmas is lenne egy nagyon objektív power ranking. Főleg mert azt bajnoki tabellának hívják 😊KoriTE
Ez csak akkor lenne igaz, ha mindenki játszott volna mindenkivel.Farky
Akkor is az az elképzelhető legobjektívebb sorrend (tényeken alapul ugyebár), minden más csak spekuláció 😉KoriTE
Ha így vesszük igaz, de akkor sem értek vele egyet 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Unalmas is lenne egy nagyon objektív power ranking. Főleg mert azt bajnoki tabellának hívják 😊KoriTE
Ez csak akkor lenne igaz, ha mindenki játszott volna mindenkivel.Farky
Akkor is az az elképzelhető legobjektívebb sorrend (tényeken alapul ugyebár), minden más csak spekuláció 😉


több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Unalmas is lenne egy nagyon objektív power ranking. Főleg mert azt bajnoki tabellának hívják 😊KoriTE
Ez csak akkor lenne igaz, ha mindenki játszott volna mindenkivel.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Jamie 28
mivel ez egy személyes power ranking, így szubjektív is. nem lehet azt elvárni, hogy mindenki csak a statisztikák, vagy a lejátszott meccsek alapján nézze, bele-belefonódnak az érzelmei is. ergo hogyha az én saját kis power rankingemben a taktaharkányi ütvefúrók csapata előkelőbb helyen van mint a miami dolphins, akármennyire is földtől elrugaszkodott, senkinek nem lehetne egy szava sem.
pláne úgy hogy zordddnál szerintem abszolút nem az érzelmek döntöttek, ő szimplán úgy gondolja, hogy ez az erősorrend a realitás. és miért ne tehetné??bpcj97
éés? Én egy szóval se mondtam, hogy nem tehetné és azt sem vártam el, hogy mindenki statisztikák alapján döntsön, csak feldobtam a témát. Azt se írtam, hogy Zorddd rankingja szar lenne, csupán hozzátettem hogy én nem így gondolom. Saját véleményem csak lehet már, vagy nem? 😛 Azért használtam a "nem oda tenném" kifejezést...
Sztem épp ez lenne a lényege ennek az egésznek, hogy az ember helyesel vagy épp nem. Én se mindig ellenkeztem, pl Bruce-al egyetértettem.
Vagy az lenne az igazi, hogy mindenki ír egy listát és senki nem kommentel csak egymásét olvassuk? 😛

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Unalmas is lenne egy nagyon objektív power ranking. Főleg mert azt bajnoki tabellának hívják 😊


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát nemtudom Zorddd...ha a Gringos-Goldenfox eléri régi 2-3 évvel ezelőtti bajnokságbeli szintjét akkor valóban ott lenne a helye, de egyelőre semmiképp se tenném az ötletes és változatos Offense-el rendelkező Enthroners és a kemény Defense-ü Raptors elé...az első osztályú trió (Heroes, Soldiers, Wildfires) elé meg főleg nem...persze azt leginkább a hétvégén elmaradt meccs mutatta volna meg, hogy hol a helye a csapatnak...

Érdekes hogy a legutóbbi 3 hozzászóló szerint a Tigers csupán a hatodik...a gyengébb döntőbeli szereplése ellenére az alapszakaszban is a Rebels, Cowboys duó előtt végzett illetve utóbbit búcsúztatta is az elődöntőben. Sztem nem fair az asztalra letett eredményeket semmibe venni, és csakúgy hátrébb rakni egy csapatot akármilyen igazolható ok nélkül...Az más, ha valaki nem játszott eleget és csak tippelünk a helyét illetően, de a Tigers sztem idén bizonyított...
Jamie
mivel ez egy személyes power ranking, így szubjektív is. nem lehet azt elvárni, hogy mindenki csak a statisztikák, vagy a lejátszott meccsek alapján nézze, bele-belefonódnak az érzelmei is. ergo hogyha az én saját kis power rankingemben a taktaharkányi ütvefúrók csapata előkelőbb helyen van mint a miami dolphins, akármennyire is földtől elrugaszkodott, senkinek nem lehetne egy szava sem.
pláne úgy hogy zordddnál szerintem abszolút nem az érzelmek döntöttek, ő szimplán úgy gondolja, hogy ez az erősorrend a realitás. és miért ne tehetné??
több mint 13 éve
Jamie 28
közel 3 évet voltam ott játékos és sok jó embert ismertem meg 😊 Jamie
köztük vagyok? 😛konqueror
alap 😉

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
közel 3 évet voltam ott játékos és sok jó embert ismertem meg 😊 Jamie
köztük vagyok? 😛
több mint 13 éve
Jamie 28
Hát az a 2-3 évvel ezelőtti az pontosan tavalyi, 2009-es bajnokság szintje. Másrészt meg hadd legyek má' elfogult 😛 És oké, hogy a Tigers a Rebels előtt végzett, de negyven ponttal többet kapott a Farkasoktól.Zorddd
Az elfogultság jogos és érthető 😉 A 2-3 évvel ezelőtti megfogalmazás valóban nem stimmelt, konkrétan a 2 évvel ez előttire gondoltam (2008-as div2), amikor a Gringos elődöntőig ment és a Tigerstől kapott ki...tavaly már nem ment olyan jól sajna, tudom mert mindkét évben ott játszottam. A Goldenfoxról nem tudok nyilatkozni, az a te asztalod 😉 Hidd el nem kötekedni akartam, én örülnék a legjobban az ellenfelek közül ha jövőre szárnyalna a Gringos, azért mégiscsak közel 3 évet voltam ott játékos és sok jó embert ismertem meg 😊 Én elfogultság nélkül nem tartom olyan jónak mint Te, ennyi...maximum Enthroners, Raptors szintűnek, de ne legyen igazam és nyerje meg a csapat jövőre a Div2-t vagy akármit amiben elindul 😉

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Persze így is lehet nézni, de a Cowboys meg 32 ponttal verte a Rebels-t a Tigerstől meg kikapott!
Szerintem az idei teljesítmény alapján jobb a Tigers mint a Rebels! Nem csak egy két meccset kell kiragadni sztem, hanem úgy összességében megnézni.

Meg hát maradva ennél a csoportos dolognál

A Wolves kiemelkedik még!

A Cowboys, Sharks, Tigers, Rebels sztem nagyon egy szinten van és a Hurricanes-t is ide teszik sokan, sztem nem véletlenül

Náluk picivel gyengébb a Gorillaz és utána jön a nagy szakadék és következnek a többiek!

Ha még lenne egy hasonló erősségű csapat (mondjuk ha nem hagy ki egy évet a Predators), akkor egy fajin 8 csapatos első osztály lehetne! De hát a Hurricanes nem lehet ott egyelőre és a Predators sem, de jövőre akár már össze is jöhetne!
Fajin lenne!
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Hát nemtudom Zorddd...ha a Gringos-Goldenfox eléri régi 2-3 évvel ezelőtti bajnokságbeli szintjét akkor valóban ott lenne a helye, de egyelőre semmiképp se tenném az ötletes és változatos Offense-el rendelkező Enthroners és a kemény Defense-ü Raptors elé...az első osztályú trió (Heroes, Soldiers, Wildfires) elé meg főleg nem...persze azt leginkább a hétvégén elmaradt meccs mutatta volna meg, hogy hol a helye a csapatnak...

Érdekes hogy a legutóbbi 3 hozzászóló szerint a Tigers csupán a hatodik...a gyengébb döntőbeli szereplése ellenére az alapszakaszban is a Rebels, Cowboys duó előtt végzett illetve utóbbit búcsúztatta is az elődöntőben. Sztem nem fair az asztalra letett eredményeket semmibe venni, és csakúgy hátrébb rakni egy csapatot akármilyen igazolható ok nélkül...Az más, ha valaki nem játszott eleget és csak tippelünk a helyét illetően, de a Tigers sztem idén bizonyított...

Látom mindenki a Bulldogs mögé rak minket picivel...12-én igyekszünk ezen változtatni 😉Jamie
Hát az a 2-3 évvel ezelőtti az pontosan tavalyi, 2009-es bajnokság szintje. Másrészt meg hadd legyek má' elfogult 😛 És oké, hogy a Tigers a Rebels előtt végzett, de negyven ponttal többet kapott a Farkasoktól.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Jamie 28
Hát nemtudom Zorddd...ha a Gringos-Goldenfox eléri régi 2-3 évvel ezelőtti bajnokságbeli szintjét akkor valóban ott lenne a helye, de egyelőre semmiképp se tenném az ötletes és változatos Offense-el rendelkező Enthroners és a kemény Defense-ü Raptors elé...az első osztályú trió (Heroes, Soldiers, Wildfires) elé meg főleg nem...persze azt leginkább a hétvégén elmaradt meccs mutatta volna meg, hogy hol a helye a csapatnak...

Érdekes hogy a legutóbbi 3 hozzászóló szerint a Tigers csupán a hatodik...a gyengébb döntőbeli szereplése ellenére az alapszakaszban is a Rebels, Cowboys duó előtt végzett illetve utóbbit búcsúztatta is az elődöntőben. Sztem nem fair az asztalra letett eredményeket semmibe venni, és csakúgy hátrébb rakni egy csapatot akármilyen igazolható ok nélkül...Az más, ha valaki nem játszott eleget és csak tippelünk a helyét illetően, de a Tigers sztem idén bizonyított...

Látom mindenki a Bulldogs mögé rak minket picivel...12-én igyekszünk ezen változtatni 😉

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Szerintem meg:
1. Wolves
2. Cowboys
3. Rebels
4. Sharks
5. Hurricanes
6. Tigers
7. Gorillaz
8. Predators
9. Wolverines
10. Titans
11. Steelers
12. Goldenfox-Gringos
13. Wildfires
14. Soldiers
15. Heroes
16. Raptors (a szegediekkel)
17. Enthroners
18. Bulldogs
19. Gladiators
20. Mustangs
21. Eagles
22. Crushers
23. W2, C2 (Ha a C2 a mostani Cowboys juniorjaiból fog állni, akkor erősebbek lesznek ennél)


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha már így mindenki belekezdett írok én is eggyet. Az én listámat befolyásolja a bajnokságba végzett helyezés, és a mérkőzések valódi képe, nem csak az eredménye, a játékosállomány erőssége, és nagy mértékben a szubjektivitás is. Mielött egyből leanyáznának hozzáteszem, hogy ez csak egy magánvélemény.

1. Wolves
2. Cowboys
3. Rebels
4. Sharks
5. Hurricanes
6. Tigers
7. Gorillaz
8. Wolverines
9. Predators
10. Titans
11. Wildfires
12. Soliders
13. Steelers
14. Heroes
15. Gringos-Goldenfox (ha ők egy csapat)
16. Raptors (a Szegedi játékosokkal együtt)
17. Enthroners
18. Bulldogs
19. Gladiators
20. Mustangs
21. Eagles
22. Crushers
23. W2, C2 (Ha a C2 a mostani Cowboys juniorjaiból fog állni, akkor erősebbek lesznek ennél)balu10
Hm... :rolleyes: valami ilyesmi, szóval csatlakozom ehhez a toplistához 😛
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ha már így mindenki belekezdett írok én is eggyet. Az én listámat befolyásolja a bajnokságba végzett helyezés, és a mérkőzések valódi képe, nem csak az eredménye, a játékosállomány erőssége, és nagy mértékben a szubjektivitás is. Mielött egyből leanyáznának hozzáteszem, hogy ez csak egy magánvélemény.

1. Wolves
2. Cowboys
3. Rebels
4. Sharks
5. Hurricanes
6. Tigers
7. Gorillaz
8. Wolverines
9. Predators
10. Titans
11. Wildfires
12. Soliders
13. Steelers
14. Heroes
15. Gringos-Goldenfox (ha ők egy csapat)
16. Raptors (a Szegedi játékosokkal együtt)
17. Enthroners
18. Bulldogs
19. Gladiators
20. Mustangs
21. Eagles
22. Crushers
23. W2, C2 (Ha a C2 a mostani Cowboys juniorjaiból fog állni, akkor erősebbek lesznek ennél)

több mint 13 éve
Jamie 28
6. Hurricanes úgy látszik minket már a vihar első szellője is lesöpört 😀 KoriTE
hátja, de lehet nem így van 😀 A Sharks-ot és a Hurricanest nehéz beilleszteni, mert idén nem játszottak magyar csapattal. Ilyen szempontból a Crushers, Predators és a Gringos-Goldenfox könnyebb eset...előbbi kettő ugye az AFA kupában elért eredményeik alapján, a Crushers (Sharks nélkül) ellen meg játszottunk mi is szoros edzőmeccset, illetve a Gringos-Goldenfox-al is. Utóbbi csapatnak sajna elmaradt a hétvégén a Bulldogs elleni barátságos meccse, de még tervbe van véve egy meccsük úgy tudom. Mi is játszunk még 12-én a Bulldogsal...szóval az alsóházban könnyebb egy törékeny sorrendet rakni, mert vannak egymás elleni eredmények. A felsőházban csak a bajnokság segít, amely alapján Wolves-Tigers-Cowboys-Rebels-Gorillaz sorrend egyértelmű, a Sharksot és a Hurricanest tegye mindenki oda ahova akarja. Én Bruce-al értek egyet :cool: Jövőre meg úgy is minden eldől!

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
1. Wolves
2. Sharks
3. Cowboys
4. Tigers
5. Rebels
6. Hurricanes úgy látszik minket már a vihar első szellője is lesöpört 😀
7. Gorillaz


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Végülis lehetne fentebb rakni őket, bár nekem a Predators idén kicsit gyengébbnek tűnt, persze nem is csodálom a sok kihagyás miatt! De ők vissza fognak kapaszkodni a magasabb régióba ebben egészen biztos vagyok!

Az Enthroners más tészta, ők valóban jók és idén a juniorokkal még tovább fejlődhetnek, szóval fel lehet tenni magasabbra őket nyugodtan.

De akkor a Raptorst is fentebb raknám!

Vagy akkor legyen úgy hogy

1. Wolves
2. Tiger
3. Cowboys
4. Sharks
5. Rebels
6. Hurricanes
7. Gorillaz
8-13. Wildfires, Wolverines, Heroes, Soldiers, Titans, Steelers
14-16. Raptors, Enthroners, Predators,
17-22. Bulldogs, Gladiators, Eagles, Mustangs, Crushers, Gringos-Goldenfox (ha ők egy csapat)
23- második számú csapatok, amennyi lesz!

Meg persze azzal a megkötéssel, hogy a 7 és a 8-13 között jóval nagyobb a különbség mint a 8-13-ig és a 14-16. vagy a 17-22. között.
Tehát alul jobban együtt vannak a csapatok. Fent meg azért nagyobbak a különbségek!
több mint 13 éve
Jamie 28
MAjd én 😀

1. Wolves
2. Tiger
3. Cowboys
4. Sharks
5. Rebels
6. Hurricanes
7. Gorillaz
Bruce
sejtettem hogy te fogod kezdeni, azért nem is vállaltam magamra 😛
egyébként 10 percig járkáltam fel alá a szobában és én is erre a kezdő 7esre jutottam pont ilyen sorrendben 😉

A csoportos megjelölés egyébként jó, mert diplomatikus...nem nagyon lehet belekötni. Bár én az Enthronerst és a Predatorst egy csoporttal feljebb tenném.

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
MAjd én 😀

1. Wolves
2. Tiger
3. Cowboys
4. Sharks
5. Rebels
6. Hurricanes
7. Gorillaz
8-13. Wildfires, Wolverines, Heroes, Soldiers, Titans, Steelers
14-22. Bulldogs, Gladiators, Raptors, Eagles, Mustangs, Enthroners, Crushers, Predators, Gringos-Goldenfox (ha ők egy csapat)
23- második számú csapatok, amennyi lesz!

Én kb így gondolom, lentebb azért csoportokat írtam mert nincs számottevő különbség közöttük szerintem! Illetve nem lehet összehasonlítani a csapatokat (Crushers mire képes egymagában pl.)
több mint 13 éve
Jamie 28
Jajj de meghalt a fórum 😕

Van kedvetek összerakni közösen egy teljes Power Rankingot az idén játszott magyar csapatokból? Ne csak azokat vegyük bele akik indultak a bajnokságban, hanem mindenkit. Szerencsére volt alkalmunk látni idén a többieket is (Sharks, Hurricanes, Gringos-Goldenfox, Predators, Crushers), akiket meg nem láttunk azok valszeg jövőre sem fognak indulni.

Persze egy ilyen lista mindig iszonyatos vitákat szül, főleg ha nem újságíró hanem egyszerű játékos írja, ezt természetesen nem szeretném. Akkor van értelme, ha mindenki hozzáad egy kicsit és talán egy valósághoz közelítő kép jön ki a végén 😉
Most így a holtszezonban jobb téma nem jutott eszembe, remélem bejön 😀
Na ki kezdi? 😛

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47