NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
csak csendben, csak halkan...


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A szegedi srácoktól kérdezném, hogy hogyan sikerült Nekik a tagtoborzás?
Meg, hogy indulnak e a bajnokságba?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jééé, újranyílt a topic! 😊

Egész délután nem voltam itt, aztán ez lett 😊

Na de most már akkor okosan, ügyesen! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez most személyeskedés:
hagyjad máááár Peti! 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://sportgeza.hu/sport/2010/12/06/dzsudzsak_balazs_az_ev_labdarugoja/Harris
Gratula Balunak.

Egyébként én nem is értem, hogy miért nem Péter Csaba vagy Csepi kapta ezt a címet?! 😀e53m62
Szerintem leginkább Te érdemelted volna meg 😀 😂 Ja, nem, az a legnagyobb lúzer szarzsák cím, amire veled kapcsolatban gondoltam 😂
(csak zárójelben jegyzem meg, hogy most is nyilván én kezdtem a személyeskedést, ugye? )
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem hittem volna, hogy ilyet fogok mondani, de szeretlek Iván! 😀😀
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
http://sportgeza.hu/sport/2010/12/06/dzsudzsak_balazs_az_ev_labdarugoja/Harris
Gratula Balunak.

Egyébként én nem is értem, hogy miért nem Péter Csaba vagy Csepi kapta ezt a címet?! 😀

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
tudu28 152
A legjobb lenne szerintem ha a csapatokat kötelezné a szabályzat a statisztika elkészítésére és a meccset követő keddig-szerdáig a Szövetségbe küldésre. Innentől persze a csapatokra lenne bízva, hogy mennyire korrekten csinálják meg..
De ezt beletenném a versenyszabályzatba, büntetési tétellel együtt (ha valaki nem készíti el, vagy adja le időben)
Igaz ehhez kellene a másik oldal is: egy működő, frissített központi honlap, ahova ezek felkerülnek a meccset követő héten.Kalo
sztem 2007ben így volt(legalább is div 1ben) akkor le is lehetett szedni sportmedia.hu-ról.persze akkor is voltak benne cifra dolgok 😀

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Kalo 137
A legjobb lenne szerintem ha a csapatokat kötelezné a szabályzat a statisztika elkészítésére és a meccset követő keddig-szerdáig a Szövetségbe küldésre. Innentől persze a csapatokra lenne bízva, hogy mennyire korrekten csinálják meg..
De ezt beletenném a versenyszabályzatba, büntetési tétellel együtt (ha valaki nem készíti el, vagy adja le időben)
Igaz ehhez kellene a másik oldal is: egy működő, frissített központi honlap, ahova ezek felkerülnek a meccset követő héten.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Előre? honnan tudta volna a mikulás, hogy ma személyeskedni fogok? 😀csepi#49
Tibi bácsi elintézi 😊 Amúgy gratulálok neki, csak annyit tennék hozzá, hogy a szaltózást még gyakorolja egy kicsit, azon még van mit javítania, a többi rendben van 😊

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Csak hogy ne csak anyázás menjen, gratulálok a Balunak, megérdemelte nagyon. Az meg külön öröm, hogy megemlítik egy cikkben kis sportágunkat 😊Szobi22
Abszolút megérdemelte, gratula neki. Milyen jó dolog ez az ABC ráadásul! 😀


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ajjajj, remélem az érintettek közül ma reggel mindenki virgácsot talált a kis cipőcskéjében 😀 😛 😉Bluemountain
Előre? honnan tudta volna a mikulás, hogy ma személyeskedni fogok? 😀
De hogy érdemben is hozzászóljak, szerintem Bruce ötlete teljesen jó, csak szerintem kevés ember van így is a szövetségben. Első-másod osztály, junior bajnokság, adott időben akár 4-5 meccs is lehet egyszerre.
Bár lehet hogy pár ezer forintért lenne mindig valami lelkes fiatal srác, aki szereti az amerikai focit, és megcsinálná a statokat...
csepi#49
Hát pont úgy kéne, hogy ezért ugye fizetést kapnának az emberek, úgy mint eddig, csak most központilag lenne szabályozva a küldésük!
Mert szerintem ez a kulcs, mert amíg a csapatokra van bízva az elkészítés, az működik, de a kezelése, nyilvánosság elé tárása meg központilag történik (ill nem történik). Meg ugye az van, hogy ha nincs statisztika, akkor büntetnek, de attól hogy büntetnek, még nem lesz statisztika!

Gondolkozok még rajta, hogy hogy lehetne ezt megoldani, aztán hátha jutok valamire! 😊


Szerk: Egyébként küldtem egy PM-et neked!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Csak hogy ne csak anyázás menjen, gratulálok a Balunak, megérdemelte nagyon. Az meg külön öröm, hogy megemlítik egy cikkben kis sportágunkat 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ajjajj, remélem az érintettek közül ma reggel mindenki virgácsot talált a kis cipőcskéjében 😀 😛 😉Bluemountain
Előre? honnan tudta volna a mikulás, hogy ma személyeskedni fogok? 😀
De hogy érdemben is hozzászóljak, szerintem Bruce ötlete teljesen jó, csak szerintem kevés ember van így is a szövetségben. Első-másod osztály, junior bajnokság, adott időben akár 4-5 meccs is lehet egyszerre.
Bár lehet hogy pár ezer forintért lenne mindig valami lelkes fiatal srác, aki szereti az amerikai focit, és megcsinálná a statokat...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én sem kaptam!
Lehet jövőre, hiszen ma voltam rossz! 😀 😀
Én befejeztem a hülyeséget!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ajjajj, remélem az érintettek közül ma reggel mindenki virgácsot talált a kis cipőcskéjében 😀 😛 😉Bluemountain
Szerintem mindannyiunknak nagy cipője van 😀 Szóval sok virgács fér bele! De én nem kaptam egyet sem! 😮 Igaz mikulás csomagot sem 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ajjajj, remélem az érintettek közül ma reggel mindenki virgácsot talált a kis cipőcskéjében 😀 😛 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha tovább folytatódik a személyeskedés kiosztásra kerül pár ban.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Nem tudom te ki lehetsz amúgy, de a hozzászólásaid alapján pont rád illik az amit a múltkor említettem, hogy egy lúzer, aki edzés helyett sírással tölti az idejét."

Ehhez a hozzászólásodhoz írtam!
Te sem tudod, hogy mondjuk éppen Ő az az ember aki minden edzésen ott van és mint csapatkapitány és
elnökségi tag is kiveszi a részét az egyesület munkájából.
Ha neked vannak előítéleteid akkor nekem miért ne lehetne!
Tőlem lehet tisztán és szarrápumpálva is játszani csak ne minősíts te sem más embereket!
Farkas Gyula
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Sajnálhatod is! Én is sajnálom!

Ahhoz nem fér kétség hogy ő kapta és hogy ő érdemelte meg! Ezzel nem is vitatkoztam!

Nekem nem a díjjal van bajom, hanem azzal, hogy nincs statisztika! Hogy nem tudom elérni sehol, nem látom, hogy nagyjából a számok alapján hogy teljesített egy ember! Sajnálom hogy én szeretem a statisztikákat és mivel azt látom, hogy az NFL-ben is milliárdnyi statisztika van, így szeretném, ha legalább az alapstatisztikákat el lehetne valahol érni!

Egyáltalán nem személyes frusztrációból fakadt tehát a hozzászólásom, hanem a statisztika hiányára hívtam fel a figyelmet, mint ahogy Zahó is leírta!
Tehát te kötöttél belém, mert rosszul ítéltél meg és azt hitted hogy irigykedek és fikázok! Ami érthető is csak ha már egyszer leírom, hogy nem így van, akkor nem kéne továbbra is ezzel visszavágni, nemde? 😉

Na de mindegy! Szerintem be kell zárni ezt a topicot, mert most már mindenki ellenségeskedik egymással, még ha az ember jót is akar!Bruce
Nos, akkor elnézést kérek, ha így gondoltad, akkor valóban félreértettelek! Viszont kétségtelen, hogy van némi előítélet bennem a korábbi viták miatt, ezért érthettelek félre, örülök, ha ezúttal nem volt benned ilyen szándék.

Abban egyetértünk, hogy a statisztika jó lenne, én is szeretnék ilyesmit olvasni. Mondjuk én azzal sem vagyok tisztában, hogy ezért ki lenne a felelős? A hazai csapatnak kéne elkészítenie ezeket?csepi#49
Én úgy gondolom, hogy ezt is, mint a bíróküldést, központi (szövetségi) rendszerben kellene megoldani, tehát csakúgy mint a bírókat, ugyanúgy plusz egy embert küldenének, aki a statisztikáért felelős! Ha ő megcsinálja, akkor utána még a meccsről készült videó alapján (amiről már korábban volt szó, hogy azt is kötelezővé kellene tenni) lehetne pontosítani a statokat. Ezt aztán egy központi oldalra fel lehetne tölteni, ahol maga az oldal még a szükséges összevonásokat is elvégezné (nem jártam utána, de vannak biztosan vannak ilyen oldalak, amelyek adatbázis alapján dolgoznak)

Ez szerintem a nevezési költséget nem dobná meg olyan jelentős mértékben, mert kb 5000 Ft-ot kap egy statisztikus, plusz ugye a benzinköltségét kell még kifizetni, ez 3-4 hazai meccsnél 30-40e Ft maximum!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kezdem remélni, hogy egyre több dopping vizsgálat lesz a bajnokságban!
Azért mert te vagy a "nagy" Cseperkáló Péter az nem hatalmaz fel, hogy ismeretlenül bárkit is minősits.barbárJW
Ez most hogy jön ide? Állok elébe, ha ezzel célozgatni akartál. De tudod mit? Bedobjuk ketten egy kalapba a vizsgálat költségét, és ha pozitív, én fizettem, ha negatív, akkor te. Na?
Amúgy te ki vagy?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajnálhatod is! Én is sajnálom!

Ahhoz nem fér kétség hogy ő kapta és hogy ő érdemelte meg! Ezzel nem is vitatkoztam!

Nekem nem a díjjal van bajom, hanem azzal, hogy nincs statisztika! Hogy nem tudom elérni sehol, nem látom, hogy nagyjából a számok alapján hogy teljesített egy ember! Sajnálom hogy én szeretem a statisztikákat és mivel azt látom, hogy az NFL-ben is milliárdnyi statisztika van, így szeretném, ha legalább az alapstatisztikákat el lehetne valahol érni!

Egyáltalán nem személyes frusztrációból fakadt tehát a hozzászólásom, hanem a statisztika hiányára hívtam fel a figyelmet, mint ahogy Zahó is leírta!
Tehát te kötöttél belém, mert rosszul ítéltél meg és azt hitted hogy irigykedek és fikázok! Ami érthető is csak ha már egyszer leírom, hogy nem így van, akkor nem kéne továbbra is ezzel visszavágni, nemde? 😉

Na de mindegy! Szerintem be kell zárni ezt a topicot, mert most már mindenki ellenségeskedik egymással, még ha az ember jót is akar!Bruce
Nos, akkor elnézést kérek, ha így gondoltad, akkor valóban félreértettelek! Viszont kétségtelen, hogy van némi előítélet bennem a korábbi viták miatt, ezért érthettelek félre, örülök, ha ezúttal nem volt benned ilyen szándék.

Abban egyetértünk, hogy a statisztika jó lenne, én is szeretnék ilyesmit olvasni. Mondjuk én azzal sem vagyok tisztában, hogy ezért ki lenne a felelős? A hazai csapatnak kéne elkészítenie ezeket?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Neked mi a bajod?

Én beírtam hogy nem a stat alapján választották!
Gratuláltam neki!

Ennél több mi kell?

Tudtam hogy egy megtalál valamelyik nagy tudású! Nem is értem miért kell belelátni a szegényes agyszüleményeidet az írásomba! Ha te akartál lenni a legjobb, akkor miért rajtam töltöd ki az irigységed?

Én pusztán megállapítottam, amin már amúgy is régóta lovagolok, hogy nincs statisztika! Ez meg pont egy apropója volt neki!

Amikor van valami normális téma, akkor soha nem jelensz meg, csak amikor beleköthetsz valamibe!Bruce
Kicsit vegyél vissza az arcodból kisfiam, lehet hogy anyáddal így beszélsz otthon, meg a nőklapjafórumon, de nem biztos hogy ezt mindenki eltűri neked.
Ha jól emlékszem te vagy az egyik legnagyobb kötözködős itt a fórumon, akinek még nem láttam értelmes hozzászólását, csak rinyálást, meg provokálást. Nem tudom te ki lehetsz amúgy, de a hozzászólásaid alapján pont rád illik az amit a múltkor említettem, hogy egy lúzer, aki edzés helyett sírással tölti az idejét.csepi#49
Kezdem remélni, hogy egyre több dopping vizsgálat lesz a bajnokságban!
Azért mert te vagy a "nagy" Cseperkáló Péter az nem hatalmaz fel, hogy ismeretlenül bárkit is minősits.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Sajnálhatod is! Én is sajnálom!

Ahhoz nem fér kétség hogy ő kapta és hogy ő érdemelte meg! Ezzel nem is vitatkoztam!

Nekem nem a díjjal van bajom, hanem azzal, hogy nincs statisztika! Hogy nem tudom elérni sehol, nem látom, hogy nagyjából a számok alapján hogy teljesített egy ember! Sajnálom hogy én szeretem a statisztikákat és mivel azt látom, hogy az NFL-ben is milliárdnyi statisztika van, így szeretném, ha legalább az alapstatisztikákat el lehetne valahol érni!

Egyáltalán nem személyes frusztrációból fakadt tehát a hozzászólásom, hanem a statisztika hiányára hívtam fel a figyelmet, mint ahogy Zahó is leírta!
Tehát te kötöttél belém, mert rosszul ítéltél meg és azt hitted hogy irigykedek és fikázok! Ami érthető is csak ha már egyszer leírom, hogy nem így van, akkor nem kéne továbbra is ezzel visszavágni, nemde? 😉

Na de mindegy! Szerintem be kell zárni ezt a topicot, mert most már mindenki ellenségeskedik egymással, még ha az ember jót is akar!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Úgy emlékszem te kezdted a személyeskedést!

Te is visszavehetsz az arcodból ugyanúgy! Ha nem tetszik amit kapsz, akkor talán úgy tálaljad a mondandódat, hogy ne tudjanak rá visszavágni! 😉

Anyámat meg nem kell említeni mert meghalt és kicsit erre háklis vagyok! Kösz...

Most már remélem bezárják ezt a topicot, mert azért az anyázás az kicsit túlmegy a határon!Bruce
Érdemben nem tudsz visszavágni, csak személyeskedéssel. Mondandóm eredeti lényege az volt, hogy neked feltétlenül hozzá kellett fűznöd személyes frusztrációdból fakadó megjegyzésedet ahhoz, hogy ki kapta a díjat (hogy megérdemelte-e, ahhoz gondolom nem fért kétség, ezért kellett valamire hivatkozni).
Sajnálom édesanyád elvesztését, az említése nem rá vonatkozó sértés volt, hanem a neveltetésedre.