NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Úgy emlékszem te kezdted a személyeskedést!

Te is visszavehetsz az arcodból ugyanúgy! Ha nem tetszik amit kapsz, akkor talán úgy tálaljad a mondandódat, hogy ne tudjanak rá visszavágni! 😉

Anyámat meg nem kell említeni mert meghalt és kicsit erre háklis vagyok! Kösz...

Most már remélem bezárják ezt a topicot, mert azért az anyázás az kicsit túlmegy a határon!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Neked mi a bajod?

Én beírtam hogy nem a stat alapján választották!
Gratuláltam neki!

Ennél több mi kell?

Tudtam hogy egy megtalál valamelyik nagy tudású! Nem is értem miért kell belelátni a szegényes agyszüleményeidet az írásomba! Ha te akartál lenni a legjobb, akkor miért rajtam töltöd ki az irigységed?

Én pusztán megállapítottam, amin már amúgy is régóta lovagolok, hogy nincs statisztika! Ez meg pont egy apropója volt neki!

Amikor van valami normális téma, akkor soha nem jelensz meg, csak amikor beleköthetsz valamibe!Bruce
Kicsit vegyél vissza az arcodból kisfiam, lehet hogy anyáddal így beszélsz otthon, meg a nőklapjafórumon, de nem biztos hogy ezt mindenki eltűri neked.
Ha jól emlékszem te vagy az egyik legnagyobb kötözködős itt a fórumon, akinek még nem láttam értelmes hozzászólását, csak rinyálást, meg provokálást. Nem tudom te ki lehetsz amúgy, de a hozzászólásaid alapján pont rád illik az amit a múltkor említettem, hogy egy lúzer, aki edzés helyett sírással tölti az idejét.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Statisztika alapján sehol sem választanak MVP-t, az mindig szubjektív is, a stat. max. segíthet dönteni.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Na ez tök jó, hogy kiválasztották a legjobbat! Csak egy kérdés, hogy mi alapján? Mert statisztika alapján biztosan nem!

De azért grat a legjobbnak!Bruce
Hogy mi alapján? Mondjuk a legjobb csapat legjobb játékosa. De gondolom te szerettél volna lenni, ezért nem tetszik.
Apropó: neked birtokodban áll a magyar bajnokságról valamilyen statisztika? Ne titkold előlünk! 😊csepi#49
Neked mi a bajod?

Én beírtam hogy nem a stat alapján választották!
Gratuláltam neki!

Ennél több mi kell?

Tudtam hogy egy megtalál valamelyik nagy tudású! Nem is értem miért kell belelátni a szegényes agyszüleményeidet az írásomba! Ha te akartál lenni a legjobb, akkor miért rajtam töltöd ki az irigységed?

Én pusztán megállapítottam, amin már amúgy is régóta lovagolok, hogy nincs statisztika! Ez meg pont egy apropója volt neki!

Amikor van valami normális téma, akkor soha nem jelensz meg, csak amikor beleköthetsz valamibe!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Viszont jó látni, hogy megint pörög a topik. Hiányzik mindenkinek az edzés, itt le lehet vezetni a feszültséget 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valószínűleg ezért mondta, hogy a nem létező statisztika alapján biztosan nem választották ki. 😊Zahó
Lehet, de az is lehet hogy csak valamibe bele kellett kötni megint 😉csepi#49
Meg az is lehet, hogy csak elgurult "a nem létező gyógyszered" és csak te kötöttél bele egy szimpla kérdésbe inkább 😉 Sajnos erről sincs statisztika, úgyhogy nem fogjuk megtudni 😕 😀fabriusz
Arról viszont lehetne statisztikát készíteni, hogy kettőnk közül ki szokott belekötni az élő fába is 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valószínűleg ezért mondta, hogy a nem létező statisztika alapján biztosan nem választották ki. 😊Zahó
Lehet, de az is lehet hogy csak valamibe bele kellett kötni megint 😉csepi#49
Meg az is lehet, hogy csak elgurult "a nem létező gyógyszered" és csak te kötöttél bele egy szimpla kérdésbe inkább 😉 Sajnos erről sincs statisztika, úgyhogy nem fogjuk megtudni 😕 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valószínűleg ezért mondta, hogy a nem létező statisztika alapján biztosan nem választották ki. 😊Zahó
Lehet, de az is lehet hogy csak valamibe bele kellett kötni megint 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na ez tök jó, hogy kiválasztották a legjobbat! Csak egy kérdés, hogy mi alapján? Mert statisztika alapján biztosan nem!

De azért grat a legjobbnak!Bruce
Hogy mi alapján? Mondjuk a legjobb csapat legjobb játékosa. De gondolom te szerettél volna lenni, ezért nem tetszik.
Apropó: neked birtokodban áll a magyar bajnokságról valamilyen statisztika? Ne titkold előlünk! 😊csepi#49
Valószínűleg ezért mondta, hogy a nem létező statisztika alapján biztosan nem választották ki. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na ez tök jó, hogy kiválasztották a legjobbat! Csak egy kérdés, hogy mi alapján? Mert statisztika alapján biztosan nem!

De azért grat a legjobbnak!Bruce
Hogy mi alapján? Mondjuk a legjobb csapat legjobb játékosa. De gondolom te szerettél volna lenni, ezért nem tetszik.
Apropó: neked birtokodban áll a magyar bajnokságról valamilyen statisztika? Ne titkold előlünk! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Na ez tök jó, hogy kiválasztották a legjobbat! Csak egy kérdés, hogy mi alapján? Mert statisztika alapján biztosan nem!

De azért grat a legjobbnak!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://sportgeza.hu/sport/2010/12/06/dzsudzsak_balazs_az_ev_labdarugoja/
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
2010-es Best of Gorillaz, a nem túl izmos képminőség miatt full screen-en ajánlott 😊 :
http://www.youtube.com/watch?v=CNcMgDCkNIw


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
böff :oBusy
Köszönjük 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Busy 95 — El Presiden†e
böff :o

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Na látom megelőztél 😀Bruce
Kétes dicsőség. Legalábbis a főnököm biztos örvendezne, milyen gyors vagyok itt 😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tenkjúverimácsosz, bojz
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Na látom megelőztél 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
nem tudja valaki hol érhető el a Sport TV-és amfoci alapokról szóló videója? nagy örömet okozna, ha kapnék hozzá linket, köszönömBálint #15
http://www.youtube.com/watch?v=jyh61EgdRYo

Oldalt ott van a többi része is!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
nem tudja valaki hol érhető el a Sport TV-és amfoci alapokról szóló videója? nagy örömet okozna, ha kapnék hozzá linket, köszönömBálint #15
http://www.youtube.com/watch?v=jyh61EgdRYo&feature=related
és társai


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem tudja valaki hol érhető el a Sport TV-és amfoci alapokról szóló videója? nagy örömet okozna, ha kapnék hozzá linket, köszönöm
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezek a jász gyerekek nem bírnak magukkal! A "fajin" ennyire divatszó lett?
Akárhányszor olvasom visszaidézi a Berényben töltött gyerekkori vakációimat. 😊vadibandi
Éreztem én Bandi, hogy mennyire kötődsz Jászberényhez!
Fajin gyerek vagy te! 😛
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
ÓÓÓ, ez nagyon kedves, hogy a gyerekkorodat vissza tudom idézni egy-egy szóval! 😊

Erre nem is gondoltam 😊 De ez tényleg FAJIN 😊
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ezek a jász gyerekek nem bírnak magukkal! A "fajin" ennyire divatszó lett?
Akárhányszor olvasom visszaidézi a Berényben töltött gyerekkori vakációimat. 😊




több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
De éppen az a lényege, hogy te is felírod, megindoklod, hogy kit hová tennél és akkor majd véleményezzük és fajin lesz minden!

A videó meg fajin, már láttam korábban a másik topicban! 😉