NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
ezt miből gondolod?
Nem is azzal van a gond hogy megbeszélitek hanem azon ahogyan megbeszélitek 😊
Úgy tesztek mintha ri lennétek érte a hibásak hogy ez megtörténtJUNIOR#46
cápa77
Nem az hogy ti vagytok a hibásak hanem úgy tesztek mintha tudnátok hogy nálatok kik az ilyen emberek... Attól hogy a fórumon leordibáljátok egymás fejét nem lesz jobb senkinek csak az fog belőle lejönni hogy ez meg az milyen köcsög már hogy így beszél velem...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ezt miből gondolod?
Nem is azzal van a gond hogy megbeszélitek hanem azon ahogyan megbeszélitek 😊
Úgy tesztek mintha ri lennétek érte a hibásak hogy ez megtörténtJUNIOR#46


több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Mármint ti 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Nem is azzal van a gond hogy megbeszélitek hanem azon ahogyan megbeszélitek 😊
Úgy tesztek mintha ri lennétek érte a hibásak hogy ez megtörtént

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Kiemelt lett a topic! Miért?
Vagy csak le akarták zárni? 😊
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A „megtagadás vagy a mintaszolgáltatás elmaradása” a sportoló által szándékosan és gondatlanul is elkövethető, míg az „akadályozásnak” kizárólag szándékos alakzata van."cápa77
Nem vagyok jogász, talán ezért nem látok én sem különbséget. Nekem egyik eset sem tűnik "gondatlannak".

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem is hasznos ezeket a dolgokat megvitatni! Mindenki tanulhat valamit a másik féltől!
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
azért hidd el nekem ad egy kis gondolkodni valót a dolog
Hogy ti mennyit tudtok veszekedni más emberek problémáin 😀 😀 😀JUNIOR#46


több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Hogy ti mennyit tudtok veszekedni más emberek problémáin 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként csak a tisztánlátás végett! Én nem ítélem el a doppingoló sportolókat! Ez ellen harcolni kell, de mindig lesz dopping, az emberekbe bele van kódolva a csalás, ki így, ki úgy csal! Valaki lebukik és akkor ő a szar szemétláda, valaki nem bukik le és akkor ő a hős, a legjobb! Van akit nem tudnak lebuktatni, de nem is lehet, mert nem használ semmit, de ő nem is olyan jó mint a doppingoló sportolók!

Engem is elkapnának szerintem, mert én allergiás vagyok és elég sok készítményt kipróbáltam, hogy melyik a legjobb és egyszer nem néztem meg hogy milyen hatóanyag van benne és az tiltólistás e. Nem érdekel! Ha eltiltanak, akkor eltiltanak, biztosan szar lesz, de nem fog összetörni a világ. Egyelőre nem ebből élek és ezért nem is fogok éhen halni ha nem csinálhatom.
Szóval úgyis lesz dopping ebben a sportban és úgyis lesznek további lebukások, eltiltások, mert a sport és köztük a mi sportunk is a versenyről szól és mindenki jobb akar lenni a másiknál!

Amúgy abban osztom Csepi véleményét, hogy attól hogy valaki kokszol még nem lesz erősebb, gyorsabb, ügyesebb! Ahhoz bizony vért kell izzadni ugyanúgy! Úgyhogy végülis ugyanolyan sportember az is aki teljesítményfokozókkal él, mert az alapokat neki is ugyanúgy el kellett végezni és el is kell amíg a világ a világ.Bruce
Aki valaha verseny sportolt az erről a témáról nem nagyon beszél, mert az tudja mi az igazság, a többi meg aki csak beszél róla az álmodozzon. A világon még rengeteg dolog van amiről nem bennfentesként még csak tévképzeteink sincsenek.
A doppingot nem a csalás miatt tiltják, nem a jogosulatlan előny megszerzése miatt.
A sportoló egészsége miatt!
Nem engedheti meg magának egy ország egy szövetség sem, hogy pénzért nyilvánvalóan a sportolók egészségét árulják. Bizonyos körökben felmerült a doppingolás tiltásának feloldása de ez etikai okokból nem megengedhető, (nem véletlenül nem engedélyezik a puszta kézzel való boxolást pl.). Jó néha tudni hogy bizonyos szabályokat miért hoznak egyáltalán miért szabályoznak. A sportoló akár betegen sérülten is küzd bármit megtesz a győzelemért, az edzők orvosok a szabályok felelőssége hogy ebben megakadályozzák. Létrehoztak egy keretrendszert ami ezt hivatott betartatni, lehet nem szeretni de együtt kell vele élni. Azt nem szeretem amikor a média "rajongók" szétszedik a sportolót ha megbukik, de ha nem hoz eredményt akkor nem kap pénzt támogatást le se szarják ilyen kétszínűek vagyunk.
Elég büntetés a sportolónak ha eltiltják nem sportolhat, (nem kereshet pénzt) így megpróbálja az értékeit a normális egészséges paramétereken belül tartani.
Egy amatőr sportolónál ez sokkal veszélyesebb mert nincs aki kontrollálná figyelné mi történik vele, egy egyszerű mérlegelési súlytartási dologból is lehet haláleset, vagy egy kezdeti stádiumban lévő daganatos megbetegedés teljesítménynövelő szerek használata nélkül kezelhető volna, azok használatával tragikus gyorsaságú elhalálozáshoz vezethet.
Tehát igen is szükség van az ellenőrzésre annak visszatartó erejére.
De még egyszer a megbukott sportoló nem démon.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
értem amit írtok a sport amatőrségéről, csak az a baj ha három pozitív eset van (akár nem nézem meg a gyógyszert -ből) akkor bizony kizárják a csapatot és kibasztál a többiekkel
egyébként ezért kell a sportkorházba járni orvoshoz (ez minden igazolt sportolónak jár, nem csak a profiknak) mert ott talán odafigyelnek ezekre a dolgokra
tudom most jön az, hogy egy megfázás miatt valaki nem fog feljönni budapestre
akkor nyomtasd ki a gyógyszerlistát, vagy ha van számítógépe a házi orvosodnak nézzétek meg együtt, hogy listás-e a készítmény
szerintem olyan dologról vitázunk amin felesleges, ez a szabály vonatkozik ránk és kész, aki nem tartja be az vállalja a következményeket (magára és a csapatára nézve is)


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egyébként csak a tisztánlátás végett! Én nem ítélem el a doppingoló sportolókat! Ez ellen harcolni kell, de mindig lesz dopping, az emberekbe bele van kódolva a csalás, ki így, ki úgy csal! Valaki lebukik és akkor ő a szar szemétláda, valaki nem bukik le és akkor ő a hős, a legjobb! Van akit nem tudnak lebuktatni, de nem is lehet, mert nem használ semmit, de ő nem is olyan jó mint a doppingoló sportolók!

Engem is elkapnának szerintem, mert én allergiás vagyok és elég sok készítményt kipróbáltam, hogy melyik a legjobb és egyszer nem néztem meg hogy milyen hatóanyag van benne és az tiltólistás e. Nem érdekel! Ha eltiltanak, akkor eltiltanak, biztosan szar lesz, de nem fog összetörni a világ. Egyelőre nem ebből élek és ezért nem is fogok éhen halni ha nem csinálhatom.
Szóval úgyis lesz dopping ebben a sportban és úgyis lesznek további lebukások, eltiltások, mert a sport és köztük a mi sportunk is a versenyről szól és mindenki jobb akar lenni a másiknál!

Amúgy abban osztom Csepi véleményét, hogy attól hogy valaki kokszol még nem lesz erősebb, gyorsabb, ügyesebb! Ahhoz bizony vért kell izzadni ugyanúgy! Úgyhogy végülis ugyanolyan sportember az is aki teljesítményfokozókkal él, mert az alapokat neki is ugyanúgy el kellett végezni és el is kell amíg a világ a világ.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
igen, például ha nem az első eset akkor ugye nagyobb az eltiltás
vagy ha több szabályt szeg meg egyszerre
de ez nagyon összetett és mivel ezek az első eseteink nagyon végig kell nézni, hogy milyen és mekkora büntetést szabunk ki
ilyen szempontból a harmadik eset a legkönnyebb
és természetesen más a büntetési tétel is
egyik eset:
A hollét bejelentésének elmulasztása és/vagy elmulasztott ellenőrzések megsértése esetén az eltiltási időszak legalább egy (1) év, és legalább kettő (2), a sportoló vétkességének fokától függően.
cápa77
Most csak kiragadom ezt a részt!

De akkor ezen esetben több mint két évre is el lehet valakit tiltani? Mert ugye azt írja hogy legalább kettő (2)!Bruce


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
...Bruce
szövegkörnyezetből ítélve elírás lehet, és legfeljebb 2csepi#49
visszaesőket például szokták örökre eltiltani, talán ezért lehet a legalább kitétel
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
...Bruce
szövegkörnyezetből ítélve elírás lehet, és legfeljebb 2
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
és természetesen más a büntetési tétel is
egyik eset:
A hollét bejelentésének elmulasztása és/vagy elmulasztott ellenőrzések megsértése esetén az eltiltási időszak legalább egy (1) év, és legalább kettő (2), a sportoló vétkességének fokától függően.
cápa77
Most csak kiragadom ezt a részt!

De akkor ezen esetben több mint két évre is el lehet valakit tiltani? Mert ugye azt írja hogy legalább kettő (2)!
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
"A mintaszolgáltatás elmaradása vagy annak megtagadása az értesítést követően tiltott majdnem minden hatályos
doppingellenes Szabályzatban.
Ez a rendelkezés kibővíti ezt a jellemző szabályt a ”Mintavétel akadályozása egyéb módon” tényállással, mint tiltott
magatartással.
Ennek alapján például doppingvétségnek minősül, ha egy sportoló elbújik a doppingtesztet végezni kívánó doppingellenőr elől.
A „megtagadás vagy a mintaszolgáltatás elmaradása” a sportoló által szándékosan és gondatlanul is elkövethető, míg az „akadályozásnak” kizárólag szándékos alakzata van."

emiatt nem mindegy, hogy megtagadta, vagy akadályozta, elszaladt, vagy nem szaladt, aláírta, vagy nem írta

és természetesen más a büntetési tétel is
egyik eset:
A hollét bejelentésének elmulasztása és/vagy elmulasztott ellenőrzések megsértése esetén az eltiltási időszak legalább egy (1) év, és legalább kettő (2), a sportoló vétkességének fokától függően.
másik eset:
Mintavétel elutasítása vagy elmulasztása vagy manipulálás a doppingellenőrzésnél esetén az eltiltás időszaka két (2) év.

És innentől kezdve jogászkodás és meghagyom a FEB-nek (bár ha kérik szívesen segítek).



Akkor amit én tudok:

-dr. Gődény György: Megtagadta a mintaadási kötelezettséget, aláírta a jegyzőkönyvet is.

-Péter Csaba: Kijelölték vizsgálatra, amelyen nem jelent meg, majd ismételten felkeresték, hogy vegyen részt a vizsgálaton, amelyen ismételten nem vett részt, ez mintaadási kötelezettség elmulasztása, ami ugyanaz az én olvasatomban!

Ha valamit nem jól tudok, akkor tájékoztass kérlek!
Utánaolvasni nem tudok, csak a Pro Football Magazinban és ott ez áll!Bruce


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
szerintem olvass utána és megérted a különbséget a Fütyesz és a Gyuri esetében
azt meg, hogy melyikük szervezetében van esetleg tiltott szer nem nekem kell eldönteni (és nem is neked)
annyi a dolgunk (szövetség), hogy a tények (és nem fikciók) ismeretében döntést hozunk, aminek vállaljuk a következményeitcápa77
Nem értem miért lovagoltok a szavakon.

Az egyik explicit módon megtagadta a mintaadást, a másik meg 2x implicit módon. Igaz, Fütyesz esetében az elsőt is lehetne akár explicitnek venni, hiszen elszaladt, nem pedig "nem volt elérhető", de ez már nem fontos a történtek fényében. Nekem személy szerint így jobban tetszik a sztori, hiszen volt esélye bizonyítani, hogy a pletykák hamisak, ő nem elfutott, hanem sietnie kellett családi vacsorára és éppen lemerült a mobilja, és nincs mit takargatnia. De ő inkább sunyított továbbra is.

Fütyesz, ezúton szeretném megköszönni, hogy nem találtak meg a második alkalommal sem, és nem adtál negatív mintát, mert akkor mindig ott lenne bennem a kérdőjel, hogy a két időpont között eltelt időszakban lettél-e tiszta, vagy mindig az voltál.

Nem csak a tiltott szer használata vétség, de annak ellenőrzésének megtagadása is. Így mind Patikus (nomen est omen), mind Fütyesz doppingvétséget követett el, nincs különbség közöttük, remélhetőleg mindkettőt ugyanolyan szigorral fogják szankcionálni.Bálint #15
Na erről beszélek én is! Érdekes hogy valaki megérti, valaki meg nem!
És még én vagyok a fikázós...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
azt meg, hogy melyikük szervezetében van esetleg tiltott szer nem nekem kell eldönteni (és nem is neked)
cápa77
Írtam valahol olyat, hogy van e bennük tiltott szer?
Sőt elárulom, hogy sehol nem írtak ilyet, hiszen nem adtak mintát! Ergo nem is tudják kimutatni!

De mivel ha nem adsz mintát akkor azt alapból doppingvétségnek fogják fel, így ahhoz nem férhet kétség hogy doppingvétséget követtek el!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem olvass utána és megérted a különbséget a Fütyesz és a Gyuri esetében
azt meg, hogy melyikük szervezetében van esetleg tiltott szer nem nekem kell eldönteni (és nem is neked)
annyi a dolgunk (szövetség), hogy a tények (és nem fikciók) ismeretében döntést hozunk, aminek vállaljuk a következményeitcápa77
Nem értem miért lovagoltok a szavakon.

Az egyik explicit módon megtagadta a mintaadást, a másik meg 2x implicit módon. Igaz, Fütyesz esetében az elsőt is lehetne akár explicitnek venni, hiszen elszaladt, nem pedig "nem volt elérhető", de ez már nem fontos a történtek fényében. Nekem személy szerint így jobban tetszik a sztori, hiszen volt esélye bizonyítani, hogy a pletykák hamisak, ő nem elfutott, hanem sietnie kellett családi vacsorára és éppen lemerült a mobilja, és nincs mit takargatnia. De ő inkább sunyított továbbra is.

Fütyesz, ezúton szeretném megköszönni, hogy nem találtak meg a második alkalommal sem, és nem adtál negatív mintát, mert akkor mindig ott lenne bennem a kérdőjel, hogy a két időpont között eltelt időszakban lettél-e tiszta, vagy mindig az voltál.

Nem csak a tiltott szer használata vétség, de annak ellenőrzésének megtagadása is. Így mind Patikus (nomen est omen), mind Fütyesz doppingvétséget követett el, nincs különbség közöttük, remélhetőleg mindkettőt ugyanolyan szigorral fogják szankcionálni.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Akkor amit én tudok:

-dr. Gődény György: Megtagadta a mintaadási kötelezettséget, aláírta a jegyzőkönyvet is.

-Péter Csaba: Kijelölték vizsgálatra, amelyen nem jelent meg, majd ismételten felkeresték, hogy vegyen részt a vizsgálaton, amelyen ismételten nem vett részt, ez mintaadási kötelezettség elmulasztása, ami ugyanaz az én olvasatomban!

Ha valamit nem jól tudok, akkor tájékoztass kérlek!
Utánaolvasni nem tudok, csak a Pro Football Magazinban és ott ez áll!
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
szerintem olvass utána és megérted a különbséget a Fütyesz és a Gyuri esetében
azt meg, hogy melyikük szervezetében van esetleg tiltott szer nem nekem kell eldönteni (és nem is neked)
annyi a dolgunk (szövetség), hogy a tények (és nem fikciók) ismeretében döntést hozunk, aminek vállaljuk a következményeit
Szerintem te nem érted mi a különbség a kettő között, de nincs kedvem megint elmagyarázni.
Az a lényeg, hogy te tudod jól, a többi meg a szabályok le vannak szarva, az a lényeg, hogy fikázhass.
Csak egyszer látnám amint megmutatod, hogy kell mindent jól csinálni, hogy mindenkinek megfeleljen.
De nem érted meg hogy nem bújt ki?
Vért nem ad vallási okra hivatkozva, de mivel nem csak ez az egy módja van a doppingvizsgálatnak, így vizeletmintát adhatott volna, azt viszont megtagadta, ami doppingvétség! Ezért nem is értem, hogy miért kell kétfelé választani! Ugyanúgy nem adott mintát, mint Péter Csaba!Bruce
cápa77
Hát ha nem érted a különbséget tényleg nincs miről beszélni! De még egyszer leírom hátha megérted!

Nem csak azért tagadta meg a vizsgálatot mert zsidó! Hanem azért mert meg akarta tagadni! (vizelet mintát nem adott, pedig a vallása azt nem tiltja)
Ezt csak felfújták hogy ő most vallási okra hivatkozva tagadta meg az egészet, pedig nem!

Amúgy is úgy tudod és én is tudom, hogy doppingvétséget követett el! És ez a lényeg! Nem az hogy most milyen vallást gyakorol!

Kérdés: Dopping vétséget követett el Patikus? Válasz: Igen, mivel megtagadta a mintaadást, ezzel kimerítette a doppingvétség fogalmát!

Kérdés: Kibújt a mintaadási kötelezettség alól? Válasz: Igen, egyrészt vallási okra hivatkozva nem adott vérmintát, másrészt vizeletmintát sem adott más okokra hivatkozva!

Kérdés: Számít az hogy milyen okok miatt nem ad valaki mintát? Válasz: Nem, aki megtagadja a mintaadási kötelezettséget, az doppingvétséget követ el!Bruce


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Versenybizottsági tagként Korite írása felettébb érdekes ,hogy nem a tiszta szabályos játékért harcol, hanem a vizsgálatokat szidja, ami megteremtené a feltételét.
"ők is ugyanúgy készülnek az ellenőrzésekre mint mások (azaz lényegében sehogy, éli mindenki a saját kis életét ahogy megszokta)"
Tehát aki koxol az továbbra is fog ?Mivel ez van neki megszokva.kisdani
Én igen boldog lennék a tiszta, szabályos játék esetén, amikor nincsenek doppingügyek. De mivel amatőr a sportunk minden tekintetben, a NEM KOKSZOLÓK is meg fognak bukni a vizsgálatokon. Most ez tényleg nem érthető? Már páran felsoroltak néhányat a problémás dolgokból: mákos bejgli, redbull, füves cigi, viszérkenőcs, néhány feles a kocsmában, meg a tököm tudja mi még és az embereket elmeszelik. Mi nem élsportolók vagyunk, tehát nem várható el, hogy a csapat minden tagja figyelembe vegye ezeket az előírásokat, főleg hogy kontroll sincs a játékosok felett. Józanabbul gondolkodva, az se várható el, hogy akár 1-2 ember is a doppinglista és előírások szerint éljen (magyarul sose igyon, ne egyen mákos sütit, mindig elérhető legyen a megadott időpontban ha ellenőrizni akarják, sorolhatnám). Mert csak ezek összességét betartva beszélhetünk olyan emberekről, akik sosem buknának meg ellenőrzéskor. Te ilyen vagy? Nem hiszem, ráadásul senkit nem ismerek aki ilyen lenne.

Ha csak havonta egyszer elmész bulizni, vagy sörözni, már potenciálisan megbuknál egy éppen akkor történő ellenőrzésen. Ja hogy erre kicsi az esély, értem én, de te is ugyanúgy megsérted a dopping szabályokat, ahogyan én is, mert konkrétan engem rohadtul nem érdekel a holléti rendszer, meg a tiltott szerek listája (nyugi, én nem kokszolok, mondjuk látszik is 😛 ), se kedvem se energiám ezzel foglalkozni a napi nyűgök mellett. Nem ebből élek, egy szabadidős tevékenység ilyen durván meg ne akarja már meghatározni az életemet, mert az lenne csak igazán nonszensz. Ha kedvem van megiszom pár sört, máskor elmegyek hétvégén valahova úgy, hogy nem írom át a holléti rendszerben hol vagyok megtalálható, vagy ha fáj valami beveszek egy fájdalomcsillapítót az adalékok végig nézegetése nélkül is. Ha akkor ellenőriznek véletlenül, akkor 2 év és viszlát, irány a tollaslabda. Most akkor én vajon az átlagot testesítem meg, vagy a gonosz-bűnös 5%-ot?

Vizsgálatok lesznek, ezzel nem tudunk mit kezdeni. De mivel nem vagyunk élsportolók, csak a szerencsétől függ mikor és ki fog megbukni egy teszten. És messze nem csak a koksz miatt. Nekem ez a bajom, vagy félelmem inkább.

Nekem az jön le, hogy sokan nem a realitásokból indulnak ki és élsportolónak képzelik magukat, pedig szinte lehetetlen minden előírást betartani, amit kéne. Főleg hogy dolgozol, iskolába jársz, stb. , pont leszarja mindenki a tiltott szerek listáját, mert ez egy HOBBY, amiért ilyen szinten nem várható el, hogy megváltoztasd az életedet. Így marad az orosz rulett.

Hogy mindenki boldog legyen: tiszta szívből elítélem a koksz minden formáját, de ha valaki csinálja, azzal pont semmit sem tudok kezdeni, mert ritkán állok mellette a WC-ben amikor beszúrja, megissza, stb. Csapatok felelősségéről beszélni innentől kezdve szintén egy röhej.

Vagy ha nálatok valaki fél év alatt felkapkod 5-10 kg izmot, gondolom egyből elzavarjátok a bánatba. Hátha illegális szereket használt, az meg milyen ciki már. Vagy mégis mit csinálnál vele? Ez mondjuk érdekelne.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
...csepi#49
Mindenkit ellenőrizzenek, úgy a fair szerintem. És nem hiszem hogy bárki is élcsapatok elmeszelésével adandó lehetőségekre vágyik, pusztán csak tiszta sportra. De hangsúlyozom továbbra is, én vagyok a naív, hogy még hiszek ebben. 😕
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem te nem érted mi a különbség a kettő között, de nincs kedvem megint elmagyarázni.
Az a lényeg, hogy te tudod jól, a többi meg a szabályok le vannak szarva, az a lényeg, hogy fikázhass.
Csak egyszer látnám amint megmutatod, hogy kell mindent jól csinálni, hogy mindenkinek megfeleljen.
ezzel nincs is baj, ez mindenkinek a magánügye
a baj az, hogy erre hivatkozva nem lehet kibújni egy dopping vizsgálat alól
ha ki lehetne akkor lenne az a szitu amit írtam
cápa77
De nem érted meg hogy nem bújt ki?
Vért nem ad vallási okra hivatkozva, de mivel nem csak ez az egy módja van a doppingvizsgálatnak, így vizeletmintát adhatott volna, azt viszont megtagadta, ami doppingvétség! Ezért nem is értem, hogy miért kell kétfelé választani! Ugyanúgy nem adott mintát, mint Péter Csaba!Bruce
cápa77
Hát ha nem érted a különbséget tényleg nincs miről beszélni! De még egyszer leírom hátha megérted!

Nem csak azért tagadta meg a vizsgálatot mert zsidó! Hanem azért mert meg akarta tagadni! (vizelet mintát nem adott, pedig a vallása azt nem tiltja)
Ezt csak felfújták hogy ő most vallási okra hivatkozva tagadta meg az egészet, pedig nem!

Amúgy is úgy tudod és én is tudom, hogy doppingvétséget követett el! És ez a lényeg! Nem az hogy most milyen vallást gyakorol!

Kérdés: Dopping vétséget követett el Patikus? Válasz: Igen, mivel megtagadta a mintaadást, ezzel kimerítette a doppingvétség fogalmát!

Kérdés: Kibújt a mintaadási kötelezettség alól? Válasz: Igen, egyrészt vallási okra hivatkozva nem adott vérmintát, másrészt vizeletmintát sem adott más okokra hivatkozva!

Kérdés: Számít az hogy milyen okok miatt nem ad valaki mintát? Válasz: Nem, aki megtagadja a mintaadási kötelezettséget, az doppingvétséget követ el!