NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Olvastam a cikket a pfm-en az AFA-ról... Tényleg jó lenne ha lenne egy ilyen de sok negatív érv is szól melletteJUNIOR#46
Nekem is tetszik az elgondolás, de itthon kevés esély van ennek a megvalósítására...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát nagyon jót mulattam 😀 Nézzetek föl a sportmédiás oldalra, és ott meglátjátok, hogy 3 nemzeti lobogós kis ikon van a menü felett. Na gondoltam rákattintok, mi változik 😀 tegyétek meg ti is. Szinte naprakész az oldal, arról nem is beszélve, hogy a menü szövege az magyar nyelvű marad. Szerintem ilyenkor több a kevesebb, és nem tenném fel a nyelv választásának lehetőségét.
Mondjuk a német nyelvű oldalon elég aktuális az utolsó cikk.kisember
Neked még vannak ilyen illúzióid, vagy csak unatkozol? 😛 Nemrég valaki a Touchdown magazint "próbálta be" hasonló eredménnyel. És meglepődött 😊
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Olvastam a cikket a pfm-en az AFA-ról... Tényleg jó lenne ha lenne egy ilyen de sok negatív érv is szól mellette

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Gratula! Azt hittem csak pesti csapatok lesznek 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Az első Budapest Wolves Junior aréna tornát megnyerte a Fehérvár Enthroners Junior csapata.GRatulálok nekik!
www.enthroners.hukutya23c
Szép volt, gratula!


több mint 13 éve
kutya23c 223
Az első Budapest Wolves Junior aréna tornát megnyerte a Fehérvár Enthroners Junior csapata.GRatulálok nekik!
www.enthroners.hu

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
kisember 63
Hát nagyon jót mulattam 😀 Nézzetek föl a sportmédiás oldalra, és ott meglátjátok, hogy 3 nemzeti lobogós kis ikon van a menü felett. Na gondoltam rákattintok, mi változik 😀 tegyétek meg ti is. Szinte naprakész az oldal, arról nem is beszélve, hogy a menü szövege az magyar nyelvű marad. Szerintem ilyenkor több a kevesebb, és nem tenném fel a nyelv választásának lehetőségét.
Mondjuk a német nyelvű oldalon elég aktuális az utolsó cikk.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Sok csapat a vasárnapi rendezés miatt mondta le.
Ha jól emlékszem februárba a pesti aréna is vasárnapra esett, akkor viszont egyik csapatnak sem jelentett gondot a vasárnapi rendezés. Felesleges az okokat vitatni...................apó
Azért az is ideálisabb lenne szombati napon. Szerintem :rolleyes:Bluemountain
Ez a két mostani aréna úgy látom nem csak nekem ködös egy kicsit. (illetve az elmaradt szolnokival 3). Valószínűleg a februári azért jobb mindenkinek mert kb. 2-3 hónappal előtte minimum meg van hirdetve, a lebonyolítás fent a honlapon ( más kérdés, hogy néha-néha elállnak tőle menet közben 😀 ) és nagyon sok csapat megy, így a lemondás nem akkora probléma esetleg. Ezekről meg most én mint játékos pl. nem tudok semmit, legalább egy egyszerű honlapot össze kéne dobni, hogy valami info legyen vagy nem tudom. Tudom, hogy hirtelen ötlet volt pl. a miskolci és nem volt sok idő szervezésre de sajnos jelenleg úgy látszik a focitársadalom nem érett még meg a gyors dolgokra itthon. 😕
Ezt sajnos figyelembe kell venni és felmérni az igényeket jóval előre és csak utána szervezni. Persze ez rossz mindenkinek de ez van.NightBoY
Azért volt gondolom a gyors lebonyolítás mert sok csapat készült a szolnoki arénára az hogy egy hónapot csúszott szerintem az adott csapatok ugyanúgy készültek tovább ha megkapták a meghívókat...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
csapatoknak ki lett küldve a lebonyolítás,vagyis tudták h mire bólintanak rá
dehátjah...ehhez úgy látszik hozzá kell szokni :rolleyes:
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Kik és miért mondták vissza? és így kik maradtak?Zorddd
Sok csapat a vasárnapi rendezés miatt mondta le.
Ha jól emlékszem februárba a pesti aréna is vasárnapra esett, akkor viszont egyik csapatnak sem jelentett gondot a vasárnapi rendezés. Felesleges az okokat vitatni...................apó
Azért az is ideálisabb lenne szombati napon. Szerintem :rolleyes:Bluemountain
Ez a két mostani aréna úgy látom nem csak nekem ködös egy kicsit. (illetve az elmaradt szolnokival 3). Valószínűleg a februári azért jobb mindenkinek mert kb. 2-3 hónappal előtte minimum meg van hirdetve, a lebonyolítás fent a honlapon ( más kérdés, hogy néha-néha elállnak tőle menet közben 😀 ) és nagyon sok csapat megy, így a lemondás nem akkora probléma esetleg. Ezekről meg most én mint játékos pl. nem tudok semmit, legalább egy egyszerű honlapot össze kéne dobni, hogy valami info legyen vagy nem tudom. Tudom, hogy hirtelen ötlet volt pl. a miskolci és nem volt sok idő szervezésre de sajnos jelenleg úgy látszik a focitársadalom nem érett még meg a gyors dolgokra itthon. 😕
Ezt sajnos figyelembe kell venni és felmérni az igényeket jóval előre és csak utána szervezni. Persze ez rossz mindenkinek de ez van.

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Még jó hogy a múltkor azt mondtad kedves László, hogy te nem szereted ha egymásra köpködnek az emberek, aztán te is azt csinálod!

FAIL 😀Bruce
ha jó kedvűen megyke fel a pályára, mosolyogva, majd belém kötnek, mert blokkolok, h mivan öcsi meg megy az oltás, ahhoz én sem tudok jó képet vágni.én kérek elnézést.jó huszárkodást


csokTSD81
Erre egy megoldás van, szépen csendben tovább állsz és a következő playben úgy szétbaszod, hogy még a barátnője is meghal 😉 (nyílván szabályos kereteken belül)


több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
köszi minden csapatnak aki visszamondta az arénát 😉 :mad:

így kicsit családias lesz a légkör :rolleyes:thebeke
Hááá miaz hogy lemondják az arénát???
Akkor minek mondták hogy jó nekik...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
TSD81 33
Még jó hogy a múltkor azt mondtad kedves László, hogy te nem szereted ha egymásra köpködnek az emberek, aztán te is azt csinálod!

FAIL 😀Bruce
ha jó kedvűen megyke fel a pályára, mosolyogva, majd belém kötnek, mert blokkolok, h mivan öcsi meg megy az oltás, ahhoz én sem tudok jó képet vágni.én kérek elnézést.jó huszárkodást


csok
több mint 13 éve
Busy 95 — El Presiden†e
köszi minden csapatnak aki visszamondta az arénát 😉 :mad:

így kicsit családias lesz a légkör :rolleyes:thebeke
gondolom mi is benne voltunk a 7 előre jelentkezett csapatba....DE ne játékost kérdezzetek meg,hogy "hé figyelj má jöttök?", hanem az elnökségünket! Ha minket kérdeztek, akkor mondtuk volna,hogy nem!

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Döme itt a fő modi 😀

De sztem mostanában nincs annyira személyeskedés itt, hogy moderálni kelljen! 😉

Ha meg kell, akkor Döme jön és rendet tesz! :cool:Bruce
nem csak Döme figyeli a topikot a karhatalomból 😉 😛konqueror
Tudom, de Dömének kell szólni ha valami gond van! 😊
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Döme itt a fő modi 😀

De sztem mostanában nincs annyira személyeskedés itt, hogy moderálni kelljen! 😉

Ha meg kell, akkor Döme jön és rendet tesz! :cool:Bruce
nem csak Döme figyeli a topikot a karhatalomból 😉 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köszi minden csapatnak aki visszamondta az arénát 😉 :mad:

így kicsit családias lesz a légkör :rolleyes:thebeke
Kik és miért mondták vissza? és így kik maradtak?Zorddd
Sok csapat a vasárnapi rendezés miatt mondta le.
Ha jól emlékszem februárba a pesti aréna is vasárnapra esett, akkor viszont egyik csapatnak sem jelentett gondot a vasárnapi rendezés. Felesleges az okokat vitatni...................apó
Azért az is ideálisabb lenne szombati napon. Szerintem :rolleyes:
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
köszi minden csapatnak aki visszamondta az arénát 😉 :mad:

így kicsit családias lesz a légkör :rolleyes:thebeke
Kik és miért mondták vissza? és így kik maradtak?Zorddd
a pontos névsort nem tudom,de előzetesen több mint 7 csapat jelezte h jönne...
mivel már a csarnok kivan fizetve a foglalás miatt ezért úgy tudom a Tigers és a Gladiators ugrik le játszani kicsit...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köszi minden csapatnak aki visszamondta az arénát 😉 :mad:

így kicsit családias lesz a légkör :rolleyes:thebeke
Kik és miért mondták vissza? és így kik maradtak?Zorddd
Sok csapat a vasárnapi rendezés miatt mondta le.
Ha jól emlékszem februárba a pesti aréna is vasárnapra esett, akkor viszont egyik csapatnak sem jelentett gondot a vasárnapi rendezés. Felesleges az okokat vitatni...................
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
köszi minden csapatnak aki visszamondta az arénát 😉 :mad:

így kicsit családias lesz a légkör :rolleyes:thebeke
Kik és miért mondták vissza? és így kik maradtak?


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
köszi minden csapatnak aki visszamondta az arénát 😉 :mad:

így kicsit családias lesz a légkör :rolleyes:
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Döme itt a fő modi 😀

De sztem mostanában nincs annyira személyeskedés itt, hogy moderálni kelljen! 😉

Ha meg kell, akkor Döme jön és rendet tesz! :cool:Bruce
Raiders drukkerek az etikett és a jó modor letéteményesei és egyben örzői.
Jó ég, mivé lett a világ! 😊vadibandi
Kifordult a világ csúnyán, mint a viccben:

"A legjobb rapper fehér, a legjobb golfozó fekete, a németek meg nem akarnak háborúzni" 😊


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Döme az más, ő játékvezető is, tehát pártatlansága megkérdőjelezhetetlen! 😊
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Döme itt a fő modi 😀

De sztem mostanában nincs annyira személyeskedés itt, hogy moderálni kelljen! 😉

Ha meg kell, akkor Döme jön és rendet tesz! :cool:Bruce
Raiders drukkerek az etikett és a jó modor letéteményesei és egyben örzői.
Jó ég, mivé lett a világ! 😊