NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tisztelet fejér juniorjainak, nagyon szimpatikus, sportszerű csapat voltak. gratula az idei szereplésükhöz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm a választ! Igazából egyet is értek ezzel, meg nem is, h ez sportszerűtlen. De az jó, h ebben (is) következetesség lesz.

Nagyon jó meccs volt a BpCj - Fj. Sajnálhatja aki kihagyta. Gratula mindkét csapatnak. Ez tényleg bajnoki döntőhöz méltó meccs volt.

Viszont egy kérdés a sproikhoz: Miért büntetés ugyan az a junioroknál és miért nem az nagyoknál? Itt egy sportszerűtlen viselkedésre gondolok. Konkrétabban: Nagyon sok yardos TD után tigrisbukfenccel való érkezés az endzone-ba. Ez a mai meccsen zászlót kapott, míg a BPW- NyT meccsen nem. Ez hogy van akkor?nitro
Sziasztok!
egymás között megbeszéltük a dolgainkat és azt kell mondjam, hogy a mai volt a helyes ítélet és a nagydöntőn hibáztam/hibáztunk - ezért utólag is elnézést kérünk.
A jövőben pedig igyekszünk következetesen eljárni ezügyben is!
Jó éjt!VIZILÓ
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Okés, de nekem ez még mindig magyarázkodás :l Ezt a videó alapján a bírókkal kell megvitatni, szerintem.
(hozzátenném én is játszottam olyan osztrákkal/szerbbel/magyarral, aki minden play után mocsok módon sérülésre ment... benne van és a bírok általában be sem fújják, max. szólsz a bírónak, hogy legközelebb figyelje xy játékost 😉 )pc_x
Részben igazad van. Részben valóban magyarázkodás, viszont teljesen más fényben világítja meg az eredményt. Nem mondom, hogy csak ezen múlt a végeredmény, de ez sokkal-sokkal nagyobb mértékben befolyásolta azt, mint szabadott volna.
Ugyanis amikor a csapatod ellen elkövetett durva szabálytalanságból a csapatod jön ki rosszul, és ez az x+1-edik ilyen dolog, akkor nehéz megőrizni a nyugalmat a Huddle-ben, és nem tud mindenki csak a saját feladatára foglalkozni. Vagy amikor egy eléggé vitatható kiállítás során elveszíted az egyik játékosod (nem a szabálytalanságot vitatom, mert az volt, csak a büntetés mértékét. Sokkal nagyobb szabálytalanságokat is csak maximum 15 yardokkal szoktak büntetni.), akkor az nagyon össze tudja zavarni az embereket fejben. És ez meglátszik a játékon és az eredményen is, mivel ezektől szinte lehetetlen függetleníteni magad.Natloz
Ez az én meglátásom szerint csak meccstapasztalattal leküzdhető, sajnos nem ez volt az utolsó ilyen meccs. Mentálisan kell felkészülni ezekre, tudatosan, hogy a pályán már képes legyen a csapat túllépni, koncentrálni 😊


több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Okés, de nekem ez még mindig magyarázkodás :l Ezt a videó alapján a bírókkal kell megvitatni, szerintem.
(hozzátenném én is játszottam olyan osztrákkal/szerbbel/magyarral, aki minden play után mocsok módon sérülésre ment... benne van és a bírok általában be sem fújják, max. szólsz a bírónak, hogy legközelebb figyelje xy játékost 😉 )pc_x
Részben igazad van. Részben valóban magyarázkodás, viszont teljesen más fényben világítja meg az eredményt. Nem mondom, hogy csak ezen múlt a végeredmény, de ez sokkal-sokkal nagyobb mértékben befolyásolta azt, mint szabadott volna.
Ugyanis amikor a csapatod ellen elkövetett durva szabálytalanságból a csapatod jön ki rosszul, és ez az x+1-edik ilyen dolog, akkor nehéz megőrizni a nyugalmat a Huddle-ben, és nem tud mindenki csak a saját feladatára foglalkozni. Vagy amikor egy eléggé vitatható kiállítás során elveszíted az egyik játékosod (nem a szabálytalanságot vitatom, mert az volt, csak a büntetés mértékét. Sokkal nagyobb szabálytalanságokat is csak maximum 15 yardokkal szoktak büntetni.), akkor az nagyon össze tudja zavarni az embereket fejben. És ez meglátszik a játékon és az eredményen is, mivel ezektől szinte lehetetlen függetleníteni magad.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Srácok, olyan nevetséges a bírókra fogni, elhiszem, hogy számotokra (esetleg) kedvezőtlenül fújtak, de sosem szabad erre fogni egy vereséget, most nem jött össze, jövőre meg lehet mutatni... hidd el mind éreztük már, hogy ellenünk fújtak, akkor sem ez a megfelelő formája a magyarázkodásnak. Ha a bírókat is meg kell vernetek, hát legyen úgy még édesebb lesz a győzelem 😉 Addig meg kussban edzeni kell.pc_x
2 apró párbeszédet szeretnék leírni neked, ami jobb offensive Tackleként köztem, és a fehér sapkás kolléga között zajlott!

első:

Punt, visszahordó tőlem kb 20 yardra megkapja a tackle-jét, labda megáll, sípszó. Ugyanebben a pillanatban, amikor megszólal a síp állok a pálya közepén egy szál magamba, osztrák sporttárs szemből arcon fejel. Szóval semmi közöm sem a játékhoz, sem a labdához, és különben is már halott a labda!
Én a bírónak: -Ez most mi volt?
Bíró: -Állt a pályán, nem csinált semmit, és szemből kapott egy blokkot.
Én: -Úgy hogy áll a játék, és közelembe sincs a labda?
Bíró: -Nem történt semmi szabálytalan... és elmegy

második:

Jobb szélső futás, emberem kiforgatom hátra, futás elmegy, indulok előre, ám ekkor a kiforgatott ember megtépi a collarom, és hátulról megeteti velem a füvet. Mindezt a bíró mellett. Nem vagyok labdás ember, és a collar tackle vagy a blocking the back amúgy is szabálytalan.

Én: -Spori, ha ez nem volt szabálytalan, akkor mi az?
Bíró: -Mert látta, hogy ki blokkolta hátulról?
Én: -Igen, a 39-es (asszem)
Bíró: -Na én ezt nem láttam... és szintén elsétál

Arról már ne is beszéljünk, hogy kb minden 3. offside lett bedobva. Pedig a 2-es, később 90-es számú játékost többször is jeleztük bírónak. És szintén ő volt az a játékos, aki a saját 15 yardusoknál szintén offsideből besackeli az irányítónk, elkezdi ököllel dolgozni a földön, amire a mi irányítónk visszaüt.
Megítélt büntetés: 2x personal Foul Távolság felezése, majd onnét 15 yard büntetés nekünk. Nem ismerem annyira szabályokat, de ez csak minket minket büntetett, ők nyertek 7-8 yardot az egésszel.
(mellesleg amiért a Nándit kiállították, az csak egy sima ütközés volt a falemberrel, szintén offsideból)

De aki ott volt, és végignézte a meccset, az nem hinném, hogy azt mondhatja, hogy korrekt volt a bíráskodás...Natloz
Okés, de nekem ez még mindig magyarázkodás :l Ezt a videó alapján a bírókkal kell megvitatni, szerintem.
(hozzátenném én is játszottam olyan osztrákkal/szerbbel/magyarral, aki minden play után mocsok módon sérülésre ment... benne van és a bírok általában be sem fújják, max. szólsz a bírónak, hogy legközelebb figyelje xy játékost 😉 )


több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Srácok, olyan nevetséges a bírókra fogni, elhiszem, hogy számotokra (esetleg) kedvezőtlenül fújtak, de sosem szabad erre fogni egy vereséget, most nem jött össze, jövőre meg lehet mutatni... hidd el mind éreztük már, hogy ellenünk fújtak, akkor sem ez a megfelelő formája a magyarázkodásnak. Ha a bírókat is meg kell vernetek, hát legyen úgy még édesebb lesz a győzelem 😉 Addig meg kussban edzeni kell.pc_x
2 apró párbeszédet szeretnék leírni neked, ami jobb offensive Tackleként köztem, és a fehér sapkás kolléga között zajlott!

első:

Punt, visszahordó tőlem kb 20 yardra megkapja a tackle-jét, labda megáll, sípszó. Ugyanebben a pillanatban, amikor megszólal a síp állok a pálya közepén egy szál magamba, osztrák sporttárs szemből arcon fejel. Szóval semmi közöm sem a játékhoz, sem a labdához, és különben is már halott a labda!
Én a bírónak: -Ez most mi volt?
Bíró: -Állt a pályán, nem csinált semmit, és szemből kapott egy blokkot.
Én: -Úgy hogy áll a játék, és közelembe sincs a labda?
Bíró: -Nem történt semmi szabálytalan... és elmegy

második:

Jobb szélső futás, emberem kiforgatom hátra, futás elmegy, indulok előre, ám ekkor a kiforgatott ember megtépi a collarom, és hátulról megeteti velem a füvet. Mindezt a bíró mellett. Nem vagyok labdás ember, és a collar tackle vagy a blocking the back amúgy is szabálytalan.

Én: -Spori, ha ez nem volt szabálytalan, akkor mi az?
Bíró: -Mert látta, hogy ki blokkolta hátulról?
Én: -Igen, a 39-es (asszem)
Bíró: -Na én ezt nem láttam... és szintén elsétál

Arról már ne is beszéljünk, hogy kb minden 3. offside lett bedobva. Pedig a 2-es, később 90-es számú játékost többször is jeleztük bírónak. És szintén ő volt az a játékos, aki a saját 15 yardusoknál szintén offsideből besackeli az irányítónk, elkezdi ököllel dolgozni a földön, amire a mi irányítónk visszaüt.
Megítélt büntetés: 2x personal Foul Távolság felezése, majd onnét 15 yard büntetés nekünk. Nem ismerem annyira szabályokat, de ez csak minket minket büntetett, ők nyertek 7-8 yardot az egésszel.
(mellesleg amiért a Nándit kiállították, az csak egy sima ütközés volt a falemberrel, szintén offsideból)

De aki ott volt, és végignézte a meccset, az nem hinném, hogy azt mondhatja, hogy korrekt volt a bíráskodás...

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Nagyon jó meccs volt a BpCj - Fj. Sajnálhatja aki kihagyta. Gratula mindkét csapatnak. Ez tényleg bajnoki döntőhöz méltó meccs volt.

Viszont egy kérdés a sproikhoz: Miért büntetés ugyan az a junioroknál és miért nem az nagyoknál? Itt egy sportszerűtlen viselkedésre gondolok. Konkrétabban: Nagyon sok yardos TD után tigrisbukfenccel való érkezés az endzone-ba. Ez a mai meccsen zászlót kapott, míg a BPW- NyT meccsen nem. Ez hogy van akkor?nitro
Sziasztok!
egymás között megbeszéltük a dolgainkat és azt kell mondjam, hogy a mai volt a helyes ítélet és a nagydöntőn hibáztam/hibáztunk - ezért utólag is elnézést kérünk.
A jövőben pedig igyekszünk következetesen eljárni ezügyben is!
Jó éjt!VIZILÓ
Nekem egy olyan kérdésem lenne, h biztos büntetni kéne azt, ha - jelen esetben egy junior - játékos egy döntőben csinál egy ilyen mozdulatot egy hosszú TD után, ráadásul ezzel vezet a csapata és semmilyen durva dolgot nem követett el?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Senki nem fogja a bírókra a vereséget, ne értsetek félre 😊 Talán felesleges is írni bármit az egészről, mert aki nem volt ott, nem játszott, nem tudja mi a szitu 😊
Én személy szerint különben is inkább az osztrák játékosokban, szurkolókban csalódtam (bár tény, már Pesten voltak erre utaló jelek), de persze ezt is feles itt megmagyarázni 😊
Még egyszer THX a kupáért! 😉Traktor
Nem tudom, készült-e videó, tanulságos volna. Ennek hiányában tényleg csak az értheti aki ott volt. De ahogy Kopasz is említette, a nagy többség biztosan ledöbbent volna ha mindezt átéli.
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Nagyon jó meccs volt a BpCj - Fj. Sajnálhatja aki kihagyta. Gratula mindkét csapatnak. Ez tényleg bajnoki döntőhöz méltó meccs volt.

Viszont egy kérdés a sproikhoz: Miért büntetés ugyan az a junioroknál és miért nem az nagyoknál? Itt egy sportszerűtlen viselkedésre gondolok. Konkrétabban: Nagyon sok yardos TD után tigrisbukfenccel való érkezés az endzone-ba. Ez a mai meccsen zászlót kapott, míg a BPW- NyT meccsen nem. Ez hogy van akkor?nitro
Sziasztok!
egymás között megbeszéltük a dolgainkat és azt kell mondjam, hogy a mai volt a helyes ítélet és a nagydöntőn hibáztam/hibáztunk - ezért utólag is elnézést kérünk.
A jövőben pedig igyekszünk következetesen eljárni ezügyben is!
Jó éjt!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Senki nem fogja a bírókra a vereséget, ne értsetek félre 😊 Talán felesleges is írni bármit az egészről, mert aki nem volt ott, nem játszott, nem tudja mi a szitu 😊
Én személy szerint különben is inkább az osztrák játékosokban, szurkolókban csalódtam (bár tény, már Pesten voltak erre utaló jelek), de persze ezt is feles itt megmagyarázni 😊
Még egyszer THX a kupáért! 😉
több mint 13 éve
Kopasz98 93
Srácok, aki még emlékszik régebbi írásaimra az tudja, hogy sose írok buziságot, max buzisan. csak annyit szeretnék, hogy:
1. köszönöm a lehetőséget az Eagles-nek és ott mindenkinek aki lehetővé tette ezt a kupát! örülök, hogy részt vehettem rajta.
2. szeretnék gratulálni a csapatuknak, mert nem adták fel és küzdöttek az ellenfelükkel szemben az utolsó playükig! grat Eagles!!
3. a kiállításra, hogy ha ugyanezt az offsideot csinálják meg, be is dobják de 4 méterrel hátrébb ketten az irányítódon és leütik a veséjét, akkor azt a kettőt miért nem állítják ki, mert a Nándit én most először nem állítottam volna ki..
4. ezt pc X-nek (nem személyeskedés csak komment) SOSE szoktam sírni a bírók miatt, mert mindenki tudja, aki ezt játssza, hogy tényleg van amikor egykettőt benéznek, ilyen mindig előfordul, mindenki tudja, DE most először azt kell írnom, hogy ez nem volt fair fújás. annyira nem, hogy sztem bármelyik fórumozó kiakadt volna, ha látja mi folyt ma ott..
nem túlzok és nem sírok. emelt fővel jöttem le a pályáról és ennyi. készülünk a következő megmérettetésre és ne szívjátok egymás vérét ennyire már a fórumon, csak peace V and love!! <3

http://www.youtube.com/watch?v=LanCLS_hIo4
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
1 dolgot szeretnék mondani és várom a hozzászólásokat : az első negyedben egy ILB megy blitzelni OFFSIDE-ol feldölti az egyik támadófal játékost és ezért kiállítottál!!!! Légyszives írjátok le a véleményeteket erről ! Köszönöm ZP#63Boti63
Nem csak ezért állították ki, hanem már ez volt a harmadik sportszerűtlen hibája, és amit utána művelt, azt is írd le légyszives!
Nálam a blitz nem az offense fal játékos szemből telibe fejelése jelenti!titano
És azt se hagyjuk ki, h a kedves sporttársak azt szépen elnézték, ahogy rajtunk hasonló szabálytalanságokat csináltak. Most vagy mind két félre dobják be, vagy senkire. Kritikán aluli volt a bíráskodás.tom55
Srácok, olyan nevetséges a bírókra fogni, elhiszem, hogy számotokra (esetleg) kedvezőtlenül fújtak, de sosem szabad erre fogni egy vereséget, most nem jött össze, jövőre meg lehet mutatni... hidd el mind éreztük már, hogy ellenünk fújtak, akkor sem ez a megfelelő formája a magyarázkodásnak. Ha a bírókat is meg kell vernetek, hát legyen úgy még édesebb lesz a győzelem 😉 Addig meg kussban edzeni kell.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1 dolgot szeretnék mondani és várom a hozzászólásokat : az első negyedben egy ILB megy blitzelni OFFSIDE-ol feldölti az egyik támadófal játékost és ezért kiállítottál!!!! Légyszives írjátok le a véleményeteket erről ! Köszönöm ZP#63Boti63
Nem csak ezért állították ki, hanem már ez volt a harmadik sportszerűtlen hibája, és amit utána művelt, azt is írd le légyszives!
Nálam a blitz nem az offense fal játékos szemből telibe fejelése jelenti!titano
Ha jól emlékszem előtte neki nem volt sportszerűtlen szabálytalansága, valamint az a fal ember is Christiano Ronaldo szintre fejlesztette a szimuláló képességeit 😊
Persze ez csak egy dolog, nem ezen múlt 😊
Hozzá jött még pár dolog... pff :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én azért mindenképp megköszönném az Eaglesnek a kupa rendezését, nagyon jól jött nekünk, és többnyire jókat is játszhattunk 😊
Csak azt sajnálom kicsit az egészben talán, hogy kettő kissé etikátlan csapat játssza majd a döntőt! :/
Legközelebb mindenképp kötöttebb kiírás kell a csapatok játékosainak nevezésével kapcsolatban, valamint megfontolandó, hogy az osztrák-magyar meccsen harmadik országból érkező sporik fújjanak...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1 dolgot szeretnék mondani és várom a hozzászólásokat : az első negyedben egy ILB megy blitzelni OFFSIDE-ol feldölti az egyik támadófal játékost és ezért kiállítottál!!!! Légyszives írjátok le a véleményeteket erről ! Köszönöm ZP#63Boti63
Nem csak ezért állították ki, hanem már ez volt a harmadik sportszerűtlen hibája, és amit utána művelt, azt is írd le légyszives!
Nálam a blitz nem az offense fal játékos szemből telibe fejelése jelenti!titano
És azt se hagyjuk ki, h a kedves sporttársak azt szépen elnézték, ahogy rajtunk hasonló szabálytalanságokat csináltak. Most vagy mind két félre dobják be, vagy senkire. Kritikán aluli volt a bíráskodás.
több mint 13 éve
Boti63 40
te ezt így látod , de szerintem ne menjünk bele mert abból csak veszekedés lenne...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1 dolgot szeretnék mondani és várom a hozzászólásokat : az első negyedben egy ILB megy blitzelni OFFSIDE-ol feldölti az egyik támadófal játékost és ezért kiállítottál!!!! Légyszives írjátok le a véleményeteket erről ! Köszönöm ZP#63Boti63
Nem csak ezért állították ki, hanem már ez volt a harmadik sportszerűtlen hibája, és amit utána művelt, azt is írd le légyszives!
Nálam a blitz nem az offense fal játékos szemből telibe fejelése jelenti!
több mint 13 éve
Boti63 40
1 dolgot szeretnék mondani és várom a hozzászólásokat : az első negyedben egy ILB megy blitzelni OFFSIDE-ol feldölti az egyik támadófal játékost és ezért kiállítottál!!!! Légyszives írjátok le a véleményeteket erről ! Köszönöm ZP#63
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Nagyon szépen köszönjük a Jászberényieknek a kellemes hangulatú meccset, szerencsére nagyon jó időnk volt. Nagyon jó volt a zsíros kenyér, első osztályú.

Grat a Cowboys jr.-nak a bajnoki címhez!

És végül de nem utolsó sorban Bruce-nak a 2010-es magyar bajnoki tippverseny létrehozásához illetve vezetéséhez!

GO REBELS!

több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Nekünk is volt ezért felnőttbe büntetés , mi se értettük ,hogy a döntőn semmi nem volt érte.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon jó meccs volt a BpCj - Fj. Sajnálhatja aki kihagyta. Gratula mindkét csapatnak. Ez tényleg bajnoki döntőhöz méltó meccs volt.

Viszont egy kérdés a sproikhoz: Miért büntetés ugyan az a junioroknál és miért nem az nagyoknál? Itt egy sportszerűtlen viselkedésre gondolok. Konkrétabban: Nagyon sok yardos TD után tigrisbukfenccel való érkezés az endzone-ba. Ez a mai meccsen zászlót kapott, míg a BPW- NyT meccsen nem. Ez hogy van akkor?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
El kell ismerni, hogy jobb volt a Cowboys. Talán ekkora különbség nem volt a meccsen közöttünk, mint amit az eredmény mutat, de megérdemelten győztek.KoriTE
Grat mindkét csapatnak
és külön gratuláció a bajnoknak.
több mint 13 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
AFA eredményeket tud valaki?Shevi
Crushers- Eagles 34-27

ZP - Gladiators 3-13 2.negyed mikor eljöttünkCrazy23
ZP - Gladiators 22-34 lett a vége!

Mustangs #17
2006-
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
El kell ismerni, hogy jobb volt a Cowboys. Talán ekkora különbség nem volt a meccsen közöttünk, mint amit az eredmény mutat, de megérdemelten győztek.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jaja, köszi a meccset a Rozsomákoknak, piknikhangulat, zsíroskenyér HEGYEK! Jó volt.