NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
tudu28 152
Bruce! Eleinte én is azt gondoltam h irigy vagy de már látom, h te is csak olyan elégedetlenkedő figura vagy mint e53m62. Egyszerűen semmi se lenne jó nektek...

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
TSD81 33
És igen az amit Dani is ír, hogy a győri játékosoknak és Vilinek nem degradáló játszani gyengébb csapatokkal, amikor dunaújvárosi mezben vannak, de máris degradálóvá válik amint a győri szerelést öltik magukra.

Ez milyen dolog amúgy?Bruce
Egy meccset mondjál pajtásom, ahol győri srácok játszottak dunaújvárosi csapat színeiben.csak egyet.nem többet.köszi.puszi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És igen az amit Dani is ír, hogy a győri játékosoknak és Vilinek nem degradáló játszani gyengébb csapatokkal, amikor dunaújvárosi mezben vannak, de máris degradálóvá válik amint a győri szerelést öltik magukra.

Ez milyen dolog amúgy?Bruce
Még nem játszott győri játékos dunaújvárosi mezben soha. Ezen kívül minden stimmel amit mondasz.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
És igen az amit Dani is ír, hogy a győri játékosoknak és Vilinek nem degradáló játszani gyengébb csapatokkal, amikor dunaújvárosi mezben vannak, de máris degradálóvá válik amint a győri szerelést öltik magukra.

Ez milyen dolog amúgy?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Amúgy magasról szarok arra hogy ki mit gondol, de kurvára nem irigykedek se a Győrre, se a Dunaújvárosra! Ezt felejtsük már el!
Addig amíg Vili a Győr és egyben az Újváros edzője is, addig szar lesz a bajnokság!
Főleg úgy hogy a Dunaújváros egyik vezetője a Versenybizottságban van! Addig ebben ugye nem lesz változás! Sőt megígérte Kovács István is hogy lesz erről szó az edzőmegbeszélésen, de vannak akik érinthetetlenek, így aztán szóba sem került az egész!
több mint 13 éve
kutya23c 223
...
Ha szerinted a legjobb csapat játékosai(pl Győr) unják ,hogy Józsika a Mucsaröcsöge Warriorsból saját magát csapatja szét, akkor miért nem volt gond mikor ezt Dunaújvárosi mezbe tették a Győri játékosok és ahogy a pfm oldalán olvasom jövőre is szeretnétek kölcsön játékosakat le fel játszatni sőt lehet ,hogy már a fehérvár is.kisdani
Dani a fehérvári játék lehetőséget csak én írtam mint lehetőség,de még ez szóba se került sehol, csak ugye ha nézzük akár még lehetne is a két csapat közelsége és jó viszonya miatt!De mégegyszer mondom ez csak gondolati szinten merült fel és csak én bennem!!!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Na beszéljünk még a HFL-ről.
Felháborítónak tartom, hogy három csapat mondja meg magyarországon, merre tartson a foci.
Mindenki azt mondja, hogy jobb csapatoktól lehet tanulni, de kérdem én mi van akkor ha a jobbak csak a saját boldogulásukat nézik és leszarják, hogy mi van a többivel.
A többi 15-20 csapat kitől tanuljon ha a "nagyok" nem akarnak tanítani. Mi lesz azokkal akik azért készülnek edzésről edzésre, hogy egyszer mondjuk a Wolves ellen mutassák meg, hogy mit tudnak.
Az meg, hogy ha a két renitens csapat nem indul majd hívnak szerb csapatokat a legalja.
Menjen ki ez a három csapat Szerbiába és játszon ott a bajnokságban ha ennyire rangon alulinak érzik a többi csapatot és akkor megoldódott a probléma.
Kíváncsi lennék mondjuk arra, hogy ha a 2011 bajnokságban két szerb csapat végezne az élen, akkor ki indulna magyar csapatként nemzetközi kupában.
A szövetségnek végre a sarkára kéne állnia és a magyar foci fejlődése érdekében nem ezt a három csapatot favorizálnia a többivel szemben.
Kíváncsi lennék mit szólna az angol labdarugó szövetség ha a Chelsea közölné, hogy rangon alulinak érzi a Wimbledon játékát és inkább nem játszik otthon ilyen szar csapatokkal.
Bocs ha hosszú lett, de felháborít ez az egész.cápa77
Most tényleg azért kéne egy egész alapszakaszon keresztül röhejes meccseket játszania a legjobbaknak, hogy Józsika a Mucsaröcsöge Warriorsból megérezze milyen amikor minden playben szétcsapják a fejét? Abból Józsika csak azt tanulja meg, hogy jobb neki megye III-ban soccerelni, mert ennek értelme nem sok van. A legjobbak játékosai meg azt, hogy a tököm járjon edzésre ilyen csapatok miatt, ezek ellen minek?

Az idei bajnokság szerintem rossz volt, mert túl sok érdektelen meccs volt benne.

Én sem örülök a szerbeknek ha jönnek HFL-ben játszani, de még mindig inkább legyen az, mint ami idén volt. Aki magas szinten akar játszani, hadd játsszon jó meccset minden alkalommal, a többiek a Div I-ben meg kiegyensúlyozottabb bajnokságot élvezhetnek. Aki meg elszánja magát és a legjobbak közé akar kerülni, annak adott lesz a lehetőség ha kivívja magának a jogot a HFL-re. De ha egy évben egy ilyen csapat sem lesz, akkor is meg tud maradni a rendszer.KoriTE
Én egyet értek az új rendszerrel tényleg nagy volt a Div -I ben a különbség csapatok között Azzal viszont amilyen stílusba és ,hogy pont te írod azzal sajna nem .
Ha szerinted a legjobb csapat játékosai(pl Győr) unják ,hogy Józsika a Mucsaröcsöge Warriorsból saját magát csapatja szét, akkor miért nem volt gond mikor ezt Dunaújvárosi mezbe tették a Győri játékosok és ahogy a pfm oldalán olvasom jövőre is szeretnétek kölcsön játékosakat le fel játszatni sőt lehet ,hogy már a fehérvár is.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
kutya23c 223
Nem a visszautasításról van szó jóember! Hanem ez a gátja az egésznek! Amíg ebben nem lesz rend, addig ilyen szar kiírások születnek és kész! Legyen segítő vagy akármi, de ne főedző itt is meg ott is!Bruce
Ebben nem értünk egyet, mert a közös edző dolog egyetlen csapatot zár ki a feljebb jutástól, a Gorillazt. De ezt ők vállalták, mikor megegyeztek Vilivel, és lássuk be, nagyon jól döntöttek, tavaly megnyerték a div II-t, idén a junior csapatuk döntőt játszik. Ez bármennyire is váltja ki mások nem-tetszését (amit a személyes véleményem szerint főleg az irigység táplál) igenis a hazai foci fejlődését szolgálja, mert Dunaújvárosban egy komoly erőt képviselő gárda kovácsolódott, akikkel hosszabb távon számolni kell.

A Rebels, Tigers feljebb sorolása teljesen más kérdés, amire mellesleg a dopping-ügynek is lesz hatása..VT

Az nem csak a Dunaújváros junior csapata már bocs hanem elég jelentős arányban a Fehérvár Enthroners juniorjai is jelen vannak ezt azért ne felejtsük már el!!Az egy dolog hogy minden k**va flyer-en weblapon a Gorillazos Sisak csillog,- hiszen az ő nevezési jogukkal indult a csapat ez oké- de ez egy jól működő fúzió, és a Vilinek meg semmi de semmi köze nem volt a fiatalok felkészüléséhez!!! Szóval a gyengébbek kedvéért pont ezért FEJÉR Juniors mert Dunaújváros és Székesfehérvár ebben a megyében található, különben Gorillaz junior lenne név is.
Egyébként meg mi csak örülünk, hogy egy ilyen sikeres csapat jött létre és remélhetőleg a két csapat közti együtt működés is folytatódik majd, bár lehet ez sem fog tetszeni egyeseknek, mert esetleg közös edzések, scrimmigek sőt ne adj isten kölcsön játékosok is felmerülhetnek a jövőben lehetőségként a cspatok közt.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
VT 123
Nem értem miért postol minden üzenetemet kétszer, utólag is bocs mindenkitől 😊
több mint 13 éve
VT 123
Nem a visszautasításról van szó jóember! Hanem ez a gátja az egésznek! Amíg ebben nem lesz rend, addig ilyen szar kiírások születnek és kész! Legyen segítő vagy akármi, de ne főedző itt is meg ott is!Bruce
Ebben nem értünk egyet, mert a közös edző dolog egyetlen csapatot zár ki a feljebb jutástól, a Gorillazt. De ezt ők vállalták, mikor megegyeztek Vilivel, és lássuk be, nagyon jól döntöttek, tavaly megnyerték a div II-t, idén a junior csapatuk döntőt játszik. Ez bármennyire is váltja ki mások nem-tetszését (amit a személyes véleményem szerint főleg az irigység táplál) igenis a hazai foci fejlődését szolgálja, mert Dunaújvárosban egy komoly erőt képviselő gárda kovácsolódott, akikkel hosszabb távon számolni kell.

A Rebels, Tigers feljebb sorolása teljesen más kérdés, amire mellesleg a dopping-ügynek is lesz hatása..
több mint 13 éve
VT 123
Nem a visszautasításról van szó jóember! Hanem ez a gátja az egésznek! Amíg ebben nem lesz rend, addig ilyen szar kiírások születnek és kész! Legyen segítő vagy akármi, de ne főedző itt is meg ott is!Bruce
Ebben nem értünk egyet, mert a közös edző dolog egyetlen csapatot zár ki a feljebb jutástól, a Gorillazt. De ezt ők vállalták, mikor megegyeztek Vilivel, és lássuk be, nagyon jól döntöttek, tavaly megnyerték a div II-t, idén a junior csapatuk döntőt játszik. Ez bármennyire is váltja ki mások nem-tetszését (amit a személyes véleményem szerint főleg az irigység táplál) igenis a hazai foci fejlődését szolgálja, mert Dunaújvárosban egy komoly erőt képviselő gárda kovácsolódott, akikkel hosszabb távon számolni kell.

A Rebels, Tigers feljebb sorolása teljesen más kérdés, amire mellesleg a dopping-ügynek is lesz hatása..
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nem a visszautasításról van szó jóember! Hanem ez a gátja az egésznek! Amíg ebben nem lesz rend, addig ilyen szar kiírások születnek és kész! Legyen segítő vagy akármi, de ne főedző itt is meg ott is!
több mint 13 éve
VT 123
Szerintem mindenki Józsika szintjén kezdte és megkapta a nagy pofonokat... Mégis sokan maradtak utána is... Ahhoz hogy jó legyél tudnod kell veszíteni is! Erre ott a Tigers példája 0-7es kezdéssel...JUNIOR#46
vagy a ZP 0-8-cal, vagy a Crushers 0-9-cel..
és mind meghatározó csapatok a divíziójukban.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most meg elég közel vannak az AFA kupa megnyeréséhez a Győriek 😀
több mint 13 éve
kisember 63
Persze hogy nem jo 2 csapatnál 1 edző azoknak akiknek nem adatik meg ez a lehetőség hogy a Vilivel dolgozhassanak
De szeretném látni azokat akik elháritanának egy ilyen lehetőséget
Emlitve lett a kölcsönadás is az előbb,azért azt ne felejtsük el(aki nem tudná)egyedül a Gorillaz nem kölcsönözhetett a Győrből játékost ebben a szezonban
Bárki bárhova mehetett,még talán az öreganyám is eligazolhatott volna csak hozzánk nem jöhetett játékosMagilla Gorilla
😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Persze hogy nem jo 2 csapatnál 1 edző azoknak akiknek nem adatik meg ez a lehetőség hogy a Vilivel dolgozhassanak
De szeretném látni azokat akik elháritanának egy ilyen lehetőséget
Emlitve lett a kölcsönadás is az előbb,azért azt ne felejtsük el(aki nem tudná)egyedül a Gorillaz nem kölcsönözhetett a Győrből játékost ebben a szezonban
Bárki bárhova mehetett,még talán az öreganyám is eligazolhatott volna csak hozzánk nem jöhetett játékos
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát igen, az a baj, hogy én ugye megmondtam, hogy nem jó ez az egy ember két csapatnál edző, mert megint ebből van a buziskodás! De akkor eléggé le lettem oltva!

Kb 6 csapat lehetne a HFL-ben, de nem lehet mert az Újváros és a Győr nem lehet egy bajnokságban! Ez az egészben a gond!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Véletlenül nem csak a Tigers és a Rebels érdeke az idei lebonyolítás? Mivel ők azok akik nem akarják ezt az ősszel bonyolódó HFL-t.

A tavalyi Div II-esek szerintem a tavalyi modellt pártolnák kivétel nélkül. A tavalyi Div I-esekből is 3 szintén. Tehát az igazi ellenérdekelt számomra ez a két csapat, azzal együtt, hogy őket is meg lehet érteni. Most akkor hozzájuk kellene alkalmazkodni mindenki másnak? Az idei Div I-es, nem playoffos csapatoknak nem érdekük kiütéses vereségeket szenvedni, érdektelen mérkőzéseket játszani.

Tehát mielőtt azon bosszankodunk, hogy a top 3 (nevezzük így) köré szerveződik minden, nem nehéz észrevenni, hogy a nevezett két csapaton kívül a többi "kisebb" csapatnak sem érdeke az idei rendszer.

De cáfoljon nyugodtan a Veszprém-Szolnok-Titans-ZP-Békéscsaba-Miskolc-Jászberény-Eger-(van még valaki?), ők is ugyanúgy érdekeltek jövőre a Div I-ben. Az ideit, vagy a tavalyit szeretnék inkább látni lebonyolításként?KoriTE
Azért akarja a "top 3" tudomásom szerint az őszi gyors HFL-t, mert így tavasszal és nyáron nemzetközi ligában több idejük lesz 2 meccs között.
Engem nem érdekel, ha 5 vagy -5 fokban kell játszani, csak:
- Ilyen időben kevesebb néző jön ki
- A legerősebb bajnokság, ahol a Magyar Bajnok kiléte dől el, 6 hét alatt lezajlik.
- Nincs elég felkészülési idő
több mint 13 éve
racsy 45
😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem az idei lebonyolítás tetszett.
Voltak azonos szintű csapatok akik játszottak egymással, és lehetett jobb csapatokkal is játszani, ahol látják a játékosok, hogy még sehol sem tartanak.
Ez a lebonyolítás szerintem egyedül a Győr Dunaújvárosnak nem jó mert a Gorillák gondolom nem akarnak a régi div3-ban új div2-ben játszani.
Így tud 12 csapat játszani egymással tavasszal azonos szintű csapatokkal meg mindegyik csapat egy kiemelttel, és ősszel meg a kiemeltek + 1 nem kiemelt játszana egymással a "super kupát"
Itt csak azt kellene megoldani hogy a nem kiemelteknek is legyen elődöntő, döntő és aki nyer az játszik ősszel a kiemeltekkel.
Az összi "super kupa" negyedik helyezettje jövöre nem kiemelt
3 kiemelt 9 nem kiemelt kiemeltek 3-3-3 mérkőzést játszanak a nem kiemeltekkel +2 egymással ez határozza meg számukra az erősorrendet az "öszi super" kupára.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ugyan már!
Ez ugy történne hogy hivja a def. play-t a Gorillaznál utána átszalad a Sharks oldalra ott meg hivja a másik play-t
Szerintem kivitelezhető,kicsit fáraszto lesz de hát ez az edző sorsa 😂

Valamint az újvárosi csapat érdeke is aki nem indulhatna az első osztályban a Vili irányításával ha a győr is ott játszik.
Véletlenül nem csak a Tigers és a Rebels érdeke az idei lebonyolítás? Mivel ők azok akik nem akarják ezt az ősszel bonyolódó HFL-t.

A tavalyi Div II-esek szerintem a tavalyi modellt pártolnák kivétel nélkül. A tavalyi Div I-esekből is 3 szintén. Tehát az igazi ellenérdekelt számomra ez a két csapat, azzal együtt, hogy őket is meg lehet érteni. Most akkor hozzájuk kellene alkalmazkodni mindenki másnak? Az idei Div I-es, nem playoffos csapatoknak nem érdekük kiütéses vereségeket szenvedni, érdektelen mérkőzéseket játszani.

Tehát mielőtt azon bosszankodunk, hogy a top 3 (nevezzük így) köré szerveződik minden, nem nehéz észrevenni, hogy a nevezett két csapaton kívül a többi "kisebb" csapatnak sem érdeke az idei rendszer.

De cáfoljon nyugodtan a Veszprém-Szolnok-Titans-ZP-Békéscsaba-Miskolc-Jászberény-Eger-(van még valaki?), ők is ugyanúgy érdekeltek jövőre a Div I-ben. Az ideit, vagy a tavalyit szeretnék inkább látni lebonyolításként?KoriTE
cápa77
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én ebben a formában viszont nem támogatom ezt a 3 csapatos HFL-t, azért ez szar így!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Véletlenül nem csak a Tigers és a Rebels érdeke az idei lebonyolítás? Mivel ők azok akik nem akarják ezt az ősszel bonyolódó HFL-t.

A tavalyi Div II-esek szerintem a tavalyi modellt pártolnák kivétel nélkül. A tavalyi Div I-esekből is 3 szintén. Tehát az igazi ellenérdekelt számomra ez a két csapat, azzal együtt, hogy őket is meg lehet érteni. Most akkor hozzájuk kellene alkalmazkodni mindenki másnak? Az idei Div I-es, nem playoffos csapatoknak nem érdekük kiütéses vereségeket szenvedni, érdektelen mérkőzéseket játszani.

Tehát mielőtt azon bosszankodunk, hogy a top 3 (nevezzük így) köré szerveződik minden, nem nehéz észrevenni, hogy a nevezett két csapaton kívül a többi "kisebb" csapatnak sem érdeke az idei rendszer.

De cáfoljon nyugodtan a Veszprém-Szolnok-Titans-ZP-Békéscsaba-Miskolc-Jászberény-Eger-(van még valaki?), ők is ugyanúgy érdekeltek jövőre a Div I-ben. Az ideit, vagy a tavalyit szeretnék inkább látni lebonyolításként?KoriTE
Azt elhiszem, hogy a Gorillaznak jó ez a kiírás, mert a Villi miatt csapatként nem lehetnek egy divízióban a Győrrel, de az OSTOBA kölcsönadások miatt a játékosok játszhatnak a DIV1-ben a HFL-ben és akár az Interligában is. Viszont ha már arról prédikálsz, hogy kérdezzük meg a többi csapatott, akkor miért a hátuk mögött szervezkedett a szövetség megint? Miért nem kérdezték meg őket, hogy milyen lebonyolítást szeretnének? Mert azért gondolom az mindenki számára nyilvánvaló, hogy ha ez a két csapat most rábólintott volna, akkor a többi csapat már csak a versenykiírásból értesül az eseményekről és beleszólásuk körülbelül nulla lett volna.
több mint 13 éve
Busy 95 — El Presiden†e
Ez a sport évről évre változik, gondolok itt az erőviszonyokra, valamint az újonnan alakuló régi-új csapatokra, és amíg be nem áll ez a folyamat szerű valami, addig minden évben lesznek olyanok, akik nem oda illenek ahol vannak! Ez van, most ezt kell szeretni!

Én támogatom a HFL,Div I, Div II felállást!

több mint 13 éve
kisember 63
Véletlenül nem csak a Tigers és a Rebels érdeke az idei lebonyolítás? Mivel ők azok akik nem akarják ezt az ősszel bonyolódó HFL-t.

A tavalyi Div II-esek szerintem a tavalyi modellt pártolnák kivétel nélkül. A tavalyi Div I-esekből is 3 szintén. Tehát az igazi ellenérdekelt számomra ez a két csapat, azzal együtt, hogy őket is meg lehet érteni. Most akkor hozzájuk kellene alkalmazkodni mindenki másnak? Az idei Div I-es, nem playoffos csapatoknak nem érdekük kiütéses vereségeket szenvedni, érdektelen mérkőzéseket játszani.

Tehát mielőtt azon bosszankodunk, hogy a top 3 (nevezzük így) köré szerveződik minden, nem nehéz észrevenni, hogy a nevezett két csapaton kívül a többi "kisebb" csapatnak sem érdeke az idei rendszer.

De cáfoljon nyugodtan a Veszprém-Szolnok-Titans-ZP-Békéscsaba-Miskolc-Jászberény-Eger-(van még valaki?), ők is ugyanúgy érdekeltek jövőre a Div I-ben. Az ideit, vagy a tavalyit szeretnék inkább látni lebonyolításként?KoriTE
Még véletlenül sem csak a mi érdekünk, mert mi nem a HFL ellen vagyunk, de ha már az első osztály ellehetetlenítéséről van szó, akkor szerintem pont az átjátszás miatti érdekek tolják őszre a legfelső osztályt.
Csak mellékesen jegyzem meg, hogy ha ez a kiírás marad, akkor a div1-esek megkapják jövőre a Tigers-t, és a Rebels-t is. Így ebben a formában kinek is lesz ez a kiírás olyan jó? Ráadásul azt gondolom, hogy sok kisebb csapat szeretné elkapni a nagy csapatokat, és ezért járnak edzésre hétről hétre. Mi mint játékosok egy másik csapattal kaptunk ki 100-0-ra a Wolves-tól, és elég sokat tanultunk belőle!!!! Szerintem a Div 1-esek maguk döntsék el, hogy ki mernek/akarnak e állni a HFL csapataival. Ha interligára van elég bíró, akkor a HFL-re is lenne tavasszal, max ki kell tolni egy picit a végét.
Az meg, hogy megint 3 divíziót csinálnak, és egy életképes, dinamikus csapatot ilyen helyzetben még tovább lent tartanak, ezzel a 3-ad osztályban is sok nullás meccseket produkálva, szerintem luxus.