NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
rugó tuti nem lennék.ő az egyetlen játékos, aki tudja, h mi függ attól, h utolsó másodpercben berúgja e a labdát v sem.aki pályán nem gondol rá h mekkora a tét, csak nyomja.de a kicker, aki nézi a meccset...hát...
ennek örülök.de remélem jó irányba.
nah elköszönök.holnap meccsünk van vhol osztrákiában...úgy érzem holnap este itt megint szaftos dolgok lesznek;D

jó éjt kispajtásaimTSD81
Neked is jó éjt! 😉
Meg jó meccset!
több mint 13 éve
TSD81 33
Ha nem vagy elégedetlen akkor minek jöttél ide a fórumra? Minek nézed meg hogy miről van szó?Bruce
kedves pajtásom
mindig szólnak, ha épp megy itt a fika, és olvasok, hozzászólok.bicskanyitogatóan fejezem ki azt, h kurvára elegem van az egymásra mutogatásból meg a sok kombinálásból...csak aki csinálja nem veszi észre v én nem is tudom.én szeretek focizni.szeretek jó hangulatban focizni.lehet h neked nem tetszik amit írtam, de ha felfogod végre, akkor meglátod benne, h én előre haladok, és nem köpködök.
am milyen poszton játszol?kicker???nah nem azért...csak nekik van sok idejük ilyen összeesküvéselméleteket gyártani a pálya szélén(nem bántani akarom a rúgókat, de lássuk be...sok időt töltenek a pálya szélén...)TSD81
Nem vagyok kicker! De ha az is lennék akkor sem jelentene semmit!
És hidd el én is haladok! igaz közben köpök egy kettőt, de haladok 😉Bruce
rugó tuti nem lennék.ő az egyetlen játékos, aki tudja, h mi függ attól, h utolsó másodpercben berúgja e a labdát v sem.aki pályán nem gondol rá h mekkora a tét, csak nyomja.de a kicker, aki nézi a meccset...hát...
ennek örülök.de remélem jó irányba.
nah elköszönök.holnap meccsünk van vhol osztrákiában...úgy érzem holnap este itt megint szaftos dolgok lesznek;D

jó éjt kispajtásaim
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ha nem vagy elégedetlen akkor minek jöttél ide a fórumra? Minek nézed meg hogy miről van szó?Bruce
na ezt csak én nem értem? ha magyarországi amerikaifoci a téma, akkor csak elégedetlennek lehet lenni? magyarázd már el kérlek 😀
amúgy meg lehet, hogy most lenne elég a szájkaratébőlbpcj97
Nem csak az lehet, ha régóta olvasod ezt a topicot és még az nfl.hu-s fórumon is olvastál, akkor azért láthattad hogy nem csak elégedetlenség volt az én részemről. Sok mindent aminek örülök, azt is leírom, és sajnos azt is ami nem tetszik! Azt hogy ami nekem tetszik azt nem kommentálja senki az egy dolog, és az meg egy másik dolog, hogy ami nem tetszik abból van téma!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ez a topic jobb,mint a Jóban Rosszban 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ha nem vagy elégedetlen akkor minek jöttél ide a fórumra? Minek nézed meg hogy miről van szó?Bruce
kedves pajtásom
mindig szólnak, ha épp megy itt a fika, és olvasok, hozzászólok.bicskanyitogatóan fejezem ki azt, h kurvára elegem van az egymásra mutogatásból meg a sok kombinálásból...csak aki csinálja nem veszi észre v én nem is tudom.én szeretek focizni.szeretek jó hangulatban focizni.lehet h neked nem tetszik amit írtam, de ha felfogod végre, akkor meglátod benne, h én előre haladok, és nem köpködök.
am milyen poszton játszol?kicker???nah nem azért...csak nekik van sok idejük ilyen összeesküvéselméleteket gyártani a pálya szélén(nem bántani akarom a rúgókat, de lássuk be...sok időt töltenek a pálya szélén...)TSD81
Nem vagyok kicker! De ha az is lennék akkor sem jelentene semmit!
És hidd el én is haladok! igaz közben köpök egy kettőt, de haladok 😉
több mint 13 éve
tudu28 152
a tippjátékhoz nyilván elengedhetetlen h látogasd és ha már erre jársz akkor azért elégedetlenkedsz 1 kicsit h ne unatkozzunk. Én köszitudu28
Azért az rendes tőled, hogy megköszönöd hogy csinálom a tippjátékot, amiben te is játszol! 😊
Ezt azért nem vártam! De jólesik! 😉Bruce
nem a tippjátékon volt a hangsúly de bevallom szépen elterelted

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
a tippjátékhoz nyilván elengedhetetlen h látogasd és ha már erre jársz akkor azért elégedetlenkedsz 1 kicsit h ne unatkozzunk. Én köszitudu28
Azért az rendes tőled, hogy megköszönöd hogy csinálom a tippjátékot, amiben te is játszol! 😊
Ezt azért nem vártam! De jólesik! 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha nem vagy elégedetlen akkor minek jöttél ide a fórumra? Minek nézed meg hogy miről van szó?Bruce
na ezt csak én nem értem? ha magyarországi amerikaifoci a téma, akkor csak elégedetlennek lehet lenni? magyarázd már el kérlek 😀
amúgy meg lehet, hogy most lenne elég a szájkaratéből
több mint 13 éve
tudu28 152
A Raiders miatt járok erre a fórumra, illetve én csinálom a tippjátékot is, a veszekedés meg abból van, hogy jönnek és beszólogatnak és én meg nem hagyom magam! 😊Bruce
a Raiders miatt érdemes a magyarországi amerikai topic-ba járnitudu28
Olvasni tudsz-e?

Raiders miatt járok erre a fórumra!!! Fórumot írtam, nem topicot!
Csinálom a tippjátékot, ahhoz elengedhetetlen hogy tudjam milyen mérkőzések vannak és milyen változások, azt pedig itt szerzem meg elsőkézből! Ezért ne haragudj, de belépek ide is és nem kérem ki a véleményedet! Köszi 😉Bruce
a tippjátékhoz nyilván elengedhetetlen h látogasd és ha már erre jársz akkor azért elégedetlenkedsz 1 kicsit h ne unatkozzunk. Én köszi

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
TSD81 33
Ha nem vagy elégedetlen akkor minek jöttél ide a fórumra? Minek nézed meg hogy miről van szó?Bruce
kedves pajtásom
mindig szólnak, ha épp megy itt a fika, és olvasok, hozzászólok.bicskanyitogatóan fejezem ki azt, h kurvára elegem van az egymásra mutogatásból meg a sok kombinálásból...csak aki csinálja nem veszi észre v én nem is tudom.én szeretek focizni.szeretek jó hangulatban focizni.lehet h neked nem tetszik amit írtam, de ha felfogod végre, akkor meglátod benne, h én előre haladok, és nem köpködök.
am milyen poszton játszol?kicker???nah nem azért...csak nekik van sok idejük ilyen összeesküvéselméleteket gyártani a pálya szélén(nem bántani akarom a rúgókat, de lássuk be...sok időt töltenek a pálya szélén...)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
"És mivel mindenki azt gondol amit akar, így fölösleges is itt belemenni akármibe is! Úgyis mindenki a saját igazát fogja fújni örökké!"
Itt írtad le hogy miért is felesleges a fórumozás véleményed szerint. Valamint azt is leírod itt, hogy veszekedni jársz erre a fórumra.Davzone
A Raiders miatt járok erre a fórumra, illetve én csinálom a tippjátékot is, a veszekedés meg abból van, hogy jönnek és beszólogatnak és én meg nem hagyom magam! 😊Bruce
a Raiders miatt érdemes a magyarországi amerikai topic-ba járnitudu28
Olvasni tudsz-e?

Raiders miatt járok erre a fórumra!!! Fórumot írtam, nem topicot!
Csinálom a tippjátékot, ahhoz elengedhetetlen hogy tudjam milyen mérkőzések vannak és milyen változások, azt pedig itt szerzem meg elsőkézből! Ezért ne haragudj, de belépek ide is és nem kérem ki a véleményedet! Köszi 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ha nem vagy elégedetlen akkor minek jöttél ide a fórumra? Minek nézed meg hogy miről van szó?
több mint 13 éve
tudu28 152
"És mivel mindenki azt gondol amit akar, így fölösleges is itt belemenni akármibe is! Úgyis mindenki a saját igazát fogja fújni örökké!"
Itt írtad le hogy miért is felesleges a fórumozás véleményed szerint. Valamint azt is leírod itt, hogy veszekedni jársz erre a fórumra.Davzone
A Raiders miatt járok erre a fórumra, illetve én csinálom a tippjátékot is, a veszekedés meg abból van, hogy jönnek és beszólogatnak és én meg nem hagyom magam! 😊Bruce
a Raiders miatt érdemes a magyarországi amerikaifoci topic-ba járni

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
TSD81 33
nem az vagyok.csak nekem konkrétan már elegem van abból kurvára, h mikor elmegyünk egy efaf döntőt játszani olaszokhoz, akkor az olasz...kurvára idegen sráccal meccs után el tudok dumálni a meccsről meg úgy minden...itthon meg csak a fika meg a fika meg a fika megy.a kifogások etc etc etc...én azokat a meccseket szeretem, amikor a hangulat is jó a pályán , és nem a kurvaanyázás megy.persze ezzel lehet h csak én vagyok így, mert mi wr ek ilyen vidám srácok vagyunk.TSD81
Hát ha ezzel a stílusoddal el tudsz jól beszélgetni az olaszokkal, akkor menjél olaszországba! 😉
Lehet hogy olaszul vagy angolul jobban fejezed ki magad, de itt elég bicskanyitogató a stílusod! Majd ha úgy írsz nekem hogy kiváltod a tiszteletemet, akkor én is úgy fogok neked írni! És elbeszélgethetünk normális hangnemben! Capishe?Bruce
nézem nézem...de te vagy aki elégedetlen nem én pajtásom;D
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
"És mivel mindenki azt gondol amit akar, így fölösleges is itt belemenni akármibe is! Úgyis mindenki a saját igazát fogja fújni örökké!"
Itt írtad le hogy miért is felesleges a fórumozás véleményed szerint. Valamint azt is leírod itt, hogy veszekedni jársz erre a fórumra.Davzone
A Raiders miatt járok erre a fórumra, illetve én csinálom a tippjátékot is, a veszekedés meg abból van, hogy jönnek és beszólogatnak és én meg nem hagyom magam! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
nem az vagyok.csak nekem konkrétan már elegem van abból kurvára, h mikor elmegyünk egy efaf döntőt játszani olaszokhoz, akkor az olasz...kurvára idegen sráccal meccs után el tudok dumálni a meccsről meg úgy minden...itthon meg csak a fika meg a fika meg a fika megy.a kifogások etc etc etc...én azokat a meccseket szeretem, amikor a hangulat is jó a pályán , és nem a kurvaanyázás megy.persze ezzel lehet h csak én vagyok így, mert mi wr ek ilyen vidám srácok vagyunk.TSD81
Hát ha ezzel a stílusoddal el tudsz jól beszélgetni az olaszokkal, akkor menjél olaszországba! 😉
Lehet hogy olaszul vagy angolul jobban fejezed ki magad, de itt elég bicskanyitogató a stílusod! Majd ha úgy írsz nekem hogy kiváltod a tiszteletemet, akkor én is úgy fogok neked írni! És elbeszélgethetünk normális hangnemben! Capishe?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tudu, neked meg minden jó! Örülj neki! Én csak azt szeretném ha nem ilyen kis hülyeségek miatt kellene egy egész bajnokság rendszerét átszervezni!

TSD81 nem vagyok a pajtásod! Egyébként láttam egy két Cápás sisakot a Rebels elleni meccsen, de biztos akkor csak kölcsönadták a sisakot! Na mindegy látom megint le vagyok hurrogva, de ez azt jelenti hogy beletapintottam valamibe újfent! 😉Bruce
Azért láthattál kék sisakokat a pályán Dunaújváros ellen, mert dunaújvárosiak viszont játszottak sharksban az efaf kupában, és efaf kupameccsen, át kellett fújniuk a sisakjaikat.Davzone
Jó ez mivel nem volt kikommunikálva eddig, így ezt nem tudtam, szóval így nem kell csodálkozni sem, hogy azt gondolom amit gondolok!

És mivel mindenki azt gondol amit akar, így fölösleges is itt belemenni akármibe is! Úgyis mindenki a saját igazát fogja fújni örökké!

Nekem az az egy véleményem van, amit tartok is, hogy egy csapat egy edző! Egy edző egy csapat! Ennyi kész!

VT te meg ilyen néven, nem írtál a fórumunkra semmit!Bruce
"És mivel mindenki azt gondol amit akar, így fölösleges is itt belemenni akármibe is! Úgyis mindenki a saját igazát fogja fújni örökké!"
Itt írtad le hogy miért is felesleges a fórumozás véleményed szerint. Valamint azt is leírod itt, hogy veszekedni jársz erre a fórumra.
több mint 13 éve
TSD81 33
Tudu, neked meg minden jó! Örülj neki! Én csak azt szeretném ha nem ilyen kis hülyeségek miatt kellene egy egész bajnokság rendszerét átszervezni!

TSD81 nem vagyok a pajtásod! Egyébként láttam egy két Cápás sisakot a Rebels elleni meccsen, de biztos akkor csak kölcsönadták a sisakot! Na mindegy látom megint le vagyok hurrogva, de ez azt jelenti hogy beletapintottam valamibe újfent! 😉Bruce
nah látod!ez itt a baj!h itt mindenki mindenki ellensége...mint az oviban v mi???ez húzza vissza a focit..ez az állandó egymásra köpködés.nem tapintottál bele semmibe nagykirály.nem osztani kell az észt, hanem edzeni, és játszani.
amúgy igen.akartunk páran játszani a dunaújvárosban, csak a többi csapat hurrogott h neeeeee mert mi cukorból vagyunk és elolvaduuuuuuuuuuuuuunk...amúgy meg ne mond el senkinek PAJTÁSOM, de akik játszottak nálunk gorillák, le kellett festeniük a sisakukat kékre.de pszt.ez titok, mert ha kiderül, akkor megy majd itt a szájkarate...bijácsTSD81
Úgy látom te vagy itt a jó kis megmondógyerek! Hajrá csináld csak! Jól áll! :SBruce
nem az vagyok.csak nekem konkrétan már elegem van abból kurvára, h mikor elmegyünk egy efaf döntőt játszani olaszokhoz, akkor az olasz...kurvára idegen sráccal meccs után el tudok dumálni a meccsről meg úgy minden...itthon meg csak a fika meg a fika meg a fika megy.a kifogások etc etc etc...én azokat a meccseket szeretem, amikor a hangulat is jó a pályán , és nem a kurvaanyázás megy.persze ezzel lehet h csak én vagyok így, mert mi wr ek ilyen vidám srácok vagyunk.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Tudu, neked meg minden jó! Örülj neki! Én csak azt szeretném ha nem ilyen kis hülyeségek miatt kellene egy egész bajnokság rendszerét átszervezni!

TSD81 nem vagyok a pajtásod! Egyébként láttam egy két Cápás sisakot a Rebels elleni meccsen, de biztos akkor csak kölcsönadták a sisakot! Na mindegy látom megint le vagyok hurrogva, de ez azt jelenti hogy beletapintottam valamibe újfent! 😉Bruce
nah látod!ez itt a baj!h itt mindenki mindenki ellensége...mint az oviban v mi???ez húzza vissza a focit..ez az állandó egymásra köpködés.nem tapintottál bele semmibe nagykirály.nem osztani kell az észt, hanem edzeni, és játszani.
amúgy igen.akartunk páran játszani a dunaújvárosban, csak a többi csapat hurrogott h neeeeee mert mi cukorból vagyunk és elolvaduuuuuuuuuuuuuunk...amúgy meg ne mond el senkinek PAJTÁSOM, de akik játszottak nálunk gorillák, le kellett festeniük a sisakukat kékre.de pszt.ez titok, mert ha kiderül, akkor megy majd itt a szájkarate...bijácsTSD81
Úgy látom te vagy itt a jó kis megmondógyerek! Hajrá csináld csak! Jól áll! :S
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Tudu, neked meg minden jó! Örülj neki! Én csak azt szeretném ha nem ilyen kis hülyeségek miatt kellene egy egész bajnokság rendszerét átszervezni!

TSD81 nem vagyok a pajtásod! Egyébként láttam egy két Cápás sisakot a Rebels elleni meccsen, de biztos akkor csak kölcsönadták a sisakot! Na mindegy látom megint le vagyok hurrogva, de ez azt jelenti hogy beletapintottam valamibe újfent! 😉Bruce
Azért láthattál kék sisakokat a pályán Dunaújváros ellen, mert dunaújvárosiak viszont játszottak sharksban az efaf kupában, és efaf kupameccsen, át kellett fújniuk a sisakjaikat.Davzone
Jó ez mivel nem volt kikommunikálva eddig, így ezt nem tudtam, szóval így nem kell csodálkozni sem, hogy azt gondolom amit gondolok!

És mivel mindenki azt gondol amit akar, így fölösleges is itt belemenni akármibe is! Úgyis mindenki a saját igazát fogja fújni örökké!

Nekem az az egy véleményem van, amit tartok is, hogy egy csapat egy edző! Egy edző egy csapat! Ennyi kész!

VT te meg ilyen néven, nem írtál a fórumunkra semmit!
több mint 13 éve
TSD81 33
Tudu, neked meg minden jó! Örülj neki! Én csak azt szeretném ha nem ilyen kis hülyeségek miatt kellene egy egész bajnokság rendszerét átszervezni!

TSD81 nem vagyok a pajtásod! Egyébként láttam egy két Cápás sisakot a Rebels elleni meccsen, de biztos akkor csak kölcsönadták a sisakot! Na mindegy látom megint le vagyok hurrogva, de ez azt jelenti hogy beletapintottam valamibe újfent! 😉Bruce
nah látod!ez itt a baj!h itt mindenki mindenki ellensége...mint az oviban v mi???ez húzza vissza a focit..ez az állandó egymásra köpködés.nem tapintottál bele semmibe nagykirály.nem osztani kell az észt, hanem edzeni, és játszani.
amúgy igen.akartunk páran játszani a dunaújvárosban, csak a többi csapat hurrogott h neeeeee mert mi cukorból vagyunk és elolvaduuuuuuuuuuuuuunk...amúgy meg ne mond el senkinek PAJTÁSOM, de akik játszottak nálunk gorillák, le kellett festeniük a sisakukat kékre.de pszt.ez titok, mert ha kiderül, akkor megy majd itt a szájkarate...bijács
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én ezúton elnézést kérek a jelen lévő jászberényiektől, hogy mertem írni a fórumukra, elfelejtettem, hogy itt ők mutatják meg az ebadta, bitang hazug népnek, hogy ki az úr a kárpát vidéken.

Még egyszer bocsánat mindenkitől, most megyek kukoricán térdelni.VT
Látom tetszik a szlogen! Hogy ezzel tudsz visszavágni 😀
több mint 13 éve
VT 123
Én ezúton elnézést kérek a jelen lévő jászberényiektől, hogy mertem írni a fórumukra, elfelejtettem, hogy itt ők mutatják meg az ebadta, bitang hazug népnek, hogy ki az úr a kárpát vidéken.

Még egyszer bocsánat mindenkitől, most megyek kukoricán térdelni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tudu, neked meg minden jó! Örülj neki! Én csak azt szeretném ha nem ilyen kis hülyeségek miatt kellene egy egész bajnokság rendszerét átszervezni!

TSD81 nem vagyok a pajtásod! Egyébként láttam egy két Cápás sisakot a Rebels elleni meccsen, de biztos akkor csak kölcsönadták a sisakot! Na mindegy látom megint le vagyok hurrogva, de ez azt jelenti hogy beletapintottam valamibe újfent! 😉Bruce
Azért láthattál kék sisakokat a pályán Dunaújváros ellen, mert dunaújvárosiak viszont játszottak sharksban az efaf kupában, és efaf kupameccsen, át kellett fújniuk a sisakjaikat.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Tudu, neked meg minden jó! Örülj neki! Én csak azt szeretném ha nem ilyen kis hülyeségek miatt kellene egy egész bajnokság rendszerét átszervezni!

TSD81 nem vagyok a pajtásod! Egyébként láttam egy két Cápás sisakot a Rebels elleni meccsen, de biztos akkor csak kölcsönadták a sisakot! Na mindegy látom megint le vagyok hurrogva, de ez azt jelenti hogy beletapintottam valamibe újfent! 😉