NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
ha nem fröcskölődő, kötözködő hozzászólás érkezik, akkor meghal a fórum 😊

Tigrismintás házimacskák, kiket csúnyán elvertek a döntőben a pozitív A minta ellenére is, hogyan tudok hozzájutni az elődöntő videójához?

meglássuk, így kapok-e választBálint #15
Én nem tudom honnan fogsz kapni 😀
Majd megkérdem edzőbát ha addig nem ír neked

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Mohi24 99
Gratulálok az eaglesnek a hétvégi meccshez, nagyot játszottak. Így kell akarni, meg dolgozni.

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
ha nem fröcskölődő, kötözködő hozzászólás érkezik, akkor meghal a fórum 😊

Tigrismintás házimacskák, kiket csúnyán elvertek a döntőben a pozitív A minta ellenére is, hogyan tudok hozzájutni az elődöntő videójához?

meglássuk, így kapok-e választBálint #15
Szerintem így előbb kapsz valami jóféle nemi betegséget mint videót 😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hazudni azért mégse fogok 😊 de nem is az elődöntőt fújták el, hanem 2 éve a döntőt 😀 ezt kizárólagosan mi méltóztattunk elveszíteni 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ha nem fröcskölődő, kötözködő hozzászólás érkezik, akkor meghal a fórum 😊

Tigrismintás házimacskák, kiket csúnyán elvertek a döntőben a pozitív A minta ellenére is, hogyan tudok hozzájutni az elődöntő videójához?

meglássuk, így kapok-e választBálint #15
még idefért volna valami megjegyzés arról, hogy elfújták az elődöntőt 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha nem fröcskölődő, kötözködő hozzászólás érkezik, akkor meghal a fórum 😊

Tigrismintás házimacskák, kiket csúnyán elvertek a döntőben a pozitív A minta ellenére is, hogyan tudok hozzájutni az elődöntő videójához?

meglássuk, így kapok-e választ
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nyíregyi játékosok:

hogyan tudnék (pl. ftp) hozzájutni a NyT - BPC elődöntő meccsvideójához?


B
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A tippjátékot nem tudom, hogy folytatjuk e jövőre, mert kellene valami program hozzá ami leegyszerűsíti a dolgokat, meg ki kéne dolgozni valami pontosabb szabályrendszert, ami jobban rámegy arra hogy telitalálatos valaki! Bár így végig izgalmas volt a tippjáték

Ötletelhetnénk majd erről is alkalomadtán!Bruce
Én segítek létrehozni egy ilyet, ha gondolod alkalom adtán megbeszélhetjükSzentiRebel_#18
Van egy excel file, ami kiszámol mindent automatice! Meg megtudom oldani azt is, hogy automatikusan kihozza a végeredményt is, nem is ezzel van a gond, hanem azzal, de ugye ennek meg nincs megoldása, hogy az adatokat kézzel kell bevinni és így már a hibázási lehetőség is fennáll! (Bár úgy gondolom nem hibáztam, de ugye a többszöri átnézés miatt van ez csak, ami sok idő, illetve a végén már kevesen voltunk nagyon, így nem is igen érdekelt hogy azon gondolkozzak hogy gyorsabb legyen az adatbevitel! 😊 )

Amúgy köszönöm a segítséget, ha valamire szükség lesz, majd igénybe veszlek 😀
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
A tippjátékot nem tudom, hogy folytatjuk e jövőre, mert kellene valami program hozzá ami leegyszerűsíti a dolgokat, meg ki kéne dolgozni valami pontosabb szabályrendszert, ami jobban rámegy arra hogy telitalálatos valaki! Bár így végig izgalmas volt a tippjáték

Ötletelhetnénk majd erről is alkalomadtán!Bruce
Én segítek létrehozni egy ilyet, ha gondolod alkalom adtán megbeszélhetjük

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A tippjátékot nem tudom, hogy folytatjuk e jövőre, mert kellene valami program hozzá ami leegyszerűsíti a dolgokat, meg ki kéne dolgozni valami pontosabb szabályrendszert, ami jobban rámegy arra hogy telitalálatos valaki! Bár így végig izgalmas volt a tippjáték

Ötletelhetnénk majd erről is alkalomadtán!
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Dehogy lesz!

Akkor lesz ha már senki nincs előtte és ő tigrisbukfenccel ugrik be az endzoneba!
Ha fölöslegesen ünnepelteti magát a játékos, akkor lesz eltörölve a TD, ha így tud bejutni, ahogy te írtad, akkor természetesen nem!

Egyébként érdekelne hogy ha elveszik a TD-t akkor a büntetést honnan mérik ki! Meg mennyi a büntetés mértéke?Bruce
Ezt a szabályt nem is értem. Szerzel egy TD-t, de ne örülj, mert a másik csapatnak ez rossz és így sportszerűtlen vagy. És még a TD-t is elveszik. De valakit sípszó után megütsz, lehet belesérül és kapsz 15 yardot. Azért óriási különbség van a 2 "szabálytalanság" között és annak büntetése között.

A fenti példával csak érzékeltetni akartam a különbséget, mielőtt valaki beleköt. 😊Farky
Engedjétek meg, hogy ezekre a kérdésekre akkor térjünk vissza, amikor pontosan ismerünk minden apró részletet és amikor nálunk is bevezetésre kerül!
Pontosan nincs meg, hogy az NCAA-ben mikor vezetik/vezették/fogják bevezetni, mert ott áttértek a "kétévente módosítunk" módzserre és most kicsit kesze-kusza a helyzet - és ugye mi azokat csak egy évvel később vesszük át...
Azt mindenkinek megígérjük, hogy a szezon előtt (ahogy eddig is) mindenki értesítve lesz, külön ki lesznek téve a szabálymódosítások is a Szabálykönyv új verziója mellett!

Addig jó meccsnézést mindenkinek! :/
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Így van, de van ott is tippjáték csevegő, de mivel ide tartozik jobban, akkor ide is beteszem, hogy a 2010-es magyar bajnokság tippjátékának végeredménye:

1. SzentiRebel_#18
2. Bluemountain
3. KoriTE

Grat mindenkinek és főként a győzteseknek! 😉Bruce
Nagyon szépen köszönjük a játékot, reméljük jövőre is lesz😊SzentiRebel_#18
Gratula Szentinek meg Bluemountainnak is. Meg köszi a játékot Bruce!


több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Így van, de van ott is tippjáték csevegő, de mivel ide tartozik jobban, akkor ide is beteszem, hogy a 2010-es magyar bajnokság tippjátékának végeredménye:

1. SzentiRebel_#18
2. Bluemountain
3. KoriTE

Grat mindenkinek és főként a győzteseknek! 😉Bruce
Nagyon szépen köszönjük a játékot, reméljük jövőre is lesz😊

több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Dehogy lesz!

Akkor lesz ha már senki nincs előtte és ő tigrisbukfenccel ugrik be az endzoneba!
Ha fölöslegesen ünnepelteti magát a játékos, akkor lesz eltörölve a TD, ha így tud bejutni, ahogy te írtad, akkor természetesen nem!

Egyébként érdekelne hogy ha elveszik a TD-t akkor a büntetést honnan mérik ki! Meg mennyi a büntetés mértéke?Bruce
Ezt a szabályt nem is értem. Szerzel egy TD-t, de ne örülj, mert a másik csapatnak ez rossz és így sportszerűtlen vagy. És még a TD-t is elveszik. De valakit sípszó után megütsz, lehet belesérül és kapsz 15 yardot. Azért óriási különbség van a 2 "szabálytalanság" között és annak büntetése között.

A fenti példával csak érzékeltetni akartam a különbséget, mielőtt valaki beleköt. 😊Farky
Sajnos ez a szabály ezzel kell együtt élni, én sem értek vele egyet, mert a "gólöröm az néha belülről jön, nem mindig szándékos, vannak kiélezett meccsek, és valami szép play után TD-t viszel és örülsz neki, ÖRÜLSZ neki ismétlem, nem erő demonstrációt csinálsz, vagy alázod az ellenfelet, csak beugrasz az célterületre.

De amíg az NCAA szabályokat alkalmazzuk ez így marad valószínűleg.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Dehogy lesz!

Akkor lesz ha már senki nincs előtte és ő tigrisbukfenccel ugrik be az endzoneba!
Ha fölöslegesen ünnepelteti magát a játékos, akkor lesz eltörölve a TD, ha így tud bejutni, ahogy te írtad, akkor természetesen nem!

Egyébként érdekelne hogy ha elveszik a TD-t akkor a büntetést honnan mérik ki! Meg mennyi a büntetés mértéke?Bruce
Ezt a szabályt nem is értem. Szerzel egy TD-t, de ne örülj, mert a másik csapatnak ez rossz és így sportszerűtlen vagy. És még a TD-t is elveszik. De valakit sípszó után megütsz, lehet belesérül és kapsz 15 yardot. Azért óriási különbség van a 2 "szabálytalanság" között és annak büntetése között.

A fenti példával csak érzékeltetni akartam a különbséget, mielőtt valaki beleköt. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Így van, de van ott is tippjáték csevegő, de mivel ide tartozik jobban, akkor ide is beteszem, hogy a 2010-es magyar bajnokság tippjátékának végeredménye:

1. SzentiRebel_#18
2. Bluemountain
3. KoriTE

Grat mindenkinek és főként a győzteseknek! 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mivel ott már nem lehet kommenteli...

Gratula szintén a tippjátékosoknak / Kori, azért csak visszaküzdöttem magam 😉 / és köszi Bruce-nak a munkát.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Dehogy lesz!

Akkor lesz ha már senki nincs előtte és ő tigrisbukfenccel ugrik be az endzoneba!
Ha fölöslegesen ünnepelteti magát a játékos, akkor lesz eltörölve a TD, ha így tud bejutni, ahogy te írtad, akkor természetesen nem!

Egyébként érdekelne hogy ha elveszik a TD-t akkor a büntetést honnan mérik ki! Meg mennyi a büntetés mértéke?
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Köszönöm a választ! Igazából egyet is értek ezzel, meg nem is, h ez sportszerűtlen. De az jó, h ebben (is) következetesség lesz.

Sziasztok!
egymás között megbeszéltük a dolgainkat és azt kell mondjam, hogy a mai volt a helyes ítélet és a nagydöntőn hibáztam/hibáztunk - ezért utólag is elnézést kérünk.
A jövőben pedig igyekszünk következetesen eljárni ezügyben is!
Jó éjt!VIZILÓ
nitro
Sajnos szó szerint van leírva a szabálykönyben, nem mi találjuk ki...

Előrevetítve pedig egy kicsit a jövőt: előbb-utóbb ezek a jellegű szabálytalanságok élő-labda szabálytalanságként lesznek büntetve, ami miatt a TD-t is törölni kell, ha még a pálya területén kezd el az ünnepelni a játékos....
És ezt KINT találták ki, hogy kis önfegyelemre neveljék a fiatal játékosokat. Ez persze nem csoda, ha megnézzük mi a trend az NFL-ben.... 😛

Természetesen erről a módosításról mindenki időben (értsd: bőven a szezon előtt) értesítve lesz, amint átkerül Európába a szabályozás!VIZILÓ
Akkor is törölve lesz ha ezt a tigrisbukfencet azért csinálja meg a játékos hogy így ugorja át a védőt és landoljon az endzone-ban???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Beszarás, hogy 2 napig nem nézem a fórumot és órákig lehet olvasni a hozzászólásokat... gyorsabban telik a meló...
Rájöttem, hogy Bruce itt próbálja meg lelkileg megtörni a csapatokat... 😊 Jól nyomod apa...
A Rebels-nek köszi a meccset. Láttam videó is készült. Abból szabad 1 másolatot kapni??? 😊

JW#7Bor
PM ment!

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Beszarás, hogy 2 napig nem nézem a fórumot és órákig lehet olvasni a hozzászólásokat... gyorsabban telik a meló...Bor
+ nfl.comon hétvégi összefoglalók, videók nézése, és meg is van a hétfő nagy része.

több mint 13 éve
Bor 8
Beszarás, hogy 2 napig nem nézem a fórumot és órákig lehet olvasni a hozzászólásokat... gyorsabban telik a meló...
Rájöttem, hogy Bruce itt próbálja meg lelkileg megtörni a csapatokat... 😊 Jól nyomod apa...
A Rebels-nek köszi a meccset. Láttam videó is készült. Abból szabad 1 másolatot kapni??? 😊

JW#7
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Előrevetítve pedig egy kicsit a jövőt: előbb-utóbb ezek a jellegű szabálytalanságok élő-labda szabálytalanságként lesznek büntetve, ami miatt a TD-t is törölni kell, ha még a pálya területén kezd el az ünnepelni a játékos....
És ezt KINT találták ki, hogy kis önfegyelemre neveljék a fiatal játékosokat. Ez persze nem csoda, ha megnézzük mi a trend az NFL-ben.... 😛

Természetesen erről a módosításról mindenki időben (értsd: bőven a szezon előtt) értesítve lesz, amint átkerül Európába a szabályozás!VIZILÓ
na, ez pozitív, unsportsmanlike conductra meg az unnecessary roughnessre nagyon oda kell figyelni.. remélem egyértelmű és következetes szabályváltozás lesz a vége 😊

több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Köszönöm a választ! Igazából egyet is értek ezzel, meg nem is, h ez sportszerűtlen. De az jó, h ebben (is) következetesség lesz.

Nagyon jó meccs volt a BpCj - Fj. Sajnálhatja aki kihagyta. Gratula mindkét csapatnak. Ez tényleg bajnoki döntőhöz méltó meccs volt.

Viszont egy kérdés a sproikhoz: Miért büntetés ugyan az a junioroknál és miért nem az nagyoknál? Itt egy sportszerűtlen viselkedésre gondolok. Konkrétabban: Nagyon sok yardos TD után tigrisbukfenccel való érkezés az endzone-ba. Ez a mai meccsen zászlót kapott, míg a BPW- NyT meccsen nem. Ez hogy van akkor?nitro
Sziasztok!
egymás között megbeszéltük a dolgainkat és azt kell mondjam, hogy a mai volt a helyes ítélet és a nagydöntőn hibáztam/hibáztunk - ezért utólag is elnézést kérünk.
A jövőben pedig igyekszünk következetesen eljárni ezügyben is!
Jó éjt!VIZILÓ
nitro
Sajnos szó szerint van leírva a szabálykönyben, nem mi találjuk ki...

Előrevetítve pedig egy kicsit a jövőt: előbb-utóbb ezek a jellegű szabálytalanságok élő-labda szabálytalanságként lesznek büntetve, ami miatt a TD-t is törölni kell, ha még a pálya területén kezd el az ünnepelni a játékos....
És ezt KINT találták ki, hogy kis önfegyelemre neveljék a fiatal játékosokat. Ez persze nem csoda, ha megnézzük mi a trend az NFL-ben.... 😛

Természetesen erről a módosításról mindenki időben (értsd: bőven a szezon előtt) értesítve lesz, amint átkerül Európába a szabályozás!
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Köszönet minden csapatnak, izgalmas meccsek voltak.
Felhívnám a figyelmet a döntőre!
2010.11.27 Kickoff:13:00 Zánka
A belépés ingyenes!
AH Gladiators - Haladás Crushers


Egyben egy kis betekintés az Akadémia helyszínére is😊
Meccs plakát hamarosan.

Megragadnám az alkalmat, hogy nyilvánosan is kifejezem az Eagles vezetősége nevében, hogy nagyon büszkék vagyunk a csapatunkra a helytállásért és a küzdeni akarásukért.
Nagyon köszönöm minden játékosnak!

A résztvevő csapatoknak is, hiszen a kupát jellemző, minden héten háború, igen szoros volt és remélem jövőre is találkozunk és csatlakoznak hozzánk többen is.

Gratulálok minden résztvevőnek!

Találkozzunk Zánkán és 27.-én este bulizzon együtt minden csapat, hiszen ez egy szép sport és szóljon is erről!
Lehet szállást foglalni:
www.zanka.hu
Hivatkozzatok az AFA Kupára.

Részletek hamarosan....