NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
én írtam, hogy több ellenőrzés lesz
és tényleg több lesz
megsúgták

A másik dolog meg, hogy valaki azt írta, hogy emiatt a kvázi botrány miatt több ellenőrzés lesz. Én úgy tudom hogy igen drága egy ilyen vizsgálat, ezért nagyon szűkös számút hajtanak végre egy évben, szóval nem hiszem hogy jövőre több lesz, abban viszont szinte biztos vagyok, hogy lesz jövőre is.


több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ami viszont tuti, hogy őket nem érdekli miért van benned az anyag!!!!!kisember
Így van, onnantól meg 'lehet magyarázkodni'.

több mint 13 éve
kisember 63
"Szerintem az nem szennyezett, hanem arra akarnak utalni, hogy a mák morfint, illetve morfinhoz hasonló alkaloidákat tartalmaz, ezeknek a lebontási termékét mutatja ki a teszt."

Morfint tartalmazó részeivel szennyezett. Talán így fogalmaztak.
több mint 13 éve
kisember 63
Mákos süti (nem tévedés, mert bevizsgálták, és a magyar étkezési mákok nagy része szennyezett) 3 nappal meccs előtt nem ajánlott!!!!
STB...........kisember
apró javítás: Szerintem az nem szennyezett, hanem arra akarnak utalni, hogy a mák morfint, illetve morfinhoz hasonló alkaloidákat tartalmaz, ezeknek a lebontási termékét mutatja ki a teszt. Ha jól tudom a tisztulás 1-2 nap, az ürülés mértéke a fogyasztott mennyiségtől és az ember metabolizmusától függ. Suliban egy tantárgy keretén belül tanultunk toxikológiát, a tanár saját magán végezte el a tesztet mákos guba és bejgli után, pozitív lett, pedig nem tolja magát morfinnal 😊JSanyo
Elvileg a mákban (amit étkezésre árusítanak, nem lehetne, egyébként a máknak az a része, amit eszünk nem is tartalmaz úgy tudom, csak más részeinek beledarálása a gond azt hiszem) nem lehetne, amit étkezési célokra árusítanak, kimutatható mennyiségben.
Ezt mondták a konferencián, bár ott nem igen volt idő belemenni ilyen mélységekbe.
Ami viszont tuti, hogy őket nem érdekli miért van benned az anyag!!!!!
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mákos süti (nem tévedés, mert bevizsgálták, és a magyar étkezési mákok nagy része szennyezett) 3 nappal meccs előtt nem ajánlott!!!!
STB...........kisember
apró javítás: Szerintem az nem szennyezett, hanem arra akarnak utalni, hogy a mák morfint, illetve morfinhoz hasonló alkaloidákat tartalmaz, ezeknek a lebontási termékét mutatja ki a teszt. Ha jól tudom a tisztulás 1-2 nap(megnéztem, 90% 1 nap alatt), az ürülés mértéke a fogyasztott mennyiségtől és az ember metabolizmusától függ. Suliban egy tantárgy keretén belül tanultunk toxikológiát, a tanár saját magán végezte el a tesztet mákos guba és bejgli után, pozitív lett, pedig nem tolja magát morfinnal 😊
(legalábbis remélem 😀)
Amúgy a füves cigi hatóanyagait meg pont a sör segít eltüntetni, az egy hónapból lehet 2-3 hét is akár, de ebben nem vagyok biztos. Mondjuk számomra a droghasználat a sportemberséggel nem összeegyeztethető tevékenység.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az már a vezetés felelőssége, hogy alulinformált-e valaki, avagy sem. Ez is a játék feltétele, hogy oda kell figyelned. És aki hozzászokott az energiaitalhoz, az majd leszokik róla. Mert ugye ezek a vizsgálatok és szabályok nem csak arra mennek hogy elmeszeljenek, hanem hogy ne dögölj meg a pályán valami sz*rtól... És h*gyozzon csak mindenki!!! Kötelezővé tenném! És lehet hogy máris nem lennének akkora különbségek csapatok között.Lecso4
persze, mert a "jó" csapatokban mindenki kokszol, a gyengébbeknél meg mindenki napi öt órát edz, de sajnos a gonosz szteroidhuszárok ellen esélyük sincs.... 😊
Szerintem a hazai foci abszolút nincs arra felkészülve, hogy itt doppingvizsgálatok legyenek. Sarkítva azt lehetne mondani, hogy senki nem tud semmit, és azt is rosszul tudja. A csapatok felelőssége pedig szerintem ebben a kérdésben azért kérdéses, mert amíg több csapatnál azzal tölti az idejét a vezetőség (aki egyben játékos és edző is esetleg), hogy körbetelefonáljon embereket, hogy "ugye jössz edzésre, gyere edzésre", meg hogy behajtsa a tagdíjat, amiből valahogy életben maradnak, addig minden más háttérbe szorul.
Dehát ugye mi szavaztuk meg hogy sportági szakszövetség legyünk, meg a doppingellenőrzést is mi hoztuk a saját nyakunkra, szóval lehet keseregni, de inkább valahogy kezelhetővé kell tenni az egészet. (Félreértés ne essék, nekem is csak a pofám nagy, ötletem nekem sincs 😊 )
A másik dolog meg, hogy valaki azt írta, hogy emiatt a kvázi botrány miatt több ellenőrzés lesz. Én úgy tudom hogy igen drága egy ilyen vizsgálat, ezért nagyon szűkös számút hajtanak végre egy évben, szóval nem hiszem hogy jövőre több lesz, abban viszont szinte biztos vagyok, hogy lesz jövőre is.
Mivel nincs jobb megoldás, csak kérni lehet mindenkit, hogy figyeljen oda saját magára. Aztán lesz ami lesz.
U.i.: remélem senki nem vesz semmit személyeskedésnek, nem akarom hogy megint kitörjön a topikban a háború.Zorddd
én nem mondtam ki nyíltan ezt a kis csapat kontra nagy csapat dolgot, no meg nem edzünk napi 5 órát...😕
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Az már a vezetés felelőssége, hogy alulinformált-e valaki, avagy sem. Ez is a játék feltétele, hogy oda kell figyelned. És aki hozzászokott az energiaitalhoz, az majd leszokik róla. Mert ugye ezek a vizsgálatok és szabályok nem csak arra mennek hogy elmeszeljenek, hanem hogy ne dögölj meg a pályán valami sz*rtól... És h*gyozzon csak mindenki!!! Kötelezővé tenném! És lehet hogy máris nem lennének akkora különbségek csapatok között.Lecso4
persze, mert a "jó" csapatokban mindenki kokszol, a gyengébbeknél meg mindenki napi öt órát edz, de sajnos a gonosz szteroidhuszárok ellen esélyük sincs.... 😊
Szerintem a hazai foci abszolút nincs arra felkészülve, hogy itt doppingvizsgálatok legyenek. Sarkítva azt lehetne mondani, hogy senki nem tud semmit, és azt is rosszul tudja. A csapatok felelőssége pedig szerintem ebben a kérdésben azért kérdéses, mert amíg több csapatnál azzal tölti az idejét a vezetőség (aki egyben játékos és edző is esetleg), hogy körbetelefonáljon embereket, hogy "ugye jössz edzésre, gyere edzésre", meg hogy behajtsa a tagdíjat, amiből valahogy életben maradnak, addig minden más háttérbe szorul.
Dehát ugye mi szavaztuk meg hogy sportági szakszövetség legyünk, meg a doppingellenőrzést is mi hoztuk a saját nyakunkra, szóval lehet keseregni, de inkább valahogy kezelhetővé kell tenni az egészet. (Félreértés ne essék, nekem is csak a pofám nagy, ötletem nekem sincs 😊 )
A másik dolog meg, hogy valaki azt írta, hogy emiatt a kvázi botrány miatt több ellenőrzés lesz. Én úgy tudom hogy igen drága egy ilyen vizsgálat, ezért nagyon szűkös számút hajtanak végre egy évben, szóval nem hiszem hogy jövőre több lesz, abban viszont szinte biztos vagyok, hogy lesz jövőre is.
Mivel nincs jobb megoldás, csak kérni lehet mindenkit, hogy figyeljen oda saját magára. Aztán lesz ami lesz.
U.i.: remélem senki nem vesz semmit személyeskedésnek, nem akarom hogy megint kitörjön a topikban a háború.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
kisember 63
De könyörgöm, ha tudod hogy lehet doppingellenőrzés és nem akarod hogy eltiltsanak akkor megnézed a listát meg a hatóanyagot és nem veszed be a fájdalomcsillapítót! Ennyire egyszerű!
Ha nem érdekel az egész dolog, akkor beveszed és játszol!

Ha meg teljesítményfokozót szedsz akkor sem érdekel a dolog! Ez egyszer fix!

Tehát akit érdekel az megnézi a listát és nem fogják elmeszelni! Akit meg nem érdekel, azt elfogják, ha olyat szed!

Nem ellentmondás!Bruce
Nem védenék senkit, főleg a mostani 3 esetben, mert ott elég egyértelmű, hogy nem a véletlen okozta a problémát (a játékosok reakciójából gondolom, hogy nem adtak mintát, nem jelentek meg), de mióta részt vettem ezeken az előadásokon, azt gondolom, hogy a megnézem a listát és tudom, egy picit naiv hozzáállás. Nekem mondtak ott jó pár, nem hétköznapi dolgot amivel bukni lehet.
Pl.: Füves cigi, amivel nem kevesen "kényeztetik" magukat, és 30 napig kimutatható. (én nem komálom, mert számomra a "Sör" az isten 😂 )
Mákos süti (nem tévedés, mert bevizsgálták, és a magyar étkezési mákok nagy része szennyezett) 3 nappal meccs előtt nem ajánlott!!!!
STB...........
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az már a vezetés felelőssége, hogy alulinformált-e valaki, avagy sem. Ez is a játék feltétele, hogy oda kell figyelned. És aki hozzászokott az energiaitalhoz, az majd leszokik róla. Mert ugye ezek a vizsgálatok és szabályok nem csak arra mennek hogy elmeszeljenek, hanem hogy ne dögölj meg a pályán valami sz*rtól... És h*gyozzon csak mindenki!!! Kötelezővé tenném! És lehet hogy máris nem lennének akkora különbségek csapatok között.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
De könyörgöm, ha tudod hogy lehet doppingellenőrzés és nem akarod hogy eltiltsanak akkor megnézed a listát meg a hatóanyagot és nem veszed be a fájdalomcsillapítót! Ennyire egyszerű!
Ha nem érdekel az egész dolog, akkor beveszed és játszol!

Ha meg teljesítményfokozót szedsz akkor sem érdekel a dolog! Ez egyszer fix!

Tehát akit érdekel az megnézi a listát és nem fogják elmeszelni! Akit meg nem érdekel, azt elfogják, ha olyat szed!

Nem ellentmondás!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Sztem nem baj az ha több ellenőrzés lesz! Igaz hogy elkapnak egy két olyan embert, aki csak a gyógyszereire nem figyel oda, de biztosan fennakadnak a hálón a tényleges teljesítményfokozókkal élő sportolók is! És ennek ez a célja!

Legyen ez azoknak probléma akiknek vaj van a füle mögött! 😊Bruce
Egyik szavaddal ellentmondasz a másiknak:

"Igaz hogy elkapnak egy két olyan embert, aki csak a gyógyszereire nem figyel oda"
"Legyen ez azoknak probléma akiknek vaj van a füle mögött"

Tehát ez nem csak azoknak a problémája, akiknek vaj van a fülük mögött. Másik 10 embert is nyugodtan el lehet meszelni minden csapatból, aki a meccs előtt-közben megszokta az energiaitalt, kell neki esetleg fájdalomcsillapító, ilyen-olyan krémek, meg ki tudja mi még, amit igazán senki sem tart teljesítményfokozónak, mert nem is az. A végeredmény meg ugyanaz mintha koksz lett volna, eltiltás, index.hu főoldal, stb.

Lehet örülni. :o


több mint 13 éve
kisember 63
Meg a csúnyán alulinformált átlagnak is probléma lesz!!!!
Nem is sejtik a legtöbben mi az aminek meg kell itt felelni. Az edzőin Cápa által ajánlott konferencián csak a Cowboystól, és tőlünk jelent meg valaki!!! Amit ott végighallgattunk, az sok ember bukását vonhatja maga után, pusztán alulinformáltság miatt. (és akkor még nem beszéltem a ténylegesen doppingolókról, akik még azt sem tudják mit szednek tulajdonképpen, nem hogy azt, mikor buknak meg vele) .....és akkor még nincs szó a különböző TUE engedélyekről.
Szép lehet még ennek a vége ( a súlyemelő szövetség éves állami támogatásának 80%-át vették el doppingbotrány miatt!!!!! Mi még nem kaptunk semmit, de már hátrányból indulunk a pénzekért?)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
sztem nem vicces
jövőre rengeteg ellenőrzés lesz emiatt a három eset miatt
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4105/harom_eljaras_doppingugyben
4-ből 3 doppingvétség! Szép kis döntő!kisdani
Eléggé Poén...xdPacman
cápa77
Sztem nem baj az ha több ellenőrzés lesz! Igaz hogy elkapnak egy két olyan embert, aki csak a gyógyszereire nem figyel oda, de biztosan fennakadnak a hálón a tényleges teljesítményfokozókkal élő sportolók is! És ennek ez a célja!

Legyen ez azoknak probléma akiknek vaj van a füle mögött! 😊
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
sztem nem vicces
jövőre rengeteg ellenőrzés lesz emiatt a három eset miatt
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4105/harom_eljaras_doppingugyben
4-ből 3 doppingvétség! Szép kis döntő!kisdani
Eléggé Poén...xdPacman


több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4105/harom_eljaras_doppingugyben
4-ből 3 doppingvétség! Szép kis döntő!kisdani
Eléggé Poén...xd



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4105/harom_eljaras_doppingugyben
4-ből 3 doppingvétség! Szép kis döntő!


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Johnnie Pittsburgh Steelers 12
Én is ezt kívánom, bár újra 14 lehetnék 😊Mohi24
Hello my name is Mr 16. 😀
több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
A tippjátékot nem tudom, hogy folytatjuk e jövőre, mert kellene valami program hozzá ami leegyszerűsíti a dolgokat, meg ki kéne dolgozni valami pontosabb szabályrendszert, ami jobban rámegy arra hogy telitalálatos valaki! Bár így végig izgalmas volt a tippjáték

Ötletelhetnénk majd erről is alkalomadtán!Bruce
Szerintem nekem, nekünk van ilyen programunk, de ha a részleteket megbeszéljük (igényeket) akkor biztos alkalmazható lesz a tippjátékra is. 😊
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Szerintem ezzel sokan így vagyunk 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Mohi24 99
Én is ezt kívánom, bár újra 14 lehetnék 😊

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A Zsüniör arénáról képek vagy videók lessznek???Pacman
"Kérünk mindenkit hogy NE használjon animált képet az aláírásában, és a kép(ek) ne legyen(ek) magasabb(ak) 150 pixelnél.
- Bowl.hu csapat"

több mint 13 éve
Jamie 28
Igazad van szerintem is, meg nem olyan messze kéne a fővárostól mert ott nehezen toboroz minden évbe 30 fiatalt szerintem ezt pesten kéne és ha valaki vidéki annak biztositani szállástcsovika75
sztem a szállás tökmind1, mert úgyis bentlakásos középiskolának indul...így az is mind1 hol van az országban. Ha valaki komolyan gondolja, akkor úgyis oda akar menni és akkor megteszi azt a kis utat Pestről is havonta párszor, ha nem is minden hétvégén.
A másik meg, hogy egy ilyen létesítmény szerintem pont jobb vidéken. A diákok elszakadnak az otthoni környezettől, Zánka szép hely, jó időben ott a Balaton (rossz időben is 😛 ), diáktábor, stb...továbbá ennek köszönhetően megnő a közösség összetartó ereje is, amely egy ilyen sportágban nem éppen elhanyagolható 😊 Ezzel természetesen nem azt mondom, hogy Pesten nem lehetne hasonló jó sulit összedobni, de azért az nem ugyanaz hogy a gyerek a koliból bármikor otthon van egy metró-villamos-busz kombóval amikor akar és unja a banánt...ez az iskola kicsit az életre nevel, ahogy a football is!
szóval a zánkai helyszín részemről lájk 😉 bár újra 14 lehetnék 😂

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
A Zsüniör arénáról képek vagy videók lessznek???



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igazad van szerintem is, meg nem olyan messze kéne a fővárostól mert ott nehezen toboroz minden évbe 30 fiatalt szerintem ezt pesten kéne és ha valaki vidéki annak biztositani szállást
Olvastam a cikket a pfm-en az AFA-ról... Tényleg jó lenne ha lenne egy ilyen de sok negatív érv is szól melletteJUNIOR#46
Nekem is tetszik az elgondolás, de itthon kevés esély van ennek a megvalósítására...BMG
Mondjuk egy football akadémiát itthon minimum Lee Hlavkával és Steve Benefield-el indítanék...Shevi
több mint 13 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
Olvastam a cikket a pfm-en az AFA-ról... Tényleg jó lenne ha lenne egy ilyen de sok negatív érv is szól melletteJUNIOR#46
Nekem is tetszik az elgondolás, de itthon kevés esély van ennek a megvalósítására...BMG
Mondjuk egy football akadémiát itthon minimum Lee Hlavkával és Steve Benefield-el indítanék...

Mustangs #17
2006-