NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Döme itt a fő modi 😀

De sztem mostanában nincs annyira személyeskedés itt, hogy moderálni kelljen! 😉

Ha meg kell, akkor Döme jön és rendet tesz! :cool:
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Még jó hogy a múltkor azt mondtad kedves László, hogy te nem szereted ha egymásra köpködnek az emberek, aztán te is azt csinálod!

FAIL 😀Bruce
Kár, hogy nem te moderálod ezt a topikot is!
Repülnének a ban-ok. 😊




több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Még jó hogy a múltkor azt mondtad kedves László, hogy te nem szereted ha egymásra köpködnek az emberek, aztán te is azt csinálod!

FAIL 😀
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ó az a csodálatos magyar mentalitás.... 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
TSD81 33
Elképzelésnek ez jó, és szép, de jelenleg nem igazán ez mutatkozik meg belőle (legalábbis ha az AFA kupából indulok ki).
Amit a külső szemlélőként láttam, láttunk az az volt, hogy ha kritikus lett a helyzet, mondjuk redzone, vagy 3. 4. down és kicsi hiányzik csak, akkor még több győri sisakot viselő játékos került fel a pályára. Ebből szerintem a szombathelyi játékosok aligha tudnak tanulni akármit is.
Közös edzéseket tartani van értelme és jó dolog, mert ott lehet gyakorolni, tanulni, próbálgatni. De meccseken ez nem nyújt semmi újdonságot a tanulni vágyó játékosnak. Mintha csak a lelátóról nézné az eseményeket. És ezért is rossz dolog szerintem, hogy ide-oda játszanak egyes játékosok. Mert sikerélményt ugyan hoznak a "helyi" játékosoknak, de a tapasztalatot, és meccsrutint pont hogy elveszik tőlük.Natloz
A szombathelyi játékosok védelmezése mögé bújva panaszkodsz amiatt h a győri játékosok megnehezítették a dolgotokat. Majd ha szombathelyiek panaszkodnak emiatt akkor lehet ócsárolni.tudu28
Szerintem a külső szemlélő az nem játékost vagy csapattagot takar😉 szerintemPatkany
nah itt a haverom a mrmivanöcsi";D
sok mosolyt csaltál az arcomra a meccsen.de a dzsemmelést még gyakorold, és vegyél vissza a dumából.

csok
több mint 13 éve
tudu28 152
A szombathelyi játékosok védelmezése mögé bújva panaszkodsz amiatt h a győri játékosok megnehezítették a dolgotokat. Majd ha szombathelyiek panaszkodnak emiatt akkor lehet ócsárolni.tudu28
Abszolút nem panaszkodom. Kikaptunk tőlük, mert abban a felállásban jobbak voltak mint mi. Van ez így. Az a meccs miatt nem "problémáztam" sem én, sem egyik csapattársam se. Tudtuk, hogy lesznek győriek...

"Bárhogy alakuljon is, a csapatom csalódott lenne, ha bejutnának a döntőbe és a Zalaegerszegen is szerepelt Sharks-erősítés nélküli Crushers ellen lépnének pályára. A Crushers lehető legjobb felállása ellen szeretnénk pályára lépni, ha oda jutunk."

Ahogy a Coach is mondta, ez inkább plusz motivációt adott mindenkinek.Natloz
respect a Coach-nak

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
VT 123
Elképzelésnek ez jó, és szép, de jelenleg nem igazán ez mutatkozik meg belőle (legalábbis ha az AFA kupából indulok ki).
Amit a külső szemlélőként láttam, láttunk az az volt, hogy ha kritikus lett a helyzet, mondjuk redzone, vagy 3. 4. down és kicsi hiányzik csak, akkor még több győri sisakot viselő játékos került fel a pályára. Ebből szerintem a szombathelyi játékosok aligha tudnak tanulni akármit is.
Közös edzéseket tartani van értelme és jó dolog, mert ott lehet gyakorolni, tanulni, próbálgatni. De meccseken ez nem nyújt semmi újdonságot a tanulni vágyó játékosnak. Mintha csak a lelátóról nézné az eseményeket. És ezért is rossz dolog szerintem, hogy ide-oda játszanak egyes játékosok. Mert sikerélményt ugyan hoznak a "helyi" játékosoknak, de a tapasztalatot, és meccsrutint pont hogy elveszik tőlük.Natloz
A szombathelyi játékosok védelmezése mögé bújva panaszkodsz amiatt h a győri játékosok megnehezítették a dolgotokat. Majd ha szombathelyiek panaszkodnak emiatt akkor lehet ócsárolni.tudu28
Szerintem abban teljesen igaza van, hogy abból nem tanultak semmit a szombathelyi játékosok, hogy kritikus szituációkban a tapasztaltabb Sharks játékosok megoldották helyettük a feladatot.

Viszont én úgy gondolom, hogy emellett a Sharks játékosokkal való közös edzésekből rengeteget profitált a Crushers, sok játékosuk szemmel láthatóan óriásit fejlődött nyár óta.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Írtam én is hogy az alapötlet jó, csak a megvalósítás kérdéses! Ha ez is olyan lesz mint az alapötlet akkor jó lesz, ami most van az nem jó!

Persze a győzelem mindig fontos lesz azért, de azért szerintem jobb ha azt saját erőből éri el valaki és nem más hátán lovagolva!
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
A szombathelyi játékosok védelmezése mögé bújva panaszkodsz amiatt h a győri játékosok megnehezítették a dolgotokat. Majd ha szombathelyiek panaszkodnak emiatt akkor lehet ócsárolni.tudu28
Abszolút nem panaszkodom. Kikaptunk tőlük, mert abban a felállásban jobbak voltak mint mi. Van ez így. Az a meccs miatt nem "problémáztam" sem én, sem egyik csapattársam se. Tudtuk, hogy lesznek győriek...

"Bárhogy alakuljon is, a csapatom csalódott lenne, ha bejutnának a döntőbe és a Zalaegerszegen is szerepelt Sharks-erősítés nélküli Crushers ellen lépnének pályára. A Crushers lehető legjobb felállása ellen szeretnénk pályára lépni, ha oda jutunk."

Ahogy a Coach is mondta, ez inkább plusz motivációt adott mindenkinek.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Patkany 28 — Back
Elképzelésnek ez jó, és szép, de jelenleg nem igazán ez mutatkozik meg belőle (legalábbis ha az AFA kupából indulok ki).
Amit a külső szemlélőként láttam, láttunk az az volt, hogy ha kritikus lett a helyzet, mondjuk redzone, vagy 3. 4. down és kicsi hiányzik csak, akkor még több győri sisakot viselő játékos került fel a pályára. Ebből szerintem a szombathelyi játékosok aligha tudnak tanulni akármit is.
Közös edzéseket tartani van értelme és jó dolog, mert ott lehet gyakorolni, tanulni, próbálgatni. De meccseken ez nem nyújt semmi újdonságot a tanulni vágyó játékosnak. Mintha csak a lelátóról nézné az eseményeket. És ezért is rossz dolog szerintem, hogy ide-oda játszanak egyes játékosok. Mert sikerélményt ugyan hoznak a "helyi" játékosoknak, de a tapasztalatot, és meccsrutint pont hogy elveszik tőlük.Natloz
A szombathelyi játékosok védelmezése mögé bújva panaszkodsz amiatt h a győri játékosok megnehezítették a dolgotokat. Majd ha szombathelyiek panaszkodnak emiatt akkor lehet ócsárolni.tudu28
Szerintem a külső szemlélő az nem játékost vagy csapattagot takar😉 szerintem

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 13 éve
tudu28 152
Elképzelésnek ez jó, és szép, de jelenleg nem igazán ez mutatkozik meg belőle (legalábbis ha az AFA kupából indulok ki).
Amit a külső szemlélőként láttam, láttunk az az volt, hogy ha kritikus lett a helyzet, mondjuk redzone, vagy 3. 4. down és kicsi hiányzik csak, akkor még több győri sisakot viselő játékos került fel a pályára. Ebből szerintem a szombathelyi játékosok aligha tudnak tanulni akármit is.
Közös edzéseket tartani van értelme és jó dolog, mert ott lehet gyakorolni, tanulni, próbálgatni. De meccseken ez nem nyújt semmi újdonságot a tanulni vágyó játékosnak. Mintha csak a lelátóról nézné az eseményeket. És ezért is rossz dolog szerintem, hogy ide-oda játszanak egyes játékosok. Mert sikerélményt ugyan hoznak a "helyi" játékosoknak, de a tapasztalatot, és meccsrutint pont hogy elveszik tőlük.Natloz
A szombathelyi játékosok védelmezése mögé bújva panaszkodsz amiatt h a győri játékosok megnehezítették a dolgotokat. Majd ha szombathelyiek panaszkodnak emiatt akkor lehet ócsárolni.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
TSD81 33
Kori leírta a lényeget röviden és tömören!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Az AFA azért más, oda a kiéhezett húzóemberek is mentek Győrből, akik már nem bírták a meccs nélküli időszakot, így örömmel álltak be bárhova játszani.


több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Elképzelésnek ez jó, és szép, de jelenleg nem igazán ez mutatkozik meg belőle (legalábbis ha az AFA kupából indulok ki).
Amit a külső szemlélőként láttam, láttunk az az volt, hogy ha kritikus lett a helyzet, mondjuk redzone, vagy 3. 4. down és kicsi hiányzik csak, akkor még több győri sisakot viselő játékos került fel a pályára. Ebből szerintem a szombathelyi játékosok aligha tudnak tanulni akármit is.
Közös edzéseket tartani van értelme és jó dolog, mert ott lehet gyakorolni, tanulni, próbálgatni. De meccseken ez nem nyújt semmi újdonságot a tanulni vágyó játékosnak. Mintha csak a lelátóról nézné az eseményeket. És ezért is rossz dolog szerintem, hogy ide-oda játszanak egyes játékosok. Mert sikerélményt ugyan hoznak a "helyi" játékosoknak, de a tapasztalatot, és meccsrutint pont hogy elveszik tőlük.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Közös O és D playbookkal kezelhető némileg a probléma, legalábbis a ritkás együttes edzések hiányát tekintve. Főleg hogy Vili marad nálunk meg of course Győrben is az edző. Mondjuk Szombathelyen már nem hiszem, de az a dolog még úgyis frissebb történet, remélem profitál majd ebből a Crushers is úgy mint anno mi. 😊

A Fehérvár nincs benne a kalapban (tudtommal), bár ki tudja mit hoz a jövő. A regionális segítség véleményem szerint akár megnyilvánulhat közös edzésekben is, ahol adott csapatok játékosai-edzői is kaphatnak új ismereteket rutinosabbaktól (hasonló volt az Eagles-Gorillaz-Sharks féle találkozó Telkiben év elején). Így nem kell játékos mozgásnak lennie a csapatok között feltétlenül, attól még segíthetik egymás fejlődését.

Már ha mutatkozik erre igény azoknál, akik most egy alacsonyabb szintet képviselnek, mert ugye ez is feltétele a dolognak. De hátha így lesz, én bízom benne.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2114&blog_id=1tudu28
Na mégis volt valami foganatja annak hogy ezt szóba hoztam!

Csak ugye a kommunikáció hiánya eddig azt okozta, hogy félinformációk voltak, de az a furcsa hogy még a csapatok tagjaitól is! Lásd győri és dunaújvárosi játékosok is leginkább azt hozták elő hogy irigykedek...

Ez a regionális sportszakmai központ dolog nem rossz, kérdés hogy milyen lesz a megvalósítása!
Mondjuk akkor Győrben lenne ez a központ, amelynek vezetője a Vili és ő a Győr vezetőedzője is. Emellett ellátja a szombathelyi, a székesfehérvári és a dunaújvárosi csapat vezetőedzőinek, edzőinek segítését, de mint edző nem vesz részt náluk a munkában, ha jól értem. És így a jobb játékosok a Győrben szerepelnek, akik pedig nem érik el a kívánt szintet, azok lentebb, illetve a juniorok is lentebb. Kérdés számomra az, hogy egy újvárosi fiatal, hogy tud eljárni győrbe edzeni, ha mellette munkája van? De amúgy tényleg egy jó ötlet és előremutató!

Ilyen kommunikációt várnék a jövőben mindenkitől, mert az segít, ha tisztán látunk egy-egy kérdésben!

Köszönöm Vilinek ezt a nyilatkozatot! 😉
több mint 13 éve
tudu28 152
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2114&blog_id=1

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Jamie 28
Az átigazolással igenis kell vacakolni! Szerepelsz a Madban, tagja vagy egy egyesületnek. Ha átigazolsz, új papírokkal, egy kattintással átkerülsz az új egyesülethez, minden ok.Ha ÚJ igazolásként jelensz meg az újonnan válaasztott egyesületnél, ők felvesznek ,mint új játékost és megtörténhet, hogy kétszer szerepelsz az adatbázisban.Itt is és ott is, ami gubanc.
Tehát, aki már volt tagja vmelyik egyesületnek, jelezze.szeniko
Persze ez logikus...de idén kölcsön voltam adva a Mustangsnak, és tuti hogy az ő MAD-jukban szerepeltem, hogy a kölcsönadási szerződés lejárata után visszatettek-e egyből a Gringoshoz arról fogalmam sincs, de köszi hogy felhívtad erre a figyelmemet, majd ezt is megkérdezem 😉

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A kérdés szóval az, hogy ha esetleg ezek a szerződések már nincsenek meg, akkor kötelező-e átesni az átigazoláson, mert a szövetségnél nyilván van tartva, hogy meddig köt szerződés a volt csapathoz, vagy elég csupán friss szerződéssel leigazolni az új csapathoz?Jamie
A szövetségnél az igazolóbiztos tudja megmondani (biztos@mafsz.org), hogy név szerint neked meddig szóló szerződésedről tud a szövetség. Ez meg kell legyen, mert az igazoláshoz be kellett csatolni, legalábbis ha minden igaz, az adatlapodra fel lett töltve a dátuma, így meg tudják neked mondani, írj e-mailt.

Egyébként nem kötelező az átigazolás, ha megszűnt a szerződésed akkor újra igazolhatsz és játszhatsz bárhol. Már ha felbontották a szerződésedet, de ezzel kevés csapatnál foglalkoznak. Nyilván sok szerződés jön létre olyanokkal, akik néhány hónap után egyszerűen lelépnek köszönés nélkül, az ő papírjaikkal nem szoktak foglalkozni a csapatok, így hivatalosan igazolt sportolók maradnak, amíg a szerződésük le nem jár. Ha papíron még él, akkor sajnos kérni kell a felbontását a csapatnál, ha ők ezt nem teszik meg jelezni kell a szövetség felé, hogy a csapat nem hajlandó intézkedni és akkor hivatalosan lesznek megkeresve. De jobb a békesség, így inkább kérni kell őket, hogy legyenek szívesek bontsák fel, ha még él az a bizonyos sportolói szerződés, így az átigazolással már nem kell vacakolni, csak az új csapathoz kell leigazolni.

Tudtommal :cool:KoriTE
Az átigazolással igenis kell vacakolni! Szerepelsz a Madban, tagja vagy egy egyesületnek. Ha átigazolsz, új papírokkal, egy kattintással átkerülsz az új egyesülethez, minden ok.Ha ÚJ igazolásként jelensz meg az újonnan válaasztott egyesületnél, ők felvesznek ,mint új játékost és megtörténhet, hogy kétszer szerepelsz az adatbázisban.Itt is és ott is, ami gubanc.
Tehát, aki már volt tagja vmelyik egyesületnek, jelezze.
több mint 13 éve
Jamie 28
...az átigazolással már nem kell vacakolni, csak az új csapathoz kell leigazolni.

Tudtommal :cool:KoriTE
Köszi a gyors választ! 😉
Pontosan ezt kívánom tenni, ahogy mondod jó a békesség. E-mailben megkérdem a biztost, hogy van-e egyáltalán élő szerződésem még, köszi az e-mail címet. Ha nincs akkor egyszerű a helyzet, ha van akkor meg békésen fel kell bontani azt kész, ahogy mondtad.
Azért félre ne értsd nem szó nélkül jöttem el 2 és fél év után 😛 Hazakerültem, Pécs sajna messze volt, bajnokság se volt, a Mustangsban meg régi ismerőseim játszanak...egy hónapja viszont edzőmeccsen össze is futottunk, csak békésen 😊

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A kérdés szóval az, hogy ha esetleg ezek a szerződések már nincsenek meg, akkor kötelező-e átesni az átigazoláson, mert a szövetségnél nyilván van tartva, hogy meddig köt szerződés a volt csapathoz, vagy elég csupán friss szerződéssel leigazolni az új csapathoz?Jamie
A szövetségnél az igazolóbiztos tudja megmondani (biztos@mafsz.org), hogy név szerint neked meddig szóló szerződésedről tud a szövetség. Ez meg kell legyen, mert az igazoláshoz be kellett csatolni, legalábbis ha minden igaz, az adatlapodra fel lett töltve a dátuma, így meg tudják neked mondani, írj e-mailt.

Egyébként nem kötelező az átigazolás, ha megszűnt a szerződésed akkor újra igazolhatsz és játszhatsz bárhol. Már ha felbontották a szerződésedet, de ezzel kevés csapatnál foglalkoznak. Nyilván sok szerződés jön létre olyanokkal, akik néhány hónap után egyszerűen lelépnek köszönés nélkül, az ő papírjaikkal nem szoktak foglalkozni a csapatok, így hivatalosan igazolt sportolók maradnak, amíg a szerződésük le nem jár. Ha papíron még él, akkor sajnos kérni kell a felbontását a csapatnál, ha ők ezt nem teszik meg jelezni kell a szövetség felé, hogy a csapat nem hajlandó intézkedni és akkor hivatalosan lesznek megkeresve. De jobb a békesség, így inkább kérni kell őket, hogy legyenek szívesek bontsák fel, ha még él az a bizonyos sportolói szerződés, így az átigazolással már nem kell vacakolni, csak az új csapathoz kell leigazolni.

Tudtommal :cool:


több mint 13 éve
Jamie 28
Idézet a téli átigazolási időszakról szóló határozatból:

"A MAFSZ sportolók téli átigazolási időszaka 2010. november 15-én kezdődik, és 2011. február 28-
ig tart."

Ezzel kapcsolatban van egy fontos dolog, amit szerintem sokan nem tudnak, ráadásul hallottam ez irányú panaszokat is. A csapat és a sportoló között létrejött sportolói szerződésben tilos kikötni olyan pontokat, hogy egy esetleges átigazolás kapcsán xxx ezer Ft-ot köteles lenne a leigazoló csapat, vagy a játékos fizetni korábbi egyesületének ilyen-olyan címszavakkal (képzési díj, stb.). Az ilyen pontok elbuknak az etikai bizottság előtt, így kérdéses ügyekben a MAFSZ-hoz kell fordulni panasszal, aki majd elmarasztalja a csapatot. Nyilván aki életében először ír alá egy szerződést, az jobbára el sem olvassa, de később ha menne valahová, ilyenekkel nem lehet "jobb belátásra bírni", legalábbis szabályosan nem.

Kizárólag 3 havi tagdíjnak megfelelő összegű térítés kérhető az új csapattól a régi egyesület által. Az viszont tény, hogy ha valaki egyszerűen lelép egy csapattól a nélkül, hogy felbontaná a szerződését, akkor annak folyamatosan "ketyeg" a tagdíja. Tehát ha egy év múlva leigazolna máshová, akkor joggal kérhetik tőle a 12 havi tagdíjat, így ezzel észnél kell lenni.KoriTE
Szuper! 😊
Akkor fel is tennék gyorsan egy kérdést:
A szövetségnek vagy a VB-nek vagy akárkinek ott fenn van arról információja, hogy engem bizonyos ideig sportolói szerződés köt adott egyesülethez vagy csupán az "anyaegyesület" rendelkezik ilyen példánnyal?
Azért kérdezem, mert idén ugyebár kölcsönadásival voltam Tatán, de befejeztem az egyetemet, és ahogy írtad általában az első ilyen szerződéseket az ember annyira részletesen nem olvassa el. Fogalmam sincs anno 2007-ben meddig igazoltam le a Pécshez, de ha jól emlékszem kb. a suli végéig. A szerződésemről nem sok mindent tudok, de hallottam olyan infót is volt csapattársaimtól, hogy az akkor kötött szerződések már nem érvényesek, vagy épp már nem léteznek...ennek utánajárok természetesen a jövőben.
A kérdés szóval az, hogy ha esetleg ezek a szerződések már nincsenek meg, akkor kötelező-e átesni az átigazoláson, mert a szövetségnél nyilván van tartva, hogy meddig köt szerződés a volt csapathoz, vagy elég csupán friss szerződéssel leigazolni az új csapathoz?

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Idézet a téli átigazolási időszakról szóló határozatból:

"A MAFSZ sportolók téli átigazolási időszaka 2010. november 15-én kezdődik, és 2011. február 28-
ig tart."

Ezzel kapcsolatban van egy fontos dolog, amit szerintem sokan nem tudnak, ráadásul hallottam ez irányú panaszokat is. A csapat és a sportoló között létrejött sportolói szerződésben tilos kikötni olyan pontokat, hogy egy esetleges átigazolás kapcsán xxx ezer Ft-ot köteles lenne a leigazoló csapat, vagy a játékos fizetni korábbi egyesületének ilyen-olyan címszavakkal (képzési díj, stb.). Az ilyen pontok elbuknak az etikai bizottság előtt, így kérdéses ügyekben a MAFSZ-hoz kell fordulni panasszal, aki majd elmarasztalja a csapatot. Nyilván aki életében először ír alá egy szerződést, az jobbára el sem olvassa, de később ha menne valahová, ilyenekkel nem lehet "jobb belátásra bírni", legalábbis szabályosan nem.

Kizárólag 3 havi tagdíjnak megfelelő összegű térítés kérhető az új csapattól a régi egyesület által. Az viszont tény, hogy ha valaki egyszerűen lelép egy csapattól a nélkül, hogy felbontaná a szerződését, akkor annak folyamatosan "ketyeg" a tagdíja. Tehát ha egy év múlva leigazolna máshová, akkor joggal kérhetik tőle a 12 havi tagdíjat, így ezzel észnél kell lenni.


több mint 13 éve
racsy 45
Szia Bálint!

Küldj egy címet és küldöm postán vagy kérd el a Farkasoktól!
Üdv Racsy!
több mint 13 éve
Patkany 28 — Back
Gratulálok az eaglesnek a hétvégi meccshez, nagyot játszottak. Így kell akarni, meg dolgozni.Mohi24
köszönöm a csapat nevében is😀 jó kis meccs volt végig kétesélyes.jó volt a pályán.

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."