NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grat a Cowboys jr-nek! És grat a Fejér jr-nek is, illetve az összes junior gárdának, aki részt vett a bajnokságban!

Ugyanakkor pedig szeretném megköszönni a Rebelsnek a mai meccsünket! Remélem egy jó edzésnek elment ez a meccs! Mi nagyon élveztük és a jó idő miatt jó is volt az egész meccs!
Sérülés úgy láttam nem volt súlyosabb egyik oldalon sem! Remélem nem is volt valóban!

Sok sikert jövőre Nektek!Bruce
Köszönjük a meccset és a zsírosdeszkát!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Hatalmas gratula a Fejér Juniorsnak, nagyot kűzdöttek. És természetesen a Kis Kovbojoknak is 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Az egész Budapest Hurricanes nevében gratulálok a Cowboys junior csapatának a bajnoki címhez.


több mint 13 éve
Crazy23 New Orleans Saints 30
AFA eredményeket tud valaki?Shevi
Crushers- Eagles 34-27

ZP - Gladiators 3-13 2.negyed mikor eljöttünk
több mint 13 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
AFA eredményeket tud valaki?

Mustangs #17
2006-
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Grat a Cowboys jr-nek! És grat a Fejér jr-nek is, illetve az összes junior gárdának, aki részt vett a bajnokságban!

Ugyanakkor pedig szeretném megköszönni a Rebelsnek a mai meccsünket! Remélem egy jó edzésnek elment ez a meccs! Mi nagyon élveztük és a jó idő miatt jó is volt az egész meccs!
Sérülés úgy láttam nem volt súlyosabb egyik oldalon sem! Remélem nem is volt valóban!

Sok sikert jövőre Nektek!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
20-0 a vége a cowboys javára 😊
több mint 13 éve
arcsike 100
első negyed végén 14-0 a cowboys jr-nak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akkor jövőre lesz Div1 döntő meg HFL döntő is????
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Én is úgy láttam, hogy csak a szolnoki aréna volt meghívásos, a miskolci, ha jó emlékezem "jelentkezős", de erről bővebben R2D2 kolléga tudna bővebben. Igen, igen, tudom, hogy nem így hívják, de az előbbit tudtam megjegyezni könnyebben 😀Ferron
Ez az R2D2 már rá fog ragadni! 😊




több mint 13 éve
Ferron 72
Én is úgy láttam, hogy csak a szolnoki aréna volt meghívásos, a miskolci, ha jó emlékezem "jelentkezős", de erről bővebben R2D2 kolléga tudna bővebben. Igen, igen, tudom, hogy nem így hívják, de az előbbit tudtam megjegyezni könnyebben 😀
több mint 13 éve
tudu28 152
Az jó hogy sok játék lehetöség van és mehetünk nézni, csak az a gond hogy nem lehet jelentkezni csak meghivásos alapon megy igy van akik nem jutnak játékhoz hiába szeretnének
A sok aréna nekem is tetszik bár a juniorok biztos jobban örülnének ha nem a bajnokságuk vége után 1 héttel lenne az arénájuk. Ha minden évben lesz szolnoki miskolci meg cellect aréna is mondjuk 2 havonta(nem tom pontosan mennyi idő telik el 2 aréna között) az nagyon tuti lenne a felnőtteknek.tudu28
csovika75
Ez mondjuk baj! DE én azt hittem csak a szolnoki aréna meghívásos (mondhatni kelet aréna).

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az jó hogy sok játék lehetöség van és mehetünk nézni, csak az a gond hogy nem lehet jelentkezni csak meghivásos alapon megy igy van akik nem jutnak játékhoz hiába szeretnének
A sok aréna nekem is tetszik bár a juniorok biztos jobban örülnének ha nem a bajnokságuk vége után 1 héttel lenne az arénájuk. Ha minden évben lesz szolnoki miskolci meg cellect aréna is mondjuk 2 havonta(nem tom pontosan mennyi idő telik el 2 aréna között) az nagyon tuti lenne a felnőtteknek.tudu28
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amit megfigyeltem még az az hogy a legnagyobb szájkarate mindig az alsóbb osztályokban van. Akik már letettek valamit az asztalra azok feleslegesnek tartják az ilyen megnyilvánult (kivétel erősíti a szabályt) és még ha korábban amikor alsóbb osztályban játszott, esetleg virtuálisan is megnyilvánult, amikor először komolyabb csapattal került szembe a valóságban, a gépelésről is leszokik.
Persze, mert ők írogatás helyett inkább edzenek😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én csak azt nem értem, hogy ha a rossz dolgokat itt nem szereti senki, akkor amikor valaki valami jó dolgot ír be, akkor miért hal meg a fórum?
Lásd Kalo beírta hogy ezt és ezt tervezik a junior döntőn és kb egy napig egyetlen hozzászólás nem született! Amikor én beírtam hogy mennyire örülök, hogy 3 aréna is van, mert jó hogy a téli időszakban is lehet versenyezni, megint csak nem született semmiféle hozzászólás!

Arra viszont ha valami nem tetszik valakinek arra ugrik mindenki!
Én is, szó se róla! De miért van ez így? Ezt kéne megszüntetni! Én megígérem hogy mostantól igyekszek mellőzni az ez irányú hozzászólásaimat! 😉Bruce
Igen kár hogy egy héttel a döntő után van a junior amúgy tetszik,
Utána szolnoki elmarad, utána Miskolci Mikuláskor (kiváló) mint a Prágai, majd SB hétvégén a Budapesti, szerintem ez így nagyon jó, így lehet minden csapat eljut valamelyikre és nincs túl nagy szünet a játékosoknak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na beszéljünk még a HFL-ről.
Felháborítónak tartom, hogy három csapat mondja meg magyarországon, merre tartson a foci.
Mindenki azt mondja, hogy jobb csapatoktól lehet tanulni, de kérdem én mi van akkor ha a jobbak csak a saját boldogulásukat nézik és leszarják, hogy mi van a többivel.
A többi 15-20 csapat kitől tanuljon ha a "nagyok" nem akarnak tanítani. Mi lesz azokkal akik azért készülnek edzésről edzésre, hogy egyszer mondjuk a Wolves ellen mutassák meg, hogy mit tudnak.
Az meg, hogy ha a két renitens csapat nem indul majd hívnak szerb csapatokat a legalja.
Menjen ki ez a három csapat Szerbiába és játszon ott a bajnokságban ha ennyire rangon alulinak érzik a többi csapatot és akkor megoldódott a probléma.
Kíváncsi lennék mondjuk arra, hogy ha a 2011 bajnokságban két szerb csapat végezne az élen, akkor ki indulna magyar csapatként nemzetközi kupában.
A szövetségnek végre a sarkára kéne állnia és a magyar foci fejlődése érdekében nem ezt a három csapatot favorizálnia a többivel szemben.
Kíváncsi lennék mit szólna az angol labdarugó szövetség ha a Chelsea közölné, hogy rangon alulinak érzi a Wimbledon játékát és inkább nem játszik otthon ilyen szar csapatokkal.
Bocs ha hosszú lett, de felháborít ez az egész.cápa77
Most tényleg azért kéne egy egész alapszakaszon keresztül röhejes meccseket játszania a legjobbaknak, hogy Józsika a Mucsaröcsöge Warriorsból megérezze milyen amikor minden playben szétcsapják a fejét? Abból Józsika csak azt tanulja meg, hogy jobb neki megye III-ban soccerelni, mert ennek értelme nem sok van. A legjobbak játékosai meg azt, hogy a tököm járjon edzésre ilyen csapatok miatt, ezek ellen minek?

Az idei bajnokság szerintem rossz volt, mert túl sok érdektelen meccs volt benne.

Én sem örülök a szerbeknek ha jönnek HFL-ben játszani, de még mindig inkább legyen az, mint ami idén volt. Aki magas szinten akar játszani, hadd játsszon jó meccset minden alkalommal, a többiek a Div I-ben meg kiegyensúlyozottabb bajnokságot élvezhetnek. Aki meg elszánja magát és a legjobbak közé akar kerülni, annak adott lesz a lehetőség ha kivívja magának a jogot a HFL-re. De ha egy évben egy ilyen csapat sem lesz, akkor is meg tud maradni a rendszer.KoriTE
Én egyet értek az új rendszerrel tényleg nagy volt a Div -I ben a különbség csapatok között Azzal viszont amilyen stílusba és ,hogy pont te írod azzal sajna nem .
Ha szerinted a legjobb csapat játékosai(pl Győr) unják ,hogy Józsika a Mucsaröcsöge Warriorsból saját magát csapatja szét, akkor miért nem volt gond mikor ezt Dunaújvárosi mezbe tették a Győri játékosok és ahogy a pfm oldalán olvasom jövőre is szeretnétek kölcsön játékosakat le fel játszatni sőt lehet ,hogy már a fehérvár is.kisdani
Nézd meg az NCAAF mérkőzések végeredményeit hétről hétre és ha megnézed, rájössz hogy idén nem volt olyan magyar meccs amelynél ne lett volna nagyobb pontkülönbség az NCAAF-ben, ha őket nem zavarja szerintem minket sem kellene hogy zavarjon. A sérülésekkel meg ne gyertek mert pont nem az ilyen mérkőzéseken vannak a sérülések, hanem a képzetlen képzetlen mérkőzéseken. Azt viszont elhiszem hogy az ilyen mérkőzésen (jó csapat kevésbé jó csapat) kapnak a játékosok olyan ütéseket ami fáj nekik és bibisek lesznek (de ha ez nem tetszik akkor hajrá ott a kosárlabda, meg a flag foci, a kézilabdát már nem ajánlom mert ott is bibis lesz). De legalább megtudják hogy ez a foci. Amit megfigyeltem még az az hogy a legnagyobb szájkarate mindig az alsóbb osztályokban van. Akik már letettek valamit az asztalra azok feleslegesnek tartják az ilyen megnyilvánult (kivétel erősíti a szabályt) és még ha korábban amikor alsóbb osztályban játszott, esetleg virtuálisan is megnyilvánult, amikor először komolyabb csapattal került szembe a valóságban, a gépelésről is leszokik.
több mint 13 éve
tudu28 152
A sok aréna nekem is tetszik bár a juniorok biztos jobban örülnének ha nem a bajnokságuk vége után 1 héttel lenne az arénájuk. Ha minden évben lesz szolnoki miskolci meg cellect aréna is mondjuk 2 havonta(nem tom pontosan mennyi idő telik el 2 aréna között) az nagyon tuti lenne a felnőtteknek.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én csak azt nem értem, hogy ha a rossz dolgokat itt nem szereti senki, akkor amikor valaki valami jó dolgot ír be, akkor miért hal meg a fórum?
Lásd Kalo beírta hogy ezt és ezt tervezik a junior döntőn és kb egy napig egyetlen hozzászólás nem született! Amikor én beírtam hogy mennyire örülök, hogy 3 aréna is van, mert jó hogy a téli időszakban is lehet versenyezni, megint csak nem született semmiféle hozzászólás!

Arra viszont ha valami nem tetszik valakinek arra ugrik mindenki!
Én is, szó se róla! De miért van ez így? Ezt kéne megszüntetni! Én megígérem hogy mostantól igyekszek mellőzni az ez irányú hozzászólásaimat! 😉
több mint 13 éve
tudu28 152
Persze hogy nem jo 2 csapatnál 1 edző azoknak akiknek nem adatik meg ez a lehetőség hogy a Vilivel dolgozhassanak
De szeretném látni azokat akik elháritanának egy ilyen lehetőséget
Emlitve lett a kölcsönadás is az előbb,azért azt ne felejtsük el(aki nem tudná)egyedül a Gorillaz nem kölcsönözhetett a Győrből játékost ebben a szezonban
Bárki bárhova mehetett,még talán az öreganyám is eligazolhatott volna csak hozzánk nem jöhetett játékosMagilla Gorilla
Magasabb osztályból nem lehet kölcsönözni alacsonyabb osztályba...
Ezt az alapelvet még itt is betartották. Miért a Wolves, Cowboys, Rebels, Tigers kért kölcsön valahonnan? Vagy a Bulldogs, Wolverines, Heroes? Én nem tudok róla... Most akkor miről beszélsz?Teddy
Sharks és Gorillaz is div 1-es ráadásul a cápák nem is indultak.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
arcsike 100
farky-nál a pont 😉 nagyon gáz amit műveltek :S
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Persze hogy nem jo 2 csapatnál 1 edző azoknak akiknek nem adatik meg ez a lehetőség hogy a Vilivel dolgozhassanak
De szeretném látni azokat akik elháritanának egy ilyen lehetőséget
Emlitve lett a kölcsönadás is az előbb,azért azt ne felejtsük el(aki nem tudná)egyedül a Gorillaz nem kölcsönözhetett a Győrből játékost ebben a szezonban
Bárki bárhova mehetett,még talán az öreganyám is eligazolhatott volna csak hozzánk nem jöhetett játékosMagilla Gorilla
Magasabb osztályból nem lehet kölcsönözni alacsonyabb osztályba...
Ezt az alapelvet még itt is betartották. Miért a Wolves, Cowboys, Rebels, Tigers kért kölcsön valahonnan? Vagy a Bulldogs, Wolverines, Heroes? Én nem tudok róla... Most akkor miről beszélsz?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát akkor írni kell most gyorsan sok sok jó témát és akkor majd azt látják! :cool:

Pl. milyen jó, hogy a közeljövőben 3 aréna bajnokság is lesz kis hazánkban! Ebből egyik junior! Ez jó kezdeményezés!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem lesz bezárva a topic, mert nem személyeskedett senki!
Jól van kulturáltnak nem nevezhető a dolog, de attól még nem volt sértegetés! És mivel be is fejeződött, nincs miért bezárni a topicot!Bruce
Akkor azért érezted te is, hogy ez már a lejtő 😉
És tényleg van abban valami, hogy valaki idetéved és ezt látja... érted... :/ :rolleyes:
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nem lesz bezárva a topic, mert nem személyeskedett senki!
Jól van kulturáltnak nem nevezhető a dolog, de attól még nem volt sértegetés! És mivel be is fejeződött, nincs miért bezárni a topicot!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Srácok nemár... Most komolyan kell ezt?
Mármint persze oké, legyen konstruktív véleménynyilvánítás, eszmecsere, meg minden...

De ez valahogy nem az :/ Aztán megint be fogják zárni a topicot, gyanítom akkor nem mostanában lesz ez újra nyitva.
Please