NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Elég szép lett a gyűrű meg a serleg is! Grat a Haladásnak!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ez jó program lesz, csak kár hogy nem tudok elmenni rá 😕

Legjobban a spec teamek érdekelnének, meg természetesen a def! Jó lenne ha összejönne a 20 fő, hogy megrendezzék, bár elég rövid ismét az idő rá.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
"A MAFSZ Edző Bizottsága meghirdeti nyitott vezetőedzői előadások programját.

A nyitott vezetőedzői előadások célja, hogy magyar gyakorlati példák, mérkőzések alapján mutassa be az érdeklődő csapatok edzői, sportoktatói számára:
- a wing-T,
- spread offense a Wolves 52-szerű defense-re lebontva, pozíciókra elmagyarázva,
- special teamekről (kick-off return, punt, punt return)
szakmai témákat.

Helyszín: 4002 Debrecen, Hósszúpályi út fele
Ideje: 2010. december 10 –től, 2010. december 12.
Előadásokon való részvételi díja: 5.500 Ft/fő
Program megrendezés minimális részvételi létszáma: 20 fő"

Bővebben: mafsz.org


több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
2011 Január 16.-án TRY OUT - Budapest Eagles -
Siketek Sportpálya 16:30
www.bpeagles.hu

több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Köszönet minden résztvevő csapatnak és gratulálunk a Crushersnek a győzelemhez!
Jövőre ismét lesz AFA Kupa, reményeink szerint több csapattal!

több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
igazából elmarad az aréna...de mivel már tényleg kivan fizetve a csarnok Tigers,Gladiators ugrik le játszani...
bírók nélkül,meg minden nélkül...szal csak úgy
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
AFA Kupa döntő végeredmény:

AH Gladiators - Haladás Crushers: 12-18Seraph
Grat a magyar csapatnak!ce
Gratulálok a Crushers-nek! Nekem a field gólok és a punt-ok hiánya ellenére is tetszett a döntő! Ja, és behaltam, amikor félidőben néhány Gladiators-ös rögtönzött dance fight-ot nyomott, vmi diszkósított NOX számra 😀, meg amikor a meccs végén a Crushers belevágta egy pocsolyába az egyetlen tisztán maradt játékosát. Összességében szerintem offseason kupához méltóan sokkal jobb hangulatú volt a bajnokság mint a hivatalos.

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Titano te nagyon nagy seggfej vagy, megsúgom neked a Vilinek semmi beleszólása nem volt az egészbe, szerintem csak kussolj el, és próbálj azon okoskodni, hogy hogy legyél jobb, bár ilyen hozzáállással maradhatsz a béka segge alatt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grat a magyar csapatnak!ce
inkább így: AH Gladiators - Sharks+Grátz Vili. . .titano
Ne kezdjük megint, légyszi, semmi szükség rá.Zorddd
ok.
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
AFA Kupa döntő végeredmény:

AH Gladiators - Haladás Crushers: 12-18Seraph
Grat a magyar csapatnak!ce
inkább így: AH Gladiators - Sharks+Grátz Vili. . .titano
Ne kezdjük megint, légyszi, semmi szükség rá.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
AFA Kupa döntő végeredmény:

AH Gladiators - Haladás Crushers: 12-18Seraph
Grat a magyar csapatnak!ce
inkább így: AH Gladiators - Sharks+Grátz Vili. . .
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok melyik csapatok mennek a Miskolci arénára?ce
Ez nem sok 😕ce

Én úgy hallottam elmarad(t).kutya23c
mivel a pálya már ki lett bérelve nem marad el, tudtommal tiszteletét teszi a Nyíregyháza és a Debrecen csapata is.
több mint 13 éve
kutya23c 223
Sziasztok melyik csapatok mennek a Miskolci arénára?ce
Ez nem sok 😕ce

Én úgy hallottam elmarad(t).

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok melyik csapatok mennek a Miskolci arénára?ce
Ez nem sok 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
AFA Kupa döntő végeredmény:

AH Gladiators - Haladás Crushers: 12-18Seraph
Grat a magyar csapatnak!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
AFA Kupa döntő végeredmény:

AH Gladiators - Haladás Crushers: 12-18
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
(OFF)
A doppingvétség nem büntetőjogi kategória, de a fogalmak értelmezéséhez segítséget nyújthat a Btk.
14. § Gondatlanságból követi el a bűncselekményt, aki előre látja magatartásának lehetséges következményeit, de könnyelműen bízik azok elmaradásában; úgyszintén az is, aki e következmények lehetőségét azért nem látja előre, mert a tőle elvárható figyelmet vagy körültekintést elmulasztja.vadibandi
Na, ezért él meg annyi ügyvéd igen jól, mert ilyen szubjektív elemeket raknak a jogszabályokba. Pl. fejbelőttem, de könnyelműen bíztam benne, hogy nem hal meg; ill. nem is tudtam, hogy egy fejlövéstől meg lehet halni.
(ON)Atari
1. A jogalkalmazás nem egy folyamatábrába fordítható eljárás, ahol igaz/hamis kapcsolók állítgatásával a számítógép a végén kidobja az eredményt. Ha így lenne, akkor már rég gépesítették volna én nem mentették volna fel csütörtökön a bíróságon a csecsen védencemet a rablás, súlyos testi sértés, köz- és magánokirathamisítás vádja alól.

2. A külső körülményekből azért viszonylag biztosan lehet következtetni egy személy tudatállapotára.vadibandi
Na fajin, VadiBandi ránk szabadított egy csecsen bűnözőt 😀


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
(OFF)
A doppingvétség nem büntetőjogi kategória, de a fogalmak értelmezéséhez segítséget nyújthat a Btk.
14. § Gondatlanságból követi el a bűncselekményt, aki előre látja magatartásának lehetséges következményeit, de könnyelműen bízik azok elmaradásában; úgyszintén az is, aki e következmények lehetőségét azért nem látja előre, mert a tőle elvárható figyelmet vagy körültekintést elmulasztja.vadibandi
Na, ezért él meg annyi ügyvéd igen jól, mert ilyen szubjektív elemeket raknak a jogszabályokba. Pl. fejbelőttem, de könnyelműen bíztam benne, hogy nem hal meg; ill. nem is tudtam, hogy egy fejlövéstől meg lehet halni.
(ON)Atari
1. A jogalkalmazás nem egy folyamatábrába fordítható eljárás, ahol igaz/hamis kapcsolók állítgatásával a számítógép a végén kidobja az eredményt. Ha így lenne, akkor már rég gépesítették volna én nem mentették volna fel csütörtökön a bíróságon a csecsen védencemet a rablás, súlyos testi sértés, köz- és magánokirathamisítás vádja alól.

2. A külső körülményekből azért viszonylag biztosan lehet következtetni egy személy tudatállapotára.




több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
(OFF)
A doppingvétség nem büntetőjogi kategória, de a fogalmak értelmezéséhez segítséget nyújthat a Btk.
14. § Gondatlanságból követi el a bűncselekményt, aki előre látja magatartásának lehetséges következményeit, de könnyelműen bízik azok elmaradásában; úgyszintén az is, aki e következmények lehetőségét azért nem látja előre, mert a tőle elvárható figyelmet vagy körültekintést elmulasztja.vadibandi
Na, ezért él meg annyi ügyvéd igen jól, mert ilyen szubjektív elemeket raknak a jogszabályokba. Pl. fejbelőttem, de könnyelműen bíztam benne, hogy nem hal meg; ill. nem is tudtam, hogy egy fejlövéstől meg lehet halni.
(ON)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok melyik csapatok mennek a Miskolci arénára?
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
na valami hasonlóra emlékeztem még suliból, de jobb, hogy leírtad.

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A doppingvétség nem büntetőjogi kategória, de a fogalmak értelmezéséhez segítséget nyújthat a Btk.

13. § Szándékosan követi el a bűncselekményt, aki magatartásának következményeit kívánja, vagy e következményekbe belenyugszik.
14. § Gondatlanságból követi el a bűncselekményt, aki előre látja magatartásának lehetséges következményeit, de könnyelműen bízik azok elmaradásában; úgyszintén az is, aki e következmények lehetőségét azért nem látja előre, mert a tőle elvárható figyelmet vagy körültekintést elmulasztja.




több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A „megtagadás vagy a mintaszolgáltatás elmaradása” a sportoló által szándékosan és gondatlanul is elkövethető, míg az „akadályozásnak” kizárólag szándékos alakzata van."cápa77
Nem vagyok jogász, talán ezért nem látok én sem különbséget. Nekem egyik eset sem tűnik "gondatlannak".Atari
Én sem (vadibandi hol van ilyenkor, asszem ő valami jogmókus), de szerintem a 'gondatlan elkövetés' valami olyasmit takar, hogy elfelejti, nem ér oda időben, rossz helyre megy, nem ott van, amit a jelenlétibe beírt, esetleg a vizsgálók késnek, stbstb. Szintén nem vagyok benne biztos, de ilyenkor általában van némi türelmi idő a teljesítésre, pl késett a buszod, dugóba ragadtál, akkor megvárnak, amíg odaérsz vagy ha meccs után elszaladsz pisilni, aztán a wcből kijövet odatoppan eléd két markos doppingellenőr, hogy kéne mintát adni, akkor sem a vesédet fogják kifacsarni, hanem iszol némi vizet, aztán vártok egy picit.

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Remélem tele lesz 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
3000 fős lelátó....