NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az emberi hülyeség határtalan. Amatőr ligában doppingolni..... :/Amadeus91
Nem kell doppingolni ahhoz, hogy megbukj egy vizsgálaton! Sok olyan szer is pozitív eredményt mutat ki ami nem fokozza a teljesítményt, sőt!
Amatőr sportban maga az ellenőrzés hülyeség, nincsen az embereknek lehetősége olyan szereket megvenni, ami nem doppinglistás, de ugyan úgy hatásos, valamint hiába kéred meg a doktornénit hogy olyan gyógyszert írjon fel Neked ami nem tiltó listás, mert fingja sincs róla mit is szeretnél, mert nem ismeri a dolgokat, minden csapat élére kéne egy doktor aki ellenőrzi ezeket, és írja a gyógyszereket. Ez meg már csak profi körülmények között valósítható meg!SzentiRebel_#18
Szerintem amúgy ez így teljesen korrekt amit mondasz.
Aki doppingolni akar az úgyis fog...
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Komolyan 1,5 hónap csak a bajnoki szezon?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Na beszéljünk még a HFL-ről.
Felháborítónak tartom, hogy három csapat mondja meg magyarországon, merre tartson a foci.
Mindenki azt mondja, hogy jobb csapatoktól lehet tanulni, de kérdem én mi van akkor ha a jobbak csak a saját boldogulásukat nézik és leszarják, hogy mi van a többivel.
A többi 15-20 csapat kitől tanuljon ha a "nagyok" nem akarnak tanítani. Mi lesz azokkal akik azért készülnek edzésről edzésre, hogy egyszer mondjuk a Wolves ellen mutassák meg, hogy mit tudnak.
Az meg, hogy ha a két renitens csapat nem indul majd hívnak szerb csapatokat a legalja.
Menjen ki ez a három csapat Szerbiába és játszon ott a bajnokságban ha ennyire rangon alulinak érzik a többi csapatot és akkor megoldódott a probléma.
Kíváncsi lennék mondjuk arra, hogy ha a 2011 bajnokságban két szerb csapat végezne az élen, akkor ki indulna magyar csapatként nemzetközi kupában.
A szövetségnek végre a sarkára kéne állnia és a magyar foci fejlődése érdekében nem ezt a három csapatot favorizálnia a többivel szemben.
Kíváncsi lennék mit szólna az angol labdarugó szövetség ha a Chelsea közölné, hogy rangon alulinak érzi a Wimbledon játékát és inkább nem játszik otthon ilyen szar csapatokkal.
Bocs ha hosszú lett, de felháborít ez az egész.cápa77
Igazad van, de sajnos rögtön azonnal akarnak ott fent mindenkinek megfelelő bajnokságot létrehozni.

Az nem járja azonban, hogy létrehozunk egy elit csoportot, amiből nem lehet kiesni, és a Div 1 győztese eldöntheti, hogy akar e oda csatlakozni, és mivel kevés csapatból áll az elit csapat annak a nevezési díja ~400.000 Ft, nem engedheti meg magának sok csapat 1,5 hónapnyi bajnokság fejében, amihez még csatlakozik egy újabb bajnokság ami vagy összejön vagy nem, és ott nem kizárt a 600 km utazás.

Az ideális bajnokság szerintem amit már vagy 3-4x megjegyeztem itt, hogy hasonló lebonyolítás mint idén, de 8 csapatra csökkenteni a létszámot, akár 1 szezon alatt is, de lehet szép lassan, és akkor előfordulnak erős csapatok valamint gyengébb csapatok, de ez hozzá tartozik egy egészséges bajnoksághoz!

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
De valahogy úgy kell itt is csinálni, mint a jégkorongban! Legyenek szomszédos országból csapatok, de a magyar csapatok játsszák a magyar bajnoki döntőt le, de legyen egy interligás bajnok is!

Mondjuk a jégkorongban azért máshogy van, mert ott csak egy csapat emelkedik ki nagyon, a többi egyenrangú majdnem!
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Na beszéljünk még a HFL-ről.
Felháborítónak tartom, hogy három csapat mondja meg magyarországon, merre tartson a foci.
Mindenki azt mondja, hogy jobb csapatoktól lehet tanulni, de kérdem én mi van akkor ha a jobbak csak a saját boldogulásukat nézik és leszarják, hogy mi van a többivel.
A többi 15-20 csapat kitől tanuljon ha a "nagyok" nem akarnak tanítani. Mi lesz azokkal akik azért készülnek edzésről edzésre, hogy egyszer mondjuk a Wolves ellen mutassák meg, hogy mit tudnak.
Az meg, hogy ha a két renitens csapat nem indul majd hívnak szerb csapatokat a legalja.
Menjen ki ez a három csapat Szerbiába és játszon ott a bajnokságban ha ennyire rangon alulinak érzik a többi csapatot és akkor megoldódott a probléma.
Kíváncsi lennék mondjuk arra, hogy ha a 2011 bajnokságban két szerb csapat végezne az élen, akkor ki indulna magyar csapatként nemzetközi kupában.
A szövetségnek végre a sarkára kéne állnia és a magyar foci fejlődése érdekében nem ezt a három csapatot favorizálnia a többivel szemben.
Kíváncsi lennék mit szólna az angol labdarugó szövetség ha a Chelsea közölné, hogy rangon alulinak érzi a Wimbledon játékát és inkább nem játszik otthon ilyen szar csapatokkal.
Bocs ha hosszú lett, de felháborít ez az egész.


több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Az emberi hülyeség határtalan. Amatőr ligában doppingolni..... :/Amadeus91
Nem kell doppingolni ahhoz, hogy megbukj egy vizsgálaton! Sok olyan szer is pozitív eredményt mutat ki ami nem fokozza a teljesítményt, sőt!
Amatőr sportban maga az ellenőrzés hülyeség, nincsen az embereknek lehetősége olyan szereket megvenni, ami nem doppinglistás, de ugyan úgy hatásos, valamint hiába kéred meg a doktornénit hogy olyan gyógyszert írjon fel Neked ami nem tiltó listás, mert fingja sincs róla mit is szeretnél, mert nem ismeri a dolgokat, minden csapat élére kéne egy doktor aki ellenőrzi ezeket, és írja a gyógyszereket. Ez meg már csak profi körülmények között valósítható meg!

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Az emberi hülyeség határtalan. Amatőr ligában doppingolni..... :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
lesz
2ből 2 doppingvétség a Tigers oldalon, kíváncsian várom ennek milyen következménye lesz, ha lesz egyáltalán bármi iskisdani
cápa77
De most az tényleg komoly, hogy a Wolvesnál egy sem volt, mert én ezt nem hiszem el!Bruce
Mindenkit nem lehet leellenőrizni, de minden csapatban van aki lebukna ebben biztos lehesz, nem feltétlenül teljesítmény növelő szerekre gondolok

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
lesz
2ből 2 doppingvétség a Tigers oldalon, kíváncsian várom ennek milyen következménye lesz, ha lesz egyáltalán bármi iskisdani
cápa77
De most az tényleg komoly, hogy a Wolvesnál egy sem volt, mert én ezt nem hiszem el!
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
lesz
2ből 2 doppingvétség a Tigers oldalon, kíváncsian várom ennek milyen következménye lesz, ha lesz egyáltalán bármi iskisdani


több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
2ből 2 doppingvétség a Tigers oldalon, kíváncsian várom ennek milyen következménye lesz, ha lesz egyáltalán bármi is


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Akkor ezek szerint csak a nyíregyházából van doppingoló! A Wolves játékosok tiszták... 😀
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
http://sportgeza.hu/sport/hirek/2010/11/12/ujabb_doppingeset_a_magyar_amerikaifutball-ligaban/nitro
már itt is kint van: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/amerikaifutball-ujabb-doppingeset-a-magyar-bajnoksagban-2052486

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
beindult a henger
http://sportgeza.hu/sport/hirek/2010/11/12/ujabb_doppingeset_a_magyar_amerikaifutball-ligaban/nitro


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://sportgeza.hu/sport/hirek/2010/11/12/ujabb_doppingeset_a_magyar_amerikaifutball-ligaban/
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Elnézést kérek ha valakit megsértettem, és igazat adok én is gratulálok a bajnoknak, de ugy néz ki mintha titeket kerülnének az ellenfelek
nem hiszem, hogy félnek, inkább az elválás okozta sokk miatt nem jutottunk eszükbe

A junior arany nem fél értékű, mindig csak azokat kell megverni akik indulnak.
Nincs ha, jövőre majd minket is meg kell vernie az ellenfeleknek, idén pedig gratulálunk a győztesnek akárki is lesz vasárnap.
Szerintem Magyarországon nincs erősebb junior csapat mint a tiétek, nincs az a junior offens ami át megy a védelmeteken, gondolom félnek tőletek.
Szerintem igy a Junior bajnoki arany is csak fél értékű
csovika75
cápa77
csovika75
Csak itthon 😂 😂 😂


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elnézést kérek ha valakit megsértettem, és igazat adok én is gratulálok a bajnoknak, de ugy néz ki mintha titeket kerülnének az ellenfelek
nem hiszem, hogy félnek, inkább az elválás okozta sokk miatt nem jutottunk eszükbe

A junior arany nem fél értékű, mindig csak azokat kell megverni akik indulnak.
Nincs ha, jövőre majd minket is meg kell vernie az ellenfeleknek, idén pedig gratulálunk a győztesnek akárki is lesz vasárnap.
Szerintem Magyarországon nincs erősebb junior csapat mint a tiétek, nincs az a junior offens ami át megy a védelmeteken, gondolom félnek tőletek.
Szerintem igy a Junior bajnoki arany is csak fél értékű
pláne arénányi
szerintem lebecsülsz minket 😊cápa77
csovika75
cápa77
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
nem hiszem, hogy félnek, inkább az elválás okozta sokk miatt nem jutottunk eszükbe

A junior arany nem fél értékű, mindig csak azokat kell megverni akik indulnak.
Nincs ha, jövőre majd minket is meg kell vernie az ellenfeleknek, idén pedig gratulálunk a győztesnek akárki is lesz vasárnap.
Szerintem Magyarországon nincs erősebb junior csapat mint a tiétek, nincs az a junior offens ami át megy a védelmeteken, gondolom félnek tőletek.
Szerintem igy a Junior bajnoki arany is csak fél értékű
pláne arénányi
szerintem lebecsülsz minket 😊cápa77
csovika75


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem Magyarországon nincs erősebb junior csapat mint a tiétek, nincs az a junior offens ami át megy a védelmeteken, gondolom félnek tőletek.
Szerintem igy a Junior bajnoki arany is csak fél értékű
pláne arénányi
szerintem lebecsülsz minket 😊cápa77
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
pláne arénányi
szerintem lebecsülsz minket 😊


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
és gondolod nincs junior csapatunk
Szerintem csak junior csapatokat hívtak meg egy Junior Arénára.KoriTE


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Szerintem csak junior csapatokat hívtak meg egy Junior Arénára.


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Nem hívtak minket.
Nem is értem miért?
Cápa ti nem indultok a Junior Aréna kupán?
HFL. Három csapattal?
Vicc.cápa77
csovika75


több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Tisztelt Csapat Vezetők!

Ezúton hívnám fel figyelmeteket, hogy ismételten elstartol a 0815 Mikulás Autós Kaland Túra !

Ismételten megtartjuk az amerikai foci csapatok közötti külön versenyt, amely nem másért zajlik, mint a Profootball különdíjáért!

Itt a lehetőség, hogy minden csapatból legalább egy – de lehet sokkal több is – csapat képviselje az egyesületét.

Az eddigi rendezvényeinkről és aktuális eseményekről a www.0815.hu web oldalon talál részletes információkat.

I. Mikulás Túra Sport1-es összefoglalója: http://vimeo.com/11226559

Extrém Rally Sport 1-es összefoglalója: http://vimeo.com/12999149

Rendezvény sorozatunk a 0815 névre kereszteződött, amely most a 4. futamához érkezik 2010 december 4-5.-én

A nyári futamunk az Extrém Rally a téli a Mikulás Túra nevet kapta. Eddigi eseményeinkkel közel 45 millió Ft értékben tudtunk támogatni, gyermekeket, motoros mentőket, állatokat.

A következő rendezvényünk a II. 0815 Mikulás Túrával a MEREK – Mozgássérültek Rehabilitációs Egyesületének központját – támogatjuk, és egyben felhívjuk a figyelmet a másságukra és helyzettükre.

Mostani futamunk végcélja Eger..

Minden ponton bizonyos feladatot kell megoldani a versenyzőknek, amit 1-10 pont között jutalmazunk. A lényeg, hogy izgalmas, mozgalmas, poénos, csapatjáték legyen, hiszen a célunk, hogy a versenyzőket vissza vigyük a gyermekkorukba, ezt tükrözi az is, hogy aki jelmezben érkezik az plusz 3 ponttal gazdagabb lesz.

Gyere és csatlakozz te is a versenyzőkhöz és bulizzunk együtt!!

Információk:

0815 csapata

0815@0815.hu

06-70-389-3478

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Cápa ti nem indultok a Junior Aréna kupán?
HFL. Három csapattal?
Vicc.cápa77