Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
(OFF)
Még mindig felesleges, és vicces a cikk szerintem.GreenEagle
Bocs, hogy a honlap a szimpatizánsok számára miskolci szemszögből tálalja a _tényeket_ (linkkekkel) és nem olyan szellemben születik ott egy bejegyzés, hogy pl. "Gyertek tryout-ra! A tehetségeseket kiszűrjük és majd átirányítjuk a Wolf-hoz, mert az a legjobb csapat Magyarországon!"
ZöldSasként talán ismered ezt a részletet egy hivatalos indulóból: "Mi akkor is nyerünk, hogyha kikapunk".
(ON)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én úgy gondolom a Miskolc Steelers Junior csapat egy nagyon jó csapat és megérdemelten jutottak el az elődöntőig,ahol egy jó meccsen kaptak ki! Nagyon ügyes srácokról van szó akik még sokra fogják vinni ebben a sportban! És amúgy is nem csak egyszer rendeznek junior bajnokságot! Remélem jövőre is ennyire felkészültek és ügyesek lesznek! Gratula a jó meccsért!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
50 felet már szerintem ismét junior korba ért ő játszhaz 😊
Szerintem bárki kérhette volna. Bár tök mindegy mire hivatkozok, úgyis a Steelers lesz a tróger h hogyan jutott ez eszünkbe. Mert minket mindenki utál. Tiszta Oakland.Szmájli
Nana! A Raiderst nem utálják! Legalább is én nem! 😊

Amúgy én is játszani akartam 😕
Kár hogy nem jutott eszembe. Igaz én 11 évvel lógok túl, de hátha...Bruce
Nekünk is lett volna egy tuti centerünk: még éppen nincs 50 éves. 😀mikie
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Édes barátaim, nem minden VB hatáskör ami a játékhoz kötődik itthon. Van ám még Igazoló biztos aki ellenőrizni hivatott a születési dátumokat a nevezéseknél, illetve még Elnökség aki engedélyt adhat egy ilyen kérelemre. De mivel nem VB hatáskör egy ilyen külön engedély, pont fogalmam sincs róla miért meg hogyan játszhatott a srác, és nem is kell hogy legyen.

Na valami ilyesmire céloztam azzal, hogy azért a legtöbben nem tudják mi hogyan megy, de már egyből írogatják a tutit 😊

Hogy a lényegről is legyen szó:

Az Acéltigrisek egy kimondottan jó csapat, sok ügyes játékossal, nagyon tetszetős, jól kitalált offense-el. Köszönjük nekik a meccset. Egyébként a kulcs a hárommal több labdaszerzésünk volt (5-2), e nélkül jóval kisebb lett volna a különbség.

Cikk: http://gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=48239


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amúgy én is játszani akartam 😕
Kár hogy nem jutott eszembe. Igaz én 11 évvel lógok túl, de hátha...Bruce
Nekünk is lett volna egy tuti centerünk: még éppen nincs 50 éves. 😀mikie
ezt most úgy írod, mintha a jelenlegi teljesen használhatatlan lenne.... 😀
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
A Hurricanes meccsről tud valaki valamit (eredményen kívül)?Farky
műfüvön játszották 😀JUNIOR#46
sajnos nem: elvileg fű volt, de a pálya nagy része homok. előbb-utóbb lesz valamiféle cikk, röviden annyit, hogy izgalmasabbá tettük, mint indokolt volt.Szobi22
Elfogadtok egy majdnem salak szót? 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A Hurricanes meccsről tud valaki valamit (eredményen kívül)?Farky
műfüvön játszották 😀JUNIOR#46
sajnos nem: elvileg fű volt, de a pálya nagy része homok. előbb-utóbb lesz valamiféle cikk, röviden annyit, hogy izgalmasabbá tettük, mint indokolt volt.

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Amúgy érdekes, mert Busy-nak mondtam, hogy volt a Miskolcba egy idősebb tag, erre nem is tudott róla, pedig ő a VB egyik tagja!

Kíváncsi vagyok Kori tud e róla!Bruce
ez lájk.hegedusadam
műfaj 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amúgy érdekes, mert Busy-nak mondtam, hogy volt a Miskolcba egy idősebb tag, erre nem is tudott róla, pedig ő a VB egyik tagja!

Kíváncsi vagyok Kori tud e róla!Bruce
ez lájk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem kifogás...nemérted 😊
Nálunk jobb csapat voltatok, megvertetek minket, ennyi.
Ha valaki bajnok akar lenni, akkor főleg a rájátszásban verjen el mindenkit, és kész, jah és örüljön, hogy lehetősége volt még egy meccset játszani, vagy esetleges győzelem esetén egy döntőt..
Még mindig felesleges, és vicces a cikk szerintem.

Amúgy milyen indokkal játszhatott az a srác? Talán dec.31-én született?GreenEagle
nem speciel neked címeztem. csak ha a VB engedi játszani akkor semmi duma nincs h mert 90-es.
nyilván játszottak kreatívabban nálunk. és nyilván ha végigverjük az alapszakaszt és a playoffsba bukunk el akkor nem vagyunk bajnokok. ennyi.hegedusadam
Ettől még nem tartom etikusnak, hogy egy csapat aki nincs rászorulva, engedélyt kér a szabály megszegéséhez. Nyilván nem múlt egy meccs sem azon az egy darab emberen. Ez pusztán elvi kérdés. Az meg, hogy a VB engedélyezte, csak hab a tortán.Zorddd
nyilván nem etikus de most ez a vesszőparipa, meg ez a nagy eredmény.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Amúgy érdekes, mert Busy-nak mondtam, hogy volt a Miskolcba egy idősebb tag, erre nem is tudott róla, pedig ő a VB egyik tagja!

Kíváncsi vagyok Kori tud e róla!
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Tényleg befejezhetnéd már a személyeskedést, mert ezzel nem csak magadat minősíted.

Más:

A Hurricanes meccsről tud valaki valamit (eredményen kívül)?Farky
műfüvön játszották 😀JUNIOR#46
Ez is több, mint amit én tudtam 😀

kristof: kösziFarky
Csak tipp 😀 lehet salak volt 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Gratulálok, kisgyerek.

Másik gyökérnek: Fórum arra való, hogy véleményt nyilváníts. A többi csak bele-képzelés.

Majd én azt tudom, hogy mire gondoltam. Te meg azt képzelsz, amit akarsz. Gondolom a csajaid is ezt mondják a farkadra.e53m62
Tényleg befejezhetnéd már a személyeskedést, mert ezzel nem csak magadat minősíted.

Más:

A Hurricanes meccsről tud valaki valamit (eredményen kívül)?Farky
műfüvön játszották 😀JUNIOR#46
Ez is több, mint amit én tudtam 😀

kristof: köszi

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
de mért kifogásokat gyártotok???? szánalmas...hegedusadam
Nem kifogás...nemérted 😊
Nálunk jobb csapat voltatok, megvertetek minket, ennyi.
Ha valaki bajnok akar lenni, akkor főleg a rájátszásban verjen el mindenkit, és kész, jah és örüljön, hogy lehetősége volt még egy meccset játszani, vagy esetleges győzelem esetén egy döntőt..
Még mindig felesleges, és vicces a cikk szerintem.

Amúgy milyen indokkal játszhatott az a srác? Talán dec.31-én született?GreenEagle
nem speciel neked címeztem. csak ha a VB engedi játszani akkor semmi duma nincs h mert 90-es.
nyilván játszottak kreatívabban nálunk. és nyilván ha végigverjük az alapszakaszt és a playoffsba bukunk el akkor nem vagyunk bajnokok. ennyi.hegedusadam
Ettől még nem tartom etikusnak, hogy egy csapat aki nincs rászorulva, engedélyt kér a szabály megszegéséhez. Nyilván nem múlt egy meccs sem azon az egy darab emberen. Ez pusztán elvi kérdés. Az meg, hogy a VB engedélyezte, csak hab a tortán.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha valaki bajnok akar lenni, akkor főleg a rájátszásban verjen el mindenkit, és kész, jah és örüljön, hogy lehetősége volt még egy meccset játszani, vagy esetleges győzelem esetén egy döntőt..
Még mindig felesleges, és vicces a cikk szerintem.
GreenEagle
magyarul a kiírás volt szar miszerint vki a könnyebb sorsolás miatt lehet bajnok.

Farky: http://twitter.com/bphurricanes
itt olvashatsz elő közvetítést
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Amúgy üdvözlöm a felnőtt Miskolci játékosokat, hogy bemutatkoztak ,ezt érteni fogjátok: ("majomfejű"). DaniSproles
Gratulálok, kisgyerek.

Másik gyökérnek: Fórum arra való, hogy véleményt nyilváníts. A többi csak bele-képzelés.

Majd én azt tudom, hogy mire gondoltam. Te meg azt képzelsz, amit akarsz. Gondolom a csajaid is ezt mondják a farkadra.e53m62
Tényleg befejezhetnéd már a személyeskedést, mert ezzel nem csak magadat minősíted.

Más:

A Hurricanes meccsről tud valaki valamit (eredményen kívül)?Farky
műfüvön játszották 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Amúgy üdvözlöm a felnőtt Miskolci játékosokat, hogy bemutatkoztak ,ezt érteni fogjátok: ("majomfejű"). DaniSproles
Gratulálok, kisgyerek.

Másik gyökérnek: Fórum arra való, hogy véleményt nyilváníts. A többi csak bele-képzelés.

Majd én azt tudom, hogy mire gondoltam. Te meg azt képzelsz, amit akarsz. Gondolom a csajaid is ezt mondják a farkadra.e53m62
Tényleg befejezhetnéd már a személyeskedést, mert ezzel nem csak magadat minősíted.

Más:

A Hurricanes meccsről tud valaki valamit (eredményen kívül)?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de mért kifogásokat gyártotok???? szánalmas...hegedusadam
Nem kifogás...nemérted 😊
Nálunk jobb csapat voltatok, megvertetek minket, ennyi.
Ha valaki bajnok akar lenni, akkor főleg a rájátszásban verjen el mindenkit, és kész, jah és örüljön, hogy lehetősége volt még egy meccset játszani, vagy esetleges győzelem esetén egy döntőt..
Még mindig felesleges, és vicces a cikk szerintem.

Amúgy milyen indokkal játszhatott az a srác? Talán dec.31-én született?GreenEagle
nem speciel neked címeztem. csak ha a VB engedi játszani akkor semmi duma nincs h mert 90-es.
nyilván játszottak kreatívabban nálunk. és nyilván ha végigverjük az alapszakaszt és a playoffsba bukunk el akkor nem vagyunk bajnokok. ennyi.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de mért kifogásokat gyártotok???? szánalmas...hegedusadam
Nem kifogás...nemérted 😊
Nálunk jobb csapat voltatok, megvertetek minket, ennyi.
Ha valaki bajnok akar lenni, akkor főleg a rájátszásban verjen el mindenkit, és kész, jah és örüljön, hogy lehetősége volt még egy meccset játszani, vagy esetleges győzelem esetén egy döntőt..
Még mindig felesleges, és vicces a cikk szerintem.

Amúgy milyen indokkal játszhatott az a srác? Talán dec.31-én született?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem kell kifogásokat gyártani! A sorsolás olyan volt amilyen! Előre nem lehetett tudni, hogy mi van! Az alapszakaszban nyertek mindent! Az elődöntőben meg kikaptak! Mit ért a könnyebb sorsolás??!! Semmit!
Jövőre majd újra próbálkozik mindenki! Ez van, az élet nem áll meg! Pont erre jó példa a Miskolc, mikor kikaptak a wild cardon, szerintem még erőt is adott nekik, hogy fel kell kelni a padlóról és fel is keltek! Inkább ezt nézzük! Meg az ehhez hasonló dolgokat!Bruce
köszönöm szépen.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nem kell kifogásokat gyártani! A sorsolás olyan volt amilyen! Előre nem lehetett tudni, hogy mi van! Az alapszakaszban nyertek mindent! Az elődöntőben meg kikaptak! Mit ért a könnyebb sorsolás??!! Semmit!
Jövőre majd újra próbálkozik mindenki! Ez van, az élet nem áll meg! Pont erre jó példa a Miskolc, mikor kikaptak a wild cardon, szerintem még erőt is adott nekik, hogy fel kell kelni a padlóról és fel is keltek! Inkább ezt nézzük! Meg az ehhez hasonló dolgokat!
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Amúgy üdvözlöm a felnőtt Miskolci játékosokat, hogy bemutatkoztak ,ezt érteni fogjátok: ("majomfejű"). DaniSproles
Gratulálok, kisgyerek.

Másik gyökérnek: Fórum arra való, hogy véleményt nyilváníts. A többi csak bele-képzelés.

Majd én azt tudom, hogy mire gondoltam. Te meg azt képzelsz, amit akarsz. Gondolom a csajaid is ezt mondják a farkadra.e53m62
KI A 8 CSAPAT BAZZEG?????

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Amúgy üdvözlöm a felnőtt Miskolci játékosokat, hogy bemutatkoztak ,ezt érteni fogjátok: ("majomfejű"). DaniSproles
Gratulálok, kisgyerek.

Másik gyökérnek: Fórum arra való, hogy véleményt nyilváníts. A többi csak bele-képzelés.

Majd én azt tudom, hogy mire gondoltam. Te meg azt képzelsz, amit akarsz. Gondolom a csajaid is ezt mondják a farkadra.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de mért kifogásokat gyártotok???? szánalmas...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jézusom nemááár...
Nézzük már meg a Miskolc ellenfeleit : mi (Sparks), Woverines, Eger.
Az Egerben kevesen voltak, kezdetleges junior. A Wolverines bár ügyes csapat, de kevesen voltak ők is, és mi akikkel elég küzdelmes meccset játszottak miközben másra számítottak ahogy hallottuk, és mint írtam a Győr, és a Fejér is sokkal keményebb ellenfél volt náluk.
Nekem nem meglepő a mai eredmény.
Tehát kíváncsi lettem volna ha kapnak egy pesti csapatot, vagy a Győrt. Nem lett volna 4-0, egyszerűen kedvező sorsolásuk lett. Persze jó csapat, csak azért ez így durva, hogy papíron bajnokok... 😀
Inkább a Fejér legyen a döntőben akik azért passzolgatnak (legalábbis ellenünk volt pár passz).