Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kalo 137
Iván azért ha harcolunk (urambocsá kötözködünk) a szabályok, versenykiírások betartása érdekében, akkor azért nézzetek körül a saját házatok táján is előtte. Szerintem... Lásd junior bajnokság nevezési korhatára vs. Acéltigrisek csapata...

De igaza van Korinak, és nagyra becsülöm a hozzáállását: aki javítani tud, tegye meg, éljen az építő kritika! Mi igyekszünk jó döntőt rendezni, most hétvégén pedig mind a négy csapatnak kalappal, jó játékot, győzzön mindkét meccsen a jobb!
Hajrá Fejér, Miskolc, Titans és Cowboys!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Azt meg szerintem szívből a Miskolc sem bánja, hogy van döntő, Iván valszeg csak arra hívta fel a figyelmet, hogy a francért nem szúrt szemet senkinek, hogy "hé srácok, most nem kéne szólnunk nekik, hogy hülyeséget írtunk?"Zahó
Ott a pont. Lehet savazni, amiért most veszek észre ilyeneket, de anno konkrétan nem az én tisztem volt evvel a kiírással foglalkozni.

Közben kaptam hivatalos helyről is választ, a végeredmény az, hogy lejátszuk a rájátszást, h a srácok a pályán bizonyíthassák be, hogy hol a helyük.

Jelzem, ennek örülök leginkább, mert így kiírás ide, kiírás oda, nem lesz kérdés, csak a meccs-eredmények. Azok ellen meg nem kell magyarázat.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Értem én hogy neked Miskolc volna a jobb, de biztos hogy Miskolc is beadta az igényét a döntő megszervezésére (nem tudom komolyan).
Mert ha nem akkor nem értelek. ce
Én meg azt nem értem, hogy miért kellett volna beadnia Miskolcnak, egyáltalán miért adta be bárki is, ha -mint korábban említették- a kiírásban nincs is döntőről szó?
És eredetileg miért ezek a bűvszámok:7-9-11?Atari
Talán azért mert itt is ment a szájtépés, hogy miért nincs döntő meg hujevb meg egyebek aztán elkezdődött a junior bajnokság és mielőtt az első sípszó elhangzott volna már ismert volt a rájátszásba kerülés feltétele ki volt írva az elődöntők időpontja sőt a döntő időpontja is (akkor e53m32 nem emelte fel a szavát, hogy de ez most hogy van). Nem tett senki panaszt ezt hívják úgy hogy ráutaló magatartással elfogadták a feltételeket.
Az attól még igaz, hogy lehet hogy van ellentmondás de szerintem ezt valahogy csak túléljük

Hajrá mind a négy csapatnak győzzön a jobb.
A pályán
több mint 13 éve
Szmájli Carolina Panthers 31
Sok sikert a Fejérnek! és hajrá Acéltigrisek! 😀
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
"hé srácok, most nem kéne szólnunk nekik, hogy hülyeséget írtunk?"Zahó
Én örülök, ha valaki fog szólni ha hülyeséget írunk. Persze igyekszünk majd csökkenteni a hülyeség mennyiségét, de hát aki csinál valamit, az olykor benézhet ezt-azt (főleg ha éppen néhány napja került egy új "melóba"). Mondjuk aki nem csinál semmit, abba baszott nehéz lesz belekötni 😛 , de ettől még a jogos észrevétel, az jogos észrevétel, tehát helye van.

Úgyhogy ne kíméljetek, csak inkább ide írja akinek bánata, vagy észrevétele van:
versmafsz@mafsz.org

Mert a fórumra feldobálni, hogy ez meg az így szar, meg miért így, anyukám sokkal jobbat is tudna, stb., mikor azért az átlagnak sok minden háttér dologról fogalma sincs, hát mindenki eldöntheti melyiknek van több értelme. Ha kérdeztek, válaszolok ha tudok, nem nehéz megtalálni az e-mail címemet, vagy PM, egyéb úton is jöhet bárki bármivel, nem fogom elhajtani (khm, háát legalábbis elvileg, meg ha hoz egy boci csokit 😊 ).

Azért vállaltam a VB-vel a szopást, hogy valami jobban működjön mint eddig, ennek pedig része a megfelelő kommunikáció. Legalábbis én azt szeretném, ha valakinek baja van, az jelezze, ne pedig duzzogjon magában, legfeljebb nem tudjuk megoldani a gondját, de meg fogjuk próbálni.

Építő kritika vs. Nyilvános nyavalygás mindenki választhat (na jó, Mr. E-nek nem kell, legalább egy megmondó ember nélkül nem érne semmit az egész 😉 )

Most meg törődjünk inkább a focival, HAJRÁ FEJÉÉÉÉÉÉÉR!!! :cool:


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Értem én hogy neked Miskolc volna a jobb, de biztos hogy Miskolc is beadta az igényét a döntő megszervezésére (nem tudom komolyan).
Mert ha nem akkor nem értelek. ce
Én meg azt nem értem, hogy miért kellett volna beadnia Miskolcnak, egyáltalán miért adta be bárki is, ha -mint korábban említették- a kiírásban nincs is döntőről szó?
És eredetileg miért ezek a bűvszámok:7-9-11?Atari
Lehet, hogy mert páratlan számok. 😀 Csak tipp volt, ne kövezzetek. Azt meg szerintem szívből a Miskolc sem bánja, hogy van döntő, Iván valszeg csak arra hívta fel a figyelmet, hogy a francért nem szúrt szemet senkinek, hogy "hé srácok, most nem kéne szólnunk nekik, hogy hülyeséget írtunk?"
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Értem én hogy neked Miskolc volna a jobb, de biztos hogy Miskolc is beadta az igényét a döntő megszervezésére (nem tudom komolyan).
Mert ha nem akkor nem értelek. ce
Én meg azt nem értem, hogy miért kellett volna beadnia Miskolcnak, egyáltalán miért adta be bárki is, ha -mint korábban említették- a kiírásban nincs is döntőről szó?
És eredetileg miért ezek a bűvszámok:7-9-11?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
arcsike 100
Mindenesetre hogy megnyugtassalak: 1000 Ft lesz a belépő Kalo
Nem nyugtattál meg. Ez egy cseppet merész árazás, hogy finom legyek. Pláne úgy, hogy kaptok némi támogatást a szövetségtől.e53m62
Amúgy neked semmi sem jó? De most komolyan.Farky
vannak ilyen selejtesek sajnos... :S
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A Rozsomákok nem jutottak be, de ha felkérnek a döntőre minket, akkor sztem ott leszünk 😀Bruce
Vettemce
Óhhh, persze, így már értelme sincs amit beírtam 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Rozsomákok nem jutottak be, de ha felkérnek a döntőre minket, akkor sztem ott leszünk 😀Bruce
Vettem
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A Rozsomákok nem jutottak be, de ha felkérnek a döntőre minket, akkor sztem ott leszünk 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Értem én hogy neked Miskolc volna a jobb, de biztos hogy Miskolc is beadta az igényét a döntő megszervezésére (nem tudom komolyan).
Mert ha nem akkor nem értelek.
És ráadásul TJ FJ döntő lesz 😀 (akár)
(javítottam ezt benéztem)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Játékosoknak ingyen minden juniornak!!! (szerintem ez azért szép)
A nézőnek meg nem mindegy hogy ki szervezi.
Minden Cowboy meccs ennyi volt (junior)
most miért lenne olcsóbb??
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Mindenesetre hogy megnyugtassalak: 1000 Ft lesz a belépő Kalo
Nem nyugtattál meg. Ez egy cseppet merész árazás, hogy finom legyek. Pláne úgy, hogy kaptok némi támogatást a szövetségtől.e53m62
Amúgy neked semmi sem jó? De most komolyan.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Mindenesetre hogy megnyugtassalak: 1000 Ft lesz a belépő Kalo
Nem nyugtattál meg. Ez egy cseppet merész árazás, hogy finom legyek. Pláne úgy, hogy kaptok némi támogatást a szövetségtől.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Kalo 137
Vicces ugyan nem lenne, de ha belegondolok, hogy az amerikai "fiókcsapatunk" is úgy rendez SB-t, hogy eredeti tervei szerint
ők akartak szerepelni résztvevőként 😉 😀

Mindenesetre hogy megnyugtassalak: 1000 Ft lesz a belépő, az összes (idei bajnokságra nevezett) junior játékosnak és edzőnek ingyenessé tesszük, és bármelyik két csapat jut döntőbe jó kis meccset várok. Természetesen a fiaink mindent megtesznek vasárnap, hogy ők jussanak döntőbe és a "felbőszített TJ bika" csak a harmadik helynek örülhessen 😀

Tervezünk félidei szórakoztatást, nézőbevonós-amerikaifocis témájút, a pálya meg fog felelni a feltételeknek, büfé, wc lesz (nem egymásból nyílva), és most keressük a kontaktot az időjárásfelelőshöz is, mert ilyet szeretnénk, mint amilyen most van 😊

"Ezek után egyrészt mérhetelenül kíváncsi leszek, hogy mennyit fog elkérni a rendező a juniordöntőre történő belépésért, illetve, h mennyire fog megfelelni a rendezés a kiírt pályázat feltételeinek?

A legviccesebb akkor lenne, ha a Titans Jr jutna a döntőbe. Asszem nekik fogok szurkolni"
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Az Újpest is faja kis döntőt rendezett tavaly, tetszett. Azóta is emlegetik a játékosanyukák és gyermekeik az ingyenes légvárat (de tényleg, akárhány meccsre hívom az érintetteket mindig megkérdik lesz-e légvár a gyereknek :lol😊. Volt zene-bona, többféle büfé, meg sóműsor, kitettek magukért a lila srácok.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok.

Minden igazaolt Magyar amaerikai footbalista 4000 Ft-ért kaphat korlátlan havi kondi bérletet, a Lantos Johnny Fitness -be
(Népliget) http://www.lantosjohnny.hu/elerhetoseg.html
Ehhez, vagy az egyesületi igazoló lapra, vagy az MAFSZ igazoló lapra van szökség. Kérlek eőtte érdeklődjetek, a fenti elérhetőségeken pontosításért. Ide van kedvezménye jelnleg a Wolves-nak ,és ha jól tévedek a Cowboys-nak.

üdv: Vidinszky Zoltán
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Értemén, hogy csak vicces bökdösődés, de sztem nem lenne gáz, mivel eddig az egyik legjobb rendezésű döntőt sem a résztvevő csapatok (Nyíregyháza-Zala) rendezték, hanem ha jól emlékszem a Veszprém.Zahó
én attól tartok, nem biztos hogy viccből mondja. 😛
amúgy tényleg milyen jó kis meccs volt már? de szerintem rendezésben nem volt semmi extra. tény, jó volt a pálya, de azért egy padödő nem számít sztem olyan kimagasló performansznak 😊 a csapatok tették nagyon élvezetes döntővé.bpcj97
meg a bucsus a pálya tuloldalán 😀 😂Ricsi56
A bucsu félelmetesen jó volt, imádtam hallani az "... automatic first down" után, hogy öccá a dodzsem. 😀 Amúgy lehet, hogy semmi extra nem volt, de a körítés nem volt eröltetett, a büfé normális volt, a nézőtér dettó, még tán lángok is csaptak fel néha a pálya szélén, az időjárást is jóra állították be, szóval nekem az volt amibe nem tudok belekötni. 😊
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Értemén, hogy csak vicces bökdösődés, de sztem nem lenne gáz, mivel eddig az egyik legjobb rendezésű döntőt sem a résztvevő csapatok (Nyíregyháza-Zala) rendezték, hanem ha jól emlékszem a Veszprém.Zahó
én attól tartok, nem biztos hogy viccből mondja. 😛
amúgy tényleg milyen jó kis meccs volt már? de szerintem rendezésben nem volt semmi extra. tény, jó volt a pálya, de azért egy padödő nem számít sztem olyan kimagasló performansznak 😊 a csapatok tették nagyon élvezetes döntővé.bpcj97
meg a bucsus a pálya tuloldalán 😀 😂

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Értemén, hogy csak vicces bökdösődés, de sztem nem lenne gáz, mivel eddig az egyik legjobb rendezésű döntőt sem a résztvevő csapatok (Nyíregyháza-Zala) rendezték, hanem ha jól emlékszem a Veszprém.Zahó
én attól tartok, nem biztos hogy viccből mondja. 😛
amúgy tényleg milyen jó kis meccs volt már? de szerintem rendezésben nem volt semmi extra. tény, jó volt a pálya, de azért egy padödő nem számít sztem olyan kimagasló performansznak 😊 a csapatok tették nagyon élvezetes döntővé.
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Urak,

elmentek a csapatok ismert e-mail címére a Miskolci Aréna Kupás kiírások és nevezési lapok.

Ha kérdés van, a leírásban megtaláljátok az elérhetőségeket.

8 csapattal tudtunk kalkulálni, sorry. Legközelebb többel kalkulálunk.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Miért lenne vicces? Úgyis az jut a döntőbe aki több pontot szerez. Mindegyik csapatnak ugyanannyi esélye van megnyerni a kupát.Farky
A rendező Cowboys okán lenne vicces a szituáció! Mivel a Cowboysnak kéne rendezni egy esetleges Titans jr vs Acéltigris jr/Fejér jr-t!Bruce
Értemén, hogy csak vicces bökdösődés, de sztem nem lenne gáz, mivel eddig az egyik legjobb rendezésű döntőt sem a résztvevő csapatok (Nyíregyháza-Zala) rendezték, hanem ha jól emlékszem a Veszprém.Zahó
Jól emlékszel.
Én azóta sem láttam olyat, pedig annak lassan már két és fél éve.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
... A legviccesebb akkor lenne, ha a Titans Jr jutna a döntőbe. Asszem nekik fogok szurkolni.e53m62
Miért lenne vicces? Úgyis az jut a döntőbe aki több pontot szerez. Mindegyik csapatnak ugyanannyi esélye van megnyerni a kupát.Farky
A rendező Cowboys okán lenne vicces a szituáció! Mivel a Cowboysnak kéne rendezni egy esetleges Titans jr vs Acéltigris jr/Fejér jr-t!Bruce
Értemén, hogy csak vicces bökdösődés, de sztem nem lenne gáz, mivel eddig az egyik legjobb rendezésű döntőt sem a résztvevő csapatok (Nyíregyháza-Zala) rendezték, hanem ha jól emlékszem a Veszprém.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
... A legviccesebb akkor lenne, ha a Titans Jr jutna a döntőbe. Asszem nekik fogok szurkolni.e53m62
Miért lenne vicces? Úgyis az jut a döntőbe aki több pontot szerez. Mindegyik csapatnak ugyanannyi esélye van megnyerni a kupát.Farky
A rendező Cowboys okán lenne vicces a szituáció! Mivel a Cowboysnak kéne rendezni egy esetleges Titans jr vs Acéltigris jr/Fejér jr-t!