Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Nem hiszem, hogy pofára estetek volna vagy h ki kéne nevetni titeket, hiszen a Steelers és a Tigers is szép szezont zárt, felnőtt és junior szinten is. Aki itt pofára esett az e53m62 kolléga, de ő is csak a stílusa és a hozzáállása miatt.
Max respect a fiataloknak!Farky
Ezt azért majd egyszer magyarázd el, kedves Farok kolléga, hogy miért is estem pofára? Mert feltűnt egy hiba, és voltam olyan bátor, hogy beírtam ide?

Gratula a Fehérvárnak, sokkal jobbak voltak. A sajátjainktól jóval többet vártam volna. De mint ahogy tanult jászberényi kollégák mondani szokták, csak a győzelem számít.e53m62
Hát kedves "barátom" azért tud, h kinek mit írsz. Amíg én megadom neked a tiszteletet, h a neveden (jelen esetben nickname) említelek meg, addig azt hiszem én is elvárhatok ennyit.Farky
Légyszi ne személyeskedjetek, nem volna jó, ha bezárnák a topicot.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
persze lehet pezsit bontani,és felálva tapsolni,hűdepofára estünk....cstársam felhívta 1 újabb hibára a figyelmet...ezért röhögjük ki a srácokat mert ma nemtudta nyerni 😉

grat a Fejérnek,sajnos sokkal jobbak voltak!thebeke
Én sem hiszem hogy bárki kinevetne titeket, inkább gratulál a győzteseknek
Játszani a legjobb, és benne van hogy itt az egyik mindig nyer a másik veszít.
Ez a sport
De mindig van újabb lehetőség a megméretetésre.
És az a jó ha ez a pályán dől el mindenkinek!
Én ennek szurkolok.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
persze lehet pezsit bontani,és felálva tapsolni,hűdepofára estünk....cstársam felhívta 1 újabb hibára a figyelmet...ezért röhögjük ki a srácokat mert ma nemtudta nyerni 😉

grat a Fejérnek,sajnos sokkal jobbak voltak!thebeke
Nem hiszem, hogy pofára estetek volna vagy h ki kéne nevetni titeket, hiszen a Steelers és a Tigers is szép szezont zárt, felnőtt és junior szinten is. Aki itt pofára esett az e53m62 kolléga, de ő is csak a stílusa és a hozzáállása miatt.
Max respect a fiataloknak!Farky
Ezt azért majd egyszer magyarázd el, kedves Farok kolléga, hogy miért is estem pofára? Mert feltűnt egy hiba, és voltam olyan bátor, hogy beírtam ide?

Gratula a Fehérvárnak, sokkal jobbak voltak. A sajátjainktól jóval többet vártam volna. De mint ahogy tanult jászberényi kollégák mondani szokták, csak a győzelem számít.e53m62
Hát kedves "barátom" azért tud, h kinek mit írsz. Amíg én megadom neked a tiszteletet, h a neveden (jelen esetben nickname) említelek meg, addig azt hiszem én is elvárhatok ennyit.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ezt azért majd egyszer magyarázd el, kedves Farok kolléga, hogy miért is estem pofára? Mert feltűnt egy hiba, és voltam olyan bátor, hogy beírtam ide?

Gratula a Fehérvárnak, sokkal jobbak voltak. A sajátjainktól jóval többet vártam volna. De mint ahogy tanult jászberényi kollégák mondani szokták, csak a győzelem számít.e53m62
Meg hogy szesz legyen! 😀
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
persze lehet pezsit bontani,és felálva tapsolni,hűdepofára estünk....cstársam felhívta 1 újabb hibára a figyelmet...ezért röhögjük ki a srácokat mert ma nemtudta nyerni 😉

grat a Fejérnek,sajnos sokkal jobbak voltak!thebeke
Nem hiszem, hogy pofára estetek volna vagy h ki kéne nevetni titeket, hiszen a Steelers és a Tigers is szép szezont zárt, felnőtt és junior szinten is. Aki itt pofára esett az e53m62 kolléga, de ő is csak a stílusa és a hozzáállása miatt.
Max respect a fiataloknak!Farky
Ezt azért majd egyszer magyarázd el, kedves Farok kolléga, hogy miért is estem pofára? Mert feltűnt egy hiba, és voltam olyan bátor, hogy beírtam ide?

Gratula a Fehérvárnak, sokkal jobbak voltak. A sajátjainktól jóval többet vártam volna. De mint ahogy tanult jászberényi kollégák mondani szokták, csak a győzelem számít.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
persze lehet pezsit bontani,és felálva tapsolni,hűdepofára estünk....cstársam felhívta 1 újabb hibára a figyelmet...ezért röhögjük ki a srácokat mert ma nemtudta nyerni 😉

grat a Fejérnek,sajnos sokkal jobbak voltak!thebeke
Nem hiszem, hogy pofára estetek volna vagy h ki kéne nevetni titeket, hiszen a Steelers és a Tigers is szép szezont zárt, felnőtt és junior szinten is. Aki itt pofára esett az e53m62 kolléga, de ő is csak a stílusa és a hozzáállása miatt.
Max respect a fiataloknak!

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
persze lehet pezsit bontani,és felálva tapsolni,hűdepofára estünk....cstársam felhívta 1 újabb hibára a figyelmet...ezért röhögjük ki a srácokat mert ma nemtudta nyerni 😉

grat a Fejérnek,sajnos sokkal jobbak voltak!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
"A Fejér Juniors csapata 43-20-as arányú győzelemmel bejutott a 2010-es Junior Döntőbe! Fiataljaink megmutatták, hogy hiába a házigazdák makulátlan mérlege, nincs más út csak a győzelem.
Részletes beszámoló a mérkőzésről hamarosan..."


http://enthroners.hu/

És természetes gratula a Hurrikánoknak 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
asszem 20-43ra nyert a Fejér Juniors. grat mindkét csapatnak
közbe pedig Hurricanes - Zagrab Patriots meccsen 21-11re nyert a magyar csapat, oda is pacsi 😉
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Még szerencse, h nem kapták meg a kupát az acéltigrisek, hisz mint az kiderült nem ők érdemlik.tudu28
Igazad van, ezért lett volna nagy hülyeség az alapszakasz után kiosztani a kupát.

több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Iván azért ha harcolunk (urambocsá kötözködünk) a szabályok, versenykiírások betartása érdekében, akkor azért nézzetek körül a saját házatok táján is előtte. Szerintem... Lásd junior bajnokság nevezési korhatára vs. Acéltigrisek csapata... ?"Kalo
Jáá már megint ez a célozgatás ,ha van valami akkor írd le konkrétan vagy ha nincs akkor ne írj semmit.

Jelzem, ennek örülök leginkább, mert így kiírás ide, kiírás oda, nem lesz kérdés, csak a meccs-eredmények. Azok ellen meg nem kell magyarázat.e53m62
Így van, mi is ezt mondtuk a wild card után. Örölük ,hogy most már egy véleményen vagyunk 😉kisdani
.
A „VERITAS GOLD” IV. Magyar Junior Kupában azok a játékosok indulhatnak, akik 1991.
január 1. – 1995. december 31. között születtek.

http://www.miskolcsteelers.hu/?pg=csapat
A 36-os játékos kicsit túlkoros 😂parker39
Na ez beszarás!!!Hogy a fenébe játszhatott eddig?Senkinek nem tűnt fel, hogy elmúlt 20 éves?Nem ellenőrz itt már senki semmit?


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
parker39 34
Iván azért ha harcolunk (urambocsá kötözködünk) a szabályok, versenykiírások betartása érdekében, akkor azért nézzetek körül a saját házatok táján is előtte. Szerintem... Lásd junior bajnokság nevezési korhatára vs. Acéltigrisek csapata... ?"Kalo
Jáá már megint ez a célozgatás ,ha van valami akkor írd le konkrétan vagy ha nincs akkor ne írj semmit.

Jelzem, ennek örülök leginkább, mert így kiírás ide, kiírás oda, nem lesz kérdés, csak a meccs-eredmények. Azok ellen meg nem kell magyarázat.e53m62
Így van, mi is ezt mondtuk a wild card után. Örölük ,hogy most már egy véleményen vagyunk 😉kisdani
.
A „VERITAS GOLD” IV. Magyar Junior Kupában azok a játékosok indulhatnak, akik 1991.
január 1. – 1995. december 31. között születtek.

http://www.miskolcsteelers.hu/?pg=csapat
A 36-os játékos kicsit túlkoros 😂

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
a Fejér jr nyert Miskolcon,de nem tudom pontosan mennyivel. (2-3 td ha jól emlékszem)gege#14
Nocsak 😊Farky
Engem egyáltalán nem lep meg. A Miskolc úgy volt alapszakaszelső, hogy egy erősebb csapattal sem futott össze.balu10
Nem az lep meg, h a Fejér nyert, fentebb már írtam h szerintem bármelyik csapat bejuthat a döntőbe. Hanem a győzelem mértéke. Grat a Fejérnek és az Acéltigriseknek is.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
tudu28 152
Még szerencse, h nem kapták meg a kupát az acéltigrisek, hisz mint az kiderült nem ők érdemlik.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
arcsike 100
a Fejér jr nyert Miskolcon,de nem tudom pontosan mennyivel. (2-3 td ha jól emlékszem)gege#14
de attól még ugye a miskolc lesz a bajnok? ugye? ugye? XDDDDDDD
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
a Fejér jr nyert Miskolcon,de nem tudom pontosan mennyivel. (2-3 td ha jól emlékszem)gege#14
Nocsak 😊Farky
Engem egyáltalán nem lep meg. A Miskolc úgy volt alapszakaszelső, hogy egy erősebb csapattal sem futott össze.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
a Fejér jr nyert Miskolcon,de nem tudom pontosan mennyivel. (2-3 td ha jól emlékszem)gege#14
Nocsak 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a Fejér jr nyert Miskolcon,de nem tudom pontosan mennyivel. (2-3 td ha jól emlékszem)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én is még keresem a cowboys és az eagles valamely emberét aki tud választ adni hogy van-e a raptors-al közös meccsükről felévtelük?Pacman
itt találsz válogatás képeket: http://indafoto.hu/Varadi-Kiraly/collections az Eagles-Raptors meccsről (többek között)
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
én is még keresem a cowboys és az eagles valamely emberét aki tud választ adni hogy van-e a raptors-al közös meccsükről felévtelük?Pacman
Ha jól emlékszem az Eagles - Raptors meccs volt az EFAF CC elődöntő előtt. Arról a meccsről csak stream ment, ha csak valaki még nem videózott. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
én is még keresem a cowboys és az eagles valamely emberét aki tud választ adni hogy van-e a raptors-al közös meccsükről felévtelük?



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bocsi de mivel kell igazolni hogy junior csapatban játszik valaki mert pl. a Hurricanes nem indult de ott van nagyon sok (akár válogatott szintü ha lenne) játékos és ki szeretne menni megnézni az elődöntőt, előre is köszi

az összes (idei bajnokságra nevezett) junior játékosnak és edzőnek ingyenessé tesszükKalo
csovika75
szövegértés
meg amúgyis, most a döntőről volt szó.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bocsi de mivel kell igazolni hogy junior csapatban játszik valaki mert pl. a Hurricanes nem indult de ott van nagyon sok (akár válogatott szintü ha lenne) játékos és ki szeretne menni megnézni az elődöntőt, előre is köszi

Vicces ugyan nem lenne, de ha belegondolok, hogy az amerikai "fiókcsapatunk" is úgy rendez SB-t, hogy eredeti tervei szerint
ők akartak szerepelni résztvevőként 😉 😀

Mindenesetre hogy megnyugtassalak: 1000 Ft lesz a belépő, az összes (idei bajnokságra nevezett) junior játékosnak és edzőnek ingyenessé tesszük, és bármelyik két csapat jut döntőbe jó kis meccset várok. Természetesen a fiaink mindent megtesznek vasárnap, hogy ők jussanak döntőbe és a "felbőszített TJ bika" csak a harmadik helynek örülhessen 😀

Tervezünk félidei szórakoztatást, nézőbevonós-amerikaifocis témájút, a pálya meg fog felelni a feltételeknek, büfé, wc lesz (nem egymásból nyílva), és most keressük a kontaktot az időjárásfelelőshöz is, mert ilyet szeretnénk, mint amilyen most van 😊

"Ezek után egyrészt mérhetelenül kíváncsi leszek, hogy mennyit fog elkérni a rendező a juniordöntőre történő belépésért, illetve, h mennyire fog megfelelni a rendezés a kiírt pályázat feltételeinek?

A legviccesebb akkor lenne, ha a Titans Jr jutna a döntőbe. Asszem nekik fogok szurkolni"Kalo
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Iván azért ha harcolunk (urambocsá kötözködünk) a szabályok, versenykiírások betartása érdekében, akkor azért nézzetek körül a saját házatok táján is előtte. Szerintem... Lásd junior bajnokság nevezési korhatára vs. Acéltigrisek csapata... ?"Kalo
Jáá már megint ez a célozgatás ,ha van valami akkor írd le konkrétan vagy ha nincs akkor ne írj semmit.

Jelzem, ennek örülök leginkább, mert így kiírás ide, kiírás oda, nem lesz kérdés, csak a meccs-eredmények. Azok ellen meg nem kell magyarázat.e53m62
Így van, mi is ezt mondtuk a wild card után. Örölük ,hogy most már egy véleményen vagyunk 😉


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
zsolti_23 66
sziasztok!

valakinek megvan a Wildfires @ Bulldogs összecsapás felvétele?