Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
... A legviccesebb akkor lenne, ha a Titans Jr jutna a döntőbe. Asszem nekik fogok szurkolni.e53m62
Miért lenne vicces? Úgyis az jut a döntőbe aki több pontot szerez. Mindegyik csapatnak ugyanannyi esélye van megnyerni a kupát.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
R2D2 kollégaNightBoY
Tényleg, Sötétségfiú?

De ezt most hagyjuk. A lényeg az, hogy lement a teljes alapszakasz a junioroknál és senki nem vette észre ezt a szituációt.

Ezek után egyrészt mérhetelenül kíváncsi leszek, hogy mennyit fog elkérni a rendező a juniordöntőre történő belépésért, illetve, h mennyire fog megfelelni a rendezés a kiírt pályázat feltételeinek?

A legviccesebb akkor lenne, ha a Titans Jr jutna a döntőbe. Asszem nekik fogok szurkolni.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Na egy másik "vicces" dolog:

"Amennyiben 7-9-11 csapat nevez a junior kupára ebben az esetben a helyezések sorrendjét a junior kupában elért pontok,
eredmények alapján kerülnek meghatározásra, döntő mérkőzés rendezése nélkül."

Na számoljunk: hány csapat is nevezett a junior kupára?

4 rájátszáscsapat + 5 egyéb csapat. Az pont kilenc. Ezek szerint bajnok a Miskolc, és nem kell a rájátszás mérkőzéseket lejátszani.

Mielőtt bárki megkérdezi: NEVEZETT csapatról szól a kiírás, nem kupát végig is játszó csapatról. Persze előkerülhet hirtelen egy határozat, ami ezt megmásítja, láttunk már ilyet.e53m62
És itt megint felmerülhet a kérdés, hogy kit sajnáljunk, aki kevesebb meccset játszott vagy aki többet, de minek...Farky
Azt hiszem abban megegyezhetünk, hogy ameddig lesz olyan csapat aki visszalép egy bajnokságtól és az űrt nem lehet kivel kitölteni ( mint pl. ez a junior kupa is ) addig jó megoldás nem lesz, csak rossz és kevésbé rossz.
Ezen azt hiszem bárki bármennyit gondolkodik nem tud változtatni, inkább valahogy meg kéne oldani, hogy ne lehessen visszalépni. pl. sokkal nagyobb pénzbüntetés, hogy meggondolják a csapatok, hogy tényleg neveznek-e 20 emberrel, akikből ha kiválok csak 3-4 máris nincs meg a csapat. Persze akkor megint beindulna, hogy a vidéki csapatok nem tudnának juniort kiállítani, meg stb stb... mint mondtam, nincs jó megoldás.

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Na egy másik "vicces" dolog:

"Amennyiben 7-9-11 csapat nevez a junior kupára ebben az esetben a helyezések sorrendjét a junior kupában elért pontok,
eredmények alapján kerülnek meghatározásra, döntő mérkőzés rendezése nélkül."

Na számoljunk: hány csapat is nevezett a junior kupára?

4 rájátszáscsapat + 5 egyéb csapat. Az pont kilenc. Ezek szerint bajnok a Miskolc, és nem kell a rájátszás mérkőzéseket lejátszani.

Mielőtt bárki megkérdezi: NEVEZETT csapatról szól a kiírás, nem kupát végig is játszó csapatról. Persze előkerülhet hirtelen egy határozat, ami ezt megmásítja, láttunk már ilyet.e53m62
És itt megint felmerülhet a kérdés, hogy kit sajnáljunk, aki kevesebb meccset játszott vagy aki többet, de minek...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Nem kell ezen kiakadni. R2D2 kolléga mostanában egy droid pontosságával látja meg a rossz dolgokat mindenben és rögtön megosztja a nagyérdeművel 😀 Bár én azt mondom adjuk oda a kupát a Miskolcnak nehogy gond legyen belőle 😊

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na egy másik "vicces" dolog:

"Amennyiben 7-9-11 csapat nevez a junior kupára ebben az esetben a helyezések sorrendjét a junior kupában elért pontok,
eredmények alapján kerülnek meghatározásra, döntő mérkőzés rendezése nélkül."

Na számoljunk: hány csapat is nevezett a junior kupára?

4 rájátszáscsapat + 5 egyéb csapat. Az pont kilenc. Ezek szerint bajnok a Miskolc, és nem kell a rájátszás mérkőzéseket lejátszani.

Mielőtt bárki megkérdezi: NEVEZETT csapatról szól a kiírás, nem kupát végig is játszó csapatról. Persze előkerülhet hirtelen egy határozat, ami ezt megmásítja, láttunk már ilyet.e53m62
Nyugi, lesz playoff. Persze ha nem akartok, nem muszáj játszani 😊KoriTE
Ki ne akarna játszani!? Mindenki akar.
Ez megint egy olyan részlet amibe a kolega szeme megakadt és megosztotta a fórumozókkal.
De ez a kiírás akkor lett volna így igazságos ha mindenki játszik mindenkivel. De mivel nem így történ a playoff kötelező. Szerintem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kedves játékosok, rajongók, érdeklődők!
itt találtok válogatás képeket: http://indafoto.hu/Varadi-Kiraly/collections
Cowboys-Klek, Eagles-Raptors, Cowboys-Titans, Cowboys-Wolves, Cowboys-Tigers, CowboysJunior-Shark, Hungarian Bowl, Heroes-Wolverines, Steels-Sparks
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Na egy másik "vicces" dolog:

"Amennyiben 7-9-11 csapat nevez a junior kupára ebben az esetben a helyezések sorrendjét a junior kupában elért pontok,
eredmények alapján kerülnek meghatározásra, döntő mérkőzés rendezése nélkül."

Na számoljunk: hány csapat is nevezett a junior kupára?

4 rájátszáscsapat + 5 egyéb csapat. Az pont kilenc. Ezek szerint bajnok a Miskolc, és nem kell a rájátszás mérkőzéseket lejátszani.

Mielőtt bárki megkérdezi: NEVEZETT csapatról szól a kiírás, nem kupát végig is játszó csapatról. Persze előkerülhet hirtelen egy határozat, ami ezt megmásítja, láttunk már ilyet.e53m62
Nyugi, lesz playoff. Persze ha nem akartok, nem muszáj játszani 😊


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na egy másik "vicces" dolog:

"Amennyiben 7-9-11 csapat nevez a junior kupára ebben az esetben a helyezések sorrendjét a junior kupában elért pontok,
eredmények alapján kerülnek meghatározásra, döntő mérkőzés rendezése nélkül."

Na számoljunk: hány csapat is nevezett a junior kupára?

4 rájátszáscsapat + 5 egyéb csapat. Az pont kilenc. Ezek szerint bajnok a Miskolc, és nem kell a rájátszás mérkőzéseket lejátszani.

Mielőtt bárki megkérdezi: NEVEZETT csapatról szól a kiírás, nem kupát végig is játszó csapatról. Persze előkerülhet hirtelen egy határozat, ami ezt megmásítja, láttunk már ilyet.e53m62
Gratulálok bajnok úr! Ennyi
Akkor amit ezután játszol az grátisz
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Na egy másik "vicces" dolog:

"Amennyiben 7-9-11 csapat nevez a junior kupára ebben az esetben a helyezések sorrendjét a junior kupában elért pontok,
eredmények alapján kerülnek meghatározásra, döntő mérkőzés rendezése nélkül."

Na számoljunk: hány csapat is nevezett a junior kupára?

4 rájátszáscsapat + 5 egyéb csapat. Az pont kilenc. Ezek szerint bajnok a Miskolc, és nem kell a rájátszás mérkőzéseket lejátszani.

Mielőtt bárki megkérdezi: NEVEZETT csapatról szól a kiírás, nem kupát végig is játszó csapatról. Persze előkerülhet hirtelen egy határozat, ami ezt megmásítja, láttunk már ilyet.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
engem a cowboys raptors,és a az eagles raptors meccs érdekelne...fontos lenne
ha jol emléxem készult felvétel...
előre is köszi midnekinek



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
hi

valakinek megvan a Wildfires @ Bulldogs összecsapás felvétele?konqueror
Az nekem is jó lenne. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
hi

valakinek megvan a Wildfires @ Bulldogs összecsapás felvétele?
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Junior döntő:
Cowboys field, november 14. 13:00


több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Faja a plákát 😀
Ki lesz szórva a városban is???JUNIOR#46
Áhh, csak neten terjeng 😊
köszi mindenkinek az elismerést 😀

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Faja a plákát 😀
Ki lesz szórva a városban is???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Kopasz98 93
nagyon jó a plakát 😀 (Y) 😀
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Bakker ez a kép 😀 Jó amúgy

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Nem láttam infót a Miskolci arénáról (meghívásos, kik mennek stb.)
előre is köszice
Ami fix az az időpont: december 05. 8:30-18:00-ig

Helyszín: Miskolc, Városi Sportcsarnok

A csapatok a héten kapják meg a kiírást, illetve a jelentkezési lapot.

Több csapat jelentkezett előzetesen, velünk együtt 8an.e53m62
és ki az a nyolc???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Nem láttam infót a Miskolci arénáról (meghívásos, kik mennek stb.)
előre is köszice
Ami fix az az időpont: december 05. 8:30-18:00-ig

Helyszín: Miskolc, Városi Sportcsarnok

A csapatok a héten kapják meg a kiírást, illetve a jelentkezési lapot.

Több csapat jelentkezett előzetesen, velünk együtt 8an.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Nem láttam infót a Miskolci arénáról (meghívásos, kik mennek stb.)
előre is köszice
amint meglesznek pontosan a dolgok,tanult kollégám biztosan egyből megoszt veletek mindent 😊


más: junior döntő hol lesz?
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
De. Ennek ellenére gáz, hogy nincs más forrás.deacon75
Deacon, azt hittem téged is láttalak a pálya szélén a csapattársaid között.vadibandi
Így van, sőt jegyzeteltem is. A cikk meg is van már, el is érhető....ettől függetlenül továbbra is azt állítom, hogy kellene egy oldal ahol pl a rostert/depth-et/netán statokat meg lehetne nézni...deacon75
no,
egy hölgy végig irta a statot, és kérdésemre azt mondta h el fogja küldeni a Kupa szervezöinek! Tölük lehet elkérni.

cikk: nos... nem vmi nagy odafigyeléssel jegyzetelhettél, mert én nem igy emlékszem a dolgokra sem a pályáról, sem melölle, de még a videórol sem igy emlékszem.
Nem tudom honann szerezted a forraltbort amelytől iyleneket láttál, de én is keresgéltem mindefelé csak én kevesebb siekrrel :/ . 😀 sajtószabadság szép dolog de....
ááá mind1 is... ha érdekel a véleményem (bár gondolom nem) akk inkább PM-ben.

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem láttam infót a Miskolci arénáról (meghívásos, kik mennek stb.)
előre is köszi