Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Melyik 2 csapatot tippelitek a junior döntőre?ot65
miskolc-cowboys

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Melyik 2 csapatot tippelitek a junior döntőre?
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Gladiators - ZP valaki?Shevi
Tibibától az infó:
AH Gladiators - Zala Predators 26:52Jamie
Valóban ennyi... nagyon jó meccs volt!!!! (első félidőt láthattam csak 😕 )

Crushers #12
több mint 13 éve
Mohi24 99
nem védem őket, de "csak" kb. 24-14 volt egy épp téli szünetről visszatért Tigers ellen.
30 pont tényleg sok, bár és nem 1-2 hanem 14-15 cápáról hallottam, bár nem tuti 😊88as
9 en voltunk győrből, plusz a Karcsi, aki nem játszik a sharksban. 9 ből 4 játszotta végig a meccset.Mohi24
Nekem teljesen mindegy mondjuk ki-kivel hogyan játszik, nem drukkolok semelyik csapatnak sem, de kint voltam a meccsen és én is kicsit furcsáltam az összetételt.

A rosteren 12 győri volt, és biztos, hogy volt olyan play amiben 5 kéksapkás volt fent defensben, offensben álaltában 3 körül ahogy néztem.

Bár ahogy mondtam végül is mindegy, gondolom megbeszéltétek előre a sasokkal ki-hogy jön, meg amúgy sem liga, hanem egy barátságos kupa.NightBoY
13 kék sisakot láthattál az egész csapatban, ha nem számoltam el magam. Ebből 9 en voltunk leigazolt sharks játékosok.

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
nem védem őket, de "csak" kb. 24-14 volt egy épp téli szünetről visszatért Tigers ellen.
30 pont tényleg sok, bár és nem 1-2 hanem 14-15 cápáról hallottam, bár nem tuti 😊88as
9 en voltunk győrből, plusz a Karcsi, aki nem játszik a sharksban. 9 ből 4 játszotta végig a meccset.Mohi24
Nekem teljesen mindegy mondjuk ki-kivel hogyan játszik, nem drukkolok semelyik csapatnak sem, de kint voltam a meccsen és én is kicsit furcsáltam az összetételt.

A rosteren 12 győri volt, és biztos, hogy volt olyan play amiben 5 kéksapkás volt fent defensben, offensben álaltában 3 körül ahogy néztem.

Bár ahogy mondtam végül is mindegy, gondolom megbeszéltétek előre a sasokkal ki-hogy jön, meg amúgy sem liga, hanem egy barátságos kupa.NightBoY
Azért is láthattál több kék sapkást, mert pl 4en is idén Sharksban játszottunk. És van aki nem festette vissza a sisakját.

Crushers #12
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
nem védem őket, de "csak" kb. 24-14 volt egy épp téli szünetről visszatért Tigers ellen.
30 pont tényleg sok, bár és nem 1-2 hanem 14-15 cápáról hallottam, bár nem tuti 😊88as
9 en voltunk győrből, plusz a Karcsi, aki nem játszik a sharksban. 9 ből 4 játszotta végig a meccset.Mohi24
Nekem teljesen mindegy mondjuk ki-kivel hogyan játszik, nem drukkolok semelyik csapatnak sem, de kint voltam a meccsen és én is kicsit furcsáltam az összetételt.

A rosteren 12 győri volt, és biztos, hogy volt olyan play amiben 5 kéksapkás volt fent defensben, offensben álaltában 3 körül ahogy néztem.

Bár ahogy mondtam végül is mindegy, gondolom megbeszéltétek előre a sasokkal ki-hogy jön, meg amúgy sem liga, hanem egy barátságos kupa.

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Jamie 28
Gladiators - ZP valaki?Shevi
Tibibától az infó:
AH Gladiators - Zala Predators 26:52

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
Mohi24 99
nem védem őket, de "csak" kb. 24-14 volt egy épp téli szünetről visszatért Tigers ellen.
30 pont tényleg sok, bár és nem 1-2 hanem 14-15 cápáról hallottam, bár nem tuti 😊88as
9 en voltunk győrből, plusz a Karcsi, aki nem játszik a sharksban. 9 ből 4 játszotta végig a meccset.

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Glads vs ZP
kb félidőben még vezetett a Zala 1 TDvel 😮
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem védem őket, de "csak" kb. 24-14 volt egy épp téli szünetről visszatért Tigers ellen.
30 pont tényleg sok, bár és nem 1-2 hanem 14-15 cápáról hallottam, bár nem tuti 😊
több mint 13 éve
tudu28 152
Sasok en Zúzók meccs eredménye?ce
0-30 De inkább Sasok-Cápák 😊HST
aki 30 ponttal veri a Tigerst annak nem szabad megrettenni 1-2 cápával kipótolt Crusherstől 😊

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
Gladiators - ZP valaki?

Mustangs #17
2006-
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért az elején is sejthető volt, hogy a nyugati csapatok általánosságban erősebbek (onnan is lett a 4-ből 3 playoffos). Itt viszont adódott egy dilemma: vagy megpróbáljuk erőviszonyok alapján csinálgatni a sorsolást, vagy a megteendő utazási távolságot nézzük inkább. Az utóbbit választottuk, mert különben igen masszív túrák lettek volna, főleg Győrbe, meg Győrből, amit sokan nehezményeztek volna, joggal.

Mindent nem lehet egyszerre.

"Szerencsés módon" ráadásul mégsem lehet azt mondani, hogy a 4 elődöntősön kívül bárki más jobban megérdemelte volna playoffot, mivel a Győr (aki erőben simán lehetett volna ott) mindhárom végül bejutott csapat elleni meccsét elveszítette, így meg nincs miről beszélni. Az sem kérdés ugyanakkor, hogy nekik volt messze a legnehezebb sorsolásuk, de ha ránézel a térképre, nehéz lett volna mást csinálni.KoriTE
köszi az infot, erről én például nem tudtam.
félreértés ne essék, senkinek az érdemeit nem akartam kétségbe vonni, én csak a rendszer hibáit emeltem ki, nyilván kiérdemelte a rájátszásba kerülést minden bejutó. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sasok en Zúzók meccs eredménye?ce
0-30 De inkább Sasok-Cápák 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sasok en Zúzók meccs eredménye?
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Azért az elején is sejthető volt, hogy a nyugati csapatok általánosságban erősebbek (onnan is lett a 4-ből 3 playoffos). Itt viszont adódott egy dilemma: vagy megpróbáljuk erőviszonyok alapján csinálgatni a sorsolást, vagy a megteendő utazási távolságot nézzük inkább. Az utóbbit választottuk, mert különben igen masszív túrák lettek volna, főleg Győrbe, meg Győrből, amit sokan nehezményeztek volna, joggal.

Mindent nem lehet egyszerre.

"Szerencsés módon" ráadásul mégsem lehet azt mondani, hogy a 4 elődöntősön kívül bárki más jobban megérdemelte volna playoffot, mivel a Győr (aki erőben simán lehetett volna ott) mindhárom végül bejutott csapat elleni meccsét elveszítette, így meg nincs miről beszélni. Az sem kérdés ugyanakkor, hogy nekik volt messze a legnehezebb sorsolásuk, de ha ránézel a térképre, nehéz lett volna mást csinálni.


több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/ :

› Az évadhoz kapcsolódó "Touchdown" magazinok megtalálhatók Videók menüpont alatt! ‹

egy kis hiba, idén nem volt magazin tudtommal vagy mégis? Vagy csak detektív játék, aki megtalálja az megnyerheti a fődíjat😊SzentiRebel_#18
tavaly se nagyon volt már ha jól tudom 😊

ce: így van.

több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/ :

› Az évadhoz kapcsolódó "Touchdown" magazinok megtalálhatók Videók menüpont alatt! ‹

egy kis hiba, idén nem volt magazin tudtommal vagy mégis? Vagy csak detektív játék, aki megtalálja az megnyerheti a fődíjat😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért az NFL schedule mégsem teljesen véletlen 😊 A hsz többi részével viszont teljesen egyetértek.JSanyo
off
Volt olyan év ahol 10-6-al sem lehetett bejutni a rájátszásba az egyik csapatnak míg volt aki 7-9-el meg bejutott. A csoportok sem kiegyenlítettek azt hiszem ebben egyetérthetünk.
on
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Minden lebonyolítás tartalmaz szerencse faktort még az NFL is 😉

Ezen utána lehet filozofálni, a játékosok dolga meg hogy, játszanak ne filozofálgassanak számolgassanak, focizzanak.

És pont nem azok jártak rosszul akik, nem "játszottak" a Debrecennel hisz ők focizhattak 4 mérkőzést játszhattak, hanem azok akiknek a Debrecennel kellet volna hisz ők csak 3-at.
Két csapat akik a rájátszásban vannak 4-et játszott, kettő 3-at.
Akik közt verseny volt még a rájátszásban jutásért azok is csak 3-at játszottak tehát itt nem játszott szerepet a Debrecen faktor.

És egyetértek a Győr egy nagyon jó csapattal állt ki, de most sajnos nem jutottak be. Ez szerintem azt mutatja a csapatok komolyan vették a juniorok felkészítését. Jó ezt látnice
persze mindenhol van szerencsefaktor, de szerintem ebben a rendszerben túlságosan is ez a mérvadó.bpcj97
nem mondtam én sem, hogy az nfl-ben ne lenne szerencsefaktor 😉 mindenhol van, még ott is, ahol mindenki játszik mindenkivel. más fordulatszámon pörögnek a csapatok az első meccsen, a szezon közepén, és az utolsó alapszakasz meccsen, így ott sem mind1, hogy ki kivel mikor játszik, de ez sokkal kisebb szerencsefaktor, mint az, hogy mondjuk a sorsolásból adódóan A csapatnak 3 relatíve erős ellenfél ellen, míg B csapatnak 1 relatíve erős ellenfél ellen kell játszania 4 csoportmeccsen.
a hozzászólásodból az hallik ki, hogy a játékosnak a játék a feladata nem pedig a kritika. az első felével egyet értek, azonban attól, hogy valaki játékos, még lehet véleménye a rendszerről, és meg is fogalmazhatja azt.
ha ránézel a tabellára tényleg úgy tűnhet, hogy nem játszott szerepet a debrecen visszalépése. azonban (itt előrevetíteném, hogy erős feltételezés következik) ha a sorsolásban a győrnek valamelyik rájátszás csapat helyett a debrecennel kellett volna játszania kellett volna játszania (ugye ez automatikus győzelmet jelentett volna), a fejérnek meg valamelyik rájátszáscsapat ellen (tételezzük fel, hogy kikaptak volna), akkor rögtön 3 csapatnak lett volna két győzelme, amiből aztán csak a jóisten tudta volna meghatározni, hogy ki kerül a rájátszást érő negyedik helyre. ergo ha közvetlenül nem is befolyásolta a végeredményt, közvetve azért mégis.
ugyanez volt a helyzet a tavalyi junior kupánál amikor a nyír1háza lépett vissza, de ebbe most ne menjünk bele.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Azért az NFL schedule mégsem teljesen véletlen 😊 A hsz többi részével viszont teljesen egyetértek.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért kár, hogy a Gladiátorok visszaléptek. Mindenkinek jobb lett volna ha nincs a 35pontos nyerés és több meccset játszik, plusz valahogy azért fairebb is lett volna szerintem a pontszámolgatásoknál ( mert azért most a junior bajnokságnál izgalmasra sikerült az alapszakasz vége )NightBoY
tényleg nagy kár, mert a jelenlegi megoldás csak elégedetlenkedést szül. abban azért talán kiegyezhetünk, hogy az érintett csapatoknál a játék nélküli 35-0-s (ingyen)győzelem inkább a mérleg pozitív tálcájába kerül, mintsem a negatívba. a nem érintett csapatok viszont joggal háboroghatnak, hogy miért nem nekik járt az ingyen győzelem, mondjuk egy erősebb ellenfél elleni vereség helyett? az egészet ki lehetett volna küszöbölni azzal, ha az érintett, negyedik meccs nélküli csapatokat valamilyen szisztéma szerint összepárosítják, és ténylegesen meg kell küzdeni azért a fránya győzelemért, nem csak az ölébe hullik a csapatoknak.
ezen felül eleve problémás a junior bajnokság lebonyolítási rendszere. onnantól kezdve, hogy a csapatok nem egyenlő erősségű ellenfelekkel kerülnek össze felborul az egész tabella. például a sharks véleményem szerint sokkal erősebb csapat, mint azt a tabella mutatja, szerencsétlenek voltak a sorsolásnál, mert 3 olyan csapattal is összekerültek, akik végül rájátszásba jutottak. ezekből kettőn igazán szoros eredményt játszottak, és bár nem voltam kint a meccseken, lehet hogy itt a győzelem megszerzése csak a szerencsén múlt.. ha eredmény alapján nem is, képviselt játékerő alapján viszont szerintem egy rájátszás csapatról beszélünk.
hasonló a helyzet a jászberénynél, akik éppen lecsúsztak a rájátszásról, és a sorsolás miatt a két 4-0-s csapattal kellett összemérni az erejüket. vajon hogy alakult volna a rájátszásba jutó csapatok kiléte, ha csak az egyikkel kellett volna játszaniuk, és mondjuk a fejérnek is kellett volna játszania az egyikkel?
nem azt mondom, hogy feltétlenül másképp lett volna, de lehet. nem biztos, sőt, hogy a tabella a jelenlegi formájában az aktuális erősorrendet mutatja. persze mindenhol van szerencsefaktor, de szerintem ebben a rendszerben túlságosan is ez a mérvadó.
visszakanyarodva a fő kérdéshez, ha mindenki játszott volna mindenkivel, akkor nem lenne gond, hogy visszalépett a debrecen, mert mindenki 35-0-val kapta volna meg a meccset, így viszont csak az amúgy sem reális erősorrend felborításához vezet. tiszta sor.bpcj97
Minden lebonyolítás tartalmaz szerencse faktort még az NFL is 😉

Ezek utána lehet filozofálni, a játékosok dolga meg hogy, játszanak ne filozofálgassanak számolgassanak. Focizzanak.

És pont nem azok jártak rosszul akik, nem "játszottak" a Debrecennel hisz ők focizhattak 4 mérkőzést játszhattak, hanem azok akiknek a Debrecennel kellet volna hisz ők csak 3-at.
Két csapat akik a rájátszásban vannak 4-et játszott, kettő 3-at.
Akik közt verseny volt még a rájátszásban jutásért azok is csak 3-at játszottak tehát itt nem játszott szerepet a Debrecen faktor.

És egyetértek a Győr egy nagyon jó csapattal állt ki, de most sajnos nem jutottak be. Ez szerintem azt mutatja a csapatok komolyan vették a juniorok felkészítését. Jó ezt látni
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
http://nol.hu/mozaik/20101030-az_amerikaifutball_buvolete

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért kár, hogy a Gladiátorok visszaléptek. Mindenkinek jobb lett volna ha nincs a 35pontos nyerés és több meccset játszik, plusz valahogy azért fairebb is lett volna szerintem a pontszámolgatásoknál ( mert azért most a junior bajnokságnál izgalmasra sikerült az alapszakasz vége )NightBoY
tényleg nagy kár, mert a jelenlegi megoldás csak elégedetlenkedést szül. abban azért talán kiegyezhetünk, hogy az érintett csapatoknál a játék nélküli 35-0-s (ingyen)győzelem inkább a mérleg pozitív tálcájába kerül, mintsem a negatívba. a nem érintett csapatok viszont joggal háboroghatnak, hogy miért nem nekik járt az ingyengyőzelem, mondjuk egy erősebb ellenfél elleni vereség helyett? az egészet ki lehetett volna küszöbölni azzal, ha az érintett, negyedik meccs nélküli csapatokat valamilyen szisztéma szerint összepárosítják, és ténylegesen meg kell küzdeni azért a fránya győzelemért, nem csak az ölébe hullik a csapatoknak.
ezen felül eleve problémás a junior bajnokság lebonyolítási rendszere. onnantól kezdve, hogy a csapatok nem egyenlő erősségű ellenfelekkel kerülnek össze felborul az egész tabella. például a sharks véleményem szerint sokkal erősebb csapat, mint azt a tabella mutatja, szerencsétlenek voltak a sorsolásnál, mert 3 olyan csapattal is összekerültek, akik végül rájátszásba jutottak. ezekből kettőn igazán szoros eredményt játszottak, és bár nem voltam kint a meccseken, lehet hogy itt a győzelem megszerzése csak a szerencsén múlt.. ha eredmény alapján nem is, képviselt játékerő alapján viszont szerintem egy rájátszás csapatról beszélünk.
hasonló a helyzet a jászberénynél, akik éppen lecsúsztak a rájátszásról, és a sorsolás miatt a két 4-0-s csapattal kellett összemérni az erejüket. vajon hogy alakult volna a rájátszásba jutó csapatok kiléte, ha csak az egyikkel kellett volna játszaniuk, és mondjuk a fejérnek is kellett volna játszania az egyikkel?
nem azt mondom, hogy feltétlenül másképp lett volna, de lehet. nem biztos, sőt, hogy a tabella a jelenlegi formájában az aktuális erősorrendet mutatja. persze mindenhol van szerencsefaktor, de szerintem ebben a rendszerben túlságosan is ez a mérvadó.
visszakanyarodva a fő kérdéshez, ha mindenki játszott volna mindenkivel, akkor nem lenne gond, hogy visszalépett a debrecen, mert mindenki 35-0-val kapta volna meg a meccset, így viszont csak az amúgy sem reális erősorrend felborításához vezet. tiszta sor.
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan