NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
dehogyis, csak mindenki írja az emilt, h jelentkezzen a side event-ekre 😀 😛arcsike
meg gőzerővel edz és gyakorol 😀

több mint 13 éve
arcsike 100
Megöltem a fórumot 😊Kalo
dehogyis, csak mindenki írja az emilt, h jelentkezzen a side event-ekre 😀 😛
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Megöltem a fórumot 😊Kalo
épp ezt akartam egy fél órája beírni 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Kalo 137
Megöltem a fórumot 😊
több mint 13 éve
Kalo 137
Pár plusz infó a Junior Döntőről:

ahogy a plakáton is szerepel, az idei junior bajnokságra nevezett játékosok és edzők (fényképes igazolvánnyal) ingyenesen nézhetik meg a meccset.
Emellett ha egy felnőtt csapatból összejön legalább 15 igazolt játékos, akkor csapat-kedvezménnyel féláron nézhetik meg a meccset. Ehhez a press@cowboys.hu -ra kell egy email küldeni a résztvevő csapat nevében, a játékosok neveivel.
A félidei játékra pedig korlátozott számban (nevezési sorrendben) várunk jelentkezőket Qb és Wr posztokon, értékes Under Armour és egyéb nyereményekért.

A versenyek:
QB: pontossági verseny (különböző távolságokról kell eltalálni a célt) és távolsági verseny (ki dob messzebbre)
Wr: egy felállított pályán kell végigfutni minél rövidebb idő alatt, miközben 4-5 helyről kap passzt. Itt az idő és az elkapott labdák mennyisége egyaránt számít.

A játékra is a press@cowboys.hu címen lehet jelentkezni, és természetesen a résztvevők is ingyen tekinthetik meg a döntőt.
A ProFootball facebook oldalán pedig minden nap sorsolunk jegyeket a döntőre, cserébe a résztvevő csapatokkal és a magazinnal kapcsolatos kérdésekre kell jól válaszolni.
Bocs a hosszú posztért, várunk mindenkit a döntőn!
Kalo
Junior döntő beharangozó
bpcj97
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Junior döntő beharangozó
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
pc: a Sopron Breweries nem rossz, de akkor szóljunk már a Zágrábnak, hogy változtassanak nevet Buttermen-re 😊JSanyo
wáháháhá... itt mindenben benne van a vajkrém 😀 😀 😀


több mint 13 éve
kutya23c 223
Sopron Loyalties, Sopron Watchers, esetleg Sopron Guards

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Elfogadtok egy majdnem salak szót? 😀JUNIOR#46
Határeset. Ha kicsivel kevesebb a fű, akkor már beach football lett volna.

pc: a Sopron Breweries nem rossz, de akkor szóljunk már a Zágrábnak, hogy változtassanak nevet Buttermen-re 😊

több mint 13 éve
Szmájli Carolina Panthers 31
Valami infó nincs esetleges soproni amerikai futballról? Mert a kertben nem ugyanaz. 😀 Tegnap is átestem a szomszédba a kerítésen. 😀 De legalább complete lett. 😊Legrant
Sopron Breweries vagy Sopron Firemen jó lenne 😀 esetleg Faithfuls :/ 😀pc_x
patriots 😊
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Kedves csapatok!
Idén megint itt a lehetőség, hogy az amerikai foci csapatok közötti külön versenybe részt vegyetek :
0815 Autós Kaland Túra

2010 december 4.-én újra startol a 0815 Mikulás Túra
Gyere és csatlakozz te is az örült versenyzőkhöz, öltözz te is be kedvenc jelmezedbe és bulizd át az utat a Pólus Centertől egészen a Hotel Flóráig, amely Egerben található.
A két állomás közötti pontok természetesen titkosak, hiszen nyomoznod kell, találós kérdéseket kell megoldanod, vicces feladatokon kell átesned ahhoz, hogy a végcélhoz megérkezhess.
A futam alatt pontokat gyűjtesz és ez alapján dől el, hogy ki szerzi meg az első helyet, amelyet természetesen értékes nyereményekkel díjazunk.
2010. december 4.-én este egy jót vacsorázunk megkóstoljuk Eger híres borait, majd egy fergeteges bulival zárjuk a napot, amelyet DJ Győremix prezentál számunkra.
A jól megérdemelt pihenő után, degeszre esszük magunkat egy kis kiadós reggelivel, majd irány a melegvíz, csak azért, hogy az ebédnek is legyen hely, majd délután megtudhatja mindenki, milyen pozíciót sikerült elérnie a tabellán.
Ne feledkezzünk el a legfontosabb dologról a jótékonyságról, hiszen ezzel az eseménnyel a Magyar Mozgássérülteket támogatjuk és hagyományainkhoz mérten, reméljük a lehető legtöbb tárgyi és anyagi támogatást tudjuk majd átnyújtani számukra.

Gyere és jelentkezz te is és legyél az örült Mikulás Túra részese, de ne feledd, a jelmez plusz 3 pontot ér!!!!

Bővebb információt és a jelentkezési feltételeket a www.0815.hu oldalon találod.

A Mikulás legyen veletek!

több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Valami infó nincs esetleges soproni amerikai futballról? Mert a kertben nem ugyanaz. 😀 Tegnap is átestem a szomszédba a kerítésen. 😀 De legalább complete lett. 😊Legrant
Szombathelyen és Győrben van csapat. Ha tudsz németül, akkor Bécs.balu10
Ja, Ausztria. Ha már úgyis átesett a szomszédba. 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Valami infó nincs esetleges soproni amerikai futballról? Mert a kertben nem ugyanaz. 😀 Tegnap is átestem a szomszédba a kerítésen. 😀 De legalább complete lett. 😊Legrant
Szombathelyen és Győrben van csapat. Ha tudsz németül, akkor Bécs.

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Valami infó nincs esetleges soproni amerikai futballról? Mert a kertben nem ugyanaz. 😀 Tegnap is átestem a szomszédba a kerítésen. 😀 De legalább complete lett. 😊Legrant
Sopron Breweries vagy Sopron Firemen jó lenne 😀 esetleg Faithfuls :/ 😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valami infó nincs esetleges soproni amerikai futballról? Mert a kertben nem ugyanaz. 😀 Tegnap is átestem a szomszédba a kerítésen. 😀 De legalább complete lett. 😊
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
A Predators facebookja szerint: Zala Predators-Bp. Eagles 17-7Zorddd
Így van, másik meccs pedig 44-12 lett a Szombathelynek.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
TSD81 33
jó volt a mai meccs a cnc gladiators ellen.várom a következő hetet.remélem a pofázás helyett edzeni fognak a héten.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jól tudod, tényleg 13-6 lett, nagyon felszívták magukat és jól játszottak a titánok, minden tisztelet az övékbpcj97
Akkor nem jött be a tippem, garat a döntőbe jutott csapatoknak.
Ez szorosabb volt most mint az első BC TJ mérkőzés, ha csak a pontokat nézem.ce
Szoros meccs volt, sokáig nem született pont, majd cowboys juniorjai a félidő végén megrázták magukat és jött a TD + extra pont. A második félidőben félidőben a Titans egyenlített egy szép passzal, majd a két pontos nem jött össze így maradtak 6 ponton.
Aztán jöttek ismét az egész meccset domináló védelmi csaták... nagyon szép védő megmozdulások voltak mindkét oldalon (számomra kissé meglepő módon alig volt szabálytalanság).
asszem a 4. negyedben ismét magára talált a cowboys ifjúság és egy szép passz után újabb TD született azonban az extra itt is kimaradt, így 13-6-ra módosult az állás.
A folytatásban a cowboys védelem gondoskodott arról, hogy az utólsó negyed végén az offensenek már csak a térdeléssel kelljen bíbelődnie...
hát röviden ennyi... legalább is ahol én ültem onnan így látszott 😀

Gratulálok mindkét csapatnak, nagy küzdés volt!

Go Cowboys de nagyon nagyon mert ez a döntőben nem biztos h elég lesz!!! :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jól tudod, tényleg 13-6 lett, nagyon felszívták magukat és jól játszottak a titánok, minden tisztelet az övékbpcj97
Akkor nem jött be a tippem, garat a döntőbe jutott csapatoknak.
Ez szorosabb volt most mint az első BC TJ mérkőzés, ha csak a pontokat nézem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jól tudod, tényleg 13-6 lett, nagyon felszívták magukat és jól játszottak a titánok, minden tisztelet az övék
több mint 13 éve
tudu28 152
Ha van valakinek infoja a Cowboys Jr. - Titans Jr. meccsről akkor írja meg. KösziSzentiRebel_#18
nyert a cowboys

13-6lett azt hiszemJoci
grat a cowboysnak

http://www.youtube.com/watch?v=WF2VB_sCjN4 😀

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Ha van valakinek infoja a Cowboys Jr. - Titans Jr. meccsről akkor írja meg. KösziSzentiRebel_#18
nyert a cowboys

13-6lett azt hiszem


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A Predators facebookja szerint: Zala Predators-Bp. Eagles 17-7


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Ha van valakinek infoja a Cowboys Jr. - Titans Jr. meccsről akkor írja meg. Köszi