NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
HFL. Három csapattal?
Vicc.cápa77
Ez most honnan jött?
Részleteket is légyszi 😊Bruce
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/3875/hfl_vagy_hflDiamondsHead44
a cikket leszedték? Én nem találom... 😕

több mint 13 éve
racsy 45
Semmi és ezért nem megyünk a HFL-be. 😕
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
HFL. Három csapattal?
Vicc.cápa77
Ez most honnan jött?
Részleteket is légyszi 😊Bruce
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/3875/hfl_vagy_hflDiamondsHead44
Köszi! 😉

Hmm érdekes, viszont a tavaszi szerbekkel való közös bajnokság az jó ötlet nagyon!
Meglátjuk mi lesz ebből!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
HFL. Három csapattal?
Vicc.cápa77
Ez most honnan jött?
Részleteket is légyszi 😊Bruce
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/3875/hfl_vagy_hfl

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
HFL. Három csapattal?
Vicc.cápa77
Ez most honnan jött?
Részleteket is légyszi 😊
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
HFL. Három csapattal?
Vicc.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy van a sportoktatói OKJ-s képzés, illetve van olyan hogy sportedzői OKJ-s képzés, ezek úgy tudom kompatibilisek egymással, de nálunk az amfociban a sportoktatói kell! De ha valaki a sportedzőit akarja elvégezni, akkor az is lehetséges, ugye? Mert az alapokat az is megadja, csak valamivel több mint a sportoktatói!

Na szóval lehet e sportedzői képzést is elvégezni nekünk? Vagy ragaszkodni kell a sportoktatóihoz?Bruce
nekem a regisztrációnál azt mondták,hogy a sportoktatói kell,mert még ebből a sportból nincs sportedzői.maximilien
Okés, köszi! Akkor megmondom az illetékeseknek! De még megkérdezzük Kovács Istvánt is, hogy hivatalosan is ez e az álláspont! Mert nekem jó a sportoktatói is 😊

Köszi még egyszer!
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Egy olyan kérdésem lenne, hogy van a sportoktatói OKJ-s képzés, illetve van olyan hogy sportedzői OKJ-s képzés, ezek úgy tudom kompatibilisek egymással, de nálunk az amfociban a sportoktatói kell! De ha valaki a sportedzőit akarja elvégezni, akkor az is lehetséges, ugye? Mert az alapokat az is megadja, csak valamivel több mint a sportoktatói!

Na szóval lehet e sportedzői képzést is elvégezni nekünk? Vagy ragaszkodni kell a sportoktatóihoz?Bruce
nekem a regisztrációnál azt mondták,hogy a sportoktatói kell,mert még ebből a sportból nincs sportedzői.

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy van a sportoktatói OKJ-s képzés, illetve van olyan hogy sportedzői OKJ-s képzés, ezek úgy tudom kompatibilisek egymással, de nálunk az amfociban a sportoktatói kell! De ha valaki a sportedzőit akarja elvégezni, akkor az is lehetséges, ugye? Mert az alapokat az is megadja, csak valamivel több mint a sportoktatói!

Na szóval lehet e sportedzői képzést is elvégezni nekünk? Vagy ragaszkodni kell a sportoktatóihoz?
több mint 13 éve
Kalo 137
Bárki jelentkezhet, bármilyen poszton. A verseny irányítóknak lesz (távdobás és pontosság) illetve elkapóknak (egy megadott pályán végigfutva kell több helyről elkapni labdát)
Jelentkezni a press@cowboys.hu címen lehet.

Kalo

Kik jelentkezhetnek és hol ?
Köszi
Még egy kis infó a hétvégi junior döntőről: az Under Armour ajándékok mellett Wilson Duke labdákat lehet nyerni a helyszínen az ügyességi játékban!
Nevezzetek és tegyétek próbára magatokat! 😊Kalo
csovika75
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Kik jelentkezhetnek és hol ?
Köszi
Még egy kis infó a hétvégi junior döntőről: az Under Armour ajándékok mellett Wilson Duke labdákat lehet nyerni a helyszínen az ügyességi játékban!
Nevezzetek és tegyétek próbára magatokat! 😊Kalo
csovika75
Olvass vissza!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kik jelentkezhetnek és hol ?
Köszi
Még egy kis infó a hétvégi junior döntőről: az Under Armour ajándékok mellett Wilson Duke labdákat lehet nyerni a helyszínen az ügyességi játékban!
Nevezzetek és tegyétek próbára magatokat! 😊Kalo
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Már nem lehet csapatnak jelentkezni?????????
Nem nagyon volt előre meghirdetve
I. Budapest Wolves Junior Aréna Kupa
Örömmel tudatom, hogy 2010. november 20.-án megrendezésre kerül az I. Budapest Wolves Junior arénakupa.
5 csapat méri össze tudását egy egész napos aréna kupán.
Helyszín: 2049 - Diósd, Gyár utca 40.(Diósd 7-es út Gyár u. sarok)
Időpont 2010.11.20 szombat 8:30-tól várhatóan 17:50-ig
Kapunyitás a szurkolóknak: 8:00
Belépő ára: 500 Ft/fő
Várunk mindenkit sok szeretettel !Harris
csovika75
gondolom meghívásos alapon ment 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már nem lehet csapatnak jelentkezni?????????
Nem nagyon volt előre meghirdetve
I. Budapest Wolves Junior Aréna Kupa
Örömmel tudatom, hogy 2010. november 20.-án megrendezésre kerül az I. Budapest Wolves Junior arénakupa.
5 csapat méri össze tudását egy egész napos aréna kupán.
Helyszín: 2049 - Diósd, Gyár utca 40.(Diósd 7-es út Gyár u. sarok)
Időpont 2010.11.20 szombat 8:30-tól várhatóan 17:50-ig
Kapunyitás a szurkolóknak: 8:00
Belépő ára: 500 Ft/fő
Várunk mindenkit sok szeretettel !Harris
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Tudtok valamit a Wolves Juniors-ról? Mármint úgy értem, hogy játszottak már mérkőzést a "szétválás" óta? Sok az új játékos gondolom bár a Wolves névhez hűen biztos meg szeretnék majd mutatni az arénán.
NightBoY
Szezon előtt játszottunk velük scrimmaget. Sok ügyes srácuk volt már akkor is.


több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Tudtok valamit a Wolves Juniors-ról? Mármint úgy értem, hogy játszottak már mérkőzést a "szétválás" óta? Sok az új játékos gondolom bár a Wolves névhez hűen biztos meg szeretnék majd mutatni az arénán.

Jahh és 5 csapat miatt milyen lesz a lebonyolítás? Mindenki mindenkivel gondolom és utána lesz rájátszás vagy a sorrend dönt?

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Kalo 137
Még egy kis infó a hétvégi junior döntőről: az Under Armour ajándékok mellett Wilson Duke labdákat lehet nyerni a helyszínen az ügyességi játékban!
Nevezzetek és tegyétek próbára magatokat! 😊
több mint 13 éve
kutya23c 223
😊
Az a poén hogy én Chiefs győzelmet tippeltem!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
LOL! Én már elsőre rúgtam volna!Bruce
Jó, jó. De hogy fogok így könyvet nyerni? 😉

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
én adtam a nyertes tippet😀kutya23c
Gratula!
Bizonnyal én nyertem volna a 27-21-es tippemmel, ha a Raiders nem ilyen kishitű és rúgás helyett megpróbál TD-t szerezni. 2. kísérletre rúgnak?! :mad:Atari
LOL! Én már elsőre rúgtam volna! Minden egyes play potenciális labdavesztési lehetőség, sérülésveszély, szóval én azt az egy futást sem csináltam volna már meg!
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
én adtam a nyertes tippet😀kutya23c
Gratula!
Bizonnyal én nyertem volna a 27-21-es tippemmel, ha a Raiders nem ilyen kishitű és rúgás helyett megpróbál TD-t szerezni. 2. kísérletre rúgnak?! :mad:

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Résztvevők:
Budapest Wolves Juniors
Fehérvár Enthroners
Budapest Cowboys
Békéscsaba Raptors
Budapest Titans
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
I. Budapest Wolves Junior Aréna Kupa
Örömmel tudatom, hogy 2010. november 20.-án megrendezésre kerül az I. Budapest Wolves Junior arénakupa.
5 csapat méri össze tudását egy egész napos aréna kupán.
Helyszín: 2049 - Diósd, Gyár utca 40.(Diósd 7-es út Gyár u. sarok)
Időpont 2010.11.20 szombat 8:30-tól várhatóan 17:50-ig
Kapunyitás a szurkolóknak: 8:00
Belépő ára: 500 Ft/fő
Várunk mindenkit sok szeretettel !
több mint 13 éve
kutya23c 223
SZiasztok!
VAn egy ingyenes amerikai focis tippjáték, mellyel hetente ingyen lehet megnyerni a Faragó Richiék NFL könyvét!
Bővebben itt a link:
http://www.amerikaifoci.blogspot.com/

Annyit mondanék, hogy szombaton regeltem és a vasárnapi meccsre én adtam a nyertes tippet😀 szóval nem bonyolult, egy e-mailt kell küldeni tippel!
Ja, annyi hogy a cookiekat ne blokkoljátok ha regeltek a mybet.com-ra
A user neveket meg légyszi aki regelt az küldje már el nekem PM-ben fontos lenne!
Jó játékot.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Valaki tudja kik indulnak a miskolci arénán???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75