NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
http://www.mafsz.org/mafsz/index.php?blogid=1&catid=1HTW
" Az APEH együttes nemleges adóigazolását és a nevezési lapot együtt, 2010. január 10-ig
történő beérkezéssel kell postára adni a MAFSZ címére, vagy személyesen leadni a MAFSZ
irodában. " Időgép? 😛Bluemountain
Nem szükségeltetik hozzá, sima igénylés és postán kiküldik, gondolom minden csapatnak van könyvelője, vagy ismerős könyvelője, aki ezt el tudja intézni, nem jövő év 10.ig hanem még ideit is akár, különösebb szívesség és törvénytelenség nélkül. Csak időben kell kérni, nem 9.-én.Ferron
Szerintem a 2010. januári határidőhöz nem akármilyen könyvelő kéne 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Ferron 72
http://www.mafsz.org/mafsz/index.php?blogid=1&catid=1HTW
" Az APEH együttes nemleges adóigazolását és a nevezési lapot együtt, 2010. január 10-ig
történő beérkezéssel kell postára adni a MAFSZ címére, vagy személyesen leadni a MAFSZ
irodában. " Időgép? 😛Bluemountain
Nem szükségeltetik hozzá, sima igénylés és postán kiküldik, gondolom minden csapatnak van könyvelője, vagy ismerős könyvelője, aki ezt el tudja intézni, nem jövő év 10.ig hanem még ideit is akár, különösebb szívesség és törvénytelenség nélkül. Csak időben kell kérni, nem 9.-én.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
nem száműztek minket
új jelentkezőként a legalsó osztályban kell indulnunk
ez a szabály, nincs mit tenni (és nem is akarunk)
Szerintem ebbe a mezönybe a Hurricanes bőven belefér a játék erejével, nem hinném hogy a másodosztályba kéne számüzni őket a nagy arányú külömbségek miatt
Ezek szerint marad a két osztály? Szerintem nem baj, nem látom sok előnyét, hogy kiemeljenek 3 csapatot a többi közül.csepi#49
Nem marad, a HFL kiírása, amiatt hogy az majd csak ősszel lesz, az később kerül ki!

Íme:
A Veritas Gold MAFL Divízió I. osztályú bajnokságban részvételi jogosultsággal
rendelkező csapatok
Békéscsaba Raptors Amerikai Football Sportgyesület
Fekete Lovagok Sportegyesület
Dunaújvárosi Amerikai Futball Sportegyesület
Eger Heroes Amerikai Futball Egyesület
Budai XI. Sportegyesület
Veszprémi Egyetemi Sport Club
Egerszegi Amerikai Futball és Szabadidő Klub
Jászberényi Rozsomák Amerikai Futball Club
Miskolci Amerikai Futball és Szabadidő Sport Egyesület
Nyíregyháza-Tigers American Football Club Egyesület
Pécs Gringók Amerikai Football Sportegyesület
Szolnok Soldiers Amerikai Futball SEBruce
csovika75


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ebbe a mezönybe a Hurricanes bőven belefér a játék erejével, nem hinném hogy a másodosztályba kéne számüzni őket a nagy arányú külömbségek miatt
Ezek szerint marad a két osztály? Szerintem nem baj, nem látom sok előnyét, hogy kiemeljenek 3 csapatot a többi közül.csepi#49
Nem marad, a HFL kiírása, amiatt hogy az majd csak ősszel lesz, az később kerül ki!

Íme:
A Veritas Gold MAFL Divízió I. osztályú bajnokságban részvételi jogosultsággal
rendelkező csapatok
Békéscsaba Raptors Amerikai Football Sportgyesület
Fekete Lovagok Sportegyesület
Dunaújvárosi Amerikai Futball Sportegyesület
Eger Heroes Amerikai Futball Egyesület
Budai XI. Sportegyesület
Veszprémi Egyetemi Sport Club
Egerszegi Amerikai Futball és Szabadidő Klub
Jászberényi Rozsomák Amerikai Futball Club
Miskolci Amerikai Futball és Szabadidő Sport Egyesület
Nyíregyháza-Tigers American Football Club Egyesület
Pécs Gringók Amerikai Football Sportegyesület
Szolnok Soldiers Amerikai Futball SEBruce
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ezek szerint marad a két osztály? Szerintem nem baj, nem látom sok előnyét, hogy kiemeljenek 3 csapatot a többi közül.csepi#49
Nem marad, a HFL kiírása, amiatt hogy az majd csak ősszel lesz, az később kerül ki!

Íme:
A Veritas Gold MAFL Divízió I. osztályú bajnokságban részvételi jogosultsággal
rendelkező csapatok
Békéscsaba Raptors Amerikai Football Sportgyesület
Fekete Lovagok Sportegyesület
Dunaújvárosi Amerikai Futball Sportegyesület
Eger Heroes Amerikai Futball Egyesület
Budai XI. Sportegyesület
Veszprémi Egyetemi Sport Club
Egerszegi Amerikai Futball és Szabadidő Klub
Jászberényi Rozsomák Amerikai Futball Club
Miskolci Amerikai Futball és Szabadidő Sport Egyesület
Nyíregyháza-Tigers American Football Club Egyesület
Pécs Gringók Amerikai Football Sportegyesület
Szolnok Soldiers Amerikai Futball SE
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezek szerint marad a két osztály? Szerintem nem baj, nem látom sok előnyét, hogy kiemeljenek 3 csapatot a többi közül.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.mafsz.org/mafsz/index.php?blogid=1&catid=1HTW
" Az APEH együttes nemleges adóigazolását és a nevezési lapot együtt, 2010. január 10-ig
történő beérkezéssel kell postára adni a MAFSZ címére, vagy személyesen leadni a MAFSZ
irodában. " Időgép? 😛
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
http://www.mafsz.org/mafsz/index.php?blogid=1&catid=1

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem értem miért kell jan. 15-ig kitolni a nevezést
ebben az esetben szerintem február 15-e előtt nem lesz meccsnaptár
a bajnokság vélhetően (eddig így volt) március végén jobb esetben április elején indul
a csapatoknak megint egy hónap alatt kell, hogy intézzék az ügyeiket
ez tényleg ilyen lassan megy?cápa77
valaki az év elején mesélte hogy az ilyen nevezések min. határideje az 30 nap nem tudom biztosan de valami ilyesmi van a P.T.K.-ban vagy a sportőrvényékben, illetékes meg tud cáfolni vagy igazolni de én úgy veszem hogy attól a naptól számítva hogy kitettek a kiírást azután egy honap a nevezésre
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Valami hír nevezésről, kiírásról?cápa77
Információim alapján hétvégére már kint lesz.


több mint 13 éve
tudu28 152
http://www.youtube.com/watch?v=PpsnbitHBtA 😉

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Budapest Bears toborzó plakát itt érhető el:

http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?fbid=169630963075672&set=a.169372413101527.33295.168683396503762Budapest Bears
A következő csapat a Budapest Kodiak lesz? 😀
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Valami hír nevezésről, kiírásról?


több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
http://www.facebook.com/event.php?eid=164987443537857

több mint 13 éve
arcsike 100
mondjuk a kedd, csütörtök 19-21h az sztem 2x2, ami nem pont 6 óra, de nagyobb problémájuk ne legyen ennél 😊
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Budapest Bears toborzó plakát itt érhető el:

http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?fbid=169630963075672&set=a.169372413101527.33295.168683396503762Budapest Bears
Szép a csapatlogo 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Budapest Bears toborzó plakát itt érhető el:

http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?fbid=169630963075672&set=a.169372413101527.33295.168683396503762
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
azért tavaly is volt fellebbezés
és volt akiét elfogadták, volt akiét nem
én csak azt nem szeretném ha úgy járnánk mint tavalycápa77
Az Apeh igazolás mizéria miatt volt, de most már szerintem mindenki képben lesz. Ha Allah is úgy akarja.


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
És az nem befolyásolhatja ezt az "nevezés után 1 héttel már lesz naptár" dolgot, hogy valakit/valakiket első kanyarban elutasítanak? Utána fellebbezési idő, a fellebbezés elbírálása, pozitív elbírálás esetén új naptár kidolgozása stb? Csak kérdezem, mert láttunk már ilyet sajnos, hogy akár egy hónapig is tolódott ezek miatt... :/fabriusz
Javíthatatlan optimista vagyok 😛

Mondjuk ismét csak egy apeh igazolás és nevezési lap a kihívás tárgya, reméljük ezúttal senkinek sem okoz majd gondot és nem fog emiatt csúszni semmi. Igazából elutasítani csak azt lehet, akinek tartozásai vannak (az állam, vagy a szövetség felé), ott viszont nincs mérlegelés, aki nem rendezi jan. 15-ig a hátralékait, vagy nem küldi be időre a papírjait, az nem nevezhet be és kész. Így viszont nincs miért fellebbezni, tehát szerintem nem lesz ebből csúszás.KoriTE
azért tavaly is volt fellebbezés
és volt akiét elfogadták, volt akiét nem
én csak azt nem szeretném ha úgy járnánk mint tavaly


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
És az nem befolyásolhatja ezt az "nevezés után 1 héttel már lesz naptár" dolgot, hogy valakit/valakiket első kanyarban elutasítanak? Utána fellebbezési idő, a fellebbezés elbírálása, pozitív elbírálás esetén új naptár kidolgozása stb? Csak kérdezem, mert láttunk már ilyet sajnos, hogy akár egy hónapig is tolódott ezek miatt... :/fabriusz
Javíthatatlan optimista vagyok 😛

Mondjuk ismét csak egy apeh igazolás és nevezési lap a kihívás tárgya, reméljük ezúttal senkinek sem okoz majd gondot és nem fog emiatt csúszni semmi. Igazából elutasítani csak azt lehet, akinek tartozásai vannak (az állam, vagy a szövetség felé), ott viszont nincs mérlegelés, aki nem rendezi jan. 15-ig a hátralékait, vagy nem küldi be időre a papírjait, az nem nevezhet be és kész. Így viszont nincs miért fellebbezni, tehát szerintem nem lesz ebből csúszás.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem értem miért kell jan. 15-ig kitolni a nevezést
ebben az esetben szerintem február 15-e előtt nem lesz meccsnaptár
a bajnokság vélhetően (eddig így volt) március végén jobb esetben április elején indul
a csapatoknak megint egy hónap alatt kell, hogy intézzék az ügyeiket
ez tényleg ilyen lassan megy?cápa77
Sokaknak nem olyan egyszerű a nevezés, főleg akik nem önállóan működnek, hanem valamilyen egyesület tagjai. Bár a példák alapján ott is vannak gondok, ahol elvileg nem lehetne, így a biztonság kedvéért jan. 15. lesz a határidő.

A nevezés után 1 héttel már lesz naptár, így remélhetőleg elég lesz a maradék kb. 2 hónap a pálya foglalásokhoz.KoriTE
És az nem befolyásolhatja ezt az "nevezés után 1 héttel már lesz naptár" dolgot, hogy valakit/valakiket első kanyarban elutasítanak? Utána fellebbezési idő, a fellebbezés elbírálása, pozitív elbírálás esetén új naptár kidolgozása stb? Csak kérdezem, mert láttunk már ilyet sajnos, hogy akár egy hónapig is tolódott ezek miatt... :/
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
nem értem miért kell jan. 15-ig kitolni a nevezést
ebben az esetben szerintem február 15-e előtt nem lesz meccsnaptár
a bajnokság vélhetően (eddig így volt) március végén jobb esetben április elején indul
a csapatoknak megint egy hónap alatt kell, hogy intézzék az ügyeiket
ez tényleg ilyen lassan megy?cápa77
Sokaknak nem olyan egyszerű a nevezés, főleg akik nem önállóan működnek, hanem valamilyen egyesület tagjai. Bár a példák alapján ott is vannak gondok, ahol elvileg nem lehetne, így a biztonság kedvéért jan. 15. lesz a határidő.

A nevezés után 1 héttel már lesz naptár, így remélhetőleg elég lesz a maradék kb. 2 hónap a pálya foglalásokhoz.KoriTE
köszönöm a választ
bár elég gáz ha valaki most kezdi végig gondolni, hogy milyen feltételekkel tud nevezni
mindegy az a lényeg, hogy játszunk már


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
nem értem miért kell jan. 15-ig kitolni a nevezést
ebben az esetben szerintem február 15-e előtt nem lesz meccsnaptár
a bajnokság vélhetően (eddig így volt) március végén jobb esetben április elején indul
a csapatoknak megint egy hónap alatt kell, hogy intézzék az ügyeiket
ez tényleg ilyen lassan megy?cápa77
Sokaknak nem olyan egyszerű a nevezés, főleg akik nem önállóan működnek, hanem valamilyen egyesület tagjai. Bár a példák alapján ott is vannak gondok, ahol elvileg nem lehetne, így a biztonság kedvéért jan. 15. lesz a határidő.

A nevezés után 1 héttel már lesz naptár, így remélhetőleg elég lesz a maradék kb. 2 hónap a pálya foglalásokhoz.


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
nem értem miért kell jan. 15-ig kitolni a nevezést
ebben az esetben szerintem február 15-e előtt nem lesz meccsnaptár
a bajnokság vélhetően (eddig így volt) március végén jobb esetben április elején indul
a csapatoknak megint egy hónap alatt kell, hogy intézzék az ügyeiket
ez tényleg ilyen lassan megy?


több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Hogy álltok Kori?kutya23c
Egyeztetések, módosítgatások, újra egyeztetések és kontrollok, hátha ezúttal nem lesz benne hiba. Pár nap még kell, de remélem hétvégén már kint virítanak a cuccok az oldalon.KoriTE
Kiírásban fejlemény??? 😀IdZ
Köszönöm ! 😉