Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Egyébként ha már itt vagy, akkor szeretném megkérdezni, hogy a kölcsönadásokkal mi a helyzet? Mi erre most a szabályozás? És hogy még személyre szólóbb legyen a kérdés, pl a Győr hány játékost adhat most kölcsön a Dunaújvárosnak vagy a Haladásnak és Vica Versa?Bruce
Korlátlan a kölcsönadás az átigazolási időszakokban. Gyakorlatilag egy egész csapatot is kölcsön lehet adni. Persze erre aligha kerül sor.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De ennek mi értelme lenne!

Tegyük fel hogy Tiszapályi Dragons, aki DIV I-es és mondjuk a Tiszabura Browns, aki szintén DIV I-es, úgy határoznak, hogy egyesülnek és mivel mindkettőnek megvan a nevezési díja, így akkor beneveznek a DIV I-be és a DIV II-be a második csapatukkal! Így pl összehozhatnak egy kicsit erősebb DIV I-es csapatot és egy DIV II-eset, ami szintén erős lehetne, de a kérdés, hogy megéri vagy nem?
Ahelyett, hogy mindkettő csapat a saját harcát vívja meg, inkább együtt elindulnak, hogy a közös sikert érjenek el, de aztán ki érzi ezt igazán a sajátjának?

Juniornál ez teljesen más, mert ott a játéklehetőség a legfontosabbBruce
"Párhuzamosan zajló, MAFSZ által szervezett, felnőtt, hazai bajnokságok esetén csak egy sportszervezetben szerepelhetnek a játékosok." Tehát a Div I és II között nincs átjátszás egy szezonon belül. A HFL-be felfelé és onnan lefelé korlátlan a kölcsönadás (gyakorlatilag mint 2009-ben).

A junioroknál viszont szinte korlátlan a közös csapatok létrehozása, ami idén lehetett volna probléma (ha két egyesület játszik felnőtt meccset is még szeptemberben, de már van szeptemberben junior meccse, nem lehetett volna kölcsönbe menni a benevező csapathoz, nálunk ez lógott is a levegőben az Enthroners esetleges osztályozója miatt). Tehát ősszel a 3 HFL-esen kívül mindenki vihet junior játékosokat ahová akar, talán több is lesz majd a benevező csapat.KoriTE
Én igazából válaszoltam JUNIOR#46-nak, hogy semmi értelme nincs két csapatnak ilyen döntést hoznia, azzal hogy még nem is lehet ezt megcsinálni, csak meg lett erősítve ezen válaszom.
De ezzel akkor arra is választ kaptam, hogy a Miskolc sem indít második csapatot, vagyis ez sem pontos, mert indíthat, csak ezzel az előjoggal nem élhet, hogy le és fel játszatja a játékosait!

Egyébként ha már itt vagy, akkor szeretném megkérdezni, hogy a kölcsönadásokkal mi a helyzet? Mi erre most a szabályozás? És hogy még személyre szólóbb legyen a kérdés, pl a Győr hány játékost adhat most kölcsön a Dunaújvárosnak vagy a Haladásnak és Vica Versa?
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Kíváncsi vagyok egyébként, hogy idén ki lép még osztályt lefelé a Goldenfox/Gringos mellett!

Meg hogy lesz e VALÓBAN olyan csapat aki nem indul! 😊Bruce
Remélem mindenki beszáll a buliba, addig is mostanáig az alábbiaktól érkezett nevezés:

Bulldogs
Eagles
Mustangs
Soldiers
Wolverines
Steelers

Remélem nem gond, ha itt is jelzem, legalább aki látja a csapatát megnyugodhat. Aki meg nem, az izgulhat. 😊KoriTE
Mondjuk én azt gondoltam, hogy akik tavaly lemaradtak azok most elsőként adják le ... tévedtem :rolleyes:


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
De ennek mi értelme lenne!

Tegyük fel hogy Tiszapályi Dragons, aki DIV I-es és mondjuk a Tiszabura Browns, aki szintén DIV I-es, úgy határoznak, hogy egyesülnek és mivel mindkettőnek megvan a nevezési díja, így akkor beneveznek a DIV I-be és a DIV II-be a második csapatukkal! Így pl összehozhatnak egy kicsit erősebb DIV I-es csapatot és egy DIV II-eset, ami szintén erős lehetne, de a kérdés, hogy megéri vagy nem?
Ahelyett, hogy mindkettő csapat a saját harcát vívja meg, inkább együtt elindulnak, hogy a közös sikert érjenek el, de aztán ki érzi ezt igazán a sajátjának?

Juniornál ez teljesen más, mert ott a játéklehetőség a legfontosabbBruce
"Párhuzamosan zajló, MAFSZ által szervezett, felnőtt, hazai bajnokságok esetén csak egy sportszervezetben szerepelhetnek a játékosok." Tehát a Div I és II között nincs átjátszás egy szezonon belül. A HFL-be felfelé és onnan lefelé korlátlan a kölcsönadás (gyakorlatilag mint 2009-ben).

A junioroknál viszont szinte korlátlan a közös csapatok létrehozása, ami idén lehetett volna probléma (ha két egyesület játszik felnőtt meccset is még szeptemberben, de már van szeptemberben junior meccse, nem lehetett volna kölcsönbe menni a benevező csapathoz, nálunk ez lógott is a levegőben az Enthroners esetleges osztályozója miatt). Tehát ősszel a 3 HFL-esen kívül mindenki vihet junior játékosokat ahová akar, talán több is lesz majd a benevező csapat.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bocsánat nem is 37 hanem 45, mert 60 játékost lehet nevezni egy mérkőzésre. És azt nem írja a szabály, hogy azok akinek a HFL-be levan adva a neve azt nevezni is kell a mérkőzésekre. Így akár az éves keretet is lehet nézni ami, ha jól tudom 100 fő.Zebrafan
Tehát két csapatból össze lehet egyet gyúrni aki meg nem jut be az megy div 2-be játszani...JUNIOR#46

De ennek mi értelme lenne!

Tegyük fel hogy Tiszapályi Dragons, aki DIV I-es és mondjuk a Tiszabura Browns, aki szintén DIV I-es, úgy határoznak, hogy egyesülnek és mivel mindkettőnek megvan a nevezési díja, így akkor beneveznek a DIV I-be és a DIV II-be a második csapatukkal! Így pl összehozhatnak egy kicsit erősebb DIV I-es csapatot és egy DIV II-eset, ami szintén erős lehetne, de a kérdés, hogy megéri vagy nem?
Ahelyett, hogy mindkettő csapat a saját harcát vívja meg, inkább együtt elindulnak, hogy a közös sikert érjenek el, de aztán ki érzi ezt igazán a sajátjának?

Juniornál ez teljesen más, mert ott a játéklehetőség a legfontosabb
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én kérek elnézést, én az Arénára gondoltam.
több mint 13 éve
kutya23c 223
Olvasván a fenti kommenteket ezúton szeretnék hiteles információval szolgálni a Budapest HURRICANES bajnokságokban való indulásáról, a további találgatások elkerülése végett:

Minden híreszteléssel ellentétben indulunk a magyar DIV II. osztályban, azzal párhuzamosan pedig a már elnyert indulási jogunkkal élve az osztrák bajnokságban is.

A MAFSZ nevezésünket még valóban nem adtuk le, amit viszont még a héten érkeztetünk.

Azzal a spekulációval kapcsolatban pedig, amely szerint a HURRICANES olyan taktikával élne, hogy megtévesztő híresztelésekkel szerezzen bármi féle előnyt, a leghatározottabban visszautasítjuk.

A további találgatások és dezinformációk elkerülése érdekében pedig ezúton ajánlom, ha bárkinek információra lenne szüksége a HURRICANES-el kapcsolatban, autentikus forrásként forduljon a csapat két vezetőjéhez, Kovács Zsolt (kovacs.zsolt@hurricanes.hu) sportszakmai vezetőhöz és, (vagy) Hajós Zsókához (hajos.zsoka@hurricanes.hu) a menedzsment vezetőjéhez.HZsóka
Ez így korrekt, köszönöm a választ!!! Pletykások remélem tanulnak belőle.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Bocsánat nem is 37 hanem 45, mert 60 játékost lehet nevezni egy mérkőzésre. És azt nem írja a szabály, hogy azok akinek a HFL-be levan adva a neve azt nevezni is kell a mérkőzésekre. Így akár az éves keretet is lehet nézni ami, ha jól tudom 100 fő.Zebrafan
Tehát két csapatból össze lehet egyet gyúrni aki meg nem jut be az megy div 2-be játszani...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Olvasván a fenti kommenteket ezúton szeretnék hiteles információval szolgálni a Budapest HURRICANES bajnokságokban való indulásáról, a további találgatások elkerülése végett:

Minden híreszteléssel ellentétben indulunk a magyar DIV II. osztályban, azzal párhuzamosan pedig a már elnyert indulási jogunkkal élve az osztrák bajnokságban is.

A MAFSZ nevezésünket még valóban nem adtuk le, amit viszont még a héten érkeztetünk.

Azzal a spekulációval kapcsolatban pedig, amely szerint a HURRICANES olyan taktikával élne, hogy megtévesztő híresztelésekkel szerezzen bármi féle előnyt, a leghatározottabban visszautasítjuk.

A további találgatások és dezinformációk elkerülése érdekében pedig ezúton ajánlom, ha bárkinek információra lenne szüksége a HURRICANES-el kapcsolatban, autentikus forrásként forduljon a csapat két vezetőjéhez, Kovács Zsolt (kovacs.zsolt@hurricanes.hu) sportszakmai vezetőhöz és, (vagy) Hajós Zsókához (hajos.zsoka@hurricanes.hu) a menedzsment vezetőjéhez.HZsóka
Én meg azt ajánlom ne vegyünk mindent halálos komolyan, mert akkor túl gyakran halunk meg 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
HZsóka 67
Olvasván a fenti kommenteket ezúton szeretnék hiteles információval szolgálni a Budapest HURRICANES bajnokságokban való indulásáról, a további találgatások elkerülése végett:

Minden híreszteléssel ellentétben indulunk a magyar DIV II. osztályban, azzal párhuzamosan pedig a már elnyert indulási jogunkkal élve az osztrák bajnokságban is.

A MAFSZ nevezésünket még valóban nem adtuk le, amit viszont még a héten érkeztetünk.

Azzal a spekulációval kapcsolatban pedig, amely szerint a HURRICANES olyan taktikával élne, hogy megtévesztő híresztelésekkel szerezzen bármi féle előnyt, a leghatározottabban visszautasítjuk.

A további találgatások és dezinformációk elkerülése érdekében pedig ezúton ajánlom, ha bárkinek információra lenne szüksége a HURRICANES-el kapcsolatban, autentikus forrásként forduljon a csapat két vezetőjéhez, Kovács Zsolt (kovacs.zsolt@hurricanes.hu) sportszakmai vezetőhöz és, (vagy) Hajós Zsókához (hajos.zsoka@hurricanes.hu) a menedzsment vezetőjéhez.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sőt erről még én sem hallottam.
Főleg, hogy a Hurricanes nem is indulGRAFI
cápa77
tuti az arénával keveri.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Sőt erről még én sem hallottam.
Főleg, hogy a Hurricanes nem is indulGRAFI


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsi vagyok egyébként, hogy idén ki lép még osztályt lefelé a Goldenfox/Gringos mellett!

Meg hogy lesz e VALÓBAN olyan csapat aki nem indul! 😊Bruce
Remélem mindenki beszáll a buliba, addig is mostanáig az alábbiaktól érkezett nevezés:

Bulldogs
Eagles
Mustangs
Soldiers
Wolverines
Steelers

Remélem nem gond, ha itt is jelzem, legalább aki látja a csapatát megnyugodhat. Aki meg nem, az izgulhat. 😊KoriTE
Soldiers végülis div 1 vagy 2?
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Na ki lesz a hetedik? 😀Bruce
A hetedik te magad légy.

Kár, hogy már neveztetek, így ez bukott 😀


több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
nincs kedvem idén is lemaradni.....


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na ki lesz a hetedik? 😀
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kíváncsi vagyok egyébként, hogy idén ki lép még osztályt lefelé a Goldenfox/Gringos mellett!

Meg hogy lesz e VALÓBAN olyan csapat aki nem indul! 😊Bruce
Remélem mindenki beszáll a buliba, addig is mostanáig az alábbiaktól érkezett nevezés:

Bulldogs
Eagles
Mustangs
Soldiers
Wolverines
Steelers

Remélem nem gond, ha itt is jelzem, legalább aki látja a csapatát megnyugodhat. Aki meg nem, az izgulhat. 😊


több mint 13 éve
tudu28 152
A Hurricanes most tényleg nem indul, vagy ez is olyan beetetés mint a döntő előtt a wolves sérültjei?kutya23c
mekkora hasonlat XD 😀 😂

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
kutya23c 223
A Hurricanes most tényleg nem indul, vagy ez is olyan beetetés mint a döntő előtt a wolves sérültjei?

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kíváncsi vagyok egyébként, hogy idén ki lép még osztályt lefelé a Goldenfox/Gringos mellett!

Meg hogy lesz e VALÓBAN olyan csapat aki nem indul! 😊
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Az fajin, akkor csak az osztrákoknál indulnak a Hurrikánok? 😮Bruce
ebben az esetben Grafi jobban informált a témában, mint én 😛Szobi22
imádom ezt a topikot 😉

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Az fajin, akkor csak az osztrákoknál indulnak a Hurrikánok? 😮Bruce
ebben az esetben Grafi jobban informált a témában, mint én 😛Szobi22
a külső szemlélők mindig mindent jobban tudnak 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az fajin, akkor csak az osztrákoknál indulnak a Hurrikánok? 😮Bruce
ebben az esetben Grafi jobban informált a témában, mint én 😛

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az fajin, akkor csak az osztrákoknál indulnak a Hurrikánok? 😮
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ez a hír most eléggé meglepett 😛
Főleg, hogy a Hurricanes nem is indulGRAFI
Div II:
Bulldogs
C2
Crushers
Eagles
Enthroners
Glads
Gringos/G.Fox
Hurricanes
Mustangs
W2
deacon75