Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Újabbak érkeztek:

Gladiators
Wolves2
Heroes
Gorillaz

Eddig bejött:
Bulldogs
Eagles
Mustangs
Soldiers
Wolverines
Steelers
Titans
Raptors
Predators

A Cowboysról és a Tigersről tudom, hogy hétfőn behozza.

A maradék meg nagyon hidegvérű úgy tűnik, csak nehogy megfagyjon majd az a vér az emberekben jövő héten, bár messze még a hétfő 😛 .KoriTE
Nem január 15 a határidő?
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Újabbak érkeztek:

Gladiators
Wolves2
Heroes
Gorillaz

Eddig bejött:
Bulldogs
Eagles
Mustangs
Soldiers
Wolverines
Steelers
Titans
Raptors
Predators

A Cowboysról és a Tigersről tudom, hogy hétfőn behozza.

A maradék meg nagyon hidegvérű úgy tűnik, csak nehogy megfagyjon majd az a vér az emberekben jövő héten, bár messze még a hétfő 😛 .


több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
http://comment.blog.hu/2011/01/07/ujra_magyar_foci_az_mtv_ben

ez lesz az a teremfocis móka, ahova mennek a mi csapataink is majd bemutatót tartani?JSanyo
Úgy tűnik: http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2116&blog_id=1KoriTE
akkor jól gondoltam, köszi 😊 remélhetőleg egykét szó fog esni az amcsi fociról is

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
http://comment.blog.hu/2011/01/07/ujra_magyar_foci_az_mtv_ben

ez lesz az a teremfocis móka, ahova mennek a mi csapataink is majd bemutatót tartani?JSanyo
Úgy tűnik: http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2116&blog_id=1


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem tehetek róla, gyermekkorom óta sportolok, nekem kell a kihívás, erősebb ellenfelek ellen akarok játszani. De elfogadom, ha nem mindenki gondolja így.
Kalo
Igen, valószínűleg a Tigers és a Rebels is azért nem vállalta mert nem akar erősebbek ellen játszani.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
http://comment.blog.hu/2011/01/07/ujra_magyar_foci_az_mtv_ben

ez lesz az a teremfocis móka, ahova mennek a mi csapataink is majd bemutatót tartani?

több mint 13 éve
Kalo 137
Hogy miért mondtatok le a lehetőségről azt csak részben tudom, és nincs is közöm hozzá, ez a csapatvezetésetek döntése, szuverén jog.
Mindössze sajnálom, mert idén lehetőség lett volna egy erős, nézőcsalogató, az öt legerősebb csapatot felvonultató bajnokság megrendezésére.
Nem tehetek róla, gyermekkorom óta sportolok, nekem kell a kihívás, erősebb ellenfelek ellen akarok játszani. De elfogadom, ha nem mindenki gondolja így.

Köszi szépen! De gondolom nem azért nem mondtuk le mert nem akarunk rangadód játszani...JUNIOR#46
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Köszi szépen! De gondolom nem azért nem mondtuk le mert nem akarunk rangadód játszani...JUNIOR#46
Ezt én is gondolom 😊
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Köszi szépen! De gondolom nem azért nem mondtuk le mert nem akarunk rangadód játszani...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sajnos Ti nem akartatok...


"Velünk már nem is akartok játszani??? "Kalo
Bocsi de most kelltem fel ezt valahogy nem tudom feldolgozni! 😀JUNIOR#46
Arra céloz Kalo, hogy a Tigers mondott le a HFL-ről és ezáltal arról, hogy rangadókat játsszon egy bajnokságon belül a Wolvesal, a Cowboysal vagy a Sharksal!
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Sajnos Ti nem akartatok...


"Velünk már nem is akartok játszani??? "Kalo
Bocsi de most kelltem fel ezt valahogy nem tudom feldolgozni! 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tudja valaki, hogy kik indulnak az arénán?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lenne egy kérdésem. Aki tavaly lemaradt a bajnokságról az ugyanugy fizette a havi szövetségi díjat? van/volt lehetőség ennek szüneteltetésére vagy adtál havi 30.000-t a semmiért? És tényleg a semmiért...

Előre is köszierer
Ugyan nem érint, de a lényeget meg tudom világítani. Aki fizette a tagdíjat, az megtartotta a jogait (tehát maradhatott abban az osztályban, ahol volt). Aki nem fizette, annak megszűnt a tagsága, így legközelebb csak a legalacsonyabb osztályban indulhat, valamint újra kell jeleznie a felvételi igényét a szövetségnek, ami úgy tudom ez esetben annyira nem egyszerű. Nyilván nem lehet az rendszer, hogy nyáron minden Div II-es, aki nem jutott feljebb, "kijelentkezzen" egy fél évre spórolás céljából.

Újabb nevezések érkeztek:
Titans
Raptors
PredatorsKoriTE
Köszönet
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Lenne egy kérdésem. Aki tavaly lemaradt a bajnokságról az ugyanugy fizette a havi szövetségi díjat? van/volt lehetőség ennek szüneteltetésére vagy adtál havi 30.000-t a semmiért? És tényleg a semmiért...

Előre is köszierer
Ugyan nem érint, de a lényeget meg tudom világítani. Aki fizette a tagdíjat, az megtartotta a jogait (tehát maradhatott abban az osztályban, ahol volt). Aki nem fizette, annak megszűnt a tagsága, így legközelebb csak a legalacsonyabb osztályban indulhat, valamint újra kell jeleznie a felvételi igényét a szövetségnek, ami úgy tudom ez esetben annyira nem egyszerű. Nyilván nem lehet az rendszer, hogy nyáron minden Div II-es, aki nem jutott feljebb, "kijelentkezzen" egy fél évre spórolás céljából.

Újabb nevezések érkeztek:
Titans
Raptors
Predators


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsi vagyok egyébként, hogy idén ki lép még osztályt lefelé a Goldenfox/Gringos mellett!

Meg hogy lesz e VALÓBAN olyan csapat aki nem indul! 😊Bruce
Remélem mindenki beszáll a buliba, addig is mostanáig az alábbiaktól érkezett nevezés:

Bulldogs
Eagles
Mustangs
Soldiers
Wolverines
Steelers

Remélem nem gond, ha itt is jelzem, legalább aki látja a csapatát megnyugodhat. Aki meg nem, az izgulhat. 😊KoriTE
Mondjuk én azt gondoltam, hogy akik tavaly lemaradtak azok most elsőként adják le ... tévedtem :rolleyes:kisdani
Lenne egy kérdésem. Aki tavaly lemaradt a bajnokságról az ugyanugy fizette a havi szövetségi díjat? van/volt lehetőség ennek szüneteltetésére vagy adtál havi 30.000-t a semmiért? És tényleg a semmiért...

Előre is köszi
több mint 13 éve
Kalo 137
Sajnos Ti nem akartatok...


"Velünk már nem is akartok játszani??? "
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Jólvan tudom én, hogy nem lesz ilyen, csak eljátszottam a gondolattal! 😊

Meg hát az rangadó lenne a javából! 😊 Főleg a ti részetekről! 😊Bruce
Addig is lesz alkalmunk rangadókat játszani a Győrrel, meg a Cowboys-szal egy szezon alatt többször is 😀csepi#49
Velünk már nem is akartok játszani??? :o :o :o sírós fej sírós fej 😀JUNIOR#46
Hát gondolom ti nem indultok a HFL-ben, ezért veletek nem találkoznak ott, Csepi pedig arra gondolt.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Részünkről nem kell számítani ilyesmire, az utánpótlás csapatokban az utánpótlás játszik 😊csepi#49
Jólvan tudom én, hogy nem lesz ilyen, csak eljátszottam a gondolattal! 😊

Meg hát az rangadó lenne a javából! 😊 Főleg a ti részetekről! 😊Bruce
Addig is lesz alkalmunk rangadókat játszani a Győrrel, meg a Cowboys-szal egy szezon alatt többször is 😀csepi#49
Velünk már nem is akartok játszani??? :o :o :o sírós fej sírós fej 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bár azt el tudom képzelni, hogy a Hurricanes ellen mindkét csapat beküldi a legjobbjait, csak azért is! 😊Bruce
Részünkről nem kell számítani ilyesmire, az utánpótlás csapatokban az utánpótlás játszik 😊csepi#49
Jólvan tudom én, hogy nem lesz ilyen, csak eljátszottam a gondolattal! 😊

Meg hát az rangadó lenne a javából! 😊 Főleg a ti részetekről! 😊Bruce
Addig is lesz alkalmunk rangadókat játszani a Győrrel, meg a Cowboys-szal egy szezon alatt többször is 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bár azt el tudom képzelni, hogy a Hurricanes ellen mindkét csapat beküldi a legjobbjait, csak azért is! 😊Bruce
Részünkről nem kell számítani ilyesmire, az utánpótlás csapatokban az utánpótlás játszik 😊csepi#49
Jólvan tudom én, hogy nem lesz ilyen, csak eljátszottam a gondolattal! 😊

Meg hát az rangadó lenne a javából! 😊 Főleg a ti részetekről! 😊
több mint 13 éve
HZsóka 67
Én kérek elnézést, én az Arénára gondoltam.GRAFI
Semmi gond, csak jobb ha tisztázzuk a dolgot: az Arénára valóban nemet mondtunk, ami azt gondolom érthető, hiszen a felkérés időpontjában már megvolt az osztrák indulási jogunk, sőt a verseny naptár is, és mivel a magyar DIV II.-ben is el akarunk indulni, az Arénára való speciális felkészülés már nem fért volna bele az időnkbe és terveinkbe.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Hurricanes most tényleg nem indul, vagy ez is olyan beetetés mint a döntő előtt a wolves sérültjei?kutya23c
az nem beetetés volt, tényleg sok sérült volt, akik közül páran sérülten vállalták a játékot 😊 mondjuk személy szerint én nem örültem annak a cikknek, főleg azért, mert utólag ebből csak rosszul lehet kijönni: ha kikapunk, akkor előre magyaráztuk a bizonyítványt, ha nyerünk, akkor meg az általad megfogalmazott gondolatok merülhetnek fel joggal...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bár azt el tudom képzelni, hogy a Hurricanes ellen mindkét csapat beküldi a legjobbjait, csak azért is! 😊Bruce
Részünkről nem kell számítani ilyesmire, az utánpótlás csapatokban az utánpótlás játszik 😊
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Most már akkor én is tudom hogy ilyen nem lehet hogy két div 1-es csapat nem indulhat egyként... köszi a választ rá!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként ha már itt vagy, akkor szeretném megkérdezni, hogy a kölcsönadásokkal mi a helyzet? Mi erre most a szabályozás? És hogy még személyre szólóbb legyen a kérdés, pl a Győr hány játékost adhat most kölcsön a Dunaújvárosnak vagy a Haladásnak és Vica Versa?Bruce
Korlátlan a kölcsönadás az átigazolási időszakokban.KoriTE
Köszi!