Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Minek várni arra két évet?
Nem muszáj szezon közben játszani lehet barátságos meccset is lebonyolítani 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Milyen alapon dönt az én csapatom versenynaptáráról 5 csapat.
Ráadásul úgy, hogy némelyik még nyilvánosságra sem akarja hozni a találkozó tényét.
Speciel a mi esetünkben ez a döntésetek azt jelentette, hogy nem egy év múlva, hanem legjobb esetben is csak kettő múlva játszhatunk a legjobbakkal, hogy tanulhassunk tőlük, ahogy ti mondjátok.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Igen srácok, bizonyítsátok be ismét, hogy elég intelligens itt mindenki ahhoz, hogy bezárják a topikot..Szobi22
Mert ha a te muterodat oltogatnák te biztos csendben maradnál.

Ha meg valóban félreértés, akkor emg még bocsánatot is kértem.tudu28
Ezt beszéljétek meg PM-ben! Én is ezt tettem Csepivel! Ha nem megy, akkor itt a fórum nyilvánosság előtt sem fog menni, szóval felesleges szócséplés!

A többi része a vitának viszont érdekes, arról beszéljünk inkább!
több mint 13 éve
kisember 63
Nem sokat szoktam hozzá szólni, de amit írsz az szánalmas pofátlanság!!!! Nem kellett volna a sokat síró (le van maradva a többi csapat, és nincs egy erős bajnokság brühü-brühü) 3 csapatnak létrehozni, egy a magyar ligában teljesen megalapozatlan HFL-t, ami jelenleg megrendezhetetlen, mert legalább 4 csapat kéne, és ezzel még jobban visszafogni az alsóbb csapatok felzárkózási esélyét. Nem a veletek való játékról mondtak le, hanem az ősszel játszunk másfél hónapot, vagy 2-őt, ha bejutunk a döntőig vesszőfutásról!!!!!

Mert az normális lenne, ha ez a 3 csapat beáldozná a szezont a többi érdekében? Ők is fejlődni akarnak és kell is hiszen ők mutatják meg az EFAF ill CEFL meccseken keresztül Európának a magyar focit ezzel népszerűsítve azt. Nem ennek a 3 csapatnak a hibája, h csak 3-an vannak a HFL-ben. Igaz rövidebb a szezon, de sokkal többet tanulhattak és fejlődhettek volna, de hát biztos jobb lesz div 1-ben királykodni.

A HFL viszi előre a magyar focit, de természetesen belátom, h jobb lenne 4-5 csapattal.tudu28
Látom sok mindent sikerült félre érteni, de nem baj, mert én nem azt mondtam, hogy nem meri a szemembe mondani, hanem azt, hogy ha személyesen beszélnénk, akkor sokkal jobban végiggondolná mit és hogyan fogalmaz.
Nem különösebben számít, hogy mennyit játszott, mert ettől nálam nem lett sem nagyobb, sem kisebb ember, de én arra értettem az amerikaifocit játszani kifejezést, hogy még soha nem mentem fel "királykodni".
Az anyukás mondatszerkezet pont azt hivatott megvilágítani, hogy a "királykodni" kifejezés negatív jelző, amit csak visszairányítottam arra aki elindította.
De én hibáztam, hogy a témában egyáltalán reagáltam, és még egyszer bocsánat a támadó hangvételért!
Azért kell a Div1-ben játszanunk, mert nem tudjuk kifizetni a HFL-es rendszert. Ettől függetlenül tartom elhibázottnak a HFL-t. Tavaly előtt a pánikszerű közgyűlésen kitalált a közösség egy lebonyolítási rendszert, aminél konkrétan ki lett jelentve, hogy nem egy évre tervezzük. (Talán még megvan a hangfelvétel róla.) Akkor egy csapat a visszalépésével felborította a szezont, most mégis egy év elteltével felborítjuk amit akkor kitaláltunk.
Nem akarunk "királykodni", és a HFL három csapatával játszanánk, de a jelenlegi anyagi helyzetben nem tehetjük.

Van másik két csapat aki a visszalépésével folyamatosan nehéz helyzetbe hozza a ligát, de legalább ők fejlődnek így.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Megint beszappanoperásodtunk 😕

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
tudu28 152
Igen srácok, bizonyítsátok be ismét, hogy elég intelligens itt mindenki ahhoz, hogy bezárják a topikot..Szobi22
Mert ha a te muterodat oltogatnák te biztos csendben maradnál.

Ha meg valóban félreértés, akkor emg még bocsánatot is kértem.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Igen srácok, bizonyítsátok be ismét, hogy elég intelligens itt mindenki ahhoz, hogy bezárják a topikot..

több mint 13 éve
tudu28 152
Akkor a kisebb csapatok hogy szeretnének fejlődni?!?!?!
Van x meccsük, ebből évente x-(mínusz)1-2 meccs sok nulla, de ezek az ellenfelek az elérendő cél, vagy játszunk egymással szoros meccseket, és akkor nem kapunk ki nagyon, csak nem is találkozunk azzal amihez közeledni akarunk.
tudu28: Neked meg, ha szervezel nekünk egy minőségi tavaszi szezont, mi megyünk az elba××ott HFL-be, ha már hozzászólsz, akkor az anyukád biztos sokat királykodott veled, de mi végig játsszuk a div1-et (amerikai focizva), annak ellenére, hogy inkább játszanánk a "magyar bajnoki címért"
De akkor miért is van ősszel a HFL ?!?! Ha a div2 ősszel lenne, akkor ez a végtelen színvonalas nézőcsalogató HFL, lehetett volna tavasszal, aminek a végén napsütéses döntő sok nézővel, és minimum 4, de lehet 5 csapat vett volna részt benne.kisember
Kisebb csapatok? Csak nem a rebelsre gondolsz?mert a kisebb csapatok mint heroes wildfires soldiers stb. tanulhatnak a tigerstől ill rebelstől. Ez ugyanaz a "sírás" amiről te beszéltél korábban, csak nektek nem lenne okotok ill jogotok sírni mivel úgy tudom ti is indulhattatok volna HFL-ben. Így nem kell a segítségem hiszen szerveztek nektek 1 jó bajnokságot ahol többet fejlődhettetek volna mint eddig akárhol. Hogy miért erre az időpontra rakták a HFL-t azt nem én fogom megválaszolni, de valamelyik divíziót muszáj volt őszre rakni (de gondolom a külföldi szereplést tartották szem elött). Nem igazán értem tavasszal miért vett volna több csapat részt benne.

édesanyámat pedig meg ne merd még egyszer említenitudu28
Ne fenyegess, mert én sem fenyegettelek, és semmi rosszat nem mondtam édesanyádról sem, hisz nem is ismerem, de ha a "királykodás" negatív jelző, akkor te kezdted el ezt a szart dobálni, és így ne lepődj, meg ha visszadobják, és körülötted másra is ráfröccsen.
Azért nem szeretem a fórumon fenyegetőzést, mert amikor a másikkal szemben áll valaki, jobban meggondolja mit mondjon (én is jobban meggondolnám valószínűleg)kisember
"anyukád biztos sokat királykodott veled"
nekem ebből az jön le, h a neveltetésemet kritizálod.Ha ez így van akkor bizony rohadj meg, ha nem akkor félreértés történt és sorry.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Mohi24 99
Akkor a kisebb csapatok hogy szeretnének fejlődni?!?!?!
Van x meccsük, ebből évente x-(mínusz)1-2 meccs sok nulla, de ezek az ellenfelek az elérendő cél, vagy játszunk egymással szoros meccseket, és akkor nem kapunk ki nagyon, csak nem is találkozunk azzal amihez közeledni akarunk.
tudu28: Neked meg, ha szervezel nekünk egy minőségi tavaszi szezont, mi megyünk az elba××ott HFL-be, ha már hozzászólsz, akkor az anyukád biztos sokat királykodott veled, de mi végig játsszuk a div1-et (amerikai focizva), annak ellenére, hogy inkább játszanánk a "magyar bajnoki címért"
De akkor miért is van ősszel a HFL ?!?! Ha a div2 ősszel lenne, akkor ez a végtelen színvonalas nézőcsalogató HFL, lehetett volna tavasszal, aminek a végén napsütéses döntő sok nézővel, és minimum 4, de lehet 5 csapat vett volna részt benne.kisember
Kisebb csapatok? Csak nem a rebelsre gondolsz?mert a kisebb csapatok mint heroes wildfires soldiers stb. tanulhatnak a tigerstől ill rebelstől. Ez ugyanaz a "sírás" amiről te beszéltél korábban, csak nektek nem lenne okotok ill jogotok sírni mivel úgy tudom ti is indulhattatok volna HFL-ben. Így nem kell a segítségem hiszen szerveztek nektek 1 jó bajnokságot ahol többet fejlődhettetek volna mint eddig akárhol. Hogy miért erre az időpontra rakták a HFL-t azt nem én fogom megválaszolni, de valamelyik divíziót muszáj volt őszre rakni (de gondolom a külföldi szereplést tartották szem elött). Nem igazán értem tavasszal miért vett volna több csapat részt benne.

édesanyámat pedig meg ne merd még egyszer említenitudu28
Ne fenyegess, mert én sem fenyegettelek, és semmi rosszat nem mondtam édesanyádról sem, hisz nem is ismerem, de ha a "királykodás" negatív jelző, akkor te kezdted el ezt a szart dobálni, és így ne lepődj, meg ha visszadobják, és körülötted másra is ráfröccsen.
Azért nem szeretem a fórumon fenyegetőzést, mert amikor a másikkal szemben áll valaki, jobban meggondolja mit mondjon (én is jobban meggondolnám valószínűleg)kisember
Tudu28 barátom is végig játszott jópár div 1 et (amerikai focizva... (nem is értem mit akartál ezzel mondani)), még mielőtt megsérült úgy hogy abba kellett hagynia a játékot. Nem félteném attól hogy a szemedbe mit mondana ha a szemébe kezdenéd el édesanyját emlegetni. Ezenkívül kérlek másold ide azt a megnyilvánulását, amit királykodásnak vettél!

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
kisember 63
Kicsit kapd össze magad és vegyél vissza arcoskodásból. Szánalmas pofátlanság? Ahogy érzed, vagdalkozz nyugodtan, a véleményemet fenntartom. Arra hivatkozni, pedig óriási csúsztatás, hogy nem lett volna más lehetőségetek..
De nem gondolom, hogy ezt itt és így kellene megbeszélni, pontosan azért, mert egy zárt gyűlésen elhangzottakat nem illik a nyilvánosság elé tárni a többiek beleegyezése nélkül.. Bár Ti ezt már egyszer megtettétek, meglehetősen sportszerűtlen módon.

Minden egyes pontot, amit írtál tényszerűen lehet cáfolni.
Egyes csapat játéklehetőség? Interliga, ami egy olcsó és sok meccses lehetőség, fel lett ajánlva mind az öt csapatnak.
Korlátlan kölcsönadás rendszer? Mennyi kettes csapat van? Wolves és mi. Egyik csapat sem arról híres, hogy lefelé játszatná a top játékosait, hiszen pont az utánpótlás fejlesztése érdekében hoztuk létre és versenyeztetjük őket.
Nem a velünk való játék lehetőségéről mondtak le? Hanem miről? Az erős ellenfelekkel való folyamatos játékról? A csapat mély vízbe dobásáról? Az elvárhatóan/kötelezően verhető csapatokkal szembeni erőfitogtatásról?

Hogy a csapatotok döntése felelősségteljes, azt csakis a vezetőségetek tudja, leírtam az eredeti posztomban is, hogy nem tisztem bírálni sem a Rebels, sem a Tigers döntését.
Az hogy nem örülök neki, és személy szerint nem tartom előremutató döntésnek, az pedig a saját véleményem, és a támadó hangnemedtől sem fogom megváltoztatni. Nem biztos, hogy nekem van igazam, hiszen nem látok bele a csapatotok belső életébe. Én a saját szemszögemből nézem, természetszerűleg szubjektíven.

Hogy miért mondtatok le a lehetőségről azt csak részben tudom, és nincs is közöm hozzá, ez a csapatvezetésetek döntése, szuverén jog.
Mindössze sajnálom, mert idén lehetőség lett volna egy erős, nézőcsalogató, az öt legerősebb csapatot felvonultató bajnokság megrendezésére.
Nem tehetek róla, gyermekkorom óta sportolok, nekem kell a kihívás, erősebb ellenfelek ellen akarok játszani. De elfogadom, ha nem mindenki gondolja így.

Kalo
Nem sokat szoktam hozzá szólni, de amit írsz az szánalmas pofátlanság!!!! Nem kellett volna a sokat síró (le van maradva a többi csapat, és nincs egy erős bajnokság brühü-brühü) 3 csapatnak létrehozni, egy a magyar ligában teljesen megalapozatlan HFL-t, ami jelenleg megrendezhetetlen, mert legalább 4 csapat kéne, és ezzel még jobban visszafogni az alsóbb csapatok felzárkózási esélyét. Nem a veletek való játékról mondtak le, hanem az ősszel játszunk másfél hónapot, vagy 2-őt, ha bejutunk a döntőig vesszőfutásról!!!!!

Egyébként ti hol fogtok meccs lehetőséget adni az első csapatnak tavasszal?

Ja és a szövetség évek óta sír, hogy sok anyagilag, és szervezettségben életképtelen csapat van az országban, erre korlátlan kölcsönadással létrehoz egy rendszert, amivel életben tart esetlegesen önmagában megfulladó csapatokat. (és itt nem a Kaposvár-Pécs párosra gondolok, mert náluk át is lehetne a közös szereplés erejéig igazolni, de akkor ősszel nem játszhatnának a HFL-ben esetleg)
Bocsi ha megbántottam valakit, de számomra a HFL az eddigi legdurvább, és szakmailag legrosszabb döntés, és a csapatommal mi egy felelősségteljes döntést hozva léptünk vissza!
Ha te sportember lennél, soha nem írnál ilyet fel!!!!kisember
Kalo
Ha ennyire zavar a támadó hozzáállás, és ilyen jól informált vagy, akkor nem kéne megítélned a másik csapat döntését, mert én nem írtam fel semmit erről a helyzetről, amíg te meg nem ítélted a Tigers döntését.
Cápával szinte mindenben egyet kell, hogy értsek, és mikor kitalálták ezt a megbeszélést, én nem ígértem meg senkinek, hogy nem beszélek róla, és nem is kért tőlem senki ilyet. Nem csak ennek az 5 csapatnak a szezonjáról született ott döntés, hanem az összes többiéről is, így ha már meghívva nem is lettek, legalább tudni tudjanak róla.
A cáfolat meg teljesen tényszerű lehet, de pont ugyanennyi tényszerű cáfolat van a HFL ellen is.
Nem szerettem volna ilyen mélyen sem belemenni, és bocsánatot kérek mindenkitől, aki úgy érzi, hogy "támadó" voltam.
Sértett pedig nem vagyok, mert a szabályokat el kell fogadni, de egyet nem kell értenem vele.
Nekünk nincs pénzünk erre a HFL-es rendszerre, mert a mellett, hogy hibásnak tartom, elindultunk volna benne. Kis pénz, kis foci.
több mint 13 éve
kisember 63
Akkor a kisebb csapatok hogy szeretnének fejlődni?!?!?!
Van x meccsük, ebből évente x-(mínusz)1-2 meccs sok nulla, de ezek az ellenfelek az elérendő cél, vagy játszunk egymással szoros meccseket, és akkor nem kapunk ki nagyon, csak nem is találkozunk azzal amihez közeledni akarunk.
tudu28: Neked meg, ha szervezel nekünk egy minőségi tavaszi szezont, mi megyünk az elba××ott HFL-be, ha már hozzászólsz, akkor az anyukád biztos sokat királykodott veled, de mi végig játsszuk a div1-et (amerikai focizva), annak ellenére, hogy inkább játszanánk a "magyar bajnoki címért"
De akkor miért is van ősszel a HFL ?!?! Ha a div2 ősszel lenne, akkor ez a végtelen színvonalas nézőcsalogató HFL, lehetett volna tavasszal, aminek a végén napsütéses döntő sok nézővel, és minimum 4, de lehet 5 csapat vett volna részt benne.kisember
Kisebb csapatok? Csak nem a rebelsre gondolsz?mert a kisebb csapatok mint heroes wildfires soldiers stb. tanulhatnak a tigerstől ill rebelstől. Ez ugyanaz a "sírás" amiről te beszéltél korábban, csak nektek nem lenne okotok ill jogotok sírni mivel úgy tudom ti is indulhattatok volna HFL-ben. Így nem kell a segítségem hiszen szerveztek nektek 1 jó bajnokságot ahol többet fejlődhettetek volna mint eddig akárhol. Hogy miért erre az időpontra rakták a HFL-t azt nem én fogom megválaszolni, de valamelyik divíziót muszáj volt őszre rakni (de gondolom a külföldi szereplést tartották szem elött). Nem igazán értem tavasszal miért vett volna több csapat részt benne.

édesanyámat pedig meg ne merd még egyszer említenitudu28
Ne fenyegess, mert én sem fenyegettelek, és semmi rosszat nem mondtam édesanyádról sem, hisz nem is ismerem, de ha a "királykodás" negatív jelző, akkor te kezdted el ezt a szart dobálni, és így ne lepődj, meg ha visszadobják, és körülötted másra is ráfröccsen.
Azért nem szeretem a fórumon fenyegetőzést, mert amikor a másikkal szemben áll valaki, jobban meggondolja mit mondjon (én is jobban meggondolnám valószínűleg)
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
De nem gondolom, hogy ezt itt és így kellene megbeszélni, pontosan azért, mert egy zárt gyűlésen elhangzottakat nem illik a nyilvánosság elé tárni a többiek beleegyezése nélkül.. Bár Ti ezt már egyszer megtettétek, meglehetősen sportszerűtlen módon.
Kalo
Szerintem meg az sportszerűtlen, hogy 5 csapat összeül (titokban) és eldönti, hogy milyen formában akar játszani.
Ilyen horderejű döntéseket a versenybizottság ajánlása alapján a közgyűlésnek kéne eldöntenie, és meghatározni egy lebonyolítási rendszert több évre előre, hogy lehessen tervezni.
Azt meg már máshol is leírtam, hogy a Barcelona sem ül le titokban tárgyalgatni, hogy ne kelljen "gyengébb" ellenfelekkel játszania a spanyol bajnokságban.
Végtelenül undorítónak tartom azt a hozzáállást, hogy mi nem akarunk "szar" csapatokkal játszani, mert nem tudunk fejlődni. Remélem eljön az az idő amikor ezek a csapatok visszakapják az élettől ezeket a dolgokat.
Nem értem a Wolves-ot minek akar a Cowboy-szal játszani, mikor 58-0-ra verte azt a Tigerst akin a BpC az elődöntőben nem tudott túljutni. De említhetném a BpW-BpC 45-7-es meccset is, ahol osztálykülönbség volt a két csapat között. Biztos rengeteget fejlődtek a farkasok ezeken a meccseken. Maximum maguknak és a nézőiknek bizonyították, hogy még mindig nincs ellenfelük itthon.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem megbántva, mert tényleg nem az a célom, de így ebben a formában elég kifogás "szaga" van a dolognak.Farky
Kifogás??
aha akkor lécci azt mondd meg mi lehetett a valós indok?deacon75
Épp ezért írtam h nem akarok senkit megbántani. Nem tudom, h mi a valós indok. Lehet, h ez lehet nem, őszintén nem is érdekel, mert a ti döntésetek, de az h azért nem játszotok mert ősszel van és csak 2 hónap, az nálam fura, de lehet h csak nálam.Farky
nekem sem tetszik, hogy csak 3man vagyunk a HFL-ben, de megértem, ha valaki nem akar majd egy évet várni a következő tétmeccsére, ami összevissza lenne 4 alapszakasz meccs + 2 playoff. 1 év alatt simán szétszéled még egy összetartó csapat is. azt nem tudom miért nem indulnak az interligában, de biztos ennek is megvan az oka.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom, h mi a valós indok. Lehet, h ez lehet nem, őszintén nem is érdekel, mert a ti döntésetek, de az h azért nem játszotok mert ősszel van és csak 2 hónap, az nálam fura, de lehet h csak nálam.Farky
Ok, maradjunk ebben.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Mert mi (Rebels) pl tavasszal nem tudtunk volna bevállalni egy nemzetközi szereplést, hogy aztán ősszel játsszunk 2 hónapot a HFL-ben. Ha tavasszal lett volna a HFL akkor vállaltuk volna és ezt meg is beszéltük a többi csapattal.deacon75
Nem megbántva, mert tényleg nem az a célom, de így ebben a formában elég kifogás "szaga" van a dolognak.Farky
Kifogás??
aha akkor lécci azt mondd meg mi lehetett a valós indok?deacon75
Épp ezért írtam h nem akarok senkit megbántani. Nem tudom, h mi a valós indok. Lehet, h ez lehet nem, őszintén nem is érdekel, mert a ti döntésetek, de az h azért nem játszotok mert ősszel van és csak 2 hónap, az nálam fura, de lehet h csak nálam.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Kalo 137
Kicsit kapd össze magad és vegyél vissza arcoskodásból. Szánalmas pofátlanság? Ahogy érzed, vagdalkozz nyugodtan, a véleményemet fenntartom. Arra hivatkozni, pedig óriási csúsztatás, hogy nem lett volna más lehetőségetek..
De nem gondolom, hogy ezt itt és így kellene megbeszélni, pontosan azért, mert egy zárt gyűlésen elhangzottakat nem illik a nyilvánosság elé tárni a többiek beleegyezése nélkül.. Bár Ti ezt már egyszer megtettétek, meglehetősen sportszerűtlen módon.

Minden egyes pontot, amit írtál tényszerűen lehet cáfolni.
Egyes csapat játéklehetőség? Interliga, ami egy olcsó és sok meccses lehetőség, fel lett ajánlva mind az öt csapatnak.
Korlátlan kölcsönadás rendszer? Mennyi kettes csapat van? Wolves és mi. Egyik csapat sem arról híres, hogy lefelé játszatná a top játékosait, hiszen pont az utánpótlás fejlesztése érdekében hoztuk létre és versenyeztetjük őket.
Nem a velünk való játék lehetőségéről mondtak le? Hanem miről? Az erős ellenfelekkel való folyamatos játékról? A csapat mély vízbe dobásáról? Az elvárhatóan/kötelezően verhető csapatokkal szembeni erőfitogtatásról?

Hogy a csapatotok döntése felelősségteljes, azt csakis a vezetőségetek tudja, leírtam az eredeti posztomban is, hogy nem tisztem bírálni sem a Rebels, sem a Tigers döntését.
Az hogy nem örülök neki, és személy szerint nem tartom előremutató döntésnek, az pedig a saját véleményem, és a támadó hangnemedtől sem fogom megváltoztatni. Nem biztos, hogy nekem van igazam, hiszen nem látok bele a csapatotok belső életébe. Én a saját szemszögemből nézem, természetszerűleg szubjektíven.

Hogy miért mondtatok le a lehetőségről azt csak részben tudom, és nincs is közöm hozzá, ez a csapatvezetésetek döntése, szuverén jog.
Mindössze sajnálom, mert idén lehetőség lett volna egy erős, nézőcsalogató, az öt legerősebb csapatot felvonultató bajnokság megrendezésére.
Nem tehetek róla, gyermekkorom óta sportolok, nekem kell a kihívás, erősebb ellenfelek ellen akarok játszani. De elfogadom, ha nem mindenki gondolja így.

Köszi szépen! De gondolom nem azért nem mondtuk le mert nem akarunk rangadód játszani...JUNIOR#46
Kalo
Nem sokat szoktam hozzá szólni, de amit írsz az szánalmas pofátlanság!!!! Nem kellett volna a sokat síró (le van maradva a többi csapat, és nincs egy erős bajnokság brühü-brühü) 3 csapatnak létrehozni, egy a magyar ligában teljesen megalapozatlan HFL-t, ami jelenleg megrendezhetetlen, mert legalább 4 csapat kéne, és ezzel még jobban visszafogni az alsóbb csapatok felzárkózási esélyét. Nem a veletek való játékról mondtak le, hanem az ősszel játszunk másfél hónapot, vagy 2-őt, ha bejutunk a döntőig vesszőfutásról!!!!!

Egyébként ti hol fogtok meccs lehetőséget adni az első csapatnak tavasszal?

Ja és a szövetség évek óta sír, hogy sok anyagilag, és szervezettségben életképtelen csapat van az országban, erre korlátlan kölcsönadással létrehoz egy rendszert, amivel életben tart esetlegesen önmagában megfulladó csapatokat. (és itt nem a Kaposvár-Pécs párosra gondolok, mert náluk át is lehetne a közös szereplés erejéig igazolni, de akkor ősszel nem játszhatnának a HFL-ben esetleg)
Bocsi ha megbántottam valakit, de számomra a HFL az eddigi legdurvább, és szakmailag legrosszabb döntés, és a csapatommal mi egy felelősségteljes döntést hozva léptünk vissza!
Ha te sportember lennél, soha nem írnál ilyet fel!!!!kisember
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem igazán értem tavasszal miért vett volna több csapat részt benne.tudu28
Mert mi (Rebels) pl tavasszal nem tudtunk volna bevállalni egy nemzetközi szereplést, hogy aztán ősszel játsszunk 2 hónapot a HFL-ben. Ha tavasszal lett volna a HFL akkor vállaltuk volna és ezt meg is beszéltük a többi csapattal.deacon75
Nem megbántva, mert tényleg nem az a célom, de így ebben a formában elég kifogás "szaga" van a dolognak.Farky
Kifogás??
aha akkor lécci azt mondd meg mi lehetett a valós indok?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Nem igazán értem tavasszal miért vett volna több csapat részt benne.tudu28
Mert mi (Rebels) pl tavasszal nem tudtunk volna bevállalni egy nemzetközi szereplést, hogy aztán ősszel játsszunk 2 hónapot a HFL-ben. Ha tavasszal lett volna a HFL akkor vállaltuk volna és ezt meg is beszéltük a többi csapattal.deacon75
Nem megbántva, mert tényleg nem az a célom, de így ebben a formában elég kifogás "szaga" van a dolognak.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem igazán értem tavasszal miért vett volna több csapat részt benne.tudu28
Mert mi (Rebels) pl tavasszal nem tudtunk volna bevállalni egy nemzetközi szereplést, hogy aztán ősszel játsszunk 2 hónapot a HFL-ben. Ha tavasszal lett volna a HFL akkor vállaltuk volna és ezt meg is beszéltük a többi csapattal.
több mint 13 éve
tudu28 152
Akkor a kisebb csapatok hogy szeretnének fejlődni?!?!?!
Van x meccsük, ebből évente x-(mínusz)1-2 meccs sok nulla, de ezek az ellenfelek az elérendő cél, vagy játszunk egymással szoros meccseket, és akkor nem kapunk ki nagyon, csak nem is találkozunk azzal amihez közeledni akarunk.
tudu28: Neked meg, ha szervezel nekünk egy minőségi tavaszi szezont, mi megyünk az elba××ott HFL-be, ha már hozzászólsz, akkor az anyukád biztos sokat királykodott veled, de mi végig játsszuk a div1-et (amerikai focizva), annak ellenére, hogy inkább játszanánk a "magyar bajnoki címért"
De akkor miért is van ősszel a HFL ?!?! Ha a div2 ősszel lenne, akkor ez a végtelen színvonalas nézőcsalogató HFL, lehetett volna tavasszal, aminek a végén napsütéses döntő sok nézővel, és minimum 4, de lehet 5 csapat vett volna részt benne.kisember
Kisebb csapatok? Csak nem a rebelsre gondolsz?mert a kisebb csapatok mint heroes wildfires soldiers stb. tanulhatnak a tigerstől ill rebelstől. Ez ugyanaz a "sírás" amiről te beszéltél korábban, csak nektek nem lenne okotok ill jogotok sírni mivel úgy tudom ti is indulhattatok volna HFL-ben. Így nem kell a segítségem hiszen szerveztek nektek 1 jó bajnokságot ahol többet fejlődhettetek volna mint eddig akárhol. Hogy miért erre az időpontra rakták a HFL-t azt nem én fogom megválaszolni, de valamelyik divíziót muszáj volt őszre rakni (de gondolom a külföldi szereplést tartották szem elött). Nem igazán értem tavasszal miért vett volna több csapat részt benne.

édesanyámat pedig meg ne merd még egyszer említeni

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
8=BpW,BpC,GyS,DG,UR,NyT,ZP,cápa77
Én is ezt tartanám jelenleg a legjobbnak...deacon75
Korábban írtam is ezt a fajta lebonyolítást, de ugye csak itt és így nem is reagált rá senki! Igaz én nem a ZP-t írtam, hanem mást, de az most teljesen mindegy! A lényeg hogy 8 csapat lett volna az első osztályban! Aztán meg egy vagy két év múlva lehetne 10-re növelni! És így képzelném el a második vonalat is, hogy 10 csapattal és aztán az újoncok és a második számú csapatok a harmadik vonalban
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
8=BpW,BpC,GyS,DG,UR,NyT,ZP,cápa77
Én is ezt tartanám jelenleg a legjobbnak...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De akkor miért is van ősszel a HFL ?!?! Ha a div2 ősszel lenne, akkor ez a végtelen színvonalas nézőcsalogató HFL, lehetett volna tavasszal, aminek a végén napsütéses döntő sok nézővel, és minimum 4, de lehet 5 csapat vett volna részt benne.kisember
Div II-ben várhatóan 28 meccset kell idén összesen lejátszani.

Egy 5 csapatos HFL-ben, 4 alapszakaszi meccsel és rájátszással, az 13 meccs. Így viszonylag korán véget ér és még várhatóan normális időben kerül lejátszásra a döntő (azaz nem jégben-fagyban). A másik két osztály jóval nagyobb meccsszáma miatt ez jóval nehezebben lenne kivitelezhető.

Ha már választani kell, akkor azok játsszanak ősszel, akiknek amúgy is van elfoglaltságuk tavasszal-nyáron. Tehát a nemzetköziben is indulók....
.KoriTE
Lehet én tudom rosszúl, de nem kötelező a nemzetközi mezőny. Szép és dicséretes ha valaki elindulni és helyt áll, de sztem minden csapatnak elsődleges kötelessége a magyar ligában helyt állni és ahhoz igazodni, nem pedig a ligának néhány "elit" csapathoz. És szerintem igenis legyen verőfényes napsütésben a (mindenkori) legfelsőbb osztály. A kutyát se érdekel egy színvonalas meccs ~5 fokban. (leszámítva a családtagokat)
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
csak annyi, hogy több csapatnál edző és így elég nehéz lenne összehozni a GyS-DG meccsetcápa77
köszi

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
csak annyi, hogy több csapatnál edző és így elég nehéz lenne összehozni a GyS-DG meccset