NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 927
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
engem az érdekelne, hogy ki az aki előreláthatóan szeretné elcserélni az idei első körösét. Csak mert semmi kedvem majd olyanokat zaklatni érte akik nem akarják eladniharomt
1/7-emtől lehet, hogy megválnékWyatt
az esetleg érdekelne.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Friss keki!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
engem az érdekelne, hogy ki az aki előreláthatóan szeretné elcserélni az idei első körösét. Csak mert semmi kedvem majd olyanokat zaklatni érte akik nem akarják eladniharomt
1/7-emtől lehet, hogy megválnék

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondjuk Atkinst én mondtam neki 😀
Dwyert nemhogy rámsózta, napokig győzködtem, hogy adja ide! 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fega igazából annyit csinált, hogy eladta Jenkinst, meg Dwyert nekem (mennyire jó is lett), illetve draftolta Dez Bryantet.tenorx
a draftja nem lett rossz, 10 embert vitt el, azok közül Bryant és Ted Larsen (!) újoncként kezdő lett, Derrick Morgan meg első körös, és a Titans-ben alighanem használni is fogják.
Geno Atkins a 2. legtöbb sacket jegyezte a rookie DT-k közül. (vajon ki mögött 😛 )
Quarless pedig beugróként egész jó backup TE most Green Bay-ben.

Aki nem jött be, az a drogos Anthony McCoy - Dwyer duó, de utóbbit rád sózta (lol) illetve Tony Pike (Panthers) és Triplett (Colts).
szerintem ez elég jó draft class
szerk: Levi Horn az irl Bears PS tagja

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
engem az érdekelne, hogy ki az aki előreláthatóan szeretné elcserélni az idei első körösét. Csak mert semmi kedvem majd olyanokat zaklatni érte akik nem akarják eladniharomt
Attól függ, mire.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
engem az érdekelne, hogy ki az aki előreláthatóan szeretné elcserélni az idei első körösét. Csak mert semmi kedvem majd olyanokat zaklatni érte akik nem akarják eladni
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Horheban lehetett volna annyi, hogy eladja nekem Otah-t egy 6. körértStez
látod.... nekem nem kell 6 kör. elég 1 is 😂eaglesmcnabb
még valami 1/2X-es picket is ajánlottam érte, azért sem adta oda.. utólag örülök is, még a pályát sem látta a szezonban szerencsétlen 😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Így is van, megkaptam az NFL egyik legjobb futóját egy 1+3 ért... sose rosszabbat.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Horheban lehetett volna annyi, hogy eladja nekem Otah-t egy 6. körértStez
látod.... nekem nem kell 6 kör. elég 1 is 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Horheban lehetett volna annyi, hogy eladja nekem Otah-t egy 6. körért

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hagyott is 1-2 lyukat 😀 Meg ahogy hallom/látom el is ment 1-2 húzóember.eaglesmcnabb
Fega igazából annyit csinált, hogy eladta Jenkinst, meg Dwyert nekem (mennyire jó is lett), illetve draftolta Dez Bryantet.tenorx
Azt tudom hogy itt volt 3 top10es futó. Most maradt Benson, de neki is inkább csak a fizuja top10es már. vagy volt itt előtte más is?eaglesmcnabb
Rice trade korábban volt, és a Mojo is korábban került el. Mivel fega nemsokkal az RFA időszak után csatlakozott, így kapott egy esélyt, hogy döntse el matcheli-e Delonso ajánlatát MoJora, vagy elengedi 1+3ért, és ő az utóbbit választotta.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
fega is ezt a taktikát követtebriareos
Hagyott is 1-2 lyukat 😀 Meg ahogy hallom/látom el is ment 1-2 húzóember.eaglesmcnabb
Fega igazából annyit csinált, hogy eladta Jenkinst, meg Dwyert nekem (mennyire jó is lett), illetve draftolta Dez Bryantet.tenorx
Azt tudom hogy itt volt 3 top10es futó. Most maradt Benson, de neki is inkább csak a fizuja top10es már. vagy volt itt előtte más is?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
jaja. Csak azt basznak át aki hagyja. Meg nem gondoltam első évben egyből hogy elcserélem rögtön a fél csapatot, inkább passzív maradok.eaglesmcnabb
fega is ezt a taktikát követtebriareos
Hagyott is 1-2 lyukat 😀 Meg ahogy hallom/látom el is ment 1-2 húzóember.eaglesmcnabb
Fega igazából annyit csinált, hogy eladta Jenkinst, meg Dwyert nekem (mennyire jó is lett), illetve draftolta Dez Bryantet.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Akinek itt érzékeny a lelke, hamar abbahagyja, mindenki állat, cápa, pióca.

Welcome 😊Delonso_
jaja. Csak azt basznak át aki hagyja. Meg nem gondoltam első évben egyből hogy elcserélem rögtön a fél csapatot, inkább passzív maradok.eaglesmcnabb
fega is ezt a taktikát követtebriareos
Hagyott is 1-2 lyukat 😀 Meg ahogy hallom/látom el is ment 1-2 húzóember.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Akinek itt érzékeny a lelke, hamar abbahagyja, mindenki állat, cápa, pióca.

Welcome 😊Delonso_
jaja. Csak azt basznak át aki hagyja. Meg nem gondoltam első évben egyből hogy elcserélem rögtön a fél csapatot, inkább passzív maradok.eaglesmcnabb
fega is ezt a taktikát követtebriareos
Meg Horhe is. (Legalábbis amióta itt vagyok, előtte nem tudom).
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 534 — StuG Life
Akinek itt érzékeny a lelke, hamar abbahagyja, mindenki állat, cápa, pióca.

Welcome 😊Delonso_
jaja. Csak azt basznak át aki hagyja. Meg nem gondoltam első évben egyből hogy elcserélem rögtön a fél csapatot, inkább passzív maradok.eaglesmcnabb
fega is ezt a taktikát követte

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Akinek itt érzékeny a lelke, hamar abbahagyja, mindenki állat, cápa, pióca.

Welcome 😊Delonso_
jaja. Csak azt basznak át aki hagyja. Meg nem gondoltam első évben egyből hogy elcserélem rögtön a fél csapatot, inkább passzív maradok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Akinek itt érzékeny a lelke, hamar abbahagyja, mindenki állat, cápa, pióca.

Welcome 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Azt értem. Csak az a pick már le volt zsírozva 😀eaglesmcnabb
Szegény rookie. Ez a csalók földje.szaba
valamit benéztem. sorry 😀eaglesmcnabb
Te akartál csalni. Jól van, átmentél a teszten 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kétezertizenkettőpernégyestenorx
Azt értem. Csak az a pick már le volt zsírozva 😀eaglesmcnabb
Szegény rookie. Ez a csalók földje.szaba
valamit benéztem. sorry 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kétezertizenkettőpernégyestenorx
Azt értem. Csak az a pick már le volt zsírozva 😀eaglesmcnabb
Szegény rookie. Ez a csalók földje.szaba
Megnyugtató, hogy összekevert valakivel, mert akkor nem az emlékezetem hagy ki.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
hogy mit? 😀eaglesmcnabb
Kétezertizenkettőpernégyestenorx
Azt értem. Csak az a pick már le volt zsírozva 😀eaglesmcnabb
Szegény rookie. Ez a csalók földje.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Kicsit esélytelennek érzem, hogy Coleman visszavegye a kezdőt. Stabil, egysíkú játékos, de Moore igazi playmaker.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
JJ azért álljunk már meg egy pillanatra a piócázás közben...
Vázoljuk az alapszituációt: Te írtad be a Saints PO meccse után, hogy nem fogsz normális ajánlatokat kapni Harperre ezután, mert botrányosan szarul játszott. Én ezutá írtam neked egy korrekt ajánlatot Harperért (legalábbis az én pióca értékrendszerem mellett annak tűnt). Te kérdeztél rá ezután Moorera, hogy mit adnék érte. Nekem Moore nem célpont, ezt leírtam a válaszlevélben is, hogy én Harpert preferálnám. Szerintem (ismét a pióca értékrendszer szerint) korrektül megfogalmaztam, hogy miért is ennyi az ajánlatom Mooreért, amennyi (ugyebár már leírtam, a 4/6ot + a 2012/4es picket ajánlottam kondícionálisan, ha minimum 12 meccsen kezd). Először is azért kezdett, mert Coleman lesérült ellenünk, aztán ugyan valóban Moore maradt a kezdő a maradék meccsekre, de mivel volt 2 bitangszar meccse az idényben, mi garantálja nekem azt, hogy Coleman nem veszi vissza a helyét? Ha ennyire stabil kezdő, akkor nem hiszem, hogy a kondíciós pick ennyire nagy probléma lenne. Egyébként benne volt ebben a valóban kicsit alacsony ajánlatban, hogy nem akartam megadni rögtön a rendes ajánlatom? Benne. Benne volt az is, hogy ha ennyivel rosszabb az ár/érték ajánlat Mooreért, akkor remélhetőleg Harpert fogod preferálni eladásra? Benne.

Ja és fiatal, stabil kezdő LT eladó Demetrius Bell személyében, lehet nálam érdeklődni.tenorx
hogy mit? 😀eaglesmcnabb
Kétezertizenkettőpernégyes