NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Jogos, amit írtok, mert a Heismannél kizárólag a statisztikák számítanak.

Oh, wait...vassadi
nyilván nem csak...viszont McCarron tényleg miért/mi alapján a 2. legjobb college football player idén?MarioAna
Nem állítottam, hogy ő lett volna a második legjobb játékos ebben a szezonban, úgyhogy ezt a kérdést inkább a szavazóknak kellene feltenned.vassadi
sajnos ők nem fórumoznak itt 😕...pedig tényleg kíváncsi lennék rá, hogy mi alapján volt ez a rangsor 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jogos, amit írtok, mert a Heismannél kizárólag a statisztikák számítanak.

Oh, wait...vassadi
nyilván nem csak...viszont McCarron tényleg miért/mi alapján a 2. legjobb college football player idén?MarioAna
Nem állítottam, hogy ő lett volna a második legjobb játékos ebben a szezonban, úgyhogy ezt a kérdést inkább a szavazóknak kellene feltenned.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem mondjuk Winston elsősége tartozik a nevetséges kategóriába, pont emiatt:
Newman
tehát akkor kinek kellett volna nyerni? Bryan Storknak?

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
fél évvel ezelőtti prognózis, egész jól bejött, nem? 😊

footballsfuture topikjából. nektek? jj?
(ha van kedv akkor megjegyzéssel)
 www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=524708&postdays=0&postorder=asc&start=0

1. National Champion: your preseason favorite to win it all
2. Future Team: a team that may not be great right now but is full of young talent, heading in the right direction, and could be a NCG contender soon
3. Hype Team: a team receiving a ton of positive press and chatter, but that you believe will fall flat this year
4. Overrated Big-Name Team: a perennial big CFB name that is coasting on their name alone; they really aren't that good!
5. Underrated Team: a team not many are talking about but is really trending upward and could even compete this year for a major bowl gameVentura
huhh, ez jó, most csak csapatnevek, aztán valamelyik bowl-beszélőben bővebben kifejtjük

1. Ohio State
2. Louisville/UCLA
3. Texas/Nebraska
4. LSU/Florida
5. Miami

a Texas A&M-et nem tudom hova beírni, de van egy olyan érzésem, hogy idén még pont nem jön össze nekik a döntő, a holtszezonban meg elmegy Manziel és Sumlin és visszacsúsznak a középmezőnybe

a hármas és a négyes pont szinte ugyanaz, a Clemson egy érdekes történet még szerintem, na meg a Stanfordbaggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nekem mondjuk Winston elsősége tartozik a nevetséges kategóriába, pont emiatt:

Jogos, amit írtok, mert a Heismannél kizárólag a statisztikák számítanak.

Oh, wait...vassadi

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Jogos, amit írtok, mert a Heismannél kizárólag a statisztikák számítanak.

Oh, wait...vassadi
nyilván nem csak...viszont McCarron tényleg miért/mi alapján a 2. legjobb college football player idén?

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Winston nyerte a HeismantDexxter Tailor
Megérdemelte.
A.J. McCarron kapta a második legtöbb szavazatot.....azért az se gyenge. 😊Greengo
Ez a McCarron második hely azért egészen elképesztő.Schleck
Én is ledöbbentem rajta. Azért megnézném, hogy ő vagy Manziel közül ki döntött el több meccset/tartotta meccsben csapatát.
Bohózat.
Bridgewater miért nincs sehol? Minden statisztikában jobb mint McCarron, és fele olyan jó csapat sincs körülötte. De még Mettenberger is jobb statisztikát hozott néhol. Mellesleg egész szezonban 10szer sackelték csak A.J.-t....ilyen o-line mögött körülbelül Teddy szintű statokat illene hoznia.MarioAna
Jogos, amit írtok, mert a Heismannél kizárólag a statisztikák számítanak.

Oh, wait...
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Winston nyerte a HeismantDexxter Tailor
Megérdemelte.
A.J. McCarron kapta a második legtöbb szavazatot.....azért az se gyenge. 😊Greengo
Ez a McCarron második hely azért egészen elképesztő.Schleck
Én is ledöbbentem rajta. Azért megnézném, hogy ő vagy Manziel közül ki döntött el több meccset/tartotta meccsben csapatát.
Bohózat.
Bridgewater miért nincs sehol? Minden statisztikában jobb mint McCarron, és fele olyan jó csapat sincs körülötte. De még Mettenberger is jobb statisztikát hozott néhol. Mellesleg egész szezonban 10szer sackelték csak A.J.-t....ilyen o-line mögött körülbelül Teddy szintű statokat illene hoznia.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Winston nyerte a HeismantDexxter Tailor
Megérdemelte.
A.J. McCarron kapta a második legtöbb szavazatot.....azért az se gyenge. 😊Greengo
Ez a McCarron második hely azért egészen elképesztő.

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jameis Winston 2013 Heisman-győztese
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Winston nyerte a HeismantDexxter Tailor
Megérdemelte.
A.J. McCarron kapta a második legtöbb szavazatot.....azért az se gyenge. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Winston nyerte a Heismant


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 641
BREAKING: Mack Brown will resign as Texas head coach. Brown has informed the team and recruits of his resignation. He will coach the bowl game.

végre

choose life
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tehát igazából az lenne a kérdésem: mennyire jellemző katonai sulikról NFL-ben részt venni (befutni)?danyly
a három katonai akadémiáról jelenleg összesen 4 játékost lehet mondani, aki NFL rosteren van (Josh McNary, Collin Mooney, Ben Garland, Chad Hall), szóval annyira nem jellemző, de néha-néha felbukkan ezeknél is egy-egy nagyobb tehetség

Staubachnak még 5 évet kellett lehúznia a seregben, mielőtt elhagyhatta a katonaságot, ma már ezt nem kezelik ennyire szigorúan, de bizonyos esetekben még így sem lehet azonnal profi karrierre váltani, ami szintén befolyásolja ezt az aránytbaggio
Köszönöm.
Gondoltam vannak valamilyen korlátok. De persze most már nem annyira szigorú mint anno.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Pár éve a Pats is draftolt katonai suliból, és akkor olvastam, hogy nem lehet egyből profikarrierbe kezdeni, hiszen a sereg fizeti a tanulmányokat, így elvárnak diploma után pár év szolgálatot, eleve ilyen a tanuló/játékos szerződése, és csak ezt követően (1-2-3 év múlva) kezdhet focizni az NFL-ben.
Bár azt már akkor se értettem, hogyha ez tudott, akkor miért draftol egyáltalán bárki is katonai suliból.
Hogy ha letelik ez a pár év, akkor tuti a draftoló csapat számolhasson a játékossal?Sobri Jóska
a Pats mondjuk nem draftolta Kettanit, hanem a játékosbörze végén UDFA-ként írtak vele alá, megszerezve ezzel játékjogát, még ha pár évre a Reserve/Military listára is kellett tenniük, de onnan a katonaság engedélyével aztán aktiválhattákbaggio
Na így. 😊

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Pár éve a Pats is draftolt katonai suliból, és akkor olvastam, hogy nem lehet egyből profikarrierbe kezdeni, hiszen a sereg fizeti a tanulmányokat, így elvárnak diploma után pár év szolgálatot, eleve ilyen a tanuló/játékos szerződése, és csak ezt követően (1-2-3 év múlva) kezdhet focizni az NFL-ben.
Bár azt már akkor se értettem, hogyha ez tudott, akkor miért draftol egyáltalán bárki is katonai suliból.
Hogy ha letelik ez a pár év, akkor tuti a draftoló csapat számolhasson a játékossal?Sobri Jóska
a Pats mondjuk nem draftolta Kettanit, hanem a játékosbörze végén UDFA-ként írtak vele alá, megszerezve ezzel játékjogát, még ha pár évre a Reserve/Military listára is kellett tenniük, de onnan a katonaság engedélyével aztán aktiválhatták


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Pár éve a Pats is draftolt katonai suliból, és akkor olvastam, hogy nem lehet egyből profikarrierbe kezdeni, hiszen a sereg fizeti a tanulmányokat, így elvárnak diploma után pár év szolgálatot, eleve ilyen a tanuló/játékos szerződése, és csak ezt követően (1-2-3 év múlva) kezdhet focizni az NFL-ben.
Bár azt már akkor se értettem, hogyha ez tudott, akkor miért draftol egyáltalán bárki is katonai suliból.
Hogy ha letelik ez a pár év, akkor tuti a draftoló csapat számolhasson a játékossal?

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Tehát igazából az lenne a kérdésem: mennyire jellemző katonai sulikról NFL-ben részt venni (befutni)?danyly
a három katonai akadémiáról jelenleg összesen 4 játékost lehet mondani, aki NFL rosteren van (Josh McNary, Collin Mooney, Ben Garland, Chad Hall), szóval annyira nem jellemző, de néha-néha felbukkan ezeknél is egy-egy nagyobb tehetség

Staubachnak még 5 évet kellett lehúznia a seregben, mielőtt elhagyhatta a katonaságot, ma már ezt nem kezelik ennyire szigorúan, de bizonyos esetekben még így sem lehet azonnal profi karrierre váltani, ami szintén befolyásolja ezt az arányt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lehet nagy baromságot kérdezek: de a katonai egyetemeknél, hogy van a profi karrier felé való továbblépés lehetősége?
Mert gondolom azért ment ilyen jellegű egyetemre az illető, hogy ő tengerészgyalogos, tüzér, pilóta stb lesz, és a football csak másodlagos. Vagy én látom rosszul. Én személy szerint nagyon kevés játékos adatlapján látom, hogy valamelyik katonai suliból jött és az NFL-ben pallérozódott tovább.
Mondjuk így hirtelenjében Roger Staubach neve ugrik be, aki szép karriert futott be és a vietnámi háborúban is részt vett (persze ez utóbbi most a kérdés szempontjából mellékes, csak úgy hozzátettem).

Tehát igazából az lenne a kérdésem: mennyire jellemző katonai sulikról NFL-ben részt venni (befutni)?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante


és ez se volt neki ahhoz, hogy a 6 Heisman-döntős közé bekerüljön...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Memost a másiknak vége?sutianap
Melyik másiknak?vassadi
A ncaa tippingneksutianap
Igen, a bowl szezonhoz külön tippjáték van.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Memost a másiknak vége?sutianap
Melyik másiknak?vassadi
A ncaa tippingnek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Memost a másiknak vége?sutianap
Melyik másiknak?
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Memost a másiknak vége?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Bowl tippelde:

 football.fantasysports.yahoo.com/bowl/register/joinprivategroup
ID: 11637
Jelszó: bowlhu