NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
bowl rangsor:  espn.go.com/college-football/bowls13/story/_/id/10112150/every-bowl-game-ranked-1-35empty taxi
A legrosszabb sztem a Rutgers-ND, előbbiek borzasztó gyengék idén, sztem nagyon sima zakó lesz. Az Ohio-ECU is rossz, utóbbi sokkal jobbat érdemelt volna, míg előbbi már pihenhetne... A Duke-TAMU sztem pocsék lesz és az Oregon-Texas is (A Baylor elleni sima zakó után ezt bevállalni csak a Longhorns neve miatt, pff). A Bamának a Sooners-nél sokkal jobb lett volna az Oregon. Nem nagyon hiszek benne, de hátha a Sooners is jó lesz egy szoros meccsre, mégiscsak lenyomták a Cowboys-t. Nagyon szurkolok majd nekik.
A North Texas-UNLV sztem frankó lesz, nem tudom miért tették utolsónak, jó szezonjuk volt, kepeszteni fognak. A Colorado State-Washington State az egyik kedvencem, előbbi csapatnak szurkoltam idén. A Houston-Vandy is tetszik nagyon, jó meccs lesz. A BYU-Washington, az LSU-Iowa, a Louisville-Miami és a Texas Tech-ASU is nagyon klassz lesz. A Carr vs USC is fincsi, de sztem a USC D túl nagy falat lesz és csúnya pofonba megy majd bele a Bulldogs.
A BCS bowlokra pedig csak csettinteni lehet.Robilluma
Összességében szerintem abszolút nem panaszkodhatunk, ahhoz képest, hogy 34+1 meccs jön még az utószezonban, papíron szinte mindegyik párosítás érdekes valamiért, sok jó futball van még hátra. A Pinstripe Bowl mondjuk tényleg nagy blama, az Ohiót lecserélném a Western Kentucky-ra, és sokak nagy szívfájdalma nyilván, hogy nem jött össze az Alabama vs Oregon.

A North Texas vs UNLV azért van a sereghajtók között, mert az eddigi három Heart of Dallas Bowlon ugye 5 bcs csapat is pályára lépett, de azzal nem kalkulálnak (szokásosan, pedig a bowl-szezonban ez a legfontosabb véleményem szerint), hogy végre inkább olyanok játszanak itt, akiknek nem nyűg, hanem inkább öröm lesz az utazás a Cotton Bowlba.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
bowl rangsor:  espn.go.com/college-football/bowls13/story/_/id/10112150/every-bowl-game-ranked-1-35empty taxi
A legrosszabb sztem a Rutgers-ND, előbbiek borzasztó gyengék idén, sztem nagyon sima zakó lesz. Az Ohio-ECU is rossz, utóbbi sokkal jobbat érdemelt volna, míg előbbi már pihenhetne... A Duke-TAMU sztem pocsék lesz és az Oregon-Texas is (A Baylor elleni sima zakó után ezt bevállalni csak a Longhorns neve miatt, pff). A Bamának a Sooners-nél sokkal jobb lett volna az Oregon. Nem nagyon hiszek benne, de hátha a Sooners is jó lesz egy szoros meccsre, mégiscsak lenyomták a Cowboys-t. Nagyon szurkolok majd nekik.
A North Texas-UNLV sztem frankó lesz, nem tudom miért tették utolsónak, jó szezonjuk volt, kepeszteni fognak. A Colorado State-Washington State az egyik kedvencem, előbbi csapatnak szurkoltam idén. A Houston-Vandy is tetszik nagyon, jó meccs lesz. A BYU-Washington, az LSU-Iowa, a Louisville-Miami és a Texas Tech-ASU is nagyon klassz lesz. A Carr vs USC is fincsi, de sztem a USC D túl nagy falat lesz és csúnya pofonba megy majd bele a Bulldogs.
A BCS bowlokra pedig csak csettinteni lehet.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
bowl rangsor:  espn.go.com/college-football/bowls13/story/_/id/10112150/every-bowl-game-ranked-1-35


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Épp hallgatom Jimbo Fischert, hogy milyen frankón feldolgozták a vádakat, sőt, még közelebb is hozta egymáshoz a csapatot. És igazuk van. Én sem akarok egy olyan világban élni, ahol nem verheted bele a f***odat büntetlenül egy pocsolyarészeg macába. Ezt minden ribancnak meg kell tanulnia: ha nem vagy olyan állapotban, hogy rúgkapálj, akkor szabad a vásár. Az államügyész meg is magyarázta elég pontosan, és nagyon-nagyon megkönnyebbülten.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
véleményeitek érdekelnének, köszönettel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Azt mondjuk nem kifejezetten értem, hogy McCarron mivel érdemelte meg jobban a Heisman jelöltséget, mint Mariota.Schleck
Előbbi végzős


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt mondjuk nem kifejezetten értem, hogy McCarron mivel érdemelte meg jobban a Heisman jelöltséget, mint Mariota.

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Csináltam egy interaktív térképet a bowlokhoz is:
 mapsengine.google.com/map/edit?mid=zSIU0PCb3R5U.khhw3n-68jVo



a "Bowlok" és a "Csapatok" melletti pipával megtekinthető előbbi és utóbbi külön-külön is, az adott bowlra kattintva pedig az infóban benne van a meccs honlapja, csapatnál meg hogy melyik konferenciához tartozik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
https://bowl.hu/images/cache/uploads/807f171eb58dee6ed7c5c0691824198b.jpg
Bowl szezon 2013-2014 | Bowl.hu
Az egyetemi bajnokság utószezonjának teljes menetrendje.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Remélem így sem lesz néző a Sugar Bowlon...Schleck
iszonyat buta döntés szerintem is, nem kérdés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Remélem így sem lesz néző a Sugar Bowlon...

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
A Sugar Bowl szervezői és az ESPN között nagyon megy a harc most elvileg. A sugárosok az Oklahomát akarják, az ESPN az Oregont. Hajrá ESPN! 😀Schleck
szánalom ez a rendszerbraxa88
jobb is lenne, ha már egyik csapat se lépne pályára, nem?baggio
igen...
ez a bowl rendszer enm tudom ki találta is miért, de valami nagyon elcseszett dolog.
tudom h nehéz lenne egy jól működő és ésszerű postseasont csinélni a collegefociban, de ennél a jelenleginél csak jobb lehet.
a 4csapatos PO remélem csak az első lépésbraxa88
Ez a bowl-rendszer egy zseniális dolog, ha nem vesszük túl komolyan, és csak úgy tekintünk rá, hogy szezon végi szórakoztató mérkőzések pluszban. Ajánlom két cikkemet a témában:

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Bevezetés a Bowl-tudományba | Bowl.hu
A hétvégén kezdetét veszi a college football utolsó felvonása, melynek záróakkordja a január 9-i nagydöntő lesz. Kedvcsináló gyanánt most magát az

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A futballrangsorok | Bowl.hu
A matematika és az abszolút szubjektivitás sorsdöntő találkozása.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A Sugar Bowl szervezői és az ESPN között nagyon megy a harc most elvileg. A sugárosok az Oklahomát akarják, az ESPN az Oregont. Hajrá ESPN! 😀Schleck
szánalom ez a rendszerbraxa88
jobb is lenne, ha már egyik csapat se lépne pályára, nem?baggio
igen...
ez a bowl rendszer enm tudom ki találta is miért, de valami nagyon elcseszett dolog.
tudom h nehéz lenne egy jól működő és ésszerű postseasont csinélni a collegefociban, de ennél a jelenleginél csak jobb lehet.
a 4csapatos PO remélem csak az első lépés
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
A Sugar Bowl szervezői és az ESPN között nagyon megy a harc most elvileg. A sugárosok az Oklahomát akarják, az ESPN az Oregont. Hajrá ESPN! 😀Schleck
szánalom ez a rendszerbraxa88
jobb is lenne, ha már egyik csapat se lépne pályára, nem?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Sugar Bowl szervezői és az ESPN között nagyon megy a harc most elvileg. A sugárosok az Oklahomát akarják, az ESPN az Oregont. Hajrá ESPN! 😀Schleck
Adom. De ez az, amiről a Bama topikban is írtam, az ESPN-nek országos nézettség meg hype szempontjából nyilván jobb az Alabama-Oregon, a New Orleans-i helyszín miatt viszont a bowl szervezői értelemszerűen nagyobb hasznot húznának abból, ha egy oregoni csapat helyett egy oklahomai powerhouse kerülne be.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A Sugar Bowl szervezői és az ESPN között nagyon megy a harc most elvileg. A sugárosok az Oklahomát akarják, az ESPN az Oregont. Hajrá ESPN! 😀Schleck
szánalom ez a rendszer
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Sugar Bowl szervezői és az ESPN között nagyon megy a harc most elvileg. A sugárosok az Oklahomát akarják, az ESPN az Oregont. Hajrá ESPN! 😀

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Edzői top25 szavazatok:  www.usatoday.com/sports/ncaaf/ballots/

Itt meg szépen updatelik a bowl-párosításokat:  www.sbnation.com/college-football/2013/12/8/5187866/bowl-games-schedule-2013-2014


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A Sun Bowl valszeg U vs. UCLA lesz.
A Chick-fil-A meg a legfrisebb pletykák szerint VT vs. LSU lesz.
A Libertyn valszeg a Vanderbilt játszik a Rice-szal.
Az AdvoCarenél az ACC részéről valszeg a Boston College jön, viszont az SEC-nek nincs elég bowl eligible csapata, állítólag a Western Kentucky fog beugrani, nekik viszont nincs sok esélyük az Andre Williams-féle futó játék ellen.empty taxi
Mondjuk én megnéznék egy SEC védelmet Williams ellen 😊

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Azért az SEC döntő sem gyenge, félidőben 28-27 az Auburnnek, jó lesz a második játékrész, az tuti. 😊rizanjn
én félidőben elkapcsoltam, hiába eredmény szerint izgalmas volt, ez a 35 futás / 5 pass arány körüli félidő engem untatott, túl egysíkú volt a játék 😕.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
A Sun Bowl valszeg U vs. UCLA lesz.
A Chick-fil-A meg a legfrisebb pletykák szerint VT vs. LSU lesz.
A Libertyn valszeg a Vanderbilt játszik a Rice-szal.
Az AdvoCarenél az ACC részéről valszeg a Boston College jön, viszont az SEC-nek nincs elég bowl eligible csapata, állítólag a Western Kentucky fog beugrani, nekik viszont nincs sok esélyük az Andre Williams-féle futó játék ellen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
AdvoCare V100
ACC vs. SEC

Hyundai Sun
ACC vs. Pac-12

AutoZone Liberty
Rice vs. SEC

Chick-fil-A
ACC vs. SEC

Vannak már tippek arra, hogy ezeken kik játszanak?

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Szilveszter este milyen Bowl meccsek lesznek?Bazzani
A Libertyt leszámítva mindegik meccs izgi lehet 31-én.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szilveszter este milyen Bowl meccsek lesznek?Bazzani
a bowlok időpontjaik már megvannak (  espn.go.com/college-football/story/_/id/9301782/2013-14-bowl-schedule ), de a párosítások csak ma éjjel lesznek letisztázva a BCS Selection Show (vagy mi a tök) keretein belül. Holnap már mindegyik biztosra meglesz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szilveszter este milyen Bowl meccsek lesznek?