NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
2014 Super Bowl rosters by colleges and conferences
 www.sbnation.com/college-football/2014/1/20/5327552/super-bowl-rosters-2014-college-conference-teams

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Top 100 NCAA meccs 2013:  www.sbnation.com/college-football/2014/1/16/5288984/best-college-football-games-2013
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
"Aaron Rodgers: 'BCS an absolute joke,' 16-team playoff needed
Packers QB Aaron Rodgers is not a fan of the now-retired BCS or the new four-team playoff format."

Előbb-utóbb pedig ez lesz a helyzet. Annyi pénz lesz a rájátszás meccsekben, hogy hülyék lennének nem kihasználni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Lehet, hogy volt már, akkor elnézést, nem nagyon követem az NCAA topikokat. Az összefoglalóban nagyon megtetszett ez.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nem láttam a döntőt még, és az eredmény sem ugrott még szembe, valaki ha tud esetleg olyan helyet ahol letudnám szedni megírhatná PM-be, mert ahol eddig néztem nem volt még fent.Toca
 www.youtube.com/watch?v=Ou1co0YvhVI
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Nem láttam a döntőt még, és az eredmény sem ugrott még szembe, valaki ha tud esetleg olyan helyet ahol letudnám szedni megírhatná PM-be, mert ahol eddig néztem nem volt még fent.
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Egy korszak vége, egy új éra kezdete
 www.youtube.com/watch?v=xbfX8OcCzU4baggio
háh, lelopták a bowl.hu logót!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Egy korszak vége, egy új éra kezdete



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Most látom hogy Jameisnek holnap lesz a szülinapja 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 641
Barry Switzer on winning money in New Orleans: "I haven't carried this much money around with me since I recruited."

choose life
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Miért kell egy időpontra tenni a Georgia és a North Texas bowl meccsét? 😕
Szeretem mindkét csapatot nézni, de így valószínűleg az egyik meccs "felvételes-visszanézős" lesz.
+ még Winter Classic is! 😀😀😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon király köszi.
Sajna nem tudtam nézni, de bepótolom.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Bocsi, hogy ide írok de ha valaki tud egy frankó linket ahol letölthetném a ULL-Tulane meccset, nagyon megköszönném.
Én sajna használhatót nem találtam.danyly


amúgy:  noonkick.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bocsi, hogy ide írok de ha valaki tud egy frankó linket ahol letölthetném a ULL-Tulane meccset, nagyon megköszönném.
Én sajna használhatót nem találtam.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Legértékesebb egyetemi focicsapatok a Forbes szerint:
 www.forbes.com/sites/chrissmith/2013/12/18/college-footballs-most-valuable-teams-2013-texas-longhorns-cant-be-stopped/?utm_campaign=forbestwittersf&utm_source=twitter&utm_medium=social


JT Daniels fan
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
Csináltam egy interaktív térképet a bowlokhoz is:
 mapsengine.google.com/map/edit?mid=zSIU0PCb3R5U.khhw3n-68jVo



a "Bowlok" és a "Csapatok" melletti pipával megtekinthető előbbi és utóbbi külön-külön is, az adott bowlra kattintva pedig az infóban benne van a meccs honlapja, csapatnál meg hogy melyik konferenciához tartozikbaggio
ezt akkor még egyszer beidézném, már csak abból az apropóból is, hogy itt egy másik interaktív térkép, melyen 1901-ig visszamenőleg a bowlok történetét tanulmányozhatjuk:
 www.sportsunlimitedinc.com/college-bowl-games.htmlbaggio
Ment a könyvjelzők közé. Köszi.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Csináltam egy interaktív térképet a bowlokhoz is:
 mapsengine.google.com/map/edit?mid=zSIU0PCb3R5U.khhw3n-68jVo



a "Bowlok" és a "Csapatok" melletti pipával megtekinthető előbbi és utóbbi külön-külön is, az adott bowlra kattintva pedig az infóban benne van a meccs honlapja, csapatnál meg hogy melyik konferenciához tartozikbaggio
ezt akkor még egyszer beidézném, már csak abból az apropóból is, hogy itt egy másik interaktív térkép, melyen 1901-ig visszamenőleg a bowlok történetét tanulmányozhatjuk:
 www.sportsunlimitedinc.com/college-bowl-games.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
!

ESPN to show BCS title game in 6 ways on 6 channels
 www.sbnation.com/college-football/2013/12/19/5227022/bcs-national-championship-2014-espn-megacast

 ftw.usatoday.com/2013/12/espn-bcs-national-championship-game-megacast-florida-state-auburn/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Micsoda , Clowney az all-american first teamben? xD A szavazók/választók nem nézték idén vagy mi? xD

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Glendale és Tampa lesz a 2015-ös, illetve 2016-os szezon nagydöntőjének helyszíne.vassadi
ennyire szeretnek a sivatagba menekülni a tél elől? a 49. SB is Glendale-ben lesz 😊Dexxter Tailor
ugye az elődöntők is előre meghatározott helyszíneken lesznek (ami egy óriási baromság és komoly vitákat fog szülni, az biztos)

2014: Rose Bowl (Los Angeles) és Sugar Bowl (New Orleans) -> Dallas
2015: Orange Bowl (Miami) és Cotton Bowl (Dallas) -> Glendale
2016: Fiesta Bowl (Glendale) és Peach Bowl (Atlanta) -> Tampa


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Glendale és Tampa lesz a 2015-ös, illetve 2016-os szezon nagydöntőjének helyszíne.vassadi
ennyire szeretnek a sivatagba menekülni a tél elől? a 49. SB is Glendale-ben lesz 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Glendale és Tampa lesz a 2015-ös, illetve 2016-os szezon nagydöntőjének helyszíne.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
nekem mondjuk Winston elsősége tartozik a nevetséges kategóriába, pont emiatt:
Newman
tehát akkor kinek kellett volna nyerni? Bryan Storknak?Höri
bármelyik más döntősnek, akit nem gyanúsítottak szexuális erőszakkal 😊 + Aaron DonaldNewman
nyilván AARON DONALD-nak!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nekem mondjuk Winston elsősége tartozik a nevetséges kategóriába, pont emiatt:
Newman
tehát akkor kinek kellett volna nyerni? Bryan Storknak?Höri
bármelyik más döntősnek, akit nem gyanúsítottak szexuális erőszakkal 😊 + Aaron Donald

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Jogos, amit írtok, mert a Heismannél kizárólag a statisztikák számítanak.

Oh, wait...vassadi
nyilván nem csak...viszont McCarron tényleg miért/mi alapján a 2. legjobb college football player idén?MarioAna
Nem állítottam, hogy ő lett volna a második legjobb játékos ebben a szezonban, úgyhogy ezt a kérdést inkább a szavazóknak kellene feltenned.vassadi
sajnos ők nem fórumoznak itt 😕...pedig tényleg kíváncsi lennék rá, hogy mi alapján volt ez a rangsor 😀.MarioAna
nem volt más

Nem véletlenül indítanak amúgy Heisman-kampányokat az egyes iskolák, megtámogatva az esélyesüket, mert mint az idei példából is láthatjuk, rengeteg szavazat a lobbizáson múlik, itt is - mivel nincsenek kőbe vésett irányelvek

Winston első helye vitathatatlan, mögötte az döntött, hogy ki kapott jobb hátszelet (Jordan Lynch pl. külön a médiának is megköszönte pár napja, hogy egyáltalán a finalisták közé került...)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal